Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 3 hónapja #197309 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta: 45%GANGREL VAGYOK!!
[size=9:mwobzqc5]"Your loner tendancies, and preference for the natural world mark you out as Grangrel. These nomadic shapeshifters avoid the cities and prowl the wilderness, how they avoid the wrath of the Garou remains unknown." [/size]


Énis, énis Gangrel :D [size=9:mwobzqc5]bár én akkor is a Toreador felé hajlok inkább[/size] :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197307 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

ainawethien írta: Én már félek.... 8O

www.imdb.com/title/tt0367677/

Count Dracula terrorizes the crew of a spaceship.

8O Uramisten...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197306 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én már félek.... 8O

www.imdb.com/title/tt0367677/

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197250 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
lehet, hogy lejárt téma, de pár szó az underworldhoz:
Nagyon jó filmnek tartom. Lehet, hogy mint vámpírszakértők, ti találtok benne hibákat, de alapjában véve ezzel szerintem az a baj, hogy mi a Vampire-dimenzióhoz vagyunk szokva. a történet nem valami egyedi, ami engem megragadott benne, az a színészek ragyogó játéka - főleg Luciané, szerintem ő volt a legjobb - és a kameramozgás zsenialitása. Olyan képek voltak benne, hogy fuuu... :o h: mélg az nem teccett, hogy voltak klisék, pl elveszett ereklyék fosztogatóis, vagy mátrixos elemek, pl selene trinity-féle mozgása, vagy a srok fedelei. meg a vége nem volt jó. el volt cseszve. de az első 20-30 perc izgalmaiért szerintem érdemes volt... :itscool:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197202 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta:

icke/Telemnacam írta: Züllő vimpár

Mit iszik? 8O

[size=9:6k8m7jl5]De ha meg nem haragszol, mi az a MÁLNAVIMPÁR?[/size] :hein:


Ahogy elnézem inkább Traubivimpár...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197187 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke/Telemnacam írta: Züllő vimpár

Mit iszik? 8O

Köösz, icke, ezek rém édik! :itscool: *cupp*

[size=9:fmkz47b9]De ha meg nem haragszol, mi az a MÁLNAVIMPÁR?[/size] :hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197169 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Nagy a csend, fedobom egy kicsit, tessék nézelődni :) :wink:

Gusztáv Szelleme
Vimpártanács 1.
Vimpártanács 2.
Vimpártanács fentről
Züllő vimpár
:twisted: :P :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196892 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Azokon a napokon kissé feszült vagyok.
Azokon a napokon elég ingerlékeny tudok lenni.
Azok a napok havonta eljönnek, külön naptárat vezetek emiatt.
Azokon az éjszakákon néha úgy ébredek hogy véres a ruhám.


Azokon az éjszakákon... fent ragyog a telihold...

(a teszt eredménye: werewolf: 10 :D )


Boo.... Alyr, te egy zseni vagy, de télleg!! ősanyai véres vámpírcsókot küldök a homlokodra... :evil3:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196683 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Erről jut eszembe...
A teszt hatására írtam:)

Jaj, Alyr, ez aaannyira fáájt!!

SZUPER!

Eddig minden műved közül ez nálam a favorit!! :up: :agree: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196640 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Erről jut eszembe...
A teszt hatására írtam:

Azokon a napokon kissé feszült vagyok.
Azokon a napokon nehezen találom a hangot az emberekkel...
Azokon a napokon elég ingerlékeny tudok lenni.
Azok a napok havonta eljönnek, külön naptárat vezetek emiatt.
Azokon a napokon csak várok, hogy mielőbb teljen az idő.
Azokon az éjszakákon sosem tudok nyugodtan aludni.
Azokon az éjszakákon folyton felébreszt valami.
Azokon az éjszakákon néha úgy ébredek hogy véres a ruhám.


Azokon az éjszakákon... fent ragyog a telihold...
Azokon az éjszakákon... félnek tőlem...
Azokon az éjszakákon... átélem a vadászat borzongató érzését...
És ez ellen nincs orvosság... szerencsére...

(a teszt eredménye: werewolf: 10 :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196636 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nem írna be valaki valami olyasfajta összefoglalót, ezekről a mage-kről, vérfarkasokról stb, mint amilyet dodie írt a klánokról?o=

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196549 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
BOOO!!!

Vampire Score: 5 WereWolf Score: 0 Mage Score: 3 Wraith Score: 2 Changeling Score: 13
Changeling

Állítólag tündérek....Hát lehet benne vlmi.... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196547 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vampire Score: -4 WereWolf Score: 1 Mage Score: 15 Wraith Score: 7 Changeling Score: 1

hmm... ilyen sok lidérccel akkor én most gonosz mágus vagyok? :evil2: ... pedig már kezdtem hozzászokni a vérhez... :wink:

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196483 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Vannak itt páran, akik rendeltek tőlem denevértet. Ezzel kapcsolatban pár közérdekű:

#1. Nem volt hat darab. Csak öt. Egy kékkel kevesebbet tudtam venni. Épp ezért Arwena, Minerva és Arden döntsék el maguk között, melyikük marad ki most. Ő visszakapja az ezresét, a többiek kapnak denevért.

#2. Egy százassal olcsóbb volt, mint múltkor. Csak 790 forintba került. Minden denevér mellé tehát jár vissza 210 forint is.

#3. Átvenni bármikor lehet őket, amikor a városban vagyok. Legoptimálisabb időpont talán a legközelebbi TK lenne (június 5., szombat). Mírrand már megkapta a magáét, mert vele találkoztam. Aki nem bír várni, előbb is jelentkezhet.

Ha eszembe jut még valami, írok.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196470 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megnéztem a másik tesztet is...Mage lennék.
(Vampire Score: -3 WereWolf Score: 5 Mage Score: 15 Wraith Score: 6 Changeling Score: 9)
Mondjuk ez nem lep meg...
Tulajdonképpen az vagyok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196412 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo

Szegény Junky! Nem sokan birták volna ki mellettem (usernek ha nem tetszik valami, szóvá teszi... és ebben a filmben nem sok minden tetszett...).


Szegény Junky tiltakozik....a vége felé már együtt 'véleményezték' a filmet.... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196383 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196373 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
boo

nincs se időm se energiám vissazolvasni (főleg nem ennyit) de az utóbbi időben akárháynyszor benézek mindig vmi tesztekről van szó mifélék ezek? vki belinkelné?

(bocs a hüeségért kissé szétszórt vok mostanában... pedig najon nem kéne :roll: )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196336 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egy kicsit jobban átgondoltam a válaszokat...most meg aszongya Tremere...ááááááá...én pont egy Tremere-el harcoltam annak idején egy városért ;) Azt a másik tesztet honnan lehet ööö...hm ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196296 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Drizzt írta: Dodie valami bajod van a Ventrue-kal ? :)


Áááááá, seeeemmiiiiii.... Sztem ezt már kifejettem neked(mindenkinek kifejtem aki kiejti a száján a Ventrue szót..), de ha nem, majd akkor kifejtem egyszer, rettegj. Sztem rád abszolúte nem illik a Ventrue. Még a Brujah is jobban..

[size=9:2nxv5cxx]Malki rulez![/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196251 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A másik teszten Changeling lettem.. de ez szvsz várható volt! :wink:
[size=9:2n7zp5mw]"Children of an earlier age who thrive on creativity and dreams, they falter and fade in the presence of banality. Yet they still live their lives of fantasy
Adventure and Courtly love; raliling against Darkness of Mundane life"... Hmm....[/size]
[size=9:2n7zp5mw]Vampire Score: -3 WereWolf Score: -5 Mage Score: 1 Wraith Score: -8 Changeling Score: 15[/size]

Hű, ezt muszáj betennem, Estellel privátcseteltünk ennek kapcsán:


<Artemisz>De ez a sok mínusz a vámpírságnál gyanús! :roll:
<Estel> :)
<Estel> Hát, nem vagy annyira vérszívó típus, inkább álmodozó :D
<Estel> És semmiképp sem lidérc :)
<Artemisz> Az oké.. De neked milyen sok lett a Mage! 8O
<Artemisz> És persze inkább természetszerető vagyok.. ahogy az egy Gangrelhez illik... )
<Estel> no igen... nálad is az egyetlen pozitív
<Estel> természetszeret? Gangrel :lol: :lol: :lol:
<Artemisz> ??????? Mi olyan vicces?
<Estel> elképzeltem... :D
<Artemisz> Mit?
<Estel> Ahogy a Gangrel megy éjszaka az erd?ben, és növényeket határoz... ;)
<Artemisz> :evil: Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
<Estel> bocs :D
<Artemisz> Na várj, ezért még számolunk! :lol:
<Estel> upsz...
<Estel> a pogácsák nem tudnak számolni :mrgreen:
<Artemisz> Szvsz inkább megeszi a szöcskét és lejattol a macskabagollyal! ;)
<Estel> :D jaja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Amúgy igaz is, az én időnként előbukkanó költői énem mennyire fér össze a Gangrelséggel? :hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196215 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dodie valami bajod van a Ventrue-kal ? :)
Amúgy a van helsing ANNYIRA ROSSSSSZZZZZZ FILM...nah. ÁÁÁÁÁááááá...
Ki lehet kergetni ezzel a névvel a világból...Láláááá :)
Mi lészen a vipár live-al ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196191 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nah, első nekifutásra Toreádor, másodszorra Ventrue. Ez azért mókás mert egy éve még erősen Brujah voltam :lol:

Van Helsing: uh... Junky-val megnéztük még kb egy hónapja és... *röhög* az egy _vicc_!!! 5 perc után kimentem volna... ha nem fizettem volna súlyos pénzeket azért a $#*?! filmért... egyszer nézhető dologról van szó, ha vigjátékként futsz neki (ha nem úgy kezded, akkoris csak annak lehet nevezni a sok őrjitő nagy baromság miatt). Szegény Junky! Nem sokan birták volna ki mellettem (usernek ha nem tetszik valami, szóvá teszi... és ebben a filmben nem sok minden tetszett...).

Eddig egy igazán jó vámpiros filmet láttam és ez az Interjú a vámpirral volt... a többi nem képes elszakadni a hollywood-i kliséktől (abban is vannak, nem tagadom, de még mindig az a legjobb ábrázolás szvsz). De itt: csak látvány (villámlás,fények,James Bond kütyük), semmi forgatókönyv, nulla történet. Röviden ennyi a film. Akkor már inkább az Underworld!

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #196154 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezt muszáj beírnom, mert nem bírok magammal örömömben!

45%GANGREL VAGYOK!!
[size=9:2hxlug6q]"Your loner tendancies, and preference for the natural world mark you out as Grangrel. These nomadic shapeshifters avoid the cities and prowl the wilderness, how they avoid the wrath of the Garou remains unknown." [/size]

TUDTAM, TUDTAM, TUDTAM!!!

Mikor Esgal először mesélt nekem a klánokról, még nagyon kezdő vimpár koromban, azonnal eldöntöttem, hogy ők állnak legközelebb vérszomjú pici szívemhez, és lám, immár hivatalosan is igazolttá vált: az vagyok!!

Örüljetek velem, testvérek!!! :hello: :evil3:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196145 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!
Deagol, Tekintve, hogy vimpár lettem....és szeretném ha a családfán is szerepelhetnék... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196119 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laurelen írta: annyira nem jó a van helsing? úgy szeretném pedig megnézni! lehet hogy az lesz a hóbortom, hogy minden rossz filmet meg akarok nézni...


Menjünk el rá együtt, tüncöm! :D

Úgyis Estel kijelentette hogy nem hajlandó megnézni! :?

Én viszont már csak Dave miatt is kivi vaok rá!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196111 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
annyira nem jó a van helsing? úgy szeretném pedig megnézni! lehet hogy az lesz a hóbortom, hogy minden rossz filmet meg akarok nézni...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195988 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: Lau: üdv a Malkeszok között... meg a changelingek között is :D
jó társaság...


A LEGJOBB:DDD

Drizzt: részvétem..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195968 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lau: üdv a Malkeszok között... meg a changelingek között is :D
jó társaság...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195965 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Laurelen írta: a másik szerint meg valami cseregyerek vagy mi... :roll:

off: nem cserjegyerek? :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.755 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére