Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 6 hónapja #244802 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Brego nekem is jobban tetszik. Lehet a lovakon más lovagol ő csak megvette őket nem hiszem h túl sok ideje lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244801 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Bregot is megvette? 8O Ezt nem tudtam, csak a Hidalgoról olvastam


Benne van a RotK extrák között. És megvette az Awren dublőrének is Asfaloth-t. (Sorry de nem jut eszembe a csaj neve.)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244800 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bregot is megvette? 8O Ezt nem tudtam, csak a Hidalgoról olvastam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244798 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvette a Hidalgót is? Miért, nem elég a Brego? :) Szerintem Brego jobb mint a Hidalgo, most mit kezdd két lóval. Bár mondjuk akinek van pénze...

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244796 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: A tűz óceánjában is főszerepet játszik. Állítólag megvette a lovat akin lovagolt a filmben


Azt mondják, hogy két filmbeli lovát vette meg. Hidalgot és Bregot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244790 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Miért a sajtó mond ilyet?


Szennylapok,pletykalapok,stb...
Én nem szoktam ilyet venni,de pl.az egyik osszt.társam a múltkor hozott nekem ilyen cikket Orlandóról....(hozzá sem kell tennem,hogy a következő számban arról írtak,hogy milyen hűtlen nőcsábász...no comment!)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244787 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A tűz óceánjában is főszerepet játszik. Állítólag megvette a lovat akin lovagolt a filmben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244738 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Miért a sajtó mond ilyet? én nem vettem észre... Na mindegy... Tudja valaki, mi lesz Viggo következő filmje? A Violence után...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244722 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már megint ez a téma....Kezd uncsi lenni...(ki ért velem 1et?)
PLEASE,Fogja már föl minden tévhitben élő az édes kis agyacskájával,hogy se Viggo se Orli(Ő főleg)nem b*zik!!!
És egy jótanács:nem kell mindent elhinni a sajtónak!(Na meg belegondolni:Qui prodest?) :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244651 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Senki sem buzi, főleg nem Legolas (bár max Orliról lehetne szó, ha már a színészeknél tartunk), csak a rajongókislányok agyát húzzák ezzel a dologgal. 8)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244595 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Van mindegyikről képem, de végeredményben az egészet csak poénból csinálták.

Poénból és hogy beszéljenek róluk, elvégre a legtöbb színész szeret a médiában szerepelni. :) Na meg minden bizonnyal élvezték, hogy naiv lelkek felháborodnak azon, hogy "Legolas homokos". 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244593 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Kép volt róla ahogy Orlando smárolja le de mind1 nem akarok ebből vitát nyitni

Attól még nem b.uzi, de mind1...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244580 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jóvan itt már mindenki smárolt mindenkit, Pippi kontra Aragorn, Aragorn kontra Legolas, Pippin kontra Trufa. Trufa azt nyilatkozta hogy Pipp a szövetség 5 férfitagját minimum lesmárolta. Ja és ott van Arwen konta Eowyn meg Arwen kontra P.J. Van mindegyikről képem, de végeredményben az egészet csak poénból csinálták. És miért is ne ha már ez a Világ legjobb színész-szövetsége :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244569 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
szia :D Milyen régen beszéltünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244567 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
szija aliendril

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244566 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hát szerbbusztok

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244565 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kép volt róla ahogy Orlando smárolja le de mind1 nem akarok ebből vitát nyitni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244551 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

cortez71 írta:

Aliendril írta: Nekem mondjuk Gimli a filmben se tetszik... :roll: De Legolas és Frodo is ott tetszik a legjobban. Amúgy Legolas homokos tudtátok? Van egy kép amin éppen megakarja csókolni Viggot de az undorodva arréb húzódik

De minden hülye poént beveszel vagy csak tetteted magad? :P


8O Pont a Viggo húzódik el, aki lesmárolta Billit? 8O :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244536 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De van egy olyan felvétel, ahol az Orlando megpuszilja a Viggo-t! Jó, nem lesmárolja, csak puszit ad! ;) De nagyon édesek :D
Viggo így igazgatja hosszú haját, aztán Orlando elkapja a fejét, és lenyom neki egy puszit :P

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244533 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Nekem mondjuk Gimli a filmben se tetszik... :roll: De Legolas és Frodo is ott tetszik a legjobban. Amúgy Legolas homokos tudtátok? Van egy kép amin éppen megakarja csókolni Viggot de az undorodva arréb húzódik

De minden hülye poént beveszel vagy csak tetteted magad? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244525 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt Orlando csinálta. Lesmárolta a Trufát játszó színészt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244465 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Nekem mondjuk Gimli a filmben se tetszik... :roll: De Legolas és Frodo is ott tetszik a legjobban. Amúgy Legolas homokos tudtátok? Van egy kép amin éppen megakarja csókolni Viggot de az undorodva arréb húzódik

Inkább Viggo a homokos, a ROTK 4 lemezes változatában az egyik extrán, amikor a Samu esküvöjét forgatják, fogja és lesmárolja az egyik hobbitot.

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244420 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem mondjuk Gimli a filmben se tetszik... :roll: De Legolas és Frodo is ott tetszik a legjobban. Amúgy Legolas homokos tudtátok? Van egy kép amin éppen megakarja csókolni Viggot de az undorodva arréb húzódik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244309 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Ha én ilyeneket álmodnék... :D Bár nekem csak Aragornak tetszik máshogynem nagyon úgy túl öregnek látszik


Nekem minden szereplőnél így van - amíg a filmen vannak, csak addig tetszenek :)

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243818 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha én ilyeneket álmodnék... :D Bár nekem csak Aragornak tetszik máshogynem nagyon úgy túl öregnek látszik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243558 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
[size=9:3ou11dji]Hát, ez végülis ide tartozik, nincs álmos topic... :) [/size]
Én meg Viggoval álmodtam :) )))
Arra emlékszem, hogy egy kisebb színpadon voltunk, és azon egy együttes készülődött fellépésre, amelyiknek a tagja Elijah Wood is :D
Én meg beszéek Viggoval, hogy akkor hadd maradjak ott, a színpadon, megígértem, hogy nem zavarom a fellépést :D
Erre ő is odajött hozzám ,aztán egymással szemben törökülésbe ültünk és efy naggggyon jót elbeszélgettünk (mindezt magyarul ;) )
Mintha csak jó barátok lennénk, de úgy is, mintha én most kérdezgetném először... szöval fura ás remek is volt :)
Teljesen megtetszett :)
Jah, és szőkés félhosszú haja volt és nem volt szakálla/bajsza/borostája vagy mi :)
Szóval atűz igazi Viggo volt ;) )
Csak aztán felébredtem... :'((((

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243539 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát... PJ. azt mondta, hogy a felesége és a fkönyv írónő beszélték rá Mortensenre. Mint utóbb kiderült, Őket a cuki alsónadrágos jelentben fogta meg a GI Jeanben. - Hát ennyit a férfiak karizmájáról.-
PJ később nevetve mesélte, hogy ha tudta volna, hogy az asszony miért javasolta annyira VM-t, akkor nem kérte volna fel a szerepre, az biztos.

Off. na tessék! Már mikről nem csacsogok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243433 Írta: Farkas V.
Farkas V. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn NAGYON JÓ pasi! Furcsa más filmekben látni, tök más karakterrel... Érdekes, hogy egyébként művészlélek. Mindenesetre nagyon eltalálták! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243428 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem nem baj, ha olyan témát veünk fel, ami már volt :roll: ! Inkább legyen lerágott témánk, mint semmilyen ;)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243411 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hmmm... Most goni leszek... Jó az nektek, hogy harmincszor megbeszélt témákat vesztek elő megint? :twisted: :?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.064 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére