Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 1 hónapja #70431 Írta: celebril
celebril válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas te quiero:
az jo lenne ha küldenél egy képet róla,
nem valószinű, de lehet, hogy megváltozik a véleményem! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70422 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van ám 1 új Orli pic is a Big Hit magazinból, és egy szép Legolas desktop :)
N.1
N.2

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70399 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ahoi!

Megtértem a "Felvidékről", és azt sem tudom, hol áll a fejem, azért megpróbáltam minden témát jól átnézni. Örülök, hogy ez a topic is él, dacára annak, hogy nyár van; ellenben a chat-hozzászólásoknak csöppet sem örülök, dacára annak, hogy nem vagyok moderátor. Szóval hanyagoljunk mindent, ami nem a Tündéhez/Orlihoz kötődik. Köszi, a magam nevében is.

Jöjjenek a hírek :tongue:

www.adamkoebel.com/lotrcovers/ -Fantasztikusan jó DVD borítók, főleg a Legolasos :!:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1028407863 -Ha emlékezetem nem csal, ez még mindig az elő-Oscar buliról készült felvétel, csak ezúttal interjú is van Orlival. (Bár szegény kicsit idegesnek tűnik.)
www.warofthering.net/downloads/g ... tage.shtml -Ez pedig A Két Torony Playstation verziójából letölthető videók tárháza. Leesett az állam (Azt ugyi nem kell mondanom, hogy Legolas karaktere a legprofibban animált? ;) )

Pussz,
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70396 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fanartok:
img-fan.theonering.net/images/art/1324.jpg :tongue:
img-fan.theonering.net/images/art/1321.jpg Gyerek Legolas? :eek2:
img-fan.theonering.net/images/art/1319.jpg Bocsi ÉSzAH, de nem tudtam hová rakjam, és nagyon megfogott :oops:

És egy hely ahol lehet bogarászni:
gyurukura.lap.hu/

Oldalt a szövegben van szó Legolasról/Orlandórol csak nem tudom lefordítani :oops: :
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/horse3.jpg

Ez is érdekes:
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/length2.jpg

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70381 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Melinda, ez nagyon dramai kep, nekem nagyon tetszik :)
Jo latni koztuk ezt az osszetartast :)

Celebril:
Kulsore inkabb Legolas tetszik.
Orlandot mint civilt csak annyira tartom jo pasinak mint barmelyik jo pasit az utcan. Annyira nem megy fel tole a vernyomasom :D

Bar mondjuk lehet hogy az az oka, hogy a kedves ferjurammal (akivel epp ma vagyunk 5 eves hazasok :bounce: :sungl: :itscool: ) nagyon hasonlitanak egymasra, sot, a szemuk szinte ugyanaz, bi-bi-biiii :twisted:

Szal egy mazlista vagyok :lol:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70353 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hááát...één nem lennék a helyükben. Bár értük mindent!
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _59_40.jpg

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70335 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: Sil: Köszi a helyesbítést. Pontosan hol néztél utána, mert én is kerestem, de nem találtam?
Most láttam a Tvújságban, hogy Midsomer Murders van szerdán is 22.00 órai kezdéssel, és én úgy vettem észre, hogy nem ismétlés.

Itt: www.szegedktv.hu/elozetes.htm#
Ez szerint ismétlés, de elcsúsztatva egy héttel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70332 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, végr egy kép amin olyan "emberinek" tűnik! :hello:
Szerintem mint Legolas a filmben egyszerűen gyönyörű!!! Nekem a mosolya tetszik még a szemén kívül a legjobban!
A valódi életben pedig sármos, és jó fej, de van benne valami vadság, egyes képeken jól látszik ill. a képekből kiderül, hogy még keresi magát.
Legalábbis szerintem. :roll:

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70330 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huh, sziasztok Csajok! 8)

Néhány napja nem jártam itt, de sajnos ennek nemcsak az az oka, hogy nincs még mindig netem a munkahelyemen, de még az idővel is hadilábon állok újabban... :(
ÉSzAH, Esgalfanawen: köszi, hogy tartjátok valahogy a frontot helyettem! :oops: :wink: :D

Gyerekek, nagyon szépen megkérlek Benneteket, hogy a Gyűrűhordozóról szóló beszélgetést folytassátok az Elijah Woodos, a Frodós, a Hobbitos vagy a Trufa és Pippines topicban, mert ezeket azért nyitotta Svindler, mert mindegyikre igény volt. Ti igényeltétek!
Nem tudom megérteni, hogy egy Legolasos topicban mit keres Frodó.
Én sem megyek át a Frodós topicba Legolasról írogatni - legfeljebb csak akkor, ha Frodóról szeretnék valamit kérdezni vagy megtudni - esetleg találtam róla valamilyen képet vagy infót.
Kérlek Benneteket, maradjunk Esgalfanawen témájánál! Aki nem tud hozzászólni, az se keseredjen el, dobjon fel valami más Legolasos témát, és beszélgessünk róla. Ez eddig is így volt.

Ami pedig a Valinor-témát illeti, rengetegszer megbeszéltük már hónapokkal ezelőtt, hogy Gimli azért lesz halhatatlan, mert Legolasszal együtt elhajóznak Valinorba. Valinor=Halhatatlanföld vagy a Boldog Birodalom. Aki eljutott Valinorba, mindenki halhatatlan lesz. Aki Középföldén marad, meghal. Sajna ez van. :cry:

Körbenéztem vagy féltucat Orlando Bloomos honlapot, de új képeket nem találtam, úgyhogy majd még keresek, és ha valami friss infó, ígérem, hogy felteszem.
Remélhetőleg napok alatt rendeződik a munkahelyemen a netkérdés, és többet lehetek én is itt... Addig is legyetek türelemmel, és kérlek Benneteket, maradjunk Legolasnál és Orlinál!

Köszi:

Vic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70327 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Húú, de jó az a kép! Lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem nemcsak, hogy jó színész, és a GYU-ban is tök jól néz ki, de szerintem Orlando-ként is iszonyú jó pasi! Igaz a szemei a legszebbek! :wink: 8O Rájöttem, hogy a Hallmark nincs meg nekünk!!! :cry: :bawling:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70303 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem aki Valinorba megy halhatatlan lesz.És csak egy bekezdés szól erről, ami kissé homályos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70294 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas:küldenél?Asszem félreértettél.orlando aranyos,yó színész,de a szemei lenyűgöznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70293 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ejnye, miket olvasok!
Küldjek olyan képet, amitől megváltozik a véleményed? :pimp:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70292 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celebril:tény és való,hogy nem egy nagyon yóképű fiú.De szerintem a szeme gyönyörűek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70291 Írta: celebril
celebril válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Leagolas: a filmben vagy az életben szép szerinted ?
nekem az életben kicsit sem tetszik ! én csak addig voltam oda érte mig nem láttam rola egy képet élőben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70289 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is azt hittem, hogy a gyűrűhordozók csak tovább élnek mint a többiek.

Azt hol találom meg, hogy Gimli halhatatlan lett?
Mert azt olvastam, hogy elment vele, meg azthiszem azt is, hogy Galadriel intézte neki, de hogy halhatatlan lett, azt nem tudtam.
Vagy mindenki, aki eljut Valinorba halhatatlan lesz?(bocs, tájékozatlan
vagyok)

Nekünk van Hallmark-unk, de nem hiszem hogy lehetőség lenne arra, amit ÉSzAH mond. Sebaj, majd másnak.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70287 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj de szep ez a fijju :D
groups.msn.com/LOTRpictures/lego ... hotoID=210

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70233 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Összegezném, amit a Midsummer Murders hozzáférhetőségéről megtudtunk:

A Hallmark nevű csatornán megy (sajnos ha jól tudom előfizetős) Kisvárosi gyilkosságok címen. Az epizód, amiben Orlando szerepel a Judgement Day (Az ítélet napja) címet viseli és augusztusban nem lesz. Reméljük még nem maradtunk le róla.
A csatorna honlapja: www.hallmarkentertainment.com .
Mivel a csatorna előfizetős (van, akinél benne vagy az antenna szolgáltató által biztosított csomagban, van akinél nincs), ezért nem láthatja mindenki. Ezúton kérem azon szerencséseket, akiknél van Hallmark, hogy kísérjék figyelemmel a programot és ha találkoznak ezzel az epizóddal, vegyék fel VHS-re és mindenki nevében akinek nincs Hallmarkja előre is köszönöm, ha lehetővé teszik a kópia kölcsönzését, másolásást.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70206 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Esgalfanawen szeretnék válaszolni a kérdéseidre.Tudttommal Legolas és Gimli találkoztak még Pippinnel, és Trufával, nameg Aragornnal, és csak az után mentek el, miután már ők meghaltak.És Gimli is halhatatlan lett, Galadriel intézte el neki.Ja és Samu sem hal meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70198 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas te quiero!: www.hallmarkentertainment.com/ itt is van, csak itt a filmeket találod meg, amiket a Hallmark készített.
A másikon én sem találom :triste:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70182 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rég volt témánk felvetve, úgyhogy most megpróbálkozom vele:
1) Szerintetek hová ment Legolas Gimlivel a Gyűrű háború után (a Barlangok és Fangorn után)? Voltak pl. A Megyében?
2) Végig együtt maradtak, vagy egy időre elváltak? (ahogy azt a fordításban olvashattuk)
3) Gimli azzal, hogy elment Legolassal Eresseába halhatatlan lett?

És még egy ötlet: mindenki közzé tehetné a Legolas és/vagy kedvenc fórum idézetét.
Pl. Én nagyon szeretem ahogy arról panaszkodik, hogy milyen öreg:
’’ Öreg, nagyon öreg. Olyan öreg, hogy szinte még én is fiatalnak érzem magam, márpedig ezt nem éreztem azóta, hogy veletek, gyerk

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70080 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: Köszi a helyesbítést. Pontosan hol néztél utána, mert én is kerestem, de nem találtam?
Most láttam a Tvújságban, hogy Midsomer Murders van szerdán is 22.00 órai kezdéssel, és én úgy vettem észre, hogy nem ismétlés.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70075 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: ÉSzAH: Asszem angolul The Judgement Day, ami én A döntés napjának fordítok, de ez nem biztos.

Nem inkább Az ítélet napja, vagy valami hasonló? Bár ehhez ismerni kellene a tartalmát. Megnéztem a neten, ez a rész nem lesz augusztusban. Mikortól vetítik ezt a sorozatot?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70063 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Thaurwathiwen, köszönjük az alcímet és előre is, ha értesítesz minket, hogy mikor lesz. Nagyon szurkolok, hogy ez a jövőben legyen és ne kelljen szembesülnünk azzal, hogy lemaradtunk róla.
Bár nekem sincs Hallmark, de fel tudom vetetni. Remélem. :-)

Orlando ausztráliai forgatását már több oldalról kitárgyaltuk. Lapozzatok lejjebb és mindent megtudtok.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70034 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha jól látom, akkor (legalábbis számomra biztosan) új kártyák vannak:

www.stormpages.com/orlando

Media --> Photos --> The LOTR --> Dechiper Trading Cards

Remélem bejön!
:)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70033 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na míg el nem felejtem ezt is leírom, csak nem merek hosszút írni, mert akkor nem küldi el ez a gép.

Tudom, hogy ez igen régi Tma, de azért elmesélem Orlis álmomat, ami szörnyű volt (ugye én nem t'ok oat álmodni amiben nem vmi szörnyűség történik Legolassal v. Orlival). Nos itt van:

Azt álmodtam, hogy én és néhány ismerősöm (akik Legolas-rajongók, lehet, hogy oszt.társaim) Tv-ben nézünk egy filmet, amiben Orli szerepel, ezt a suliban nézzük egy elhagyatott folyosón, szünet van de nemsokára becsöngetnek, ezt tudjuk és matekóra lesz a szünet után, a filmben épp Orli által játszott karaktert kínozzák, amikor becsöngetnek, de mi ott maradunk, mert nem bírjuk otthagyni a műsort. Rájövök, hogy a kínzó az a matektanárom arcát viseli, majd arra is rájövünk, hogy ez nem film, hanem valóság, ekkor ki akarom szabadítani Orlit a matektanárom kezei közül, de az gonosz vigyorral az arcán kimegy a teremből és nemsokára az osztálytermünk felé igyekszik órára, itt nem tudtam dönteni, hogy Orlit mentsük ki, és késsünk el óráról, vagy hagyjuk őt cserben és siessünk be a terembe még a tanár bejövetele előtt, Orli kiszabadítását választottuk, vagyis inkább afelé hajlottunk és itt felébredtem

Utána elég rossz érzéssel keltem föl
Nos ennyi, mit szóltok hozzá

Thaurwathiwen

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70029 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: Asszem angolul The Judgement Day, ami én A döntés napjának fordítok, de ez nem biztos.

Én is remélem, hogy még nem adták le azt a részt, de múlt héten biztos nem az volt, megnéztem a Tv újságban és az oan rendes, hogy írja az alcímet ia, úgyhogy majd figyelem és ha látom azt az alcímet, amire mi várunk :wink: , akkor megígérem, hogy szólok.

Egyébként én soha nem gondoltam volna, hogy Kisvárosi gyilkosságok címen fog futni M.o-on, és azt se, hogy lesz egyszer itt a mi kis országunkban

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70022 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Orlando írta: úgy szerettem volna írni egy értelmeset.De nem megy!!!


Akkor légy oly jó és tedd azt ahelyett, hogy szétcsettelnéd a topikot! :down:
A fórum elméletileg azért lenne, hogy értelmesen eszmét cseréljünk.

A többiektől is ismételten kérem, hogy tarsták ezt tiszteletben.


Biztosan nagyon unjátok már, hogy itt osztom a megrendszabályozást, pedig higyjétek el, nálam senki sem unja jobban. ÉN is szórakozni járok ide. Járnék. :rmad2:

A Hallmarkon mióta megy a Kisvárosi gyilkosságok??? Behalok! Hogyhogy én erről eddig nem tudtam. Jaj ... remélem még nem adták le azt a részt, amiben Orlando van. (Csak egy részben szerepel és meg is hal. :bawling: )
:?: Nem tudja valaki, hogy mi annak az epizódnak az alcíme?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69999 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De jó, az mázli! köszi Lego!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69993 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
úgy szerettem volna írni egy értelmeset.De nem megy!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.578 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére