Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 5 hónapja #184331 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Anyukám, ezért egyszer már lehordtalak, de most megint felhúztam magam :evil: Ezért 8-án nagyon nagyot kapsz, azt ígérem... Méghogy nincs diablerie... :twisted:

Mi a szép a vámpírokban? Az erejük. Hatalom van a kezükben, hiszen tagadhatatlanul erősebbek bárki halandó embernél. Az, hogy ezért látszólag oly csekély árat kell fizetniük, még vonzóbbá teszi az üzletet. Egy halandó egyszerűen nem láthatja át az öröklét magányát, a folyamatos öléssel járó lelki változásokat, az eltávolodást minden korábbi értéktől. A fizikai pozitívumok képe lenyomja a szellemi/lelki negatívumokét.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184179 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gillz: a mentalitásukat, a fizikális szépségüket és a kárhozottságukban rejlő szörnyű gyönyöröket és fájdalmakat. Egy vámpírban benne van sok, ami emberi, csak felnagyítva.

Jah és mindenkitől elnézést a tetgnapiért, de nem bírtam kihagyni :twisted:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184170 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Szürke írta:

gillz írta: noh, csináljunk honlapot, ok. mondjuk valaki frissítse fel a családfát, valaki szedje össze a tudnivalókat a fórumról, meg az emlékezetéből, aztán hajrá :D

Nyugi, tényleg csak napok kérdése.... és most nem hitegetek!


Dehogynem. Max. van alapja... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184151 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: noh, csináljunk honlapot, ok. mondjuk valaki frissítse fel a családfát, valaki szedje össze a tudnivalókat a fórumról, meg az emlékezetéből, aztán hajrá :D

Nyugi, tényleg csak napok kérdése.... és most nem hitegetek!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184106 Írta: gothpunk
gothpunk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerveződő játék...

Az első bátor jelentkező kívánságára a játék valószínűleg a modern korban fog játszódni. Hogy kis hazánk méltán hangulatos fővárosában, vagy valami ütős ámerikai metropoliszban, esetleg valamely nagymultú éurópéer városban, az még eldől...

Fiúk... valaki? Egyelőre két lány játékos van. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184103 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat: :cross: és :karó: és :tűz: csak ennyit üzenek :twisted:
Ery: nem lett volna semmi, mai hiszékeny és ingerült hangulatomban vetődtem volna a flémbe :mrgreen:

noh, csináljunk honlapot, ok. mondjuk valaki frissítse fel a családfát, valaki szedje össze a tudnivalókat a fórumról, meg az emlékezetéből, aztán hajrá :D

gothpunk: semmiféle tradícióba nem tiportál bele... az rpg-t egyelőre nem övezi semmi vimpár misztérium :D
és a lényegi elem tényleg a vimpár szó :mrgreen: tegyünk úgy, mintha... egy olyan társaság lennénk, aki vonzódnak a vámpír mitológiához (pozzzőrség rulez :roll: )

tényleg, ha vkinek van kedve filozofálgatni: mi a jó a vámpírokban? mér van értük oda az a sok ember? (Jó, ez még a tegnap esti játék hatása kissé, bevallom, de azért tényleg, kíváncsi vagyok a véleményetekre)

uff
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184091 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestaaat!!!! :bawling: :evil: :P

A FRÁSZT HOZOD RÁM!!!! :lol: :lol:


[size=9:jnvmuj3e]Én már a könyvből is tudtam, hogy a humorod a negatív irányba túlfejlett, na de hogy ennyire!!! :roll: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184088 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Erős ingerenciát éreztem tegnap, a tréfa még teljesebbé tételéhez, (apróbetű kimoderálása, topic ideiglenes lezárása.. :roll: ) de megtartóztattam magam.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183982 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sajnálam, hogy éppen nekem kell bejelentenem, s kárhozott szívem fáj is miatta, de összeült az alapítók tanácsa, és hosszas tanakodás után rájöttünk, hogy nincs más megoldás.:A Vimpár Gittegyletet a mai nappal feloszlattuk :!: :!: :!: :bawling: Nagyon sajnálom, de más megoldást nem találtunk. :cry:

:arrow: [size=9:2o3150y2]Keltezés időpontja: április első napja. Ez az egész pedig csak egy tréfa[/size]

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183930 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta:
Nellas: dicsérendő elhatározás :wink: Szerintem egy művelt Ifjút bárki szívesen beÖlel innen :)

Kösz, icke :oops: ...

Mit tudtok egy bizonyos Van Helsing című filmről? Tegnap moziban voltam, és ott láttam a plakátját. Elég bizarr volt maga a plakát (amolyan Penge-típusú szerelésben egy férfi, mögötte nagy, szárnyas fekete szörnyek...). Volt már szó itt erről?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183858 Írta: gothpunk
gothpunk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Most kezdek kicsit vissza - is - olvasgatni. Mélyen tisztelt nagyérdemű! Remélem semilyen valós vagy vélt tradíciót nem tiportam sárba magánjellegű kis bejegyzésemmel. Úgy látom, itt igen komoly társadalmi élet folyik - bízom benne, hogy nem csak virtuális értelemben. Furcsa mondjuk számomra, hogy ősöreg két lábon járó holttestek, melyek üzemanyaga az emberi vééééér, ennyire kedélyesen és vidáman, nem ritkán némi kicsinyes önzéssel bírják szervezni "családi" életüket. Persze gyanakodnom kellett volna rögtön már a cím és a vámpír szó ferdítése kapcsán... na sebaj. Olvasok tovább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183652 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Dodiee: nyilvánvaló, hogy nem fogunk senkit ostorral körbekergetni, amíg el nem olvasta az összes jelentősebb vámíprkönyvet. És nem is fogunk kiirtani minden vimpárt Atyáik hibáiért. Inkább szeretnénk azt kijavítani. Azok a bizonyos "szabályok" egy mintegy kétoldalnyi dokumentuot jelentenek, melyet Estel többször is bemásolt ide. Leírják a vimpárlét jellegzetességeit, a beÖlelés, a kitagadást, efféléket. Igazán nem sok, pusztán a legalapvetőbb információk.
A vimpároldallal pont az lenne a cél, hogy azok is megtudhassák a szükséges dolgokat, akiket Atyjuk nem tájékoztatott. Számomra nem az a cél, hogy elfogyjanak a vimpárok; sokkal inkább az, hogy egy koherens, egységes közösséget alkossunk, amelyet nem csupán néhány smiley és köszöntés tart össze.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183647 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igyekeztem a vita elejétől fogva olvasni a dolgokat, és bevallom, eleinte nem kicsit ijedtem meg... Ugyanis bár már csaknem egy éve vagyok Vimpár, ahogy elnézem vajmi keveset tudok holmi szabályokról... Viszont viszonylag szerencsés vagyok, előtte elég sokat tudtam arról, kik is azok a vimpárok, de úgy tűnik, ez is kevés volt. Sok mindennel egyet értek, amit icke leírt, viszont elég sok mindennel nem. Ha minden, ami itt felvetődött, megvalósulna, kb a vimpár társadalom felev elveszítené jogát a létezésre ebben a formában.. Már pedig nem egyen vagyunk, akik, teszem azt atyjuk inaktivitása miatt nem tudnák megismételni a beÖlelés rituáléját. Még akkor sem, ha mulasztásaikat bepótolnák. az oldal ötletét maximálisan támogatom, de kérem azokat, akik úgy gondolják, tudják mi az, amit tudnia kell egy ifjú, vagy nem ifjú, de informálatlan vimpárnak, gondoljanak abba bele, hogy ez az egész "komolyodás", a szabályok felállítása, vagy elterjesztése, nagyon új dolog. Tehát nem lehet azt mondani, hogy "márpedig ezt tudnod kellett volna", és alapműveltséget(most itt elsősorban a könyvekre gondolok, mert ugyan van az Interjúnak és a KK-nak új kiadása, de pl a Lestat-ot nem könnyű megszerezni, az egyéb e témában megjelent könyvekről nem is beszélve. És persze nem is lehet senkit kötelezni arra, hogy ezeket elolvassa, ha nem akarja. Mert mitől kevesebb az, aki teszem azt a Drakulát olvasta csak, vagy csak a Vampire világát ismeri annál, aki keni vágja Anne Rice összes könyvét?) sem lehet felállítani. Tudom, h annak, aki ezek ismeri, könnyű úgy gondolni, hogy ez alap, de nem az. Én olvastam az Interjút, a Lestatot meg a KK-t, a Drakulát és néhyán egyéb vámpíros könyvet, de nem állítanám, hogy nagyon vágom az egész "mitológiát"(főleg mivel ez kb minden alkotott világban más, vegyük csak a Rice könyveket és a Vampire-t a vámpírok születésének tükrében), vagy ilyesmiket. Lehet persze, h félreértettelek titeket, és ti sem ennyire radikális szabálozásra gondoltatok, de este van, fáradt vagyok és éhes, valamint lefagy a kezem. Visszatérve arra, hogy sokunknak kevés a tárgyi tudása, nemcsak a vámpír, de a vimpár tárgykörben is: Ez sok "öregre" is vonatkozik,nem tudom pontosan a kezdetekkor mi történt, de amikor pl én először megismerkedtem ezzel a létformával, nem sokat lehetett tudni róla. Kb annyit, hogy van az Ölelés, a Mosolyok, Köszönések, és valami "jó móka", az összetartozás érzése. Persze akkor még sokkal kevesebben voltunk. ha már akkor is voltak szabályok, ezekről a legtöbb vimpár akkor se tudott, és a helyzet máig sem sokat változott. És ugye aki keveset tud, nem sokat adhat tovább Gyermekének. Viszont maximálisan támogatom, mint azthiszem már régebbn mondtam is, hogy informáljuk a beÖlelendőket, mielőtt vimpárrá változtatnánk őket. de nyilván nem csapok a kezébe egy szerencsétlen érdeklődőnek egy 20 oldalas paksamétát, hogy "olvasd el, tanuld meg és dönts". Ez egyetlen vámpírokkal foglalkozó világban sincs így. Sztem is jobb a szájhagyomány, de persze ahhoz is kell némi tárgyi alap. ehát: usgyi oldalkészítés! mégis jobban néz ki, ha egy eljövendő Gyermeknek mesélek pár dolgot a vimpárokról, alapdolgokat, ami szükséges a kezdeti boldoguláshoz(és ugye ami minden Atya kötelessége kéne h legyen..), aztán nagyvonalúan közlöm, hogy látogasson el az oldalunkra, és ismerkedjen meg a történelmünkkel és szabályrendszerünkkel.

Na, mára ennyi, bocsi ha olyanokért háborogtam, amik fel sem merültek, vagy ha félreértettem valamit..

üdvözlettel:
Dodie

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183511 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff!

Gothpunkot én is lelkesen ajánlom, fontoljátok meg, szerintem nagyon jó mesélő :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183478 Írta: gothpunk
gothpunk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!

Engedelmetekkel nem rágtam magam végig a 90+ oldalon, a lényegi mondandóm úgyis újdonság lesz. :wink:

Röviden (szerep)játékosokat, vagy érdeklődőket keresgélnék szinte bármiféle játékra, köztük pölö vámpírra is (Vampire: the Masquarade). Jómagam már nagyon régóta játszom egy jól összekovácsolódott társasággal, és most szívesen látnék új arcokat az asztal körül. Referenciaként kérdezzétek gillz-t és Marvin-t (nem tudom, ő mennyire aktív errefelé).

Dolgozó emberként hétvégenként mesélnék szívesen bármi World of Darkness-t (Vampire, Mage főleg, esetleg Changeling), Call of Cthulhu-t, DnD-t, vagy amire igény van. Nem kell feltétlenül ismerned a (szerep)játékokat, szívesen el is magyarázom, hogy mi az. Nyilván nem fogsz jelentkezni, ha fogalmad sincs arról, hogy mi az. :)

Helyszínt tudok biztosítani, ha nem gond, hogy a Nyugatiból vonatozol fél órát, aztán átvágsz egy vérszomjas, gyilkos németjuhászokkal benépesített kerten. 3-4 ember kellene, nem ragaszkodom a nemek reprezentatív megjelenéséhez, párom is játszik majd.

Nem akarok csúnyán előítéletesnek tűnni, de már csak a játékok jellegéből fakadóan is szívesen látnék érettebb személyeket.

Uff. Ha valakit érdekelne a dolog, akkor írjon bátran mailt.

gothpunk

gothpunk.deviantart.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183328 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Niph/Elentári: a "tagsággal kapcsolatos dolog" az a küzdelem, amely a Vimpár Gittegylet... minőségi javításáért folyik. Nevezetesen azért, hogy a tagok ne nyakra-főre ölelgessenek minden, a foguk ügyébe kerülő ismerőst, hanem valamivel körültekintőbben szaporítsák Gusztáv utódainak számát.
Igen, lehet, hogy elnézted a topic címét :twisted: Vimpár, és nem vámpír gittegylet :wink: :P

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183221 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Aprószentek Temetőjébvel más terveim vannak, de regisztrálható másik tárhely, egy külön lap, ahova aztán tényleg pakolhatnánk a dolgokat.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183169 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Niph/Elentári írta: Üdvözletem!
Igaz hogy már régota fel vagyok jelentkezve de enyhe elfoglaltságaim miatt csak egy két topikban olvasgattam.
Én imádok vámpíros könyveket olvsani, szó mi szó ha mondjuk ha heti egyszer fenn logok itt is remélem belejövök a hozzászolásokba???
Ugye??
Ez a tagsággal kapcsolatos dolog amít icke írt micsoda???
(Bocsesz tudatlanságomért!) :oops:


Most kivételesen pörgős a vimpár fórum, tehát bele fogsz jönni heti eléréssel is, ha visszalassulunk az átlagtempóra :twisted:

Milyen vámpíros könyveket olvastál eddig?

(Én most olvasom a P. Z. Britetól a Lost Souls--t, és egész jó, még így angolul is. Kicsit más vámpírfelfogás, mint akár a WoD vagy rizs néni, de jó!)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183160 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!
Igaz hogy már régota fel vagyok jelentkezve de enyhe elfoglaltságaim miatt csak egy két topikban olvasgattam.
Én imádok vámpíros könyveket olvsani, szó mi szó ha mondjuk ha heti egyszer fenn logok itt is remélem belejövök a hozzászolásokba???
Ugye??
Ez a tagsággal kapcsolatos dolog amít icke írt micsoda???
(Bocsesz tudatlanságomért!) :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183146 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Szürke: sajnos tartok attól, hogy Elros elhatározása végleges. Bár egyszer ne lenne igazam... :? Az ötletedet teljes kiszáradt szívemből támogatnám, ha tudnám, Elros megváltoztathatja döntését.

Nellas: dicsérendő elhatározás :wink: Szerintem egy művelt Ifjút bárki szívesen beÖlel innen :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183121 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: És lenne egy olyan javaslatom, hogy készítsünk Vimpár oldalt, ahová minden fontos tudnivalót fel tudunk tenni.


Támogatom eme ötletet, mert én szinte semmit sem tudok a VG-ről, de szeretnék minél többet :twisted: ! S majd egyszer, talán engem is beölel valaki :oops: ...

(De míg Ann Rice-szal nem végzek, nem. Nem szeretnék esetleges összetűzésbe kerülni másokkal amiatt, hogy tudatlan vagyok. ((megj: nagyon-nagyon érdekelnek a vámpírok és vimpárok!)))

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183106 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Fiona írta:

Elros írta: Mélyen Tisztelt Vimpárok!

Döntöttem. Gondolkodtam a dolgon és arra a következtetésre jutottam, hogy nem tudnák aktív része lenni társadalmatoknak, és mivel vimpárlétem ezzel a kis afférral kezdődött nem tudnák teljes jogú tagként köztetek létezni. Ezért kilépnék, már persze, ha az ilyesmi lehetséges, ha nem akkor kérném tagságom megszűntetését.

Köszönöm


Jóváhagyom, mint beölelő!!!!!

Mivel nem akarunk elveszíteni potenciális érdeklődőt, szerintem egyszerűen kivárhatjuk hogy elteljen a holdhónap és automatikusan megszűnjön Elros virtuális vimpársága. Ezzel nem válik kitagadottá, és ha tényleg megismerte a társaságot (és nem sértődött meg, hiszen hangsúlyoznám semmi problémánk vele, csupán a beÖlelése módjával) akár újra felkeresheti Fionát hogy ismét beÖlelje - immár felelőssége teljes tudatában.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183093 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

A vimpároldalt támogatom. Ugyanis nekem se az a célom, hogy minél kevesebben legyünk, hanem az, hogy minél jobb minőségűek. Tehát ha lesz kétszáz vimpár, de mind ismeri a Gittegylet történetét nagy vonalakban, tisztában van a különböző vámpírváltozatokkal (Vampire, Anne Rice, etc.), és egyáltalán, érdeklődő tag, egy rossz szavam se lesz.
Tehát anyukám, megvan a cél az Aprószentek Temetője számára :lol:

Elros: sajnálattal hallom, de elfogadom döntésed. Mivel ebben egyedül te és Ölelőd vagytok illetékesek, semmiképp nem szólhatok bele. Azt azonban leszögezném, hogy nem személyed vagy vimpárságod ellen volt kifogásom, csupán az Ölelés módszere ellen. És Estelnek válaszul: nem hiszem, hogy jobb így. Elvesztettünk egy potenciálisan értékes tagot - mindenképp sajnálatos esemény.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183045 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nah, így mindjárt más. :roll:
Minden esetre azt hiszem lesz még itt mit megbeszélni a későbbiek során. :look:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183040 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na most így jobb? :?
Szerintem nem. :P
De hát ti akartátok így. :roll:
Több szerencsét a következő beÖleltnek!
:closed:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183037 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Elros írta: Mélyen Tisztelt Vimpárok!

Döntöttem. Gondolkodtam a dolgon és arra a következtetésre jutottam, hogy nem tudnák aktív része lenni társadalmatoknak, és mivel vimpárlétem ezzel a kis afférral kezdődött nem tudnák teljes jogú tagként köztetek létezni. Ezért kilépnék, már persze, ha az ilyesmi lehetséges, ha nem akkor kérném tagságom megszűntetését.

Köszönöm


Jóváhagyom, mint beölelő!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183035 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mélyen Tisztelt Vimpárok!

Döntöttem. Gondolkodtam a dolgon és arra a következtetésre jutottam, hogy nem tudnák aktív része lenni társadalmatoknak, és mivel vimpárlétem ezzel a kis afférral kezdődött nem tudnák teljes jogú tagként köztetek létezni. Ezért kilépnék, már persze, ha az ilyesmi lehetséges, ha nem akkor kérném tagságom megszűntetését.

Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183014 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Szürke írta:

Arwena írta: na ez már jobban hangzik.
nekem az volt a bajom h lejjebb úgy van megfogalmazva hogy minden új vimpárnak előre be kell magolbnia minden szabályt meg hogy le kell tennie a nagyesküt hogy ő aktív vimpár lesz meg ez a vérhígulás dolog se igen tetszik... egyszóval hogy ez már kezdett olyan lenni mintha valami véresen komoly dolog lenne és nem csak szórkozás (jaj de nem tudok fogalmazzni.. de azért remélem értitek) azzal mondjuk énis egyetr értek hogy olyat nem kell beölelni aki még sose hallott felőlünk, de azért azt se kéne h csak úgy lehet vki vimpár hogy minden egyes szabályt ismer.
Én egyébként több mint fél éve vimpár vagyok és igazából biztos hogy van szabály amit még én sem ismerek... ugyhogy az oldal sem rossz ötlet
és még a vampire dologhoz: döntsük már el hogy vimpárok vagy vámpírok vagyunk...

Nem az kell hogy aktív vagy bemagolni minden szabályt... Az kell, hogy az ide megérkező először legyen tisztában az egész gittegylentnek a lényegével, és csak utána legyen - ha akar - beÖlelve. Ne pedig fordítva.


de ez jött le abból ami lejjebb van

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182979 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Véleményem szerint csak az legyen vimpár, akit a téma mélyebben érint a " A vámpír? Tudom, vér és fokhagyma" -témánál.

És lenne egy olyan javaslatom, hogy készítsünk Vimpár oldalt, ahová minden fontos tudnivalót fel tudunk tenni.


egyetértek :) (és jó az avatarod :P )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182970 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: na ez már jobban hangzik.
nekem az volt a bajom h lejjebb úgy van megfogalmazva hogy minden új vimpárnak előre be kell magolbnia minden szabályt meg hogy le kell tennie a nagyesküt hogy ő aktív vimpár lesz meg ez a vérhígulás dolog se igen tetszik... egyszóval hogy ez már kezdett olyan lenni mintha valami véresen komoly dolog lenne és nem csak szórkozás (jaj de nem tudok fogalmazzni.. de azért remélem értitek) azzal mondjuk énis egyetr értek hogy olyat nem kell beölelni aki még sose hallott felőlünk, de azért azt se kéne h csak úgy lehet vki vimpár hogy minden egyes szabályt ismer.
Én egyébként több mint fél éve vimpár vagyok és igazából biztos hogy van szabály amit még én sem ismerek... ugyhogy az oldal sem rossz ötlet
és még a vampire dologhoz: döntsük már el hogy vimpárok vagy vámpírok vagyunk...

Nem az kell hogy aktív vagy bemagolni minden szabályt... Az kell, hogy az ide megérkező először legyen tisztában az egész gittegylentnek a lényegével, és csak utána legyen - ha akar - beÖlelve. Ne pedig fordítva.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.795 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére