Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 1 hónapja #71440 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Esgalfanawen:yó témákat hoztál fel!
1.,a Babót még nem olvastam :closed:
2.,szerintem létezik a szerelem első látásra.
3.,izé...Szerintem azért lenne yó örökké élni,mert akkor sok kort meg lehet ismerni.Hátrányai közt az is ottan van,hogy az ember elveszti a barátait.... :crying:
Láttam sok évvel ezelőtt egy filmet (yó a címe:Orlando,amiben egy nő nagyon sokáig él.Eleinte férfiként.Az a lényeg,hogy az is az örök élettel foglalkozik.Asszem.Rég láttam a filmet....

Megyelent vidón a GyU! :up: :hello: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71422 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH:Nagyon örültem az üzidnek :) :oops:
És Esgalfanawen(jól írtam?) bejegyzésének is :D
Na, akkor én is szavaznék: nekem az abszolút nyerő a 4., de nagyon tetszik a 7-es és a 10-es is!Ez a pasas olyan édesen tud mosolyogni, mint a méz háromszor!
És akkor a témafeldobásokra:
1.Lehet, hogy éppen a haját fésülgette valahol :twisted: , vagy az erdőt járta, vagy akármi. nem írhatták bele az összes Bakacsinerdei tündét, még akkor se, ha Legolas történetesen herceg volt. A történet szempontjából ő nem volt fontos ott éppen. Szerintem jó is, hogy nem írták bele, mert nekem a Babóban nagyon unszimpik voltak a Tündibündik...
2.Szerintem számukra nincs Szerelme Első Látásra, hiszen van elég idejük megismerni azt, akibe később beleszeretnek. Csak az emberek heves vére teszi azt, hogy szinte pánikszerűen kereseik az igazi szerelmet, és ezért néha elszaladnak mellette. A tündéknek ez ráér, nem sietnek sehová...
3.Csak akkor lennék halhatatlan, ha minden családtagom, barátom és ismerősöm(vagy legalábbis a többség) az lenne.Hiszen nincs rosszabb annál, ha látod megöregedni és meghalni valamelyik nagyon jó barátodat...Vagy éppen a kedvesedet. Az öröklétnek vannak jó és rossz oldalai is..Bár, azthiszem Középföldén lennék halhatatlan, hiszen ott, legalábbis számomra van bőven felfedezni és látnivaló. De ebben a világban..hááát...nem is tudom. ezen még gondolkodnom kéne..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71421 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ismét próbálkozom témafeldobással:
1) Legolast én nem találtam a Babóban (pedig nagyon kerestem), ha ő akkor nem volt a Bakacsinerdőben hol lehetett?
2) A tündék szerintetek elsőre a Nagy Ő-be szeretnek bele vagy több kapcsolat is van az életükben?
3) Lennél halhatatlan? Ha igen miért? Ha nem miért?

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 1 hónapja #71420 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pangás visszavonva.
Rayan, Dae-elena: "Köpni, nyelni nem tudok" Ma nem megyek nyelvsuliba: nem bírok elszakadni a képernyőtől!
Az én szavazataim: 4;7;10.
Dodiee: Én még emlékszem rád:

Én is gyűjtögettem, de ezek a nyomába sem érnek Rayanéinak:

Felegar Elküldve: V Jan 06, 2002 4:09 pm
Nekem is Legolas a kedvencem, meg úgy általában a tündék. (Persze Gollam mellett...) A színészt is megfelelőnek találom, azzal a hosszú szőke hajjal jól néz ki. Ma láttam a PRO7 -en a Maeking of The Lord of the Rings -et, és Orlando elég furán fest élőben. Egyik helyen még ormálisan rövid haja van, máskor meg két oldalon leborotvált, olyan punk stílusban. Ott ejtőernyőzgetett meg bungee jumpingolt... Vagány csákó! Akár a könyvben. Csak azt nem értem, hogy a filmben a nyílvesszők miért kacsáznak a levegőben...

boreger Elküldve: V Feb 17, 2002 6:56 pm
én most olvasoma Szilmarilokat, és NAGYON SZÉP!!! Beren és Lúthien történeténél el is bőgtem magam, úgyhogy a mellettem ülő bácsi elég furcsán nézett rám (épp buszoztam hazafeléÖ. Pedig én nem szoktam könyvön sírni! (csak filmen. meg a széken vagy az ágyon)

deagol Elküldve: H Feb 18, 2002 3:31 pm
aha, meg női alak is kevés van a GyU-ban

Dwin Odiff Elküldve: H Feb 18, 2002 3:33 pm
Azért sirály.

Morgana Elküldve: V Feb 17, 2002 7:17 pm
Az unokahugomnak NEM TETSZIK Legolas! Teljesen kiakadtam, karakán, furcsa kislány, de ezt azért nem néztem volna ki belőle...

Dodie Elküldve: V Feb 17, 2002 7:43 pm
de a tanácsban Aragorn ruhája enyhén...napocskás...

deagol Elküldve: V Feb 17, 2002 7:45 pm
miért, a Boromiré se sokkal jobb és ő végig abban van

Dodie Elküldve: V Feb 17, 2002 7:49 pm
És Legolas miért öltözik át Lórienben? na nem mintha abban a nyüves-koszos göncben kéne maradnia, de ha a többiek kibírták?

boreger Elküldve: V Feb 17, 2002 7:50 pm
de ő tünde...
lehet, hogy csak a felsőruháját vette le. A hobbitok is ingben-hozentrógerben voltak.

Nici Elküldve: H Feb 18, 2002 7:19 pm
Legolas a csúcs!!!! olyan szép keze van!! nyammi!! és a hangja nagyon kellemes!

Gandalf Elküldve: K Feb 19, 2002 12:55 pm
Elladan és Elrohír valóban nincs Elrondhoz kötve, de miért ne hajózhattak volna vele? Az más kérdés, hogy a Szürkerév-fejezetben nem említik.
Lehet, hogy felcsíptek néhány gondori kisasszonyt, s a halandóságot választották... Ez esetben megérteném őket! S akor itt lenne egy példa arra, amikor a férfi a tünde és az ember a nő!

tameri Elküldve: K Feb 19, 2002 1:30 pm
Gandalf: ha nincs szabad akaratuk, mert a sorsuk kotve van, akkor Feanor hogy csinalhatott ennyi marhasagot, vagy ez volt a sorsa hogy csaknem romlasba dontse nepet?

Dae-elena Elküldve: Sze Feb 20, 2002 10:56 am
Pénteken megyek végre- valahára megnézni a filmet!!!! Hányadik perc táján bukkan fel először Legolas??

Cicafül Elküldve: Sze Feb 20, 2002 11:05 am
Jó kérdéseid vannak! Ötször láttam, de az órát soha nem néztem. De ha az időérzékem nem csap be, kb. 60-70dik perc környékén.

Dae-elena Elküldve: Sze Feb 20, 2002 11:18 am
Na, akkor majd elkezdek figyelni.


"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71380 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
énisszavazniszeretnék: 4., 5. kép
aranyköpések: Aragorn! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71378 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hay,de yó kép ez!
Szedyetek össze!!!!!Idehalok!
Régen,mikor a világ fiatal volt és én is,szőkébb voltam,mint Legolas...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71377 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ó, Lomíthiel, Te, aki leszálltál közénk az égből, Köszönjük Néked!

Ez az egyik legcsodásabb kép. Itt lehet igazán érezni, hogy ebből a tündéből árad a varázs...
Egyszerűen fantasztikus.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71376 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Naggyon jók! Nagyon tetszenek!!! Én miért nem találok ilyeneket?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71373 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló drágáim! EZZt a képet láttátok már?

www.bagendinn.com/images/andrastedvd16.jpg

Az, hogy eteti a lovat, eleve biztosíték, hogy még jobban szeretném eccer kifésülni azt a selymes bozontját. :) :oops: :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71370 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Őszintén: hiányoznak a Tündebarátnők :cry: :cry: :cry:

Addig is, hogy hiányukat enyhítsem, elmesélek egy aranyos poént :) Barátosném a plafonon van attól, hogy folyton Bakacsin-erdő hercegét emlegetem, és cikizéseinek középpontja immáron 'Legolas, a Szünde' lett :lol: Tudniillik a 'thünde' szót -ahogyan Arwen is beszél- nem lehet másként ejteni :) Mikor náthás lett a lányzó, 'Degolast, a dündét' szidta. Dünde. Tök vicces :)

Másik: aranyköpéseket próbáltam most is összeszedni egy rakattal, lehet nosztalgiázni ;)
Vic
P Feb 15, 2002 
Bár így is elég sokan voltak az ismerőseim közül - és itt is írták már páran - akik a 'Gondor Kürtje' mondata után megkérdezték, hogy 'Ki az a Gondor?'. 

Itt a férjem akció közben:
Legolas a tőreivel orkot szabadít meg a szenvedéssel teli életétől :)

Elijah egy szép tünde 9-est visel a vakbele környékén, ami Orlando csuklóján van. 

Tünde-lány
Szo Feb 16, 2002 
szerintem az, hogy iyleneket mondunk, hogy orli ...hajjal a legcukibb, mi a legrosszabb esetek közé tartozik, igazán semmi ahhoz képest, amikor véletlenül, egy másik honlap fórumában, a Világ legjobb pasijai topicban 
volt alkalmam azt olvasgatni és nézegetni, ahogy Fernando Colunga pálmafa előtt álló tangás képét boncolgatják..na, ahhoz képets ez intellektuális társalgás...

Dae-elena
Szo Feb 16, 2002 
Megyek, mendegélek, bemegyek egy könyvesboltba, álmodozva, mint szoktam, és egyszer csak előttem áll Legolas. Tök megszokottan köszöntem neki, aztán kiderült, ez nem is ő, hanem életnagyságú kartonfigurája.

Tünde-lány
V Feb 17, 2002 
amiíylen az én formám, idén Walesbe megyek...de Londonba is átruccnunk, mindenhova, úgyhogy ha mázlim van, öszefutok valakivel a Harry Potterből :)

boreger
V Feb 17, 2002 
(arról, hogy milyen lenne, ha tündék élnének Új-zélandon)
... szegény kivik, leshetnek nagyokat...

deagol
V Feb 17, 2002 
Ki meri sértegetni a kolibriket? a kedvenc madaraim!
A pávák tényleg undorítóak...főleg a hangjuk...

(a Szilmarilokról)
köszi boreger ha nem érkezik meg átharapom a könyvtárosnő torkát
tolkienért mindenre képes vagyok

Dodie
V Feb 17, 2002 
Az még fura, hogy a tünde lobvakon nyereg volt... igazán az az egy leszállást kibírták volna nyereg nélkül, nem? Jójó, utánna két-három oktávval magasabb hangon beszélnek, de az majd kivágják :)
Aki a lépcsőn lefut, tuti Legolas. nem is értettem, miért nem mutatták tovább, egyáltalán mi értelme volt a jelenetnek azon kívül, hogy én örültem, és ezek szerint ÉSzAH is...

Manwe
H Feb 18, 2002 
Legolas az egy tünde?
Nem is tudtam.

ÉSzAH
K Feb 19, 2002 
Pl. ott van Szauron. :) Nem hiszem, hogy bármelyik tünde szűz beleszeretne, pedig nagyon édi a kis páncélja. :)

Vic
Cs Feb 21, 2002 
HÉÉÉÉÉ!!! Legolas ágybabújási szokásairól nem fogok titkokat kifecsegni... A durva rágalmakat pedig kéretik kerülni ezen a topicon! Tiszteletet követelek a pasimnak, fiúk-lányok :)))

Dae-elena
Cs Feb 21, 2002 
csak én nem bírom jól írni a nevét... lőj le, drágám,a te nyiladtól akarok kimúlni!

ÉSzAH
Cs Feb 21, 2002 
Ti itt nagyon brutálisak vagytok, csajok! :) Könyörgöm! Urak is vannak a társaságban, mit gondolhatnak rólunk?...Na de itt hagyjuk abba, mert a fiúk totál ki fognak bukni. 
Vegyük vissza a megközelíthetetlenség álarcát és bízzunk benne, hogy a tündék is a nehéz prédára vadulnak. 
Hórusz szerelmére, ÉSzAH, ez nem is te írtad. 
NEM-ÉSzAH

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71281 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezek a képek....Lefoytam a székről...
Kár,hogy olyan agyament arcot vág talán a 3-as képen.
Egy szó van ráyuk:ÉDI,de nagyon....
Szipp,szipp...Tegnap este a meccsen reménykedő pillantásokat vetettem a közönség soraiba....Orli Manchaster rayongó,ha yóltudom...
Nemláttam!Brühühü!
Esgalafanawen: :oops: Ez van.Változtattam a stílusomon egy csöppet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71273 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Atyaég, de jók! A 9.-es nagyon teccik! :eek2:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71244 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nah, akkor most szavazok :bounce: 1, 2, 4 (nagyon!!!), 6, 7, 12!!!!
:up: :itscool: :hello: :bounce: :biggrin2: :P 8) :D :)
Rayan, imádlak!!!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71243 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÚHHH!
Nagyon yoook!!!!!
(bár a 9est, 10est már láttam)
Nekem az 1. jön be nagyon. De hát a többi is!!!!!!!
Rögtön mentem...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71241 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Esgalfanawen: micsoda képek!!! :D :D KÖSZI!

Na, bogarak, van "új" Legsie-kép , a már ismert nyilazós kép Móriából, csak más (és szerintem jobb) színmélységben.

Plusz valami hihetetlen jó ORLI-FOTÓK kerültek ki az OBM-ra; Orlando eddigi fotózásainak (médiában) le nem közölt képei :) A nyitóoldalon találhatók, de beteszem őket ide is, mert érdemes mindet eltárolni :tongue:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Az 5-ös kép a legjobb :P :oops: :P :oops: :P
Lehet szavazni :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71235 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali! Rég voltam itt mert a nyelvsuli elviszi minden időm és energiám, de szomorúan látom, hogy egyetlen oldal sem telt be a legutóbbi bejegyzésem óta. :cry: Megint pangunk, de nagyon. HAHHHHÓÓÓÓÓ! ÉBRESZTŐ FIÚK-LÁNYOK!

Rayan:Millió csók így neten keresztül. Isten vagy! :dance: :itscool: :hello: :up: :agree:

Orlando írta: Vándor:légyszi,efféle megyegyzéseket ne ide!Néha én is ilyen vagyok,de leszoktam róla!

Lám és lám. Mégse szövegelt ÉSzAH hiába?! Ne vedd sértésnek Orlando szerintem nagyon aranyos. :itscool:

Képek:
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/mylegolas.jpg
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/elves2.jpg Nahát erről Haldír lemaradt. Nem is értem miért... :roll:
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/legolas_wall04.jpg
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/silm_04.jpg Valinor

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71092 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, hírek azok vannak, csak utánuk kell járni, meg linkelni kell őket...*a lustaság fél egészség, de most megpróbálom legyőzni*

(Mint tudjátok, a képeket gépre mentés után lehet csak megnézni!-jobb egérgomb, cél mentése más néven)

Aug. 11.
Legolas álló papírbaba 1.
és 2. :)

Aug. 12.
Filmes díjak
Az SFX magazin olvasói szavaztak:

A legjobb film:
1. A Gyűrűk Ura

A legjobb színész:
1. Sir Ian McKellen
2. Elijah Wood
3. Viggo Mortensen
5. Sean Bean
7. Christopher Lee

A legjobb speciális effektek:
1. A Gyűrűk Ura

A legjobb újonc:
5. Orlando Bloom

A legistenebb személyiség: (micsoda buta név egy díjnak)
2. Peter Jackson

A legszexisebb pasi
4. Orlando Bloom
6. Viggo Mortensen
(Hm. Kíváncsi lennék, kik előzték meg Orlit :roll: )

Orli a Dolly magazinban

Aug. 13.
Orlando ismét Londonban :)
Itt is :) -egyem meg

Aug. 14.
Direct link: A Két Torony Képes útmutató!!!

forrás: www.orlandomultimedia.net
---

A Sci-fi magazin GYU-s címlapja jobb minőségben

Kép a Graham Nortonból! :)

Cikk a Topp magazinból

forrás: www.full-bloom.net
---
Ennyi mára elég :D
Pusszantás

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71077 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
na , emberek ez itt egy jó oldal Bloob-kedvelöknek!

www.e-blooming.net/collection/ga ... awards.htm

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71023 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
A képek nagyon jók, de szerintem is alszik a topic! Igaz lehet, hogy azért, mert nincs semmi hír Orliról, vagy azért, mert nincs új téma (mert mindegyiket végigtárgyaltuk). Ja, egyébként nem láttam még Orliról gyerekkori képeket!!! Aki tud, linkeljen!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70972 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt van néhány jó háttér:
www.shipofdreams.net/lotr/legolas.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70945 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt láttátok már :?:

Legolas baba fölülről a 3. sorban.

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/galerie...er/alle-bilder-1.php

Csak 16-ig mentem el a 73 oldalból, de akad addig 1-2 Legolasos kép
Pl.:megérkeznek Meduseldbe, rohan lovasai körülzárják őket.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70915 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huhh, de rég jártam már itten!Sesy a megmondhatója miért...Alig látok ismerősöket.Néhol egy Vic vagy egy ÉSzAH, azt kifújt... Én nem akarok senki újat megbántani, de egyszerűen nagyon sokan vagyunk...És hiányzik a régi hangulat...Ha lenne időgép, visszamennék tavaly tavasszalra...Vajon hívja még valaki Asmodeust dámonnak?Vic, még mindíg te vagy a fő ellátó képügyileg?Én rájöttem, neked van egy kis kapcsoló a fejed hátulján, és csak hozzá kell csatolni a számítógépet, ami egyenesen a fejedbe tölti az infókat...értsd, az Orlando-s képeket :wink:
Hiányoztok, pedig látlak titeket.De...na mindegy...Tudja még valaki egyáltalán, ki fia borja vagyok én egyáltalán? Nem igazán hiszem...Ha valaki tudja, küldjön mosolyt, ilyet: :D
Aki nem, ne küldjön semmit:)Terjeszetm ám a naplóparódiákat az éterben, hogy mindenki megismerhesse őket:)
Na, puszi a búbotokra, szeressétek továbbra is Orlit és Legolast, valamint és elsősorban ezt az oldalt!
[/b]Dodie
U.i.:Mennyi rohadt pont-pont-pont...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70778 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, sajnos, hosszú, szőke haj nem volt...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70777 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Olyan rég írtam ide, hogy nem vagyok az oldalon. Akkor most teszek ellene.
users.freestart.hu/lego_las/lego_las.html
Ezt én csináltam, amolyan kis hirtelen ötlet, amikor egymás mellett láttam a tegezt és a fésűt... Ma egész délelőtt szenvedtem vele, hogy vhogy elérhetővé tegyem, végül sikerült!
Remélem, bejön.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70759 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70675 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Rég nem voltam... és még mindig jók a képek. Mikor én először (és szégyenszemre EDDIG utoljára) láttam a filmet, nem voltam úgy elalélva Lego-tól. Persze, elismerem jó pasi, de valahogy számomra nem az igazi. De mostanság egyre jobban elismerem, mint tündét. Például Haldír mint tünde, ahhoz képest, hogy milyen szépnek kéne lennie, sztem nagyon csúnya. Több millió egyetértő bólogatással a hátam mögött kijelenthetem, hogy Legolas nem. Legolas a tökéletes tünde, és mint ilyen, szép. Nem helyes, aranyos, cuki, etc.,....szép.
Ez persze az én véleményem, és a legtöbb ismerősömé.

Hallmarkunk sajna nincsen..... :bawling:

De egy-két képet talán be tudok szervezni...
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs088.jpg Gondolom ezt már millószor láttátok, de akkoris jól néz ki... :wink:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs213.jpg
Most hirtelen Lego nincs több :cry:

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70664 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nézzétek! Külföldi oldalon magyar link! :mrgreen:
members.lycos.co.uk/greenleafgre ... links.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70612 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Kitaláltam 1 jó témát éjszaka, csak elfelejtettem, nem baj amíg újra eszembe nem jut, addig válaszolok Esgalfanawen kérdéseire.

1.) Hova mentek? Sztem elmehettek a Bakacsinerdőbe, Ithíliába. Én úgy gondolom, hogy meglátogatták Pippint és Trufát a Megyében.
Talán még máshova, mondjuk meglátogatták azokat a helyeket, ahol a háború idején voltak (Gondor, Rohan stb.). Én vhogy így képzelem el, hogy mit csináltak a GyH után.
2.) Elváltak-e? Sztem nem, de ha igen akkor is csak rövid idő(k)re.
3.) Gimli halhatatlan lett-e? Sztem igen.

Idézetet még keresek.

Üdv. Thaurwathiwen

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70560 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70478 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Laegolas: én is hasonlókat gondoltam a képről, ezért is tetszett meg. Szerintem a GY.U. erről is szól.

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.533 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére