Éomer (Karl Urban)

Több
20 éve 6 hónapja #179801 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Karl a Riddickben:
img2.photobucket.com/albums/v11/ ... _vaako.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179667 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nefra: nagyon jók a képek :wink:
Artemisz: fantasztikus a novellád :itscool:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179491 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ilmare:abba ne merd hagyn!!!! novikat akarunk :bounce: :)

A 2. mondat azért Artemiszre is vonatkozik :lol: ez is csak olyan szokásosan fantasztikus!!!! :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179308 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nefrácskám, kösz a képeket! :D

Ilmarë, én nagyon kíváncsi volnék "Éowyn gyötrelmeire!"

Az én novimban erről szó se volt, épp mert ehhez én nem tudok hogy hozzáállni!
Remek gondolat hogy Éomernél keres menedéket.... Úgy érted, miután Aragorn beszélt vele?

Jaj, komolyan bármit megadnék azért hogy ne kelljen nélkülöznünk az írásaidat!

Amúgy ABSZOLÚT MÁS A STÍLUSUNK, nem értem mért gondolod hogy visszaköszön az enyémben..
Ami miatt nem fogom továbbírni ezeket, azazért van, mert Éomert én már nem tudom "kívülről" nézni.. ez tényleg a Te asztalod..
És te nemcsak nézni tudod, hanem LÁTTATNI is. Nem is akárhogy!!!

Szóval fontold meg, kérlek!
Én várom a további műveket!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179290 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Sziósztok!
Nem nagyon szoktam erre járni, de Éomert azért nagyon csípem. ;) Talán azért, mert kicsit hasonlít nekem arra az ős-magyar képre ami bennem él /most nem feltétlenül a szőke hajra gondolok :D / hősiességében, meg büszkeségében, erejében.
Nnah, h miért járok erre. ;) Artemisznek ígértem Éomeres figuraképeket /festetteket/ és most szeretném betenni. Akit jobban érdekel a téma /mármint a figura-festés ;) / nyugodtan keressen meg, akit meg nem, attól elnézést kérek, hogy ilyenekkel zargatom a topicot. :roll:

Tehát, Éomer, érdemes megpislantani a gyönyörű festésmódot a ruházatán!!
kep.tar.hu/neona/images/pic4608414.gif

Ők meg rohani lovasok:
kep.tar.hu/neona/images/pic4608416.gif

kep.tar.hu/neona/images/pic4608554.gif

kep.tar.hu/neona/images/pic4608561.gif

kep.tar.hu/neona/images/pic4608563.gif



Igény szerint akadnak még lovasképek...

Üdv!
Nefra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179195 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Én is egyetértek Saint-tel, engem is érdekelnek továbbra is a műveid Ilmarie, úgyhogy ha itt nem akarod publikussá tenni, akkor mailben én is szívesen olvasnám.

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179177 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
szerenysegem a Te verziodat is nagyon szivesen olvasna! ha felrakni nem szeretnde, kuldd at priviben lecci!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179166 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Gyerekek először is tisztázzunk valamit. Szó nem volt itt vitáról, ugye Artemisz? Csak annyira jó volt az uccsó kis szösszenete, hogy úgy éreztem, én már nem tudok mit mondani azok után. A táboros rész akartam éppen kicsit kihúzni, szerettem volna kidomborítani Éowyn gyötrelmét, ahogy rájön Aragorn szavainak értelmére, és hogy azok után Éomérnál keres menedéket. De hát Artemisz lepipált. Előbb felttete, ígyhát ha én rakom fel a saját verziómat az igencsak hülyén vette volna ki magát. Nekem az írásban már kialakult saját stílusom van, ezért jöttem zavarba Artemisz részétől. Visszaköszönt a saját stílusom. Remélem így már érthető miért mondtam azt, hogy inkább nem rakok fel írást. Nyah, akkor Artemisz várom továbbra is az irományaidat.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179161 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
csatlakozom az elottem szolohoz:) Kulonden en sem ertem mitol es hogy robbant ki ez a "vita" 8O

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179138 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Hűha!!! Csak most tévedtem ide és már alig tudtam tovább menni! Milyen gyönyörűek amiket ide írtok! Artemisz, Ilmarë ez valami FANTASZTIKUS Be kell vallanom nem is értem mi itt most a vita tárgya, hogy ki mit hagyjon abba! :hein: Még érdekes is másvalakiktől hallani (olvasni) ugyanazoknak a szereplőknek a történeteit, amik ki is egészítik egymást!! Versengés?!?!?!?! Hiszen ugyanolyan jókat írtok, hihetetlenül jó fogalmazással. Ilmarë, nem foszthatsz meg pont most az írásaidtól, mikor végre megtaláltam őket!!!!!!!!!!!!!! Folytassátok, könyi!!!! :bounce:

Csak így tovább!!! :itscool: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179061 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hé, hé, álljon meg a menet!!!! 8O

Az angyalka azt duruzsolta a fülembe, hogy talán mégse kéne ezt betenni, de végül elkergettem. Nem kellett volna...

Egyet leszögezek, de halálkomolyan:
EZ ITT NEM AZ ÉN TOPICOM!!!!

Ez a topic MINDENKIÉ!!!


Én már úgyis túl hosszú ideje terrorizálom a fantáziátokat az írásaimmal..
Csak tréfáltam, nem áll szándékomban átállni a novella műfajára, mert alapvetően NEM NEKEM VALÓ!
Nekem a regényem sokkal többet ér. Én inkább abban élem ki magam.
Ezt a kis írásom is elcs**ttnek találom kissé, épp mert ez a műfaj nem erősségem.. mindig befejezetlennek érzem.

Szóval: Ilmarë, én számítok az írásaidra továbbra is, és rosszul esne, ha feladnád.

Csak ennyit akartam...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178951 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Saint írta: azert mert egymas "mufajaban" is jok vagytok attol meg teljesen folosleges barkinek is abbahagyni az irast, de ezt szerintem Ti is tudjatok :wink: hisz mi itt mindnyajan nagy orommel olvassuk a muveiteket!:)


Aranyos vagy tényleg, köszönöm.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178950 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Morana írta: Ilmarie: nem kell letenned a lantot, eszedbe ne jusson! Te is és Artemisz is nagyon jól írtok és én nagyon élvezem, hogy olvashatom az alkotásaitokat! Ezt szerintem semmiképpen sem kell esetleg versenyként felfogni, hiszen mindkettőtök írása nagyon tetszik azoknak, akik erre az oldaldra tévednek, úgyhogy én várom a további műveket.


Nem erről van szó. Én nem versengésnek fogtam fel. Pont azért, mert Artemisz a negyedkorról írt, én meg a triológia hézagait próbáltam pótolni... De így már tényleg annak tűnhet, és én ha valamit, ez nagyon utálom, márhogy hiába tudjuk mi ketten Artemisszel, hogy nem versengés, mégis úgy tűnhet. Ez meg nem jó. Azért mondtam, hogy akkor inkább nem írok.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178946 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
azert mert egymas "mufajaban" is jok vagytok attol meg teljesen folosleges barkinek is abbahagyni az irast, de ezt szerintem Ti is tudjatok :wink: hisz mi itt mindnyajan nagy orommel olvassuk a muveiteket!:)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178943 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ilmarie: nem kell letenned a lantot, eszedbe ne jusson! Te is és Artemisz is nagyon jól írtok és én nagyon élvezem, hogy olvashatom az alkotásaitokat! Ezt szerintem semmiképpen sem kell esetleg versenyként felfogni, hiszen mindkettőtök írása nagyon tetszik azoknak, akik erre az oldaldra tévednek, úgyhogy én várom a további műveket.

Artemisz: mit is mondhatnék, nagyon tetszett az ún. "hézagbetömködés" :) , én nem biztos, hogy képes lennék ilyet írni, bár még nem igazán próbálkoztam vele, nekem talán a versekhez van nagyobb érzékem. Szóval nagyon-nagyon jól sikerült!

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178941 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Celebthil) írta: Örömmel hallom!

Az Evenstar sikere óta kedvet kaptam a novellaműfajhoz, pedig abban nemigen alkottam eddig, csak tizennyolckarikásakat... :roll: :oops:
De lehet hogy ezen változtatni fogok. :wink:


Na, akkor inkább én húzok el innét. EZ úgyis a te topic-od. Meghagyom a storyjaimat magamnak. Mit tudok én már itt nyújtani, hisz te a negyedkorba is jó fantáziával írsz, s most már az én műfajomban is. Asszem leteszem a lantot.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178934 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Örömmel hallom!

Az Evenstar sikere óta kedvet kaptam a novellaműfajhoz, pedig abban nemigen alkottam eddig, csak tizennyolckarikásakat... :roll: :oops:
De lehet hogy ezen változtatni fogok. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178925 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Artemisz, jó! Tetszik.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178918 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Üdv, drágáim!
Hoztam vmit, egész friss, vadiúj, ez is egy "hézagbetömködés", ahogy Ilmarë mondaná...


Éomer hadba száll:

Hát mégis eljött ez az óra!
Aragorn egész súlyával lökve be a súlyos ajtót, szinte bezuhant a Csarnokba, azt kiáltva, hogy Gondor meggyújtotta jelzőtüzeit. Éomer szíve egy pillanatra összeszorult.
A Király kihúzta magát, akár egy életerős ifjú, s a teremben pattanásig feszült a csend. Majd a király kimondta azokat a szavakat, melyek ettől a pillanattól meghatározzák szabad népe sorsát: Rohan válaszol! Segítségére sietnek a gondori népnek, még ha életükkel kell is fizetniök.
Éomer érezte, hogy szívverése újból megindul. Tekintete összevillant Gamlinggal, s ereiben felágaskodott a harci láz. De ahogy húgára nézett, szemében kialudt a hirtelen felszikrázó fény, mert látta rajta a féltést, az aggodalmat, a szerelmet, amit Aragorn iránt érzett, és az elkeseredett dühöt, amiért valószínűleg most is hátra kell maradnia, harc nélkül kell kivárnia sorsát. Lehajtotta fejét egy pillanatra, majd ránézett Éowynra, hosszan, kemény pillantású sötét szemeivel, melyekből csak Éowyn tudta kiolvasni a gyengédséget és vigasztalást.
- Légy erős, kishúgom! Tudod a kötelességed, ahogy én is –üzente némán, de húga keserű daccal pillantott vissza rá.
Éomer fáradt megadással fordult el. Éowyn nem hajlandó feladni. Miközben a király megfogta a vállát, s emlékeztette, mit kell tennie, most, hogy sereget toboroznak, átpillantott Théoden válla felett, s látta, hogy húga a boltívek mögötti félhomályba settenkedve kiveszi ládájából kardját, mely még anyjuktól maradt rá. Szeretettel simított végig a cirádás bőrhüvelyen, aztán gyorsan a háta mögé rejtette, nehogy bárki észrevegye.
Éomer megrázta fürtjeit, felsóhajtott, s indult, hogy tegye, amit a király parancsolt. Úgy döntött, nem szól senkinek. Most nincs idő ilyesmivel vesződni.
De nemcsak ő vette észre, mire készül Éowyn. Aragorn mellett ugrott fel a lány a lóra, Éomer csak akkor látta meg, mikor már paripáján ült, de dúlt vonásai, és Aragorn keményen összeszorított ajka, reményvesztett pillantása beszédesen tanúskodott arról: felfedte a lány titkát. Éomer nem férkőzhetett húga közelébe, a királyt kellett kísérnie.
Hogy az aprócska félszerzet felesküdött Théoden szolgálatára, Éowyn ruházta fel. Éomer hallotta vidám kacagását, ahogy kifutott a sátorból. Ő maga gondterhelten ült a tűz mellett. Túl mély volt a rájuk nehezedő homály, a láthatatlan gonoszság, még a lovak is nyugtalanok voltak, s Éomer a kötelességtudó ember titkolt szorongásával majszolta ennivalóját. Harcolni jöttek, nem meghátrálni. Harcolt ő már eleget, ereje, bátorsága sosem hagyta cserben, de ilyen démoni hatalommal szemben kilátástalannak látszott a küzdelem.
Rendes körülmények között boldogsággal töltötte volna el húga kacagása, ám most – maga sem értette, miért – foghegyről odavetette neki:
- Nem kéne bátorítanod! – jóval keményebben, szívtelenebbül csengett a hangja, mint ahogy szánta, s Éowyn értetlen, felháborodott arccal fordult szembe vele. Éomer el is szégyellte magát egy pillanatra. Sosem beszélt még így testvérével.
- Nem a bátorsága a baj… csak a karja hossza… - mérhetetlen keserűség érződött szavaiban.
Nem tudod, mit teszel, Éowyn! Őrültség ez! Nem harcolhatsz! Aragorn szerelmét ezzel nem nyered meg. És a népnek szüksége van rád! Az égre kérlek, húgocskám, ne légy ilyen makacs! – tekintete e szavakat sugározta húga felé, de nem tudta rászánni magát, hogy hangosan is kimondja. Most nem gyengülhet el egy pillanatra sem. Így hát megálljt parancsolt leghőbb vágyának, hogy keblére szorítsa húgát, erősen, vadul, míg csak el nem sikoltja magát, ahogy annyiszor tette még a boldog napokban; és saját testével tartsa vissza az öldökléstől, a haláltól.
Elfordult, és visszament a sátrába.


Még lesz folytatása, de egyelőre ezt véleményezzétek, légyszi, jó-e! Pussz mindenkinek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178907 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Saint írta: Ahogy Eomer eloveszi a borotvat es annyira jolkepzett, hogymar lovaglas kozben is meg tudja oldani!


Na, ez most nekem is fájt!!! :twisted: :roll:

Amúgy, igen, én is ismertem olyan srácot, aki 10 éves koráig tejfölszőke volt, most meg annyira barna, hogy már majdnem fekete!!!

Nem tudnánk képet keresni a kisfiáról?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178888 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
egy kis idezet a Bourne rejtely forgatasa kapcsan:

"There was also a big car stunt scene shot on Karl-Marx-Allee, but I am not sure if there was only Matt's stuntman or Matt himself involved. Karl Urban was doing his own driving in a massive black jeep (chasing Jason Bourne who, again, drove that dented yellow cab.) Karl had his family on set and his young son was cheering when Daddy proved his driving skills. It looked amazing...they used a 1.5 kilometre length of road and accelerated the cars up to full speed before Karl had to change lanes in very dense traffic. A great day on set!"

A mi kis mindentudo Karlunk lam milyen ugyes! :P

A kisfiat egyebkent Hunternek hivjak es a noje is ott volt vele. Mindketten szokek, es allitolag nem nagyon hasonlit ra a kisfia. Ez az eles hajszinvaltozas meg szvsz tipikusan nemet jelenseg (persze a biologusunk megcafolhat :P ), tejfelszoken kezdik a gyerekek, aztan tok barnak lesznek. Lasd balatoni nemet csaladok

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178885 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
kesz...ezen most igy hajnalban en is halalra rohogtem magam :twisted: :P :twisted: :P :D Ahogy Eomer eloveszi a borotvat es annyira jolkepzett, hogymar lovaglas kozben is meg tudja oldani!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178811 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nodlee írta: Ez most nagyon- nagyon fájt. :eek2:

Mi baj, Nudláj?
Elképzelted Éomert mellkasborotválás közben?? :twisted:

(/me a padlón fetreng)

Tin, az új aláírásom a Nolda-panasz c. versemből való.
(Az a biz. vers az Ősnép Búcsúja Mau verse, az enyém itt van:

www.tolkien.hu/view.php?m=32&c=1&a=948

Ez pedig Maué:


Az ősnép búcsúja

A tündék mi vagyunk.
Már tűnünk, itt hagyunk
halandó világot, teret.

Múltak évezredek.
Nyugatról űzött rettenet.
Holdelőtti szép hazánkat
elhagytuk, csupán a bánat,
mi maradt utána, fáradt
szívünk, a föld teher.

Gyerünk előre, menni kell
most vissza, de hova?

Nincs többé Nyugat.
Azt hittük, ott nyugtot lelünk,
most már remélni nem merünk.
Már az is a máé lett.
A múltnak helye nincs.
A múltnak neve nincs,
holt az elfeledett.

Kelet népe, ember: gyerek,
kinek adtunk minden tudást,
nyelvet, hangot és jelet,
a mi földünkön tömegsírt ás
nekünk, és hazudja magának,
hogy minderre ő az eredet,
és hogy milyen jó lesz a világnak,
hogy béke lesz és szeretet
majd, ha elmegyünk —
tessék! Átadjuk a helyet!
Mást úgysem tehetünk.

Egy haldokló népnek
a remény jövőt kutat —
de most indulunk, végleg,
mert nincs többé Nyugat.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178809 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Picit off, de talán kapok válazst? Artemisz, az idézeted abból a versből való, amelyiket a topic-talin elszavaltál a film után??? :P
Nodlee: Mi is fájt pontosan.... Az, hogy Éomer RULZZ?! :?

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178806 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ez most nagyon- nagyon fájt. :eek2:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178804 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Artemisz (Celebthil) írta:
Tutira borotválja.


Éomer idejében nem volt rá idő és nem foglakozott a drága ilyesmikkel...... :twisted: :P


De milyen igaz!!! :twisted: :lol: :lol:

Éomer RULLZ!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178803 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Celebthil) írta:
Tutira borotválja.


Éomer idejében nem volt rá idő és nem foglakozott a drága ilyesmikkel...... :twisted: :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178800 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tin, kedves, a genetikát szvsz hagyjuk, már előre borzad tőle a hajam... :roll: :evil:

Azonkívül énszerintem a lehetetlennel határos, hogy egy kis szőr ne legyen a mellkasán, főképp annak, akinek ilyen sok szép fekete haja van...

Tutira borotválja.

Most kicsit ki is ábrándultam belőle... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178779 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
De az is előfordulhat, hogy genetikai okok miatt nem nő neki szőröcskéje a mellkhasán..... De szerintem még így is édi! :lol: Bár Éomernek aribb!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178638 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Celebthil) írta: [size=9:1o92a6kt]Kiszedtem a múltkori részletet, nem akarom, hogy úgy tűnjön, mindenáron versenyezni akarok Ilmarë-vel.
Most eljött a Ti időtök, senkit se akarok elnyomni!
Maradok tisztelettel...[/size]


nem kellett volna, hisz a te történeteid a negyedkorban játszódnak, engem igenis érdkel, amit írsz, ne vedd el tőlem ezt az élményt...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.653 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére