Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 10 hónapja #81159 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[Isten éltesse minden jóban nagyon sokáig Legolast, Orlando Bloomot, a topic minden hozzászólóját, alkotóját, minden tündebarátot és azok minden szerettét!

[Remélem jól vagytok. Én ugyan nem láttam ama bizonyos képet, de látatlanban az a véleményem, hogy az nem ő. Ha nincs valami nagy gáz, az ember nem hízik vagy fogy ilyen gyorsan. Ez a Greenpeace ugye nem a környezetvédő szervezet? Ugye nem???
Találtam egy csodálatos leírást a GyÚ 1. kötete vége felé, amikoris Legolas lelövi a Nazgul lovát. Ahogy áll felajzott íjjal a hegyen, a csillagok glóriaként fénylenek a feje körül. Viszont találtam egy olyan albumot, ami jól felhúzott. A Hildebrant-fivérek művéről van szó. Amellett, hogy szerintem Legolas úgy néz ki ott, mint egy pojáca, és el van csúfítva, a rendező talán innen merítette azt az ötletét, hogy Arwent bepasszírozza a Helm-szurdokba. Ezek után már csak az albumban ábrázolt csirkeleveses feltámasztás hiányzik. Ez a Legolas- nap viszont tényleg jó ötlet. A Ti környezetek mit szól ahhoz, hogy ennyire szeretitek Tolkient és Legolast?
Elnézést a két offért :':oops:')
Penngaladiel! Írtam Neked a privátba, nézd meg.
Kérés: ha jól emlékszem, valaki szakdolgozatot írt a virtuális közösségekből. Ha válaszolna pár kérdésemre, valahogy jelezze! Előre is köszönöm!
Még egyszer:Mindenkinek boldog Legolas-napot! (':P')

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81096 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.warofthering.net/downloads/g ... ttt_hi.mov :arrow:

Hogy fokozzuk a hangulatot :D
Gyönyörű videó, elején A Két Torony jeleneteivel; a fő irányvonal a számítógépes játékból kiollózott jelenetek; és alatta A Gyűrű Szövetsége zenéje szól. Eszméletlen jó! Főleg a "Legolas in action"-részek :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81084 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom, én egy gramm zsírt nem látok Orlin. De akkor is szeretném, ha nem lenne ilyen tökéletes. ^^)
A Greenpeace-es kép meg nem bizonyíték semmire.

Vic, nagyon szeretünk :mrgreen: 8O :itscool:
Ezek a képek, óó mamám..
A Helm-szurdoki esős jelenet ...nincs rá szó. Jézusom, DE SZEXI...*fülig pirul*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81082 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, ne tuddjátok meg, mennyire megkönnyebültem. Az illúzió él és élni akar - én pedig nem akartam elhinni, hogy Orlando röpke egy hónap alatt azt művelte magával, amit a Greenpeace-es kép tárt rémült szemeink elé. :-)

Decemberi Empire magazin???
Vic, te ebben profi vagy, mármint a külföldi magazinok beszerzésében (ti még nem láttátok a leány STAR WARS Episode I gyűjteményét :-) ), adj nekünk tanácsot, hogy hol keressük és mikor. Mert hát a decemberi számok sem mindig decemberben jelennek meg vagy ha igen, akkor nem biztos, hogy decemberben jutnak el ide, kies kis hazánkba.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81051 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgie: :lol: :wink:

Rayan ma reggeli Legolas képeit még kiegészítem néhány újjal (sajna mindegyiken elég kicsi Legolas):

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aled20.jpg - Legsie is ott álldogál a halott orkok között - nyílvessző-szedegetés?

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aled16.jpg
- irány Galadriel :wink:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aled19.jpg - Gandalf és Legolas (Gandi kalapja eltakarja félig...)

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aled17.jpg - út Móriában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81048 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, akkor már most szólok, hogy a decemberi angol Empire magazin megvétele minden Legolas rajongónak ajánlott!
6 db A/4-es plakát-kép lesz hozzá a TTT-ből, az egyiken Legsie.
Bővebben lsd. itt felül a képeket:
www.empireonline.co.uk/magazine/


Ezeket a mini-képeket pedig megnézni kötelező. Most. :lol: www.theorlandobloomfiles.com/pictures/ttt3.html

Főleg ezeket:
Legsie a szakadó esőben új képek:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 2game1.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 2game4.jpg

Legsie a szakadó esőben régi képek, de jobb minőségben:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 2game5.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 2game6.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81047 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Drága-drága VIC!!!

ISTENNŐ VAGY. (Ezt persze eddig is tudtuk. NE )

Ezzel a bejegyzéssel csúcspontra került a holnapi Legolas-nap áhitata, hiszen a Drágát megszemélyesítő másik Drága, ép, egészséges és még MINDIG fantasztikusan néz ki!!!

Viva Legolas!!! Viva Orlando!!!

:D 8) :lol: :D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81046 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy kis sztori következik...
Még néhány hete beraktam ide ezt a képet és megjegyeztem, hogy milyen mázlista a csaj. www.rte.ie/tv/thefamegame/illust ... eline2.jpg
A csaj, aki nagy Orli-rajongó (és egyébként Celine Garvey-nek hívják), szeptember 20-án találkozott Orlival, tulajdonképpen megnyerte egy Fame Game nevű TV-s játékkal, hogy találkozhatott vele Londonban, a Calcium Kid forgatásán.
A találkozóról most videót és képeket is lehet letölteni pl. a fullbloom.neten:
www.full-bloom.net/images/famegame.html

Láttok Ti itt bárhol is pocakos vagy tokás Orlit??? Mert én egyáltalán nem. :lol: Én csak egy nagyon is kidolgozott felsőtestű Orlit látok, hála annak a fotónak, ami csak a pólóját mutatja premier plánban. :lol: :wink: Feltétlenül nézzétek meg ezeket a képeket. Ezek után csatlakozom Észihez: az aláírásos képen az ott NEM ORLI! Egy hónap alatt nem lehet így meghízni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81042 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Rago betette már az Aragorn topicba, de ennek ITT a helye!
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_39.jpg

Jaj, de szép...Hát nem gyönyörű?



www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_40.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_42.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_48.jpg

BEHALOK!!!


Rayan, a behalásodhoz csatlakozom. :wink: :lol: BEHALTAM!!! Teljesen, totálisan, K.O... temethetnek. :D :wink:
Legsie cuki, cukibb és mégcukibb :D [size=9:7zlos26o](megyek nyomtatni)[/size]

OFF: Gandalf: a holnapi Legolas-nap alkalmából közös ünneplés elé néz a topic. :D

Dae: nagyon-nagyon köszi a verset, nagyon tetszik. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81024 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan, mondtam már, hogy imádlak? Egészen könnybe lábadt a szemem...
Ezek a képek csodálatosak!!!
Mondd, hogy benne lesznek a plusz anyagban a DVD-n!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81011 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rago betette már az Aragorn topicba, de ennek ITT a helye!
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_39.jpg

Jaj, de szép...Hát nem gyönyörű?

www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_40.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_42.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... new_48.jpg

BEHALOK!!!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81005 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf: ennek a szervezésén munkálkodnak kedves fórumtársaink:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80992 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80957 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Múltkor volt egy vitám egy gyógytornásznővel. Szerinte a vegetáriánus étrend egészséges. Nekem csak az jutott eszembe, hogy nem lehet egészséges, ha minden vegi, akit ismerek (képről vagy személyesen) hulla sápadt. Orlit is beleértve, gondoljatok azokra a téli, utcai képekre...

Utálom magamt ismételni, DE:

Vic írta: Egyszerűen lefogyott, mert a srác nem eszik rendesen, csak zöldséget. :dead:

:eek4: A vegetariánusok nem törvényszerűen soványak, beesett arcúak, sápadtak stb. :? Én karatézom és ott sok ellenpéldát látni. A 4. danos (nagyon fekete öv) magyar nagymesterünk egyáltalán nem eszik húst (merthogy sok vega halat azért eszik) és köszöni szépen nagyon jó egészségnek örvend, nyáron sikeresen levezetett egy edzőtábort éjszakai víziedzéssel, rengeteg futással stb., csupa izom és legalább tíz évet letagadhatna. Az edzőm (3. danos -> szintén fekete öves) akkora mint egy háromajtós szekrény, köszöni ő is jó erőben van, hús nélkül is. És ezt egy megrögzött húsevő írta most nektek. :wink: De az elég hülyeség, hogy semmi tejterméket nem eszik. :nono:

A Greenpaece-s képhez:
Csatlakozom ÉSzAHhoz:"Szóval, ami engem illet: az ott nem ő !"

Mellesleg én mérleg vagyok................

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80949 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaaa, azt hittem tegnap volt az Oscar Wilde. Akkor ok!! (Fel tudom venni!!!) A képről: katasztrófális szegénykém! Ha ezt így folytatja, akkor szakítok vele... :roll: :wink: (na, jó, nem , nem tudnék, mert olyan édi volt abban a kis videóban...) 8O :o :) 8) A Sólyom vveszélybenben tényleg nagyon cuki volt. (mag fogom venni videón!) Dae: gyönyörű!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80941 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, bármennyire kiábrándító is, ez bizony ő :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80939 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kösziii!
Megvan! :bounce: :bounce:
YEAH! Nagyon aranyos. És olyan szép a hangja... Legszívesebben egész nap itt ülnék és hallgatnám. :wink: :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80938 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF:

Innen kell letöltened:

www.apple.com/quicktime/

Innen tudod letölteni a teljes Setup készletet, így offline-ban tudod installálni a programot:

www.apple.com/quicktime/download/standalone/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80933 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ryana, ne add fel! :itscool:

Próbáld meg így:
1) Az alábbi linkre kattintsz JOBB egérgombbal:
ps2movies.ign.com/ps2/video/lotr ... las_hi.mov

2) A menüből válaszd a Save target as... (Cél mentése másként...) menüpontot, majd add meg a célkönyvtárat.

Ha a vonal megbízhatatlansága miatt nem sikerül letölteni, próbálkozz valami letöltőprogrammal, amely akár szakaszokban is le tudja hozni a fájlokat. Az egyik ilyen a Real Download, amely a 8-as Real Player csomag része. Ha ebben kell segítség, írj privátban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80931 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ryana írta:
A képen szerintem sem az igazi Orlando van. Ez egy ál-Orlando. Aki ki akarja ábrándítani az embereket az igazi Orlandoból.

Ryana:Csak igazad legyen!!!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80921 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Penngaladiel: a tipp az nekem szólt, ugye?
Köszi, de ez se jött be. :? Nekem az ilyen video-letöktések sose jönnek össze. :cry: :bawling: :crazy: :rmad2:

A képen szerintem sem az igazi Orlando van. Ez egy ál-Orlando. Aki ki akarja ábrándítani az embereket az igazi Orlandoból.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80920 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem azon a képen nem ő van.(Legalábbis nagyon remélem). :cry: :? Szerintem valami rosszakarója lefényképezte magát, hogy úgy tűnjön, Ő az.Ugye így van??????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80892 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Estel, aranyos vagy, de sajnos az arcán látszik, meg a kezén, nem csak a ruhája miatt. A haja a szerep miatt ilyen, de nem hinném, hogy a súlytöbblet is amiatt lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80851 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért van némi vigasz is... ;) A sapka, a szemüveg, és a hátsó-félprofilból való fényképezés miatt nem ítélhető meg túl pontosan, hogy is nézett ki akkor és ott, valójában... Azonkívül gyanítom, hogy a felsőruházat belógásának mértéke adott esetben a testhelyzet, és nem a testsúly függvénye! :D
Ha ezeket a faktorokat mind kihagyjuk a számításból, mi is a baj vele? Tulajdonképpen csak a "fejszőrzet" marad... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80842 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csatlakozom Észihez:
EZ BOTRÁNY!!! Ez egyszerűen nem lehet igaz!!!!

De csak a szerep miatt ugye? Mondjátok, hogy a szerep miatt!!! [size=9:3fqyh2og]Léccci[/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80831 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kérdés, hogy miért hanyagolta így el magát. Azért, mert van barátnője, vagy azért, mert nincs? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80815 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Neeeeem! :eek2:

Ez nem lehet Orlando! Mármint azon a Greenpeace-es képen! Én ezt hárítom. :bawling: Ez egyszerűen nem ő!
Adjunk ki hivatalos nyilatkozatot a Legolas-topik nevében, hogy az bizony nem ő. Ufó, illúzió, aljas mágia, image-romboló anti-propaganda! Biztos valamelyik vetélytársa montírozta össze. Elég amatőr. :-)
Szóval, ami engem illet: az ott nem ő!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80812 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha jól sejtem, a sárga-sapkás aláíró...
Hát... részvétem nektek emiatt a kép miatt! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #80811 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: Én ezen a képen meg sem ismerem Orlandot? Melyikük ő?

Sajnos a pénteki találkozón nem tudok ott lenni, de lélekben Veletek maradok! (Talán még egy sms erejéig is...)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80788 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello hello!!!
Nos lehet hogy kicsit OFF leszek...csak ennyi:
Dae: Naggyon szép ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.513 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére