Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 5 hónapja #186403 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gillz: én nagyon szívesen részt vennék,akármilyen szerepben,ha jó az időpont nekem...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186348 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gothpunk írta:

gillz írta: az örömteli hir után egy kérdés: mikor érnénk rá egy Vimpare Live-ra? Egy éjszakát kéne találni, a többit megszervezem én. :roll:


Jelentkezhetek? Akár a mesélői oldalról, akár NPC-ként, akár játékosként?


:deal: npcként nagyon nagy hasznodat vennénk... más, (egyelőre) nem vimpárokat is várok, szervezői oldalra!és időpontokat, melyik időpont biztos nem jó, mert más buli van akkor?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186320 Írta: gothpunk
gothpunk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: az örömteli hir után egy kérdés: mikor érnénk rá egy Vimpare Live-ra? Egy éjszakát kéne találni, a többit megszervezem én. :roll:


Jelentkezhetek? Akár a mesélői oldalról, akár NPC-ként, akár játékosként?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186303 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
boo!

ezennel jelentem be, h Niko személyében újabb vimpárral gazdagodtunk. Helyszin a Gellérthegy, tanú meg Szú.

az örömteli hir után egy kérdés: mikor érnénk rá egy Vimpare Live-ra? Egy éjszakát kéne találni, a többit megszervezem én. :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186199 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
szupcsi-tüncös az oldal!!! boo!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186135 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hm… a design nekem sem jön be, úh alkalmasint majd átszerkesztem. Mondjuk nem rossz de nem túl... vimpáros :/ egyébként ninzie, Szürke, az egész cuccért :) )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186093 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Naon jó az oldal, erre vártam már rég! Végre megtudhatom a fontos infókat vimpárékról :P ! Kösz, Szürke!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185916 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Wow! Gratulálok az oldalhoz, naon profi lett!!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185893 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az oldal nem rossz... (szigorúan esztétikai értelemben) már én is vártam.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185872 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo
Csak hogy ne csak jot irjunk mert Szürke elszáll magátol:van egy elirás,gyermek helyet Germek

de egyébként tökéletesen egyetértek az elöttem szolokkal az oldal télleg KHilájjjj

JO vadászatot
Fim

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185869 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jó az oldal. Csak a háttészín lehetne mondjuk... Fekete. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185848 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem lesz rossz az oldal, bár a dizájnaja annyira nem jön be. De örülök, hogy végre valaki tett is valamit a nemes cél érdekében, a többi részletkérdés. De nem lenne Lestat a nevem, ha ne keresném mindennek a rossz oldalát, de most szeretném utoljára leszögezni, hogy az AÉLFSLÁ az én köszönésem, és szeretném csak én használni vimpár körökben. Ne tessék álltalánosítani :!: :x

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185775 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bezony. :D

Szállás- és egyéb kérdésekben mailben vagyok elérhető (v. messengeren)[/quote]

Remek! Szállásra nekem most kivételesen nincs gondom, mert otthonról jövök (Mohács) :D
Továbbá Szürkének: KHIRÁLY a vimpáros oldal!!!! Ez tényleg kellett, ezentúl biztosan nem leszenk ilyen "félreértések" (vagy mik), ami pár oldallal ezelőtt volt Elros beölelésével kapcsolatosan :wink:
Boo mindenkinek :-) ====

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185670 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tényleg nagyon klassz lett az oldal! Gratta!

[size=9:32izvtas]És már én is rajta vagyok 8) [/size]

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185667 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hűű Gratula! nagyon szép lett az oldal! Nem akartok neki majd saját forumot?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185646 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
szupper

véndög könyv kéne szvsz

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185620 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nagyon jó az oldal!! :hello:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185529 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Szerintem mindenki, de legalábbis minden szerepjátékos próbálta már kivülállóként figyelni az embereket. Vagy azt érezte, hogy nem is tartozik igazán közéjük. Netalán valami különleges öltözékben egy kicsit más bőrébe bújni. A vámpírok mindig érzik ezt a kivülállóságot, de egy örök életen keresztül. Képesek olyan érzések, érzelmeket megosztani az emberekkel, vagy egymással, amire a halandók nem képesek.
Egyértelműen vámpír gondolkodásmódot nem tudok, VTM-ben is azért van a viselkedés és a nemtommi, mert minden vámpír más megvilágításból látja ugyan azt. Ők csodálatos ragadozók, iszonyú erővel, érzékkel és kifinomultsággal... mit is alkothatna a természet tökéletesebbet, mint egy intelligens vadászt? Persze mindennek meg van az ára. Azzal, hogy vért kell táplálékul fogyasztaniuk az örök élet gyümölcse valahogy keserüvé válik. Nagyon kevés olyan vámpír van, aki örül ennek a tehernek, hiszen így mindig meg kell maradnia kivülállónak és gyilkos öntudattal kell létezni a nemlétben. Nekem ez a kínzóan tökéletes átok, ami maga a vámpírság, az, ami megragad igazán.
Visszatérve a táplálkozásra: mi sem nagyon érezzük át az asztalon illatozó pecsenye előéletét. De erről régebben folyt itt egy vita.


Miért olyan értékes dolog az a vadász? Attól, mert szép? (a mozgása, a kinézete?) Miért szép a gyilkos?

Szerintem a vér fogyasztás nem egy mellékhatás, hanem a lényeg. Az örök élet a mellékhatás. Bár talán egyetértünk a következő mondataid alapján.
Az átok miatt kirekesztődik az ember(i)ségből. Most értem asszem, nem feltétlenül azért vámpir, mert az szeretne lenni, hanem mert ez képviseli a többi emberhez való (látszólagos?) viszonyát.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185506 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na végre... :D

Már vártam, mikor teszed be. :wink:

Emberek, az oldal nagyon-nagyon rulzik!!!

Királyak vagytok. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185505 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Késő éjszaka van, telihold, leszállt a köd, és az ablakom előtt denevérek röpködnek. A legjobb idő...

...a legjobb idő hogy megörvendeztessem vérszívó testvéreimet egy régóta várt jóhírrel...

vimpar.uw.hu

Mindenféle észrevételt örömmel fogadok, sőt kifejezetten várok.

És persze nem utolsósorban köszönet Maunak kinézetért.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185471 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: uff!

Lestat: mi a vámpírok mentalitása, ami vonzó? Van vámpír gondolkodásmód? Nekem például alapvetően nem tetszik egy lelkiismeretfurdalás nélkül, vagy a gyilkosságot magaánal megmagyarázni tudó lény gondolkodása. Lehet, h több a kihívás a lelki életében, mint nekem, akinek nem kell élet-halál kérdésekől döntenem, de zavar, h vki az én halálomról gondolkodjon, mint szükséges jóról/rosszról. Vagy eszébe se jusson gondolkodni.

Egy vámpírban benne van sok, ami emberi, csak felnagyítva


Ezt elfogadom, néha tényleg kevésnek tűnik az önmagunk.


Szerintem mindenki, de legalábbis minden szerepjátékos próbálta már kivülállóként figyelni az embereket. Vagy azt érezte, hogy nem is tartozik igazán közéjük. Netalán valami különleges öltözékben egy kicsit más bőrébe bújni. A vámpírok mindig érzik ezt a kivülállóságot, de egy örök életen keresztül. Képesek olyan érzések, érzelmeket megosztani az emberekkel, vagy egymással, amire a halandók nem képesek.
Egyértelműen vámpír gondolkodásmódot nem tudok, VTM-ben is azért van a viselkedés és a nemtommi, mert minden vámpír más megvilágításból látja ugyan azt. Ők csodálatos ragadozók, iszonyú erővel, érzékkel és kifinomultsággal... mit is alkothatna a természet tökéletesebbet, mint egy intelligens vadászt? Persze mindennek meg van az ára. Azzal, hogy vért kell táplálékul fogyasztaniuk az örök élet gyümölcse valahogy keserüvé válik. Nagyon kevés olyan vámpír van, aki örül ennek a tehernek, hiszen így mindig meg kell maradnia kivülállónak és gyilkos öntudattal kell létezni a nemlétben. Nekem ez a kínzóan tökéletes átok, ami maga a vámpírság, az, ami megragad igazán.
Visszatérve a táplálkozásra: mi sem nagyon érezzük át az asztalon illatozó pecsenye előéletét. De erről régebben folyt itt egy vita.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185325 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Konyhatünde írta:

Dínchamion írta: Pécsi vimpártali:

Minden kedves érdeklődő keresse meg a felhívásaimat a konferenciára vonatkozólag, és járjon el annak megfelelően, ha érinti a dolog. :!:

Ezt hogy érted? Most már szinte tuti, hogy megyek konferenciára (eldöntöttem), szóval ott akkor találkoznánk?


Bezony. :D

Szállás- és egyéb kérdésekben mailben vagyok elérhető (v. messengeren)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185315 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta: Pécsi vimpártali:

Minden kedves érdeklődő keresse meg a felhívásaimat a konferenciára vonatkozólag, és járjon el annak megfelelően, ha érinti a dolog. :!:

Ezt hogy érted? Most már szinte tuti, hogy megyek konferenciára (eldöntöttem), szóval ott akkor találkoznánk?

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185150 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nellas írta: Ki olvasta innen a Drakula és társait? Most akarom majd megvenni (az elkövetkező 1-2 hónapban...), és kérdezném a szakértők véleményét (nem szellemügyben :wink: ), hogy érdemes-é megvásárolni?


Én olvastam. Abszolút történelmi megközelítés, én, aki a 'Vampire - The masqurade' típusú és Anne Rice regényekhez szoktam, már a tizedik oldalon kigúvadt szemekkel néztem, h úristen dehülyék az emberek. :D ha komolyan érdekel az, ami az embereknek jött le a vámpírokból az idő folyamán, olvasd el.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185127 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ki olvasta innen a Drakula és társait? Most akarom majd megvenni (az elkövetkező 1-2 hónapban...), és kérdezném a szakértők véleményét (nem szellemügyben :wink: ), hogy érdemes-é megvásárolni?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185084 Írta: gothpunk
gothpunk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: tényleg, ha vkinek van kedve filozofálgatni: mi a jó a vámpírokban? mér van értük oda az a sok ember?
uff
gillz


A vámpír egyszerre élő és holt. Bizonyos nézetek szerint se nem élő, se nem holt - honnan nézzük, ugyebár? Ha úgy vesszük, egy két lábon járó csoda, istenkáromlás, a természetfeletti kézzelfogható, hús-vér bizonyítéka. Tagadja a tényt, miszerint a halál a végállomás, a sötét semmi, ahonnan senki nem jön vissza, ugyanakkor mégsem nyugtatja meg a gyarló emberi lelket, hisz a vámpír sem tudhatja biztosan, mi lett volna, ha... Puszta létével azt sejteti, hogy van valami, az emberi értelem számára ismeretlen dolog, amitől a vámpír származik. Élőnek nem igazán mondható, hisz elveszítette mindazt, ami emberré teszi az embert (emberi kapcsolatok, érzelmek, vágyak sokasága). Így hát erősen kettős lény.

"Örökké él", még ha az élet nem is szól számára másról, mint hogy ragadozóként prédára les, megvédi vadászterületét, és igyekszik elkerülni a nála erősebbeket. Sötét, hideg, magányos világban "él", kitaszítva az élő emberi létezésből - abból a létezésből, amely értelmet adhatna a ragadozó lét ürességének. Megvan ugyan a képessége, hogy tekintetével, hangjával elbűvölje a gyengébb halandókat, de vajon mivégre jó ez, ha a bájos lányka, vagy a széphangú férfiú úgyis csak a vére miatt kell. A vámpír tehát ragadozóként, vagy élősködőként él az emberek világának peremén. Romantikus képeket festhet ugyan hatalma révén kialakított, kicsapongó, bohém, nagyvilági élet illúzióját megteremtve, de valóban "átéli" ezt az életet? Vagy önmagát is becsapja? Vagy csak az olvasót csapja be?

"Örökké él", számára az időt csak a szervezetében munkáló, és a "létezését" fenntartó vér mennyiségének alakulása strukturálja. Megszűnik a tavasz és a nyár, megszűnik a születésnapok, a keresztelők sora...

Folyt köv. mennem kell....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mi a vonzó? Természetesen a Sorsuk, vagy ha úgy tetszik, a Végzetük. Engem ez az, ami megfog. S az, hogyan próbálnak meg ezzel együttélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185044 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
HM....
Hogy mi egy vámpírban a vonzó?
Jó kérdés!Talán hogy mindent megtesz azért hogy elérjen valamit. Mondhatjuk örökké él de elég teher asszem, nem mehet fényre!!
De ha könyveket veszünk alapul. Jól kisugárzást mutat könnyen megtud szerezni dolgokat vagy el tud csábitani emberkéket áldozatnak vagy bármi másnak!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184944 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Pécsi vimpártali:

Minden kedves érdeklődő keresse meg a felhívásaimat a konferenciára vonatkozólag, és járjon el annak megfelelően, ha érinti a dolog. :!:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184654 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff!

Lestat: mi a vámpírok mentalitása, ami vonzó? Van vámpír gondolkodásmód? Nekem például alapvetően nem tetszik egy lelkiismeretfurdalás nélkül, vagy a gyilkosságot magaánal megmagyarázni tudó lény gondolkodása. Lehet, h több a kihívás a lelki életében, mint nekem, akinek nem kell élet-halál kérdésekől döntenem, de zavar, h vki az én halálomról gondolkodjon, mint szükséges jóról/rosszról. Vagy eszébe se jusson gondolkodni.

Egy vámpírban benne van sok, ami emberi, csak felnagyítva


Ezt elfogadom, néha tényleg kevésnek tűnik az önmagunk.

icke: no igen... ráadásul ez a hatalmovágy az esetleges vámpírban is megmarad aztán...

Szürke: gyerünk, és hajrá! :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.746 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére