Éomer (Karl Urban)

Több
20 éve 5 hónapja #183134 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nekem is nagyon tetszik, hogy "pattog" es luktet benne ritmus, mint a lodobogas. Tok szupi lenne, ha meg lenne zenesitve!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183128 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
:oops: :oops: :oops:

Köszi, drágáim!

Ebben a mohácsi csata-dologban tényleg van vmi.. elvégre annyiszor elmondtuk, hogy a rohírok a magyarokra emlékeztetnek minket....

Nagyon örülök, hogy tetszik!
[size=9:1xv5piym]Csak halkan jegyzem meg, lehet, hogy megkérem Leguant, hogy zenésítse meg... Olyan jó volna![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183117 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Celebthil) írta:
Dúnhargi dal[/u]:

Sötétség csügg a domb fölött,
a puszta gyászba öltözött;
Sivár a táj, halál, mi vár,
talán indulni kéne már;
Gyilokra elszánt armada,
rohír király lovas hada.


Ez nagyon ott van. Tényleg, akár egy dal, le lehet kopogni, az időrendes hangzást.

E nép nem tűr nyakán igát,
nem várjuk meg, míg ránk talál
a pusztulás: elé megyünk,
bár szörnyek jönnek ellenünk;
nem látjuk már viszont hazánk,
örök dicsőség vár reánk
kopjás zöldellő hant alatt;
sötét alkonyra virradat.


"Kopjás zöldellő hant alatt", erről a Mohácsi Csata jutott az eszembe. Kiérezni a halál ízét..

Nyugat fia, ha erre jársz,.
sírhalmainkra rátalálsz;
mi vérünk ontottuk ki itt,
védvén Magosvár tornyait.[/color]


Irodalmilag ugyan nem tudom elmondani, hogy milyen, ehhez Szofi kéne, de nekem tetszett, ahogy lejött a végső csata képe. Láttam a némán komoran vonuló hadat, ahogy csatarendbe áll az orkokkal szemben. Ügyes vagy.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183030 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nagyon tetszik nekem is. Gratula!!!! :itscool: :itscool: :itscool:
Főleg ez a sor tetszik...:"kopjás zöldellő hant alatt; "

Azért várjuk a folytatást is... nagyon tehetséges vagy! Csak így tovább!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183027 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Artemisz: nem találok szavakat, de nem is keresek. zseniális.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183009 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: Ugye nekünk is megmutatod majd?

Hát hogyne!!! :wink:

Addig is, míg ez nincs, hoztam egy új verset. Újfent előbújt belőlem a rohír krónikás.. :roll:
Remélem, tetszeni fog!


Dúnhargi dal:

Sötétség csügg a domb fölött,
a puszta gyászba öltözött;
Sivár a táj, halál, mi vár,
talán indulni kéne már;
Gyilokra elszánt armada,
rohír király lovas hada.

E nép nem tűr nyakán igát,
nem várjuk meg, míg ránk talál
a pusztulás: elé megyünk,
bár szörnyek jönnek ellenünk;
nem látjuk már viszont hazánk,
örök dicsőség vár reánk
kopjás zöldellő hant alatt;
sötét alkonyra virradat.

Nyugat fia, ha erre jársz,.
sírhalmainkra rátalálsz;
mi vérünk ontottuk ki itt,
védvén Magosvár tornyait.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182980 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Huh...nagyon régen jártam már erre.... :oops:

Eruntale:Nagyon király a novellád,csak rövid!Kérünk mééég. :wink:

Meg a többiektől is!Ugye nem akarjátok befejezni?? (Artemisz,Ilmarë....)

Ezt a Fegyverek és Hadviselés Középföldén könyvet be fogom szerezni valahonnan...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182940 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Penngaladiel írta: :lol: :lol: :lol:

www.warriorprincess.com/Lucy/HXC ... 199_13.jpg


Bár már láttam ezt a képet, azét mindig :lol: -t csal a képemre. :wink:

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182933 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Igen, Adrael, ez már felvetődött több ízben is, bár azt hiszem, nem ebben a topicban.
Való igaz, döbbenetes, hogy Éomer ilyen fiatalon már ennyire kiváló hadvezér volt.

Még nem is idéztem, mit írnak róla a FHK-ban (Fegyverek és Hadviselés Középföldén)
"A Gyűrű-háború idején mindössze huszonhét esztendős volt, de már tapasztalt harcosnak és vezérnek számított.
Magas, erős, szenvedélyes ember volt, a csatákban állítólag vadabbul küzdött, mint az orkok, és olyan vakmerő volt, mint az urukok.

Vérbeli harcos volt."
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Na de azért egy orkkal összehasonlítani! :evil: Blöeeeee.... :dead: :roll:

Az "Elfhild" név talán Tünde-úrnőt jelent, de erről inkább Lamorakot kéne megkérdezni... :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182896 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hm... Belegondoltatok már, hogy Éomer 28 éves a gyűrűháború idején, az unokabátyja, Théodred 14-gyel több, de a filmen kb. pont fordítva van? Határozottan Théodred a fiatalabbik. :?
És még valami: a függelék azt mondja, Elfhild KIRÁYNÉ belehalt a szülésbe, de ez így nem igaz, akkor még nem volt király Théoden, következésképpen nem volt királyné Elfhild, csak 2 év (ha jól emlékszem...) múlva lett volna az. 8O
(Apropó, ha már itt tartunk, tünde-lányt jelent a név, vagy nem? Ez egy eldöntendő kérdés akarna lenni :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182845 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182785 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ugye nekünk is megmutatod majd?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182705 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale, kíváncsian várjuk a folytatást! :D


Én a regényemben most kezdtem neki annak a résznek, ahol vívni fogok Éomerrel. :oops: Képzeljétek csak el!!
Ezt először elküldöm Felagundnak szaklektorálásra, mert a víváshoz én annyit értek, mint szamár az ABC-hez... összes ilyen irányú ismeretem Felagundtól szereztem.. na meg a Fegyverek és Hadviselés Középföldén-ből, amit újfent elolvastam, és KÉPTELEN VAGYOK VELE BETELNI!!!
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Annyira profi! :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182638 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale nagyon jól sikerült ez az írásod, nagyon-nagyon tetszik, remélem még felteszel másik művedet is. :itscool:
Igazából azt tartom nagyon jónak, hogy mindegyikőtöknek (Artemisz, Ilmarie, Eruntale) megvan a saját stílusotok az írásban, mindegyiknek egyéni "íze" van, úgyhogy csak így tovább! Jó ezeket olvasni, tényleg!

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182624 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ó, köszönöm, köszönöm! ha tudnátok milyen jól esett! :oops:
Van köv. rész is, ha lesz időm, felrakom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182437 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale! Kituno! Hogy itt micsoda irotehetsegek vannak, raadasul remek fantaziaval megaldva!
[size=9:ginclfpj]nefadar, en is voltam summer rockson;)Hirssegek tekinteteben Villetol van bezsebelt puszim[/size]

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182436 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tényleg jó, nagyon érzelemdús...
Néha én is próbálkozom írással, de egyenlőre még nem érett a nyilvánosságra :lol:
Vagyis egyenlőre vacak... De egy szép napon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182429 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Csodás!!!

Fogadd szívből jövő gratulációmat! Micsoda ötlet!! :itscool: :agree:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182419 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: Hoztam egy irományfélét. Ez az első ilyen jellegű próbálkozásom, kéretik elnézni nekem, hogy ilyesmire vetemedtem.
Nah, ennyire futotta tőlem. Milyen?


Jó, hatásos. Látszik, hogy a szívedből jött. Tetszik, ahogy kétségek közt vergődik Éomér, aztán felülemelkedik rajtuk. Ügyes vagy. Láttatsz, éreztetsz. Folytassad.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182409 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale: nagyon tetszik, mikor folytatod? :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182406 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hoztam egy irományfélét. Ez az első ilyen jellegű próbálkozásom, kéretik elnézni nekem, hogy ilyesmire vetemedtem.

Edoras készen állt az Elesett fogadására. Sötét drapériák árnyékolták az Aranycsarnok falait; csak a terem közepén pislákoló tűz világított Éomernek, Rohan ifjú királyának. Késő este volt már, s mindenki korán nyugovóra tért, hiszen másnap hajnalban a lovasok útra kelnek Minas Tirith felé. Éomer eltűnődött: milyen más érzés is volt, mikor legutóbb erre az útra készülődött. Akkor kevés reménye volt, hogy még egyszer viszontláthatjaRohan zöld rétjeit. A sötétségnek azóta vége. Théoden király , aki dicsőségben esett el a pelennori mezőn visszatér, hogy ősei mellett örök nyugalmat találjon.
Éomer felsóhajtott. Fájdalmasnak érezte a csarnok némaságát. Hány és hány barátja és bajtársa nem ülhet itt többé! Idegenben estek el, idegen földben nyuszanak. Gyorsan ltörölte az arcán végigcsorduló könnycseppet. Akik dicsőségben estek el, megtalálják helyüket az ősök csarnokaiban. Mégsem lett könnyebb a szíve. Mióta az eszér tudja, védelmezte hazáját kardjával, s szolgálta királyát. Királyként pedig minden erejével Rohant kell szolgálnia. Elég-e ő ehhez a feladathoz? Lesz kire támaszkodnia, vagy egyedül kell-e majd szembenéznie az uralkodás terheivel?
Egy pillanatra megborzongott. Az egyik homályos sarokból mintha Gríma fakó arca leste volna kárörvendően. "Túl sokat gondolsz magadról, Éomund fia. Hiszen még a saját húgodat sem tudtad megvédeni! " Megint azt a jeges rémületet érezte, mint amikor megpillantotta Éowynt Pelennor vértől csatakos füvén. Aztán megrázta a fejét, s kiűzte agyádól a képet. Éowyn él, az Árnynak vége. Odalépett a trónhoz, s végigsimította az ősi faragásokat. Történjék bármi, népe mindig megbirkózott a csapásokkal; ő is képes megbirkózni kételyeivel. Újra eljön majd a béke, s Rohan erős királyság lesz, amin ő fog uralkodni; többé nem lesz egy mágus játékszere.
Éomer megfordult, még egy pillantást vetett az immár teljesen sötét csarnokra, majd gyors léptekkel elindult a szobája felé.


Nah, ennyire futotta tőlem. Milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182389 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Egyetértek, velem sem fog soha ilyen dolog történni :cry: Olyan mázlisták akik találkozhattak v. taliznak vele
[size=9:ir02275k]nekem az ilyen legnagyobb élményem amikor Thoumastól a Nightwish billentyűsétől kaptam puszit miután autogramot adott nekem tavaly a Summer Rockson bocsi, ez off volt[/size]

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182338 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Velem miért nem történik ilyesmi... :cry: És ha már szembejön, lehetőleg lóháton tegye.. és vigyen is rögtön magával... na jó, jobb ha itt abbahagyom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182201 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz írta:

Théodwyn írta: 1.5 éve Angliában találkoztam vele.A bátyámmal voltam kint és véletlenül futottam össze vele Londonban, éppen az állomást kerestük, és úgy találkoztunk vele. Teljesen ismeretlenül. Magyarán szólva fogalmam sem volt,hogy ő játssza majd Éomert. Szóval szépen megkérdeztem,hogy nem tudja-e véletlenül,hogy hol van az állomás,ő meg mivel azt monda,hogy épp arrafele megy elkisért minket egy darabon.
Különben meg,hogy mikor esett le,hogy ki volt vlem ennyire rendes... nem sokkal utána. Különben tényleg nagyon jó fej!

:eek:


Jajjjjj de nagyon szerencsés... Csúnya dolog irigykedni *ráüt a kezére* :wink:

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182184 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
büzsü:

A tengwar kissé fura... :?

Rohan (eredetileg: Rochand) egy sindarin szó, nem értem miért kell quenya móddal írni (amiben a 'ch' a hwesta, nem a harma ;) )
Hasonlóan Éomer nevét is inkbb sindarin móddal kéne írni szvsz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182182 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Sziasztok, hoztam nektek egy Éomeres háttérképet, amit az előbb készítettem(800*600) :

aureentuluva2004.125mb.com/eomer.html

Remélem tetszik :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182181 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na, kedvesek!

Gondolom, feltűnt, hogy kissé megkurtult a topic, muszáj volt kipucolnom az OFFokat meg a már érvénytelen képlinkeket.

Viszont cserébe áthoztam nektek a topic elejéről Théodwn hozzászólását Karl kapcsán: :wink:

Théodwyn írta: 1.5 éve Angliában találkoztam vele.A bátyámmal voltam kint és véletlenül futottam össze vele Londonban, éppen az állomást kerestük, és úgy találkoztunk vele. Teljesen ismeretlenül. Magyarán szólva fogalmam sem volt,hogy ő játssza majd Éomert. Szóval szépen megkérdeztem,hogy nem tudja-e véletlenül,hogy hol van az állomás,ő meg mivel azt monda,hogy épp arrafele megy elkisért minket egy darabon.
Különben meg,hogy mikor esett le,hogy ki volt vlem ennyire rendes... nem sokkal utána. Különben tényleg nagyon jó fej!

:eek:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182174 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem, nincs más véleményen.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182164 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Az a rész nekem is az egyik kedvencem...ezt bővebben is le lehetne írni..pl funfictionban...khmmm...de jó lenne, ha valaki megírná..... :P

:nono:
:lol:

Ezt "sajnos" olyan szépen megírta Tolkien papa, hogy nekünk már nincs mit hozzátenni szvsz...

Bár lehet, hogy Ilmarë más véleményen van.. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182133 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na, nekem kimondottan a kedvenc részem! Főleg mióta egyszer sutyiban olvastam irodalomfakton, és úgy belemerültem, hogy nem hallottam meg, hogy szólítanak :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.653 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére