Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 1 hónapja #69968 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Neked is köszi!
(Már az oldal elején leakadtam... Ilyen képeket!!!)

A Midsomer Murders-ről nem sokat tudok, egyik barátnőm szólt, hogy van, és télleg van, de állítólag Orli nincs mindegyik részben.
De azért egy próbálkozást megér!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69960 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas: Próbáld a orlando.rocks.it nekem azon be szokott jönni

Midsomer Murders a Hallmarkon :!: na már tudom mit fogok csinálni péntek esténként :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69956 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas:ha nem yön be,akkor meny fel az origóra,írd be:Orlando Bloom.elvileg a 4. találat a Magyar Orlando Bloom Oldal fóruma.Nekem így beszokott yönni.
Orli a Ned Kelly filmet forgatta Ausztráliában,asszem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69955 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszi szépen!
(Bár nem jön be. De lehet, hogy ez az elte baja, mert tegnap tesóm se tudta behozni a csirkét...)
Közben eszembe jutott, amit még kérdezni akartam:
Addig ok, hogy Orli Ausztráliában forgat, de mit?

A másik kérdésem pedig az, hogy a Legolasos történeteket ki írja/írta?
Mert én egy kicsit le vagyok maradva ezen a téren - letöltöm csak, elolvason, tetszik, de nem tudom, hogy hová tegyem.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69953 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas:Na akkor én is nézni fogom!
Magyar Orlando oldal:www.giraf.elte.hu/~orlando-bloom/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69952 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló, mindenkinek!

Tudjátok, hogy a Hallmarkon minden pénteken 20:00-kor Kisvárosi gyilkosságok van? (Midsomer Murders) :bounce: :bounce: :bounce:
Csak most tudtam meg, szóval még egy részt sem láttam. Sajna. :bawling:

De ezután fogom!

Már egyszer kérdeztem, de - úgy látom - nem kaptam rá választ, hogy a magyar Orlando-oldal-t hol találom?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69924 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi Észi! Akkor a tm ejtve, majd még ráérünk szervezni! Vic! Jók a képek! A plakátot majdnem én is belinkeltem, de gondoltam, hogy nem érdekel senkit, mert úgyis csak Heath van rajta... :? Tényleg, mikor is lesz a bemutató?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69920 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tapasztalatból tudom, hogy a találkozót soha nem túl korán elkezdeni szervezni. :-) Ha szeptember végén össze akarunk jönni, akkor bizony már most el kellene kezdeni gondolkodni, hogy hol és mikor.

:deal: Akkor deklaráljuk: Lesz Legolas-os/Orlando-s találkozó. Valamikor szeptember végén.
A részleteket majd a Találkozások rovatban beszéljük meg. :!: :!: :!:

:nono: Esgalfanawen, kérlek, az entes képeket az Entek rovatba illeszd be. Akit érdekelnek, ott biztos megtalálja őket. :-) Köszönjük.

:nono: Augustine, Orlando, ismét kérlek titeket, hogy tartózkodjatok a pár szavas bejegyzésektől, az egymásnak válaszolgatástól (kivéve a témába vágó kérdésekben természetesen). Köszönjük.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69876 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szentem a talit ráérünk még megbeszélni, hisz az augusztusa nagyjából mindenkinek le van foglalva szentem (lealábbis nekem teljesen) utána meg kezdődik az iskola, bele kell rázódni, szal télleg csak a szept vége lehetne yo időpont. de addig is ráérünk még ienekkel foglalkozni..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69872 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:Bocsai OFF leszek de ez a talival kapcsolatos:

Na szóval a Viggos talira mindenki jöhet és szentem a Lijesre is....

A találkozó (Orlis) helye valami olyan helyen legyen amihez mindenki könnyen odatalál (lásd.:bevásárlóközpont,mozi,Margit.szigi stb.) az időpont ne legyen nagyon korán (pl.:Hajnali fél 9) mert akkor nem jó ha nyuzottan jövünk...szóval kényelmesen....Aztán:Mindenki aki azt mondta hogy jön azt meg KELL várni és ha a megpeszélt idöpont után negyed órával sem jön akkor még rákell csörögni (ezért kéne mindenki telcsiszámát tudni)....Hogy mit csináljunk:Beülni valahova és dumálni, mozizni, öööö...nem is tom.....szóval ilyesmik.....

Na kb.:ennyi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69857 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt pedig a Ned Kellynek lehet látni a plakátját... A röhej az, hogy a plakáton a film címe: The Kelly Gang :lol: 8O

orlando-hana.ddo.jp/Image/nedkel ... 16_jpg.jpg

Itt pedig egy fotó a fiúkról: 8) Orlinak tényleg nyestek a szakállából... :lol: :wink:

orlando-hana.ddo.jp/Image/nedkel ... 17_jpg.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69853 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Esticsillag: Ha egy kicsit lejjebb olvasnál a topicban, akkor kizárásos alapon érdemes körbenézned az INTERSPAR és a KAISER'S marketekben. Én már több helyen is láttam ezekben zoknit, boxergatyát és pólót is, úgyhogy gondolom, Pécsett is lehet kapni.

A Legolasos találkozót én sem tartom rossz ötletnek, sőt! :) , de meg kellene vele tényleg várnunk a szeptembert, amikor már nem nyaral mindenki. Akkor visszatérünk a témára, rendben?

Most pedig két HIHETETLEN ÚJ KÉP LEGOLASRÓL- KI NE HAGYJÁTOK! :P 8O :wink:

orlando-hana.ddo.jp/Image/lotr_l ... 43_jpg.jpg

orlando-hana.ddo.jp/Image/lotr_l ... 44_jpg.jpg

Ez pedig Orliról egy japán újságban megjelent kétoldalas cikk beszkennelve: :itscool:

orlando-hana.ddo.jp/Image/japane ... 08_jpg.jpg

orlando-hana.ddo.jp/Image/japane ... 09_jpg.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69845 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Valaki nem tudna egy helyet mondani Pécs közelében ahol lehet kapni Orlis pólót, vagy zoknit???!!(a teskon kivül)
Én is szeretnék egyet!!!!!!!!!!! :roll:

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69840 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Természetesen mindenkit várunk a viggós talira. Az orlisokat nem tudom... ;)
Orli, ha jól tudom, 180, de ebben nem vagyok biztos.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69829 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, még 2 kérdés! Bárki mehet a Viggo-s, és Lij-es talira? A másik, hogy Orli pontosan, hány cm.? (Mindenhol mást írnak!) :oops: :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69828 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Végre van 2 GYU-s zoknim! De persze éppen Legsis nem volt! Úgyhogy Frodósat, és Aragornosat vettem! :) A talival kapcsolatban: odáig ok, hogy szept. vége, de várom mindenkitől az ötleteket, hogy hol, és mit csináljunk! (Modjuk van már 1 elképzelés, hogy 1 Orli-s filmet megnézünk!) :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
22 éve 1 hónapja #69799 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69793 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
GYUs pólót lehet kapni az Auchanben és a Tescoban is, legalábbis én ott láttam...
én személy szerint nem fogok ien pólót venni, se zoknit... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69771 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69760 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Cuki :mrgreen:

www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5479

Nem nem,ez nem Keselyüstök :look:

www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5316

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69748 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, ha jól értelmeztem, akkor a Woodisták, és Viggo-sok is talit szerveznek! Nem szervezünk mi is egyet? Várom az ötleteket! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69691 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!

Bocs mindenkitől, az Arwen mellékvágány miatt. :roll:
**************************************************************************
Én speciel a Legolasos pólómat az Intersparban vettem (Tatabányán)! Ez volt az utolsó darab. Ezen kívül még Gandalfos volt vagy egy tucat.
zoknit még nem láttam.


Üdv: Hawk

Remélem az Entekről is lesz mindenféle ruhadarab... :pimp:

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69689 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pesten a Nyugatival szemben a Kaiser-ben :twisted:
Valami 650 Ft korul van :eek4: dehat megis csak Legolasos :lol:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69687 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Laegolas: hol vetted a zoknit? Pólóm már van, de egy pár zoknira is igényt tartanék

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69683 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszönjük a tájékoztatást Arwen ügyben, de kérlek titeket, hogy ezt a témát itt és most fagyasszuk be, mert ez tényleg egy Legolas/Orlando topik. Attól, hogy nincsenek hírek, még nem kell megtölteni minden mással. A fórumozás lényege végül is az, hogy akkor írok, ha van mondanivalóm az adott témával kapcsolatban. Persze az a jó, ha minél több mondanivalónk, megvitatnivalónk és ennek megfelelően bejegyzésünk van (persze ez is el tudja érni a követhetetlen szintet), de ne írjunk be csak azért, hogy beírjunk valamit. Főleg ne más témában. :-)
Maradjunk Legolasnál. Akit Arwen érdekel, az át fog menni vitatkozni az Arwen/Liv topikba.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69671 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Remélem még nem láttátok őket: www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5581 (iszonyúan jó! :itscool: ) www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5708 (:D) www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5514 ( :itscool: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69651 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Augustíne:Hol lehet csinálni ilyen pólót? :roll:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69649 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nyugi, Vic, pén megteszem! Amúgy már mindenkinek van pólója, csak nekem nincs, mert még nem volt időm csináltatni! addig is egy magam csinálta "Legsi is the BEST!" feliratú polóban alszom... :) A képek vm.-ért nem jöttek be!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69606 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! 8) 8)
OFF: Nagyon szépen köszönöm, hogy tartjátok nélkülem is a frontot! 8) Egy héten belül újra rendesen netközelben leszek, úgyhogy addig bírjátok ki nélkülem valahogy, és please ne cseteljétek szét ezt a topicot (de a többit se... :wink: )

Puszi és imádjuk továbbra is Legolast és Orlit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.551 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére