Nyelvek és írások

Több
11 éve 9 hónapja - 11 éve 9 hónapja #407957 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Atwe írta: Koszi Gandalf!

"Galadriel (Gandalfnak Völgyzugolyban):
Gwen wenee noonon dwee. (It has been a long time.)"

Ez egy rejtelyes cucc.


Azt hiszem rájöttem mi lehet ez. Nem, nem lemerült az elem Galadrielben... :D Pusztán arról lehet szó, hogy a sindarin dialógusokat aki átírta, kiejtés szerint próbálta visszaadni ezt a mondatot, ami fura, ha a többi meg rendesen megvolt neki. Na mindegy. A lényeg, hogy szerintem Galadriel ezt mondja: gwenwin în únodui, azaz "számtalan év múlt el". (Persze ezt most csak hallás alapján mondom, meg persze figyeltem is közben a száját, az ilyenkor mindig segít.)

Ez esetben:

gwenwin: a gwanwen tsz.-ú alakja (ami a gwanna- "elmúlik, eltávozik, meghal" ige befejezett melléknévi igenévi alakja)
în: év(ek) [itt ugye az esz.-ú és a tsz.-ú alak megegyezik]
únodui: számtalan, szó szerint "nem megszámolható" (< ú- + *nod- + -ui; vö. PE/17:144)

Vélemény?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Utolsó szerkesztés: 11 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407956 Írta: csabii00
csabii00 válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Köszönöm! Mégegyszer bocsi! Akkor várom öket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407955 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

csabii00 írta: Ne haragudj rám de el mentettem a képeket és ha ki nagyitom akkor nem lehet látni mert kockás :( és a teteoválos srác nem látja. :( csak a Boldogság Küzdelem kéne.
De tudnád megoldani nekem! Kérlek! többször nem zavarlak!


Hmm oké:) Dehogy haragszom! Viszont várnod kell késő estig, mert melózok mindjárt megint...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407954 Írta: csabii00
csabii00 válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ne haragudj rám de el mentettem a képeket és ha ki nagyitom akkor nem lehet látni mert kockás :( és a teteoválos srác nem látja. :( csak a Boldogság Küzdelem kéne.
De tudnád megoldani nekem! Kérlek! többször nem zavarlak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407953 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

csabii00 írta: Ha megkérhetlek át tudok küldeni egyenként Remény Boldogság Küzdelem quenya nyelven + tengwar átírással a három szót? mert tetováláshoz lenne.
Elöre is köszi! :)


Csabikám... megkérhetsz rá, de nem teszem meg. A linken ott a három szó, látható méretben, quenya nyelven és tengwar átírással is. Sorrendben. Estel, alasse, mahtale. Lemented a képet, 'oszt jól kinagyítod, hidd el, menni fog. Tetkónak is tutti. Minek neked egyenként? Rád ne varrjam? Nem járnál jól, itthon csak gombostű van meg fekete tus. Érzéstelenítőnek esetleg pálinka.

Atwe: Direkt adtam így. Gyönyörködés a térképben - bogarászás az egérrel - annak öröme, hogy felfedezzük: az egér kurzorja megváltozik néha - ezen felbuzdulva kattyintok egy jót - és hurrá!!!
Amúgy Valin Estare utólag is:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407951 Írta: Atwe
Atwe válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Alcarcalimo írta: middangeard.org.uk/ - Atwe oldala


Shortcut (to mushrooms): aglardh.middangeard.org.uk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407949 Írta: csabii00
csabii00 válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ha megkérhetlek át tudok küldeni egyenként Remény Boldogság Küzdelem quenya nyelven + tengwar átírással a három szót? mert tetováláshoz lenne.
Elöre is köszi! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407946 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Cerebrum: nem is írtam meg neki jól!!! :twisted: Csak vicc volt. Amúgy jogos.

Bobe772: magyarul szeretnéd ezeket a mondatokat tengwar átírással? Vagy valamelyik tünde nyelven?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407942 Írta: bobe772
bobe772 válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
szia. azt szeretném kérni, hogy pár kis rövid szöveget írj már le nekem tengwar írással!! :)

Szöveg:

Mindig van remény!


Tanulj a múltból,
Élj a mának,
Reménykedj a holnapban.

Az élet túl rövid! Csókolj lassal, nevess őrülten, szeress igazán és bocsáss meg gyorsan!

Előre is köszikee :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407937 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Papsajt Ászok írta: Sziasztok!

Egy nagyon fontos kérdést szeretnék feltenni,mégpedig azt,hogy hogyan tudnék megtanulni a tünde nyelvek egyikén?
Persze tudom,hogy ez egy "elcsépelt" kérdés,és lehet,hogy már több százan feltették,de tényleg érdekelne ez a dolog,a legfőbb gond viszont,hogy nem tudom,hol kezdjem,és hogy egyáltalán melyik nyelv a könnyebben tanulható a két főbb nyelv közül a quenya,vagy a sindarin? Bármilyen segítség jól jönne tanácsok,linkek,stb..Először,mint hobbi szinten tanulnék,és ha jobban érdekelne, később akár komolyabban is tanulmányoznám a nyelvet.Persze nem várok magamtól csodát,tudom,hogy esetleg több éves munka,de azért egy kicsit mégis szeretném beszélni valamelyiket.
Előre is köszönöm a válaszotokat,és a segítséget!

Papsajt Ászok

UI.:Ma voltam a Tolkien napon,és nagyon tetszett,nagyon jól meg volt szervezve,kár,hogy csak egy napig tartott,tényleg élvezetes volt! :D :lájk:


Ha netán az én oldalamra tévednél (Alcar linkelte lentebb), a GyIK-ot mindenképp olvasd át, különösen ajánlanám figyelmedbe ezeket a pontokat:

parf-en-ereglass.hu/faq.html#v10
parf-en-ereglass.hu/faq.html#v16
parf-en-ereglass.hu/faq.html#v19
parf-en-ereglass.hu/faq.html#v26

Alcarcalimo írta:

csabii00 írta: Köszi szépen. Remény Boldogság Küzdelem ezt át tudnád irni légyszives Quenya vagy Sindarin vagy Tengwarra ?

Csabi00: Parancsolj, itt egy link, quenya nyelven + tengwar átírással a három szó, amit kértél (sindarint nem vállalom be)
smg.beta.photobucket.com/user/Al ... d.jpg.html


Ai, mellon nín, elkapatod itt az embereket. :) Aki még a kérését sem bírja rendesen megfogalmazni, annak nem jár átírás/fordítás. :twisted: Pláne azok után, hogy az a kis GyIK , amit írtam nemrég ide ezzel kapcsolatban korábban már linkelve lett neki...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407935 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Felagund írta:

Gandalf írta: A hobbit: Váratlan utazás IMAX-poszterei:
aeonflux.blog.hu/2012/11/28/posz ... ourney_998

Nem véletlenül raktam ebbe a topicba. ;)


Hogy borzadjunk el? :roll:


...köszönjük, Emese... téphetjük mi itt a szánkat a plakátok/hülye cikkek ellenében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407934 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Éogil írta: Ez az első betűtípus, amit kiadott arra hogy "Tengwar Annatar download". Neked milyen van ami szebb? Mert megkeresném akkor azt.


javaslat: parmaite font.
at.mansbjorkman.net/parmaite.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407933 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
SÚ, Felagund: igazatok van.) Csak épp annyira tele volt a fejem a Quenya és a Sindarin rejtelmeivel (plusz enyhe para a nagy előadásom miatt), hogy nem is figyeltem arra, hogy magyar mód... mondjuk azzal sose foglalkoztam.

Csabi00: Parancsolj, itt egy link, quenya nyelven + tengwar átírással a három szó, amit kértél (sindarint nem vállalom be)
smg.beta.photobucket.com/user/Al ... d.jpg.html

Papsajt Ászok: örülünk érdeklődésednek!
Ha tudsz angolul, ezt ajánlom Q és S nyelvekre:
folk.uib.no/hnohf/ - HK Fauskanger remek oldala
middangeard.org.uk/ - Atwe oldala
Magyar linkek (szótárak, nyelvtan, nyelvleckék, stb.)
parf-en-ereglass.hu/ - Cerebrum Sindarin oldala
alcar.gportal.hu/ - saját oldalam, Quenya (bal menüsor, alul)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407932 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Magyarul igen, a quenyát és a sindarint nem (b)írom. Kő úgy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407929 Írta: csabii00
csabii00 válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Köszi szépen. Remény Boldogság Küzdelem ezt át tudnád irni légyszives Quenya vagy Sindarin vagy Tengwarra ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407928 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

csabii00 írta: Csapó Csaba.

[attachment=0:19kdyput]<!-- ia0 -->csapocsaba.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:19kdyput]
Használd egészséggel!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Papsajt Ászok
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #407926 Írta: Papsajt Ászok
Papsajt Ászok válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Sziasztok!

Egy nagyon fontos kérdést szeretnék feltenni,mégpedig azt,hogy hogyan tudnék megtanulni a tünde nyelvek egyikén?
Persze tudom,hogy ez egy "elcsépelt" kérdés,és lehet,hogy már több százan feltették,de tényleg érdekelne ez a dolog,a legfőbb gond viszont,hogy nem tudom,hol kezdjem,és hogy egyáltalán melyik nyelv a könnyebben tanulható a két főbb nyelv közül a quenya,vagy a sindarin? Bármilyen segítség jól jönne tanácsok,linkek,stb..Először,mint hobbi szinten tanulnék,és ha jobban érdekelne, később akár komolyabban is tanulmányoznám a nyelvet.Persze nem várok magamtól csodát,tudom,hogy esetleg több éves munka,de azért egy kicsit mégis szeretném beszélni valamelyiket.
Előre is köszönöm a válaszotokat,és a segítséget!

Papsajt Ászok

UI.:Ma voltam a Tolkien napon,és nagyon tetszett,nagyon jól meg volt szervezve,kár,hogy csak egy napig tartott,tényleg élvezetes volt! :D :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407925 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Szerintem teljesen okés az átírás...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ernus
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #407924 Írta: Ernus
Ernus válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Metaflora írta:

Éogil írta:

Ernus írta:

Éogil írta:

Ernus írta: sziasztok három nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?

Így már igen, csak mi a 3 név? ;)

Máté, Hanna és Kristóf lenne a három név.

Ezen a linken ott az átírás. (De várj vele pár napot, hogy ha valaki esetleg hibásnak találja, szólhasson.)
kepfeltoltes.hu/view/130101/3n_v ... es.hu_.png

Szvsz az átírás stimmel (de várj még szakértőt, én is amatőr vagyok), viszont az "i" tehtának nem biztos, hogy ez a legjobban igazított pont (a hurok közepe fölött kéne lennie), és ez a fajta dőlt betű sztem nem néz ki annyira jól (ez milyen betűtípus?).



köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407922 Írta: csabii00
csabii00 válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Szia! nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?
Csapó Csaba. Fontos. Köszi elöre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407919 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Sötét Úr írta: Szerintem stimmel, csak éppen magyar módban. Mi a gondod vele, Alcar?

Az "is" sajnos ennyire béna, mindig külön gond az "s"-re megfelelő tehtát találni – egy vagy két egységgel balra kell tolni, mint az azonos szélességű egyéb tengwáknál.

A fonttal csak az a baj, hogy ez nem a Tengwar Annatar Italic, hanem a Tengwar Annatar számítógép által megdöntött változata. Mivel agyatlan algoritmus végzi a döntését, nem tudja figyelembe venni az eltolódó arányokat, és azért csúnya. A Gyűrű feliratához is használt font Tengwar Annatar Italic néven megtalálható. A DaFont.com oldalról letölthető Tengwar Annatar készletben a tngani.ttf nevű fájl kell hozzá, és egy olyan program (akár a MS Word), amelyik hajlandó másik fontkészletet használni a dőlt szöveghez, ha van italic font. A font magánfelhasználásra ingyenes, de nem használható publikálásra, csak a Tolkien Estate engedélyével. (Ami drága.)


Köszi a linket!!!
Ja, amúgy igen, magyar mód, mivel magyar nevek...

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407893 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Szerintem stimmel, csak éppen magyar módban. Mi a gondod vele, Alcar?

Az "is" sajnos ennyire béna, mindig külön gond az "s"-re megfelelő tehtát találni – egy vagy két egységgel balra kell tolni, mint az azonos szélességű egyéb tengwáknál.

A fonttal csak az a baj, hogy ez nem a Tengwar Annatar Italic, hanem a Tengwar Annatar számítógép által megdöntött változata. Mivel agyatlan algoritmus végzi a döntését, nem tudja figyelembe venni az eltolódó arányokat, és azért csúnya. A Gyűrű feliratához is használt font Tengwar Annatar Italic néven megtalálható. A DaFont.com oldalról letölthető Tengwar Annatar készletben a tngani.ttf nevű fájl kell hozzá, és egy olyan program (akár a MS Word), amelyik hajlandó másik fontkészletet használni a dőlt szöveghez, ha van italic font. A font magánfelhasználásra ingyenes, de nem használható publikálásra, csak a Tolkien Estate engedélyével. (Ami drága.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407890 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ez nem stimmel... Milyen módban akartad? Quenya vagy Sindarin? Ahogy elnézem, egyikben sem stimmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407887 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ez az első betűtípus, amit kiadott arra hogy "Tengwar Annatar download". Neked milyen van ami szebb? Mert megkeresném akkor azt.

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407885 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Éogil írta:

Ernus írta:

Éogil írta:

Ernus írta: sziasztok három nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?

Így már igen, csak mi a 3 név? ;)

Máté, Hanna és Kristóf lenne a három név.

Ezen a linken ott az átírás. (De várj vele pár napot, hogy ha valaki esetleg hibásnak találja, szólhasson.)
kepfeltoltes.hu/view/130101/3n_v ... es.hu_.png

Szvsz az átírás stimmel (de várj még szakértőt, én is amatőr vagyok), viszont az "i" tehtának nem biztos, hogy ez a legjobban igazított pont (a hurok közepe fölött kéne lennie), és ez a fajta dőlt betű sztem nem néz ki annyira jól (ez milyen betűtípus?).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407884 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Ernus írta:

Éogil írta:

Ernus írta: sziasztok három nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?

Így már igen, csak mi a 3 név? ;)



Máté, Hanna és Kristóf lenne a három név.

Ezen a linken ott az átírás. (De várj vele pár napot, hogy ha valaki esetleg hibásnak találja, szólhasson.)

kepfeltoltes.hu/view/130101/3n_v ... es.hu_.png

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ernus
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #407883 Írta: Ernus
Ernus válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Éogil írta:

Ernus írta: sziasztok három nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?

Így már igen, csak mi a 3 név? ;)



Máté, Hanna és Kristóf lenne a három név.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407878 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Ernus írta: sziasztok három nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?

Így már igen, csak mi a 3 név? ;)

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ernus
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #407877 Írta: Ernus
Ernus válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
sziasztok három nevet szeretnék átiratni tengwarra, tudnátok nekem segiteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #407876 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Ernus írta: sziasztok három nevet szeretnék átiratni tünde nyelvre tudnátok nekem segiteni?

Javaslom, hogy olvasd el ezt itt , és utána fogalmazd újra a kérdésedet, ha kellően egyértelműre sikerül, akkor esélyesen lesz itt valaki, aki tud neked segíteni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.469 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére