Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 7 hónapja #243395 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Azt is észre vettem h Legolas szeret mindenre felmászni :D


Hiába, no, azt erdőtünde vér nem válik vízzé :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243394 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom melyik csatánál volt asszem a minas Tiritinél. de ez nem biztos. :hein: Azt is észre vettem h Legolas szeret mindenre felmászni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243330 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tindomiel írta: Na,ha jól emlékszem,akkor...
1.a kissrác a Helm-szurdoknál van valahol (de hogy hol...ha valaki megtalálja,szóljon!)
2.ami vicces,az az hogy az "eredeti" Aragorn Stuart Townsend lett volna,de szerencsére neki közbejött valami...(hál'isten)


:roll: Azthiszem megtaláltam a gyereket, helmszurdoknál van és annál a résznél, ahol Theoden mondja a "hol a ló és lovasa..." szöveget, ő kapja a fejszét... :wink:
ha mégsem, akkor bocsesz... :oops:
Alan Leet hamar megtaláltam...

Érdekes volt kockázva nézni a filmet :D volt olyan statiszta, aki a hátán egy kosárral négyszer vonult be Aragorn mellett a barlangba 8O

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243328 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyet kell értenem... Viggo sokkal inkább "Aragornos", mint Townsend.

Mikor volt az a jelenet? Melyik csatában?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243327 Írta: freedom
freedom válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csatlakozom...Viggo százszor jobb, nem tudom először miért Townsendet akarták.
Egyébként én is figyeltem már azt a hajas jelenetet.Nagyon jó :)

Szabadság az,ha
Megválaszthatom: kitől
És mitől függjek
(Fodor Ákos)

Kérek szépen vacsit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243314 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most néztem meg képen Stuart Townsendt és hát.... :look: Még szerencse hogy Viggo játszotta Aragornt :aragorn1: :hello: Megfigyeltem az egyik csatajelenetnél felkunkorodik a haja az arcára a másik pillanatban meg már tök normális. Gondolom már ezt sokan észrevettétek. :) :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243296 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na,ha jól emlékszem,akkor...
1.a kissrác a Helm-szurdoknál van valahol (de hogy hol...ha valaki megtalálja,szóljon!)
2.ami vicces,az az hogy az "eredeti" Aragorn Stuart Townsend lett volna,de szerencsére neki közbejött valami...(hál'isten)

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243247 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Phaedra/Namarie írta: Gondolom, "apu" örülhetett akkor, amikor kiverték a fogát, megvágták, és eltört a lábaujja. Egy pillanatra IMÁDHATTA Tolkient, PJ-t, és úgy általában az egész világot.... :roll: :roll:


"Na gyerek, Te is jól elküldted apádat forgatni..."


Rém büszke volt az apjára! :up:
Ha tehette ott volt vele, még a filmbe is bekerűlt... :roll: asszem :roll: !
Egyébként a gyerek olvasta a Gyűrűk Urát, :D nem úgy mint apu, és nagy rajongója! :up:
nem véletlenül... :sungl:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243244 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gondolom, "apu" örülhetett akkor, amikor kiverték a fogát, megvágták, és eltört a lábaujja. Egy pillanatra IMÁDHATTA Tolkient, PJ-t, és úgy általában az egész világot.... :roll: :roll:


"Na gyerek, Te is jól elküldted apádat forgatni..."

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243202 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
8) Most néztem utánna, semmiféle bemutatkozást nem küldött, de viszont minden színésznek van az ügynökségeken un: portfoliója, életrajz, bemutatkozás, képek, filmográfia, és ha valakinek kell egy színész, az elmegy az ügynökségre, ott megnézi, választ, utánna meghívja a színészt castingra (válogatás) és ha megfelel, akkor szerződteti. :roll:
Viggót PJ hívta fel telefonon, gondolom miután megnézte a portfolióját, és estig adott neki haladékot a döntésre, még jó, hogy ott volt a fia, és rábeszélte az "aput" a szerepre. :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243197 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fela: jó, én a tulajdonságokra gondoltam, mint a hippi beütés... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243184 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta:

Felagund írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: De most pl emlékezzetek arra,hogy PJ (asszem ő volt) azt mondta,amikor meglátta Viggo-t kószaként a Pajkos Póniban ülve,akkor a szeme előtt kelt életre Tolkien Aragornja! :wink:


Amúgy aláírom, hogy akkor és ott, tényleg elég Aragornos volt, de felteszem Viggo "civilben" nem üldögél a Pajkos Póni egyik sötét sarkában csuklyával a fején, azaz a castingon feltehetően más miatt választották ki ;) :P


Úgy tudom, hogy nem volt hivatalos casting, csak ajánlották PJ nek, és filmet látott róla, úgy ajánlotta fel neki a szerepet, mert már ment a forgatás...


Azért néhány bemutatkozó fotót csak küldött ;) :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243181 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Felagund írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: De most pl emlékezzetek arra,hogy PJ (asszem ő volt) azt mondta,amikor meglátta Viggo-t kószaként a Pajkos Póniban ülve,akkor a szeme előtt kelt életre Tolkien Aragornja! :wink:


Amúgy aláírom, hogy akkor és ott, tényleg elég Aragornos volt, de felteszem Viggo "civilben" nem üldögél a Pajkos Póni egyik sötét sarkában csuklyával a fején, azaz a castingon feltehetően más miatt választották ki ;) :P


Úgy tudom, hogy nem volt hivatalos casting, csak ajánlották PJ nek, és filmet látott róla, úgy ajánlotta fel neki a szerepet, mert már ment a forgatás...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243163 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth (Endóriel) írta: De most pl emlékezzetek arra,hogy PJ (asszem ő volt) azt mondta,amikor meglátta Viggo-t kószaként a Pajkos Póniban ülve,akkor a szeme előtt kelt életre Tolkien Aragornja! :wink:


Amúgy aláírom, hogy akkor és ott, tényleg elég Aragornos volt, de felteszem Viggo "civilben" nem üldögél a Pajkos Póni egyik sötét sarkában csuklyával a fején, azaz a castingon feltehetően más miatt választották ki ;) :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243136 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyanyámnak is ő tetszik...

Mondtam, hogy tőőőlem, csak a gondori párost hagyja meg nekem...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243135 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De most pl emlékezzetek arra,hogy PJ (asszem ő volt) azt mondta,amikor meglátta Viggo-t kószaként a Pajkos Póniban ülve,akkor a szeme előtt kelt életre Tolkien Aragornja! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243126 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Felagund írta: Nem vagyok benne biztos... :roll:


Most miben? Télleg itt vannak... :mrgreen:

Azért nem hiszem, hogy PJ a szépség alapján választott vola, egyszerűen olyat eresett, aki már magában is olyan, mint Aragorn. Arról ne tehet, hogy történetesen így nézett ki az illető...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243114 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem vagyok benne biztos... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243105 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Felagund írta:

Adelard írta:

Felagund írta:

Adelard írta:

Felagund írta:

Aliendril írta: Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.


Khm...
Aragorn a Gyűrűk Ura (ezen belül a saját) bevallása szerint NEM volt szép ember...


hazudott :D


A Professzor?
Aligha... :P :D



Akkor PJ nem olvasta elég rendesen a könyvet :P

Na AZ látod meglehet...
(Vagy csak mérlegelte, hogy egy realisztikus Aragornnal nem lehet csöpögő nyálú rajongólányok hadát a moziba csábítani (már elnézést... :roll: )


:oops: a "csöögö nyálú rajongó lányok" akkor is beleestek volna, ha csúf mint az ördög...
egyébként itt vannak... :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243073 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, szó ami szó, egy biztos: a könyvbéli Aragornban vándorkét is sokkkal több volt, mint a filmbéliben. Szvsz a leíráshoz képest viggo mintha kicsit alacsony lenen Aragornnak, és szerintem nem egy viharvert vándor, hanem egy a gyerekéért küzdő apa benyomását kelti. Legalábbis bennem. (Ez önmagában nem negatívum, csakhogy szvsz aragorn nem ez).

A könyvbéli Aragorn számomra sokkal keményebb, szikárabb, és önmagával (is) küszködőbb.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243059 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azért mégsem tudnék Arwen mellett egy ronda fickót elképzelni. Persze nem minden a külső, dehát mégis... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243058 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

Felagund írta:

Adelard írta:

Felagund írta:

Aliendril írta: Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.


Khm...
Aragorn a Gyűrűk Ura (ezen belül a saját) bevallása szerint NEM volt szép ember...


hazudott :D


A Professzor?
Aligha... :P :D



Akkor PJ nem olvasta elég rendesen a könyvet :P

Na AZ látod meglehet...
(Vagy csak mérlegelte, hogy egy realisztikus Aragornnal nem lehet csöpögő nyálú rajongólányok hadát a moziba csábítani (már elnézést... :roll: )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243056 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Felagund írta:

Adelard írta:

Felagund írta:

Aliendril írta: Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.


Khm...
Aragorn a Gyűrűk Ura (ezen belül a saját) bevallása szerint NEM volt szép ember...


hazudott :D


A Professzor?
Aligha... :P :D


Akkor PJ nem olvasta elég rendesen a könyvet :P

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243053 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

Felagund írta:

Aliendril írta: Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.


Khm...
Aragorn a Gyűrűk Ura (ezen belül a saját) bevallása szerint NEM volt szép ember...


hazudott :D


A Professzor?
Aligha... :P :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243051 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Felagund írta:

Aliendril írta: Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.


Khm...
Aragorn a Gyűrűk Ura (ezen belül a saját) bevallása szerint NEM volt szép ember...


hazudott :D
télleg eltalálták a filmben;)
amugy sztem Stuart Townsend sem olyan ronda azér :P

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243050 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.


Khm...
Aragorn a Gyűrűk Ura (ezen belül a saját) bevallása szerint NEM volt szép ember...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243042 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Stuart Townsend nem ronda csak túl kölyök még, és nem is olyan jó színész :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243013 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem Viggo csak a filmben tetszik élőben nem olyan helyes. Pont eltalálták Aragornak! :) Valahol olvastam hogy egy tök ronda pasi játszotta majdnem de aztán mégsem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242726 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gil-Celeb írta: Tudom,tudom származása szerint nem,de mégis egyben tünde és ember is! :D


Végülis a könyvben unásig van hangsúlyozva, hogy Luthientől származik. Így valamilyen (távoli) fokon... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242716 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én Aragornban azt szeretem legjobban,hogy mellette teljes biztonságban érezném magam,bármikor rábíznám az életem!!!
Bátor,erős,okos...és sokkal megfoghatóbb mint pl.Legolas.Tudom,tudom származása szerint nem,de mégis egyben tünde és ember is! :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.045 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére