Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 4 hónapja #189482 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Magyarán Batti egyértelmű ellenkezése ellenére Léli beÖlelte? Ezt egyszerűen nem akarom elhinni. Ez már... ez már sok. Túl sok. Lélit itt, nyilvánosan felkérem, hogy szolgáltasson okot és indítékot tettére. Elfogadhatót, ha egy mód van rá. Nem találok szavakat. 8O :?: 8O :?:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189466 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Batti közölte, hogy ki fogja irtani az egész családfáját... 8) Minden rokona reszkessen! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189463 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Hát igen. Inkább nem mondok semmit, mert nincs kedvem elölről kezdeni a vitát. Meg legfeljebb magamat (Szürkével magunkat) ismételhetném (-nénk). Imádom a "pusztába kiáltott szó"-effekteket.

Ery írta: de ahogy olvastam Batti sem...

Viszont ha ez azt jelenti, amire gondolok, akkor már tényleg kiverem a balhét. :evil: Mi is akart ez lenni?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189399 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Gandalf írta: Léli beölelte Battit Pécsett... a többit majd ők elmesélik.


Hát... azt hiszem a radikális szárny ennek nem fog örülni...
de ahogy olvastam Batti sem...

Hmmm-hmmm

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189382 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Úgy is, mint boo!
Na, feláldoztam magam a köz érdekében, és megnéztem előre az underworld-öt magam is (Fiona után :) ). Minden filmet kétféleképp értékelek: mint néző és mint tömkomos. Mint néző azt mondom: a minden filmben jelenlévő egy-két baki ellenére élvezhető volt. A párhuzam a WoD-vel pont akkora, hogy ne legyen zavaró, egyébként leginkább az általános vámpírkoncepcióra épít a film. A necces részek - a vámpír ugye nem fulladhat meg, gyermeke sem lehet, továbbá egy golyó nem feltétlenül halálos - nem olyan súlyosak, hogy hazavágják a teljes filmet. Történetileg jó, hogy nincs kanonizált jó és rossz oldal, csak ellenfelek vannak. A végén nincs a tipikus heppiend, hiszen nem tudjuk, mi lenne igazából jó. Mint tömkomos azt mondom: technikailag nagyon korrekt, megoldott film, jól érezhető a halhatatlanok más sebességgel mozgó világa, és az effektek is rendben vannak. Megéri megnézni, úgy vélem.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189364 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Léli beölelte Battit Pécsett... a többit majd ők elmesélik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189274 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Pénteken megnéztem az Underworldot. Háááááááát... elég gyengus, bár két karakter nagyon tetszett: az egyik Lucian, a vérfarkasvezér, és a másik az "áruló" vámpírcsávó (mi is a neve??). Mind a kettő nagyin szívdöglesztő. :twisted:
Legjob rész az volt, amikor Selene a szuperkocsijával megáll egy olyan sarokház előtt, amire ki van írva piros alapon fehér betűkkel: Söröző, PUB. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189256 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
BOOO + SZIJA MINDENKINEK!!!!

Örömmel értesítem minden vimpártársam, hogy ma, 2004. 04. 24-én, Pécsen a Tolkien-konferencián Artemisz fizikailag is beölelt, mely következtében hivatalosan és teljes jogúan is VIMPÁRRÁ váltam! :lol: :hello: :dance: :cheers:
Tanúk: Morgana, Veanne, mithril, Aranna, meg még vki, akinek nemtom a nevét... :oops:

Legyetek rosszak, és vadásszatok!!!! :twisted:

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189059 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jó, bár még ragaszkodom ember mivoltamhoz, de tudom, hogy eme világ szűk keretei között nem bírnám sokáig vámpírként...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189014 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tényleg ne! Mi, VIMPÁROK szeretjük az új..( 8O elszóltam magam) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188921 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ne mondjakle, ne??? :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188852 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Üdv, én egy viszonylag új vámpírkedvelő vagyok, egy animén keresztül ismertem/ szerettem meg őket (Hellsing) és... ööö, csak ezt akartam mondani, meg hogy úgy látom ez itt már egy kialakult társaság, így hát én nem is zavarok tovább.


Szvsz nem kéne a társulatról mindjárt az elején lemondanod...nem vagyunk annyira gittegylet, h még szólni se lehessen hozzánk... :wink:
Hellsing egyébiránt tényleg jópofa (bár már látom magam előtt, egyes itteniek miket reagálnának egynémely elképzelésére...)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188838 Írta: agatha
agatha válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hello!

teljesen új vagyok ezen a fórumon. Nemrég lettem vimpár a beöleléses modszerrel ring által. Nemsokat tudok a vimpár-létről de kezd megtecceni. Szóval üdvözlök mindenkit és örükök hogy itt lehetek
:look:
jóéjt

Mindenkinek ott volt a nyelve hegyén, Tyler meg én csak kimondtuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188667 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Diego de la Moota írta: A lényegen nem változtat. Elcseszik.


Ez már megtörtént. :?

Diego de la Moota írta: Nekem az tetszett benne, hogy nem agyatlan henteseknek ábrázolják sem a vámpírokat sem a vérfarkasokat. Ritka az ilyen film.


Hát... Ez nézőpont kérdése. Nekem a vérfarkasok éppen eléggé agyatlan henteseknek tűntek, legalábbis a többségük.

Szvsz sokkal jobb lett volna, ha nem a lány, hanem a fickó szemszögéből mondják el a sztorit.

Diego de la Moota írta: de én mégis örülök neki, hogy nálunk forgatták


Ja, ez volt a legolcsóbb... :D

Diego de la Moota írta: akárki akármit is mond, ez a film áll legközelebb a WOD-hez! És én szeretem a WOD-t...


:hein: Nekem épp az tetszett benne, hogy szembehelyezkedik a WOD-szel... :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188662 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Felagund írta: Diego: mi az hogy második? 8O
Trilógia lesz! :eek2:

Katt ide!


Utána már láttam... *vállvonás* A lényegen nem változtat. Elcseszik. :(
Nekem az tetszett benne, hogy nem agyatlan henteseknek ábrázolják sem a vámpírokat sem a vérfarkasokat. Ritka az ilyen film. Persze lehet fikázni, hogy ez így lett volna jobb, ez kár volt bele meg különben is... gyík... (nekem is van listám nem kell aggódni), de én mégis örülök neki, hogy nálunk forgatták és hogy csináltak ilyet, mert még akárki akármit is mond, ez a film áll legközelebb a WOD-hez! És én szeretem a WOD-t... :)
Megyek elkapom a vacsorám... :twisted:

Boo!

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188641 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ami azt illeti ma láttam az előzetesét, és sztem se nagy szám...

De jó társasággal biztos megéri ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188640 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gothpunk írta: Tudom ajánlani. Az a kulcs, hogy NAGYON ROSSZRA számíts! Akkor egész jó.

ez azért nem túl bíztató...
én is szívesen megyek, én is pont arra gondoltam, hogy ez
nekünk való..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188633 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv, én egy viszonylag új vámpírkedvelő vagyok, egy animén keresztül ismertem/ szerettem meg őket (Hellsing) és... ööö, csak ezt akartam mondani, meg hogy úgy látom ez itt már egy kialakult társaság, így hát én nem is zavarok tovább. :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188622 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo :twisted: !

Gillz: A Live-ban én is benne lennék, csak írd meg mikor és hol, és hogy mit vigyünk magunkkal?
Aremisz: Engem is érdekel az a film, csak te is, úgyszintén, írd meg mikor és hol...

Aurevoir!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188412 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Sil írta:

Ringbearer írta: mi lenne ha ennek a vimpár topicnak is úgy a teteján lenne ez a cím,
mint a Nyelvek és írásokban az oldalak?

Ez már több topic esetén felmerült (pl az én kis Filmzene ill. Képek topicjaim), és AnKalimon tegnap úgy nyilatkozott, hogy a technikai megvalósítását nem ismerjük egyelőre (magyarul hogy hogy csinálta ezt Svin), majd ha Svin megmondja a menetét, akkor lehetnek linkek.

Egy oldallal korábbi hozzászólás... :roll: A cím pedig nem is olyan bonyolult: vimpar.uw.hu ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188388 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
lehet nem kéne beleszolnom a dolgokba.. de nem kéne ide is felrakni a vimpár oldal linkjet ugy mint a nyelvek irásokban ^ felülre a lap tetejére..???
vagy csak én felejtem el mindig a cimet??
nem kell lehurrogni

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188386 Írta: gothpunk
gothpunk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta:
Az UNDERWORLD c. filmre gondoltam.

Szvsz nekünk való!


Tudom ajánlani. Az a kulcs, hogy NAGYON ROSSZRA számíts! Akkor egész jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188271 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Diego: mi az hogy második? 8O
Trilógia lesz! :eek2:

Katt ide!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188202 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Underworld téma: nekem tetszett. Vámpírok vs Lykonok (vérfarkasok). Erősen hajaz a WOD-re. Megértem, hogy perli a WhiteWolf. A Keleti pu és a pesti házak teteje simán felismerhető. Az meg, hogy ki mit vár azt rábízom. Itt nem klánok vannak, hanem házak, összehívják a konklávét, lázadó vimpárcsaj és egy szerelmes Herceg stb. A vége szar. Amúgy szerintem klassz film. Remélem nem lesz 2. rész, mert az tutira elcseszi az egészet... De ennek ellenére én meg fogom majd venni DVDn is. :)

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188189 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Niph/Elentári írta: Én is csatlakozom Konyhatündéhez! Kár hogy a Van Helsing csak május /-án kerül a mozikba!!!! :bounce: :bounce:


Május 6. www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=13672
De jó eséllyel premier előtt meg lehet nézni már az előző hétvégén is... mint most az Underworld-ot. White Wolf és a WoD amúgy perli az Underworld-ot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188187 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sztem a Van Helsing tuti rosszabb lesz az Underworldnél, így látatlanul is :D

Ha vimpár underworldnézés van akkor szóljatok nekem is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188185 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: boo... én szombat este megyek asszem


Boo! Kár, hogy előbb nem tudsz jönni.... :( Lehetett volna kicsit értekezni vimpárilag/vámpirilag... azért lehet, hogy összehozhatunk egy talit nem? 8O

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188175 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Niph/Elentári írta: A film nagyon jó!!!!! :dance: (apropó M.o-on forgatták egyes?? jeleneteket!)
Naná és miért lenne valaki Vámpíranalfabéta! Valahol el kell kezdeni!Én se nagyon mozgok még a témában(pár hónapja)!


A film nagyon rossz. :roll: Mind filmileg, mind vámpírilag, bár vannak benne jó ötletek. Egy vagy két megnézést megér. :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188143 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
boo... én szombat este megyek asszem

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188122 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta:

Konyhatünde írta: Boo kedves Vimpárok!!!

Tisztázzuk, ki jön konferenciára a hétvégén Pécsre! Taláxhatnánk ott egyet, ha lesz rá mód és lehetőség, nem? Ja, és tudja már vki, hol lesz pontosan? Én úgy tippelek, az egyetemen, de olyat is hallottam, hogy nem... 8O


Nem az egyetemen lesz. :wink: Program van a Tolkien Tanulmányokban, a hírekben és a Beszélgetősben.


Remek, megtaláltam a progit 8). A szombati nap sztem a legjobb, gondolom, akkor jönnek el legtöbben. Kedves Vimpárok, kire lehet akkor számítani közületek?
Boo! :)

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére