Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 4 hónapja #193569 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alyr Arkhon: tökéletesen egyet értek az Underworld-öt illetően! (ennek van magyar címe egyébként? 8O ) Nekem kifejezetten nem tetszett hogy ennyire nem voltak vámpírszerűek a vámpírok.. az ájulás a fulladás.. pff.. érdekes.. és persze miért ne, de hát.. :? azért nem volt rossz film végülis, de ahogy mondtad.. jó sem.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193542 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta: Amúgy mi az, hogy 2 dimenziós harc? :hein:


Az hogy nem használják ki hogy fel tudnak tapadni a plafonra, hogy nem ütik meg nagyon magukat ha leesnek 4-5-7 emeletet, ésígytovább. Úgy küzdenek mint az átlagemberek...

Gillz: a spoierekről: miután megtudtam ki rendezte, ennél többet nem is vártam :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193513 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta: David tündéri a filmben, bár Faramirnak helyesebb volt :)
Kisebb szerepére számítottam, így számomra kellemes meglepetés volt, hogy már-már főmellékszereplőként az egész sztoriban ott volt. Volt néhány igen mulatságos jelenete is :) ,

Jihíí! :bounce: :dance:

Köösz!

Most már ziher, hogy megnézem! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193491 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
David tündéri a filmben, bár Faramirnak helyesebb volt :)
Kisebb szerepére számítottam, így számomra kellemes meglepetés volt, hogy már-már főmellékszereplőként az egész sztoriban ott volt. Volt néhány igen mulatságos jelenete is :) , bár az egész filmet végigröhögtük :twisted:

Gillz, legalább Csipkerózsit nem keverték bele :twisted: , ez már jó pont volt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193490 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: ajjaj, láttam a Van Helsinget....

SPOILER!


:D

És Dave?

[size=9:2ecejr63](gy.k. :D avid Wenham)[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193489 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ajjaj, láttam a Van Helsinget....

SPOILER!

:arrow: látványos, de számomra cseppet kiábrándító film
annyira jó a technika, annyi lehetőség volt benne, de semmit nem bontottak ki igazán!

:arrow: Van Helsing azér' jó arc. akár még izgalmas is lehetne az alakja, ha a történet írói odafigyeltek volna

:arrow: Drakula a legjobb! A gonoszt persze sikerült még így is jól megformálni (természetesen szvsz), bár az a Mariskaaaa! kezdetű kirobbanása a koporsóból nagyon röhejes volt. de volt néhány pozőr megnyilvánulása, amit díjaztam

:arrow: egy kis erőlködéssel kitűnő paródia lehetne, így sajna még nyálözönre is szakítottak időt a végén. pedig már azt hittem, hogy végre igazzy gót vég, erre meg nem lerontják a hatást? basszus, miért nem lehetett mindenféle felhőkben előtünedező arcok nélkül feldolgozni a csaj halálát?!!!


need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193475 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta:

Ery írta: hollywoodi :? Nem festem magam a falra, de ez várható volt.


Mér, az Interjú talán nem hollywoodi? :evil:

Meg a Kárhozottak Királynője? (ámbár abban nemtom, isznak-e vért)


Nem. Nálam a "hollywoodi" jelző a kimondottan pocsék filmek velejárója, nem pedig konkrét helymegjelölésként értendő.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193472 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta: hollywoodi :? Nem festem magam a falra, de ez várható volt.


Mér, az Interjú talán nem hollywoodi? :evil:

Meg a Kárhozottak Királynője? (ámbár abban nemtom, isznak-e vért)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193469 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta:
Miféle vámpírfilm az, amiben nincs vérivás?! :evil:

Grrrr...

Komolyan gondolkodom már, megnézzem-e! :?


hollywoodi :? Nem festem magam a falra, de ez várható volt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193460 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Ami nem tetszett: A harcok menthetetlenül 2 dimenzósak voltak, a vámpírok minden vámpírsága kimerült abban hogy leugrottak 5 emeletet gond nélkül (meg elégtek a napfényben, meg irtották a Vérfarkasokat)... viszont vért se ittak, az ezüsttől se féltek,


Miféle vámpírfilm az, amiben nincs vérivás?! :evil:

Grrrr...

Komolyan gondolkodom már, megnézzem-e! :?


Amúgy mi az, hogy 2 dimenziós harc? :hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193439 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na mostan már én is láttam az Ándörvörldöt...
(még mindig nem értem mért kellett azt az állati hosszú magyar címet adni neki az eccerű Alvilág helyett...)

Azt örömmel láttam, hogy a készítők tanulmányozták az egyéb harcosfilmeket, úgymint Mátrix, Penge1-2, Equilibrium...
Viszont ugyanily kevéssé tanulmányozták a történelmet mint olyat. Vsz megálltak a Corvin mozi előtt és aszondták: "Ez itten egy jó név! Használjuk!" :D

Ami nem tetszett: A harcok menthetetlenül 2 dimenzósak voltak, a vámpírok minden vámpírsága kimerült abban hogy leugrottak 5 emeletet gond nélkül (meg elégtek a napfényben, meg irtották a Vérfarkasokat)... viszont vért se ittak, az ezüsttől se féltek, és volt árnyékuk meg látszottak a tükörben... (bár ez utóbbi általában így van a filmekben)
Ami tetszett: hangulat, fegyverek, a sztori megmagyarázott volta (hogy ti nem "csak úgy" háborúztak...)

Szóval... nemvótrossz, de jó se.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193291 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: és ezt tudtommal 2003 karácsonytájra igérték.....


hát jah.. :/ én már azóta egyébként olyat is hallottam, hogy nem fogják kiadni.. szóval.. nem tudom, vagy késnek vele, vagy tényleg lefújták a dolgot.. lehet tudni hogy fogyott az Interjú újra kiadott változata a boltokban?

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193109 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:
Meg úgy tudom, hogy a Lestat is ki fog jönni új változatban,


és ezt tudtommal 2003 karácsonytájra igérték.....

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193093 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta: Amit nem értek: Mért a Pandorát adták ki következQnek magyarul... Miért pont a Pandorát???


Azért, mert azt úgy fémjelezték, hogy Új Vámpírtörténetek, tehát nem a krónikákhoz tartozik elméletben.. de gyakorlatilag igen.. (ez és a Vittorio című könyv tartozik ide össz-vissz egyébként..) és gondolom a kiadó, azaz a Szukits csak ehhez vette meg a jogokat.. (reménykedjünk, hogy ez azt jelenti, hogy valamely másik kiadó már lefoglalta a jogokat a többire..) szerintem legalábbis.. ezért lehet számítani hogy majd kiadják (mármint a Szukits) a Vittorio-t is.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193085 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem értenek ezek Anne Rice életművéhez...

Sajnos egyenlőre se kép, se hang, hogy melyik könyv mikor jön ki.
Egyenlőre úgy tudom, hogy a Testrabló meséjét fogja következőnek a Dáin, egy kicsi könyvkiadó kiadni (aki a Mayfair sorozatot is), kérdés, hogy ugyan mikor.

Meg úgy tudom, hogy a Lestat is ki fog jönni új változatban, és gondolom, ha az jól fogy, akkor a többi Vámpírmese is jön.

Armand: egyik kedvencem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193074 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

balight írta: Ohh télleh. Elnéztem. Az biztos menni fog... (ac3 codec?)


Nem értek hozzá, majd a bátyám..

Amit nem értek: Mért a Pandorát adták ki következQnek magyarul... Miért pont a Pandorát??? Miért nem az Armandot, ahhoz azért mégis több ember tud kötni valamit, még azok is, akik teszem azt csak az Interjút látták filmen...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193055 Írta: balight
balight válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ohh télleh. Elnéztem. Az biztos menni fog... (ac3 codec?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193052 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ancalima Anarórë írta: Dodiee: tudtommal még nem létezik működő képes Van Helsing fájl. Naponta leszedtem az akruálisan kintlévőket Dc-ről, és egyenrőle mindegyik fake. Nam hiszem, hogy érdemes ezzel nyaggatnod a bátyádat; nem fog elindúlni. Ha mégis, szóljál pls. meg megmondhatnád a pontos fájlméretet. Thx!

/ooops balight voltam. fránya ki/be jelentkezés./


Ó, én az Underworld-rQl beszéltem:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193037 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodiee: tudtommal még nem létezik működő képes Van Helsing fájl. Naponta leszedtem az akruálisan kintlévőket Dc-ről, és egyenrőle mindegyik fake. Nam hiszem, hogy érdemes ezzel nyaggatnod a bátyádat; nem fog elindúlni. Ha mégis, szóljál pls. meg megmondhatnád a pontos fájlméretet. Thx!

/ooops balight voltam. fránya ki/be jelentkezés./


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192976 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta:

Rogue/Kaie írta: hmmm Van Helsinget nemsokára nézem...Underworldot láttam, igentudom, ti már régen, de kinek hogy tetszett?


Én még nem láttam


Én se :rmad2: de ma akkor is megnézem!! már ha a bátyám hajlandó codecet szerezni hozzá :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192858 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta:

Galadh írta:

Dodiee írta: Arwena: milyen gyorsan olvasol? nekem kölcsönben van(bár egyenlQre nem szóltak h adjam vissza..), elvileg oda tudom adni.

Hééé, azt nekem ígérted előbb!!! majd igyexem gyorsan olvasni.


Hát, ha nagyon kötözködni akarunk, elQbb Ardennek ígértem.. de Q már olvasta.. amúgy igazad van, tényleg neked ígértem elQbb... Arwena: meg tudod várni míg kiolvassa? sajnos tényleg így igazságos..


megtudom természetesen. de ha...

Drizzt írta: A Lestat a vámpírt én is kölcsön tudom adni...csak mondom...


ha ez is magyar akkor ameik előbb jön :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192811 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Képek a Van Helsingből:
hjackman.com/shtml/promoVAN.shtml

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192785 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta:

Rogue/Kaie írta: hmmm Van Helsinget nemsokára nézem...Underworldot láttam, igentudom, ti már régen, de kinek hogy tetszett?


Én még nem láttam

Én se... :cry:


Amúgy VIMPÁRJAIM!
Éppen tegnap vetettem fel Estelnek az észrevételemet, hogyan is alakul a nemek aránya a Családon belül..
Háát .. Érdekesen...

Fiúk: Aldarion, Alyr, Ankalimon, Ardie, Diego, Dín, Dwin Odiff, Estel, Efkú, icke, Jacó, Ladis, Maglor, Szürke, Toma, woreus, Yao

17 + a kitagadottak: Felagund, Cueddo

Meg Batti.. Igaz is, ő teljesen szabályosan (tehát beleegyezésével) lett vimpár? :hein:

Hm... Nem rossz.... Cirka 20/80


lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192781 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Rogue/Kaie írta: hmmm Van Helsinget nemsokára nézem...Underworldot láttam, igentudom, ti már régen, de kinek hogy tetszett?


Én még nem láttam

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192779 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hmmm Van Helsinget nemsokára nézem...Underworldot láttam, igentudom, ti már régen, de kinek hogy tetszett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192727 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Lestat a vámpírt én is kölcsön tudom adni...csak mondom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192680 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dín, Ery, Icke: köszönöm, kezdek világosabban látni az ügyben :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192672 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Well: vérmérséklet és szemléletmód kérdése :D De gustibus satöbbi :wink: Van egy olyan irányzatunk is, amelyik nyakra-főre ölel, de az értelmesebbje úgy véli (ahogy Ery is írta alább - ez azon ritka kérdések egyike, ahol egyetértés van a két csapat között :lol: ), hogy nem a mennyiséget, hanem a minőséget kell előtérbe helyezni, továbbá, hogy a jelöltnek tudnia kell, mi jár a vimpársággal.
Mellesleg ugyanazt mondom (mondjuk), amit az AVE:

Ery írta: ...de ha úgy döntesz, hogy mégis, akkor mi nem akadékoskodunk.

Tiszteljük ugyanis a szabad akaratot, és erőszakkal nem fogadunk be senkit. A döntés nem csak az Atyáé; a Gyermeké is - illetve a halandóé, aki elutasítja az Ajándékot.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192654 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galadh írta:

Dodiee írta: Arwena: milyen gyorsan olvasol? nekem kölcsönben van(bár egyenlQre nem szóltak h adjam vissza..), elvileg oda tudom adni.

Hééé, azt nekem ígérted előbb!!! majd igyexem gyorsan olvasni.


Hát, ha nagyon kötözködni akarunk, elQbb Ardennek ígértem.. de Q már olvasta.. amúgy igazad van, tényleg neked ígértem elQbb... Arwena: meg tudod várni míg kiolvassa? sajnos tényleg így igazságos..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192629 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!
Tegnap láttam a Van Helsinget...aranyos, nagyon aranyos. Szóval az üljön be rá inkább, aki vígjátékot szeretne látni, mert annak fenomenális :D ... Egyébként meg az összes sátáni lény kifigurázása szerintem...beleértve a vámpírokat is...Szóval ajánlatos megnézni :wink:
Reboo!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére