Nyelvek és írások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28363 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Nagyon jó a quenya betűkészlet, amit Olórin ajánlott, merem javasolni mindenkinek. (De aki már képes ebben is vakon gépelni, azt meghívom egy lembasra...)<br> Minap ennek felhasználásával csináltam egy tünde windows-t is, minden feliratnál kicseréltem a betűtípust Temgwára. Csodás lett, bár alulművelt barátaim messziről arabnak vélték. Nekem meg eszembe jutottak holmi elefántok, meg óriáskígyók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28362 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
jok a sinda oldalak csak nem tudok angolul!elég gáz,tudom!magyar oldal van valahol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28361 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Szomorúan jelentem, hogy lejelentkeztem a listáról. Éspedig azért, mert képtelen vagyok ekkora levelezést folytatni. Nyár elején kapok otthonra netet, akkor újraindítom ezirányú tevékenységemet... Sziasztok!<br> <br> Namárie!<br> <br> Dínchamion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28360 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Amanminuial,<br> <br> Sajnálom, hogy gonosz erők megzavarták tájékozódásodat és ismeretlen vidékre vezéreltek, az Utolsó Meghitt Kocsma helyett...<br> <br> Na mindegy, majd legközelebb jobban megszervezzük. Doki nyolc Bölcsre számított, megjelent öt, ez 62,5% os jelenlét, majdnem kétharmad... :) <br> <br> Csak az volt a kínos, hogy én akartam egyedül enni, a többiek végül alibiből ettek holmi tünde édességet (Pallachinto Turollion, ha jól emlékszem)...<br> <br> Azért jóféle sára-nén jutott mindenkinek :) <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28359 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Greenhand:<br> <br> :( ( A quenyán már túl vagy, vagy nem is érdekel? Mi még nem tartunk a sindánál... <br> Na mindegy.<br> <br> Sinda témában:<br> Ez az egyik legjobb tünde nyelvi oldal, ide klikk:<br> <a href=http://www.elvish.org/gwaith/language.htm> www.elvish.org/gwaith/language.htm <br> És itt rögtön van egy tartalomjegyzék, az elején van ainda NYELVTAN.<br> <br> Mivel azonban itt a sinda SZÓTÁR-at csak megrendelheted, ezért SZÓTÁR céljára egy másik linket ajánlok:<br> <a href=http://www.geocities.com/almacq.geo/sindar/> www.geocities.com/almacq.geo/sindar/ <br> Ez kereshető, online és nagyon precíz sinda szótár.<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28358 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28357 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28356 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Biztosan figyelmetlen vagyok, így előre is bocsánatot kérek... szóval én angolul sem találtam sinda anyagot, kivéve a filmbeli párbeszédeket... kérlek, írjatok címeket! köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28355 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Olórin:-)))<br> <br> Csak nem benned reinkarnálódott Gandalf?:-)))))<br> A Nagy Keddi Titkos Tanács teljes létszámának meglétéről sajnos Szauron gonosz hatalma kezeskedett....Nem volt meg:-))))<br> Én hiába kerestem az V. kerületben a Maros utcát:-)) fasorban nem volt:-))))<br> Ennyire enm voltam képes eligazodni a térképen:-)))))<br> <br> <br> Legyetek jó:-))<br> <br> Namárië!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28354 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
boccs Sz-E-R-I-N-T-E-M

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28353 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
már ki is jegyzeteltem és elkezdtem tanulni<br> szreintem Tolkien szimplán zseni volt<br> bár ez nem is kérdés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28352 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
deagol,<br> <br> :) oké, örülök, ha hasznodra vált...<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28351 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Drága Olórin így utólag is köszönöm!!!!<br> Tényleg okosabb lett volna elolvasni az egészet, de...<br> szóval köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28350 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
EGYSZERŰEN SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28349 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Addig nézz át a HUMOR topicba és vigasztalásul olvasd el<br> <br> Aragorn,<br> Legolas,<br> Gimli<br> a balrog és<br> legutóbb Szauron<br> <br> titkos naplóját...<br> <br> :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28348 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Sinda anyag magyarul még nincs, még nincs...<br> <br> Türelem, türelem...<br> <br> Már felvetettük a tegnapi Titkos Tanácson, hogy a sindával is foglalkozzunk, de egyszerre nem megy minden...<br> <br> Nyugi, nekem is tetszik a sinda IS, igyekszünk nem elhanyagolni...<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28347 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
az odáig oké,hogy minden le van írva a quenya-ról.de én akárhogy böngészem ezt az egészet a SINDA-ról hol találok MAGYAR anyagot???légyszi segítsetek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Svindler: nem tud ez a fórum előzmények linket produkálni, mint az Index? sokat lendítene a topikok olvashatóságán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
netikett 1. pont: ha belépsz egy listára/fórumba, legalább nagyjából fusd át az addig elhangzottakat, vagy keress rá a téged izgató problémára, hátha hat sorral lejjebb ugyanezt már megkérdezték...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Deagol,<br> <br> kb. sokszor leírtuk már...<br> Tök jó lenne, ha visszamenőleg is olvasnátok..<br> <br> Írtam mailt is, de ide is berakom a linket:<br> <br> <a href=http://www.tolkien.hu/misc/quenya/> www.tolkien.hu/misc/quenya/ <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Könyörgök, valaki írja meg az annonga@freemail.hura , hol találok magyarul tünde-szótárakat meg nyelvtant ( már ha van ilyen).<br> Ugyanis németet tanulok és az uib.no-n nem igazán boldogulok.<br> köszike<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Olórin! Köszi, nagyon rendi vagy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Sziasztok!<br> Óriási kéréssel fordulok hozzátok: ha valamelyikőtök tudja a filmzenéből a nazgulok témájának a szövegét, óriási örömet szerezne avval ha elküldené az e-mail címemre: Rivendell@estmail.hu <br> Előreis nagyon köszi!!!<br> Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
ez az Ardalambion<br> köszi, ismerjük

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ha valakit érdekel, párezer szótárat találtam a neten.<br> <br> A szótárak mellé még a nyelvtan is van. Van rajta minden: elda, khazâd, sinda, erdőtünde, rohír, mordori, ork, númenori...<br> <br> A cím: www.uib.no/people/hnohf/ <br> <br> Csak az a baj, hogy angolul van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28337 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
''Mi tiltja, hogy nevetve modnjuk meg az igazat?''<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
csak gépelni nem tudok rendesen... M-O-N-D-J-U-K.<br> <br> Nna.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28336 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
ha te mondod:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28335 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Amy<br> <br> jogos... többesszám...<br> <br> Hja, a latint mindig is törtem...<br> <br> De hát kacagd csak ki a hibáimat, amice!<br> <br> Ridentem dicere verum, quid vetat?<br> <br> :) <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #28334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
mindig kekeckedem... :-) <br> <br> labium az ajak, labia az ajkak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.491 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére