Ki jönne Nyugatra?

Több
21 éve 4 hónapja #119301 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Egyébként mindenki csak Középföldén akarna járkálni, senki se akar keletre vagy délre menni? :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118626 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Amúgy az lenne a legjobb, ha mindenhova el tudnék Középföldén kerülni. Igaz véleményt csak utána lehetne adni...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118606 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol:
Asszem, értem. (mármint a kérdést)
Attól, hogy érdekel (vágyok rá, hogy kipróbáljam, megnézzem, stb) nem biztos, hogy "eszetlenül a veszélybe rohanok", mert van egy kis józan eszem (nem sok). Arra próbáltam rávilágítani, hogy a kettő erősen összefügg.
De ez már régóta csak kötekedés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118535 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Míriel írta: Ezzel nem Oisin tánctudására gondoltam, mert igenis ügyes volt...


Köszi. :) Te is ügyi voltál... :lol:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118453 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!


Hobbit:
Szauron idején valóban nem, de csodálatos lehet, ahogy egy virág megküzdve a terület szélsőséges viszonyaival szirmokat bontana a pusztaság közepén... Ezért már érdemes visszamenni, igaz.

Én nem hiszek a Sorsban, hogy előre meg van írva. A szél erre arra sodor minket és mi alakítjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118439 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Azt hogy visszamennék e csak akkor tudom eldönteni ha már jártam ott. Nos az ember/a hobbit/ bármihez képes kötődni amit felruház a saját kiváncsiságával szeretetével. Ha akármilyen kis dolgot is találni ott ami szemetgyönyörködtet vagy szerethető akkor lehet, hogy igen. De erre Szauron idején kevés volt az esély. Amúgy én speciel /tudom ez off téma/ úgy élek, hogy nem, félek semmitől mert van bennem egy olyan tudat, hogy aminek meg kell velem történnie az meg is fog. Így viszonylag gondtalan életet lehet élni. :wink:

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118437 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Mindenkit értek most már! Tehát a kalandvágy, a kíváncsiság... Értem én. Egy kis adrenalin és bizony egy ilyen feltuningolt állapotban utólag még jó is rá visszagondolni (már ha túl élted :twisted: ). És ebben a kihalt, szürke világban kell a kaland, izgalom, mert különben megöl az unalom.
Szükség van félni és én szeretek is. De őszinte hobbit létemre bevallom, hogy én csak akkor szeretek félni, ha a szívem legmélyén tudom, hogy biztonságban vagyok. A halálfélelmet nem kedvelem. Én hiszek az elveszett lelkekben, a szellemekben és egyszer kint maradtam egyedül egy kis időre a temetőben, sötétben. No, arra még emlékezni sem szeretek. Ellenben kellemes dolog a vihartól félni a meleg szobában. Szoktam is.
De mindenesetre, ha már tudod mi van Mordorban visszamennél?

Oisin írta: Szméagol,

Örülök hogy végre értitek egymást. Szvsz szánalom=sajnálat=részvét, ezért használtam inkább az együttérzés szót, ami általánosabb értelmű. Legalábbis az én stilisztikai érzékem számára annak tűnik, ami persze nem garancia az általánosérvényűségre...


Az együttérzés, az empátia szvsz tágabb fogalom, de stilisztikai szempontból valóban szebb, helyesebb.

A nazgulokban szerintem sem volt már semmi érzelem, mert Szauron kiölte a szívükből. Mondhatni "Gyűrűösztön-lények" voltak. :lol:

Nimdorc: Hogy mire gondoltam? A kalandvágyra. Esztelenül a veszélybe rohanni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118436 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Százezer üdvözlet!

Én Hobbittal értek egyet. Ahhoz, hogy a szépet szépnek lássam, látnom kell a szörnyűségeket is... Mert az életnek van gonosz oldala is... Mert a tündéket akkor látod tökéletesnek, ha látod az orkokat is...
De semmiképpen nem élvezném Mordort, sőt, iszonyodnék tőle...

Ami meg Oisin argentin tangóját illeti: én soha nem tennék ilyen balga ígéretet, hogy valami olyasmibe vágjam a fejszémet, amire tökéletesen alkalmatlan vagyok... Ezzel nem Oisin tánctudására gondoltam, mert igenis ügyes volt...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118407 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
No igen avagy mire nem jó egy fórum. Azért vissza térve az előző lerágott csont témához: Szméagol. Abban igazad van , hogy jól át kell gondolni az ilyen könnyelmű kijelentéseket de ha én mondjuk egy kalandvágyó hobbit vagyok akinek élet célja, hogy végigjárja nagy példaképei útját akkor én tényleg szét akarnék nézni M?ordorban. Persze igazad van abból a megközelítésből, de mindennek mindíg van egy másik oldala.

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118335 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Oisin, Míriel: mik ki nem derülnek rólatok... :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118319 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
No várj csak Míriel, kerülsz Te még elém a tábori csatában! :twisted:

Az én szemszögemből valahogy így nézett ki a dolog:
Míriel megkért, hogy menjek el vele ír tánctanításra. Én ugyan figyelmeztettem, hogy az össz tudásom annyi, amennyit évekkel ezelőtt 4-5 alkalommal táncházakon összeszedtem, de ő továbbra is kért, könyörgött, hogy menjek. ;) Az csak a helyszínen derült ki, hogy ez egy haladó óra. :roll: Ennek ellenére nem menekültem el a helyszínről, hanem végigtáncoltam a majdnem 3 órát, miközben Míriel végig cikizett, és véletlenül se mondott semmi olyasmit hogy "tök jó", vagy "nagyon ügyes vagy". :( A végén kértem, hogy viszonzásul jöjjön el velem argentín tangózni, hadd cikizzem egy kicsit én is, de ezt már nem merte bevállalni... Különben Míriel jól táncol (írt) csak nem tud forogni. :lol:
Most már mindenki tudja, hogy viselkedik Míriel...

Azért én továbbra is kedvelem Mírielt az összes csípkelődésével együtt, csak hát ugye: Az igazság mindenek felett!

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118273 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Százezer üdvözlet!

Itt következik Oisin táncának recenziója, aki volt olyan szíves, és megtáncoltatott kedden:
Miután kiderült, hogy Oisin majdnemhogy kezdő - amit eddig lelkesen tagadott - már simábban mentek a dolgok. Igazság szerint elég gyorsan elsajátított minden lépést, csak az alaplépés nem igazán ment neki :lol:
Hát igen... Miután megígértem, hogy ezt felteszem a fórumra, megkísérelt úgy lebeszélni a szándékomról, hogy jó sokszor megforgatott - ugyanis szédülős vagyok.
De a jelszavam: Az igazság mindenek felett!
Már mindenki tudja, hogy táncol Oisin...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118123 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Köszi szépen Oisin! :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118121 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Lehet, akkor ott írták el ahol olvastam...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118119 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nem, amikor számba veszik a gyűrűket akkor is azt mondják, hogy a kilencet a nazgúlok őrzik.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118118 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Oisin írta:

Nefadar írta: De nincs náluk a saját gyűrűik, így nem gyengül egy picit sem a hatása?


Már hogy ne lennének náluk a gyűrűik? Azok tartják őket életben. Ha elvennéd egy nazgúltól a gyűrűjétől, szerintem azonnal elpusztulna. A nazgúlok lidércek: már rég elvesztették a fizikai testüket, csak a gyűrű köti a halandó lelküket a világhoz.

Üdv, Oisin


Én úgy értettem, hogy valahol emlytették, hogy a gyűrűik Szauronnál vannak...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118114 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta: De nincs náluk a saját gyűrűik, így nem gyengül egy picit sem a hatása?


Már hogy ne lennének náluk a gyűrűik? Azok tartják őket életben. Ha elvennéd egy nazgúltól a gyűrűjétől, szerintem azonnal elpusztulna. A nazgúlok lidércek: már rég elvesztették a fizikai testüket, csak a gyűrű köti a halandó lelküket a világhoz.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118102 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Szméagol írta: Nimdorc: Nem a hőstettre gondoltam.
.


Szméagol: Erre a mondatra gondoltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118096 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Oisin írta: Szvsz egy nazgúl gondolkodás nélkül megölné a saját anyját / apját Sauron parancsára. Nem hiszem hogy a nazgúloknak lennének emberi érzéseik, a gyűrű oly régen és oly mértékben uralkodik rajtuk, hogy a hatalomvágyon és az egy gyűrű iránti hűségen kívül más érzés aligha juthat szerephez náluk. A gyűrű ereje elnyom minden mást.

Üdv, Oisin


Igazad van. De nincs náluk a saját gyűrűik, így nem gyengül egy picit sem a hatása?
De én ettől fügetlenül bírom őket...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118093 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szvsz egy nazgúl gondolkodás nélkül megölné a saját anyját / apját Sauron parancsára. Nem hiszem hogy a nazgúloknak lennének emberi érzéseik, a gyűrű oly régen és oly mértékben uralkodik rajtuk, hogy a hatalomvágyon és az egy gyűrű iránti hűségen kívül más érzés aligha juthat szerephez náluk. A gyűrű ereje elnyom minden mást.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117985 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol:én még nem válacoltam :P szóval én azért nézném meg Mordort mert néha előbújuk belőlem az hogy "na most muszáj félnem" -ez marha hülyén hangzott de nem tom hogy leírni- 8O
Hmmm...elképzeltem amit leírtál..hát elég szörnyű lenne ha még családom is lenne és őket kell megvédenem dehát én akkor azért izgulnék hogy azért maradjak életben hogy őket mentsem ne magam...akkor már nem érdekelne a halál és a halálfélelem..-érted mire gondolok? :roll: -és a nazgullokat azért érdekelnek mert kíváncsi vagyok mit éreznek?Milyen a gondolkodás módjuk?És vajon kötődnek e vkihez-pölö ha vki felakar nevelni 1 nazgilt és ahhoz ragaszkodna miután feklnő?-nagyjából ezért nézném meg Mordort..de csak tisztes távolságból mert az is megfordult bennem mi van ha uralkodni akar majd a gondolataimon és vmi olyan vmi válna belőlem ami árt a világnak-mondjuk 1 lidérc féle-! :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117934 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol,

Örülök hogy végre értitek egymást. Szvsz szánalom=sajnálat=részvét, ezért használtam inkább az együttérzés szót, ami általánosabb értelmű. Legalábbis az én stilisztikai érzékem számára annak tűnik, ami persze nem garancia az általánosérvényűségre... :lol:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117918 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Remek, Éowyn!, most már értelek. Sőt, mit több még tudom is, hogy mire gondolsz. Leírni én sem tudnám (lásd inkább Oisin :wink: ), de íme a példa: Én oda vagyok Szméagol/Gollamért (wow). De ugyanakkor rettentően szánom őt. Úgy hiszem ez lehet az az érzés, nem igaz? Mert, ha olyan szempontból nézzük Gollamot, mint én a nazgulokat, akkor Gollam sem egy szeretetre méltó teremtmény, ahogy a lidércek sem... :)

Nimdorc: Hú. Most meg én nem értem a dolgot. Idézz, ha lehet...

Nem gondoljátok, hogy egy kicsit elszálltunk az eredeti témától? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117902 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Éowyn, ha jól értelek, arra célzol, hogy a sajnálatban mindig van egy kis lenézés, egy valamilyen értelemben (fizikailag, anyagilag, erkölcsileg, stb.) feletted-állok-és-elítéllek attitüd, ami megalázó annak a számára, akit sajnálnak. Az a fajta együttérzés viszont, amit te érzel a nazgúlokkal kapcsolatban, inkább a sorstárssal való együttérzésre emlékeztet, annak ellenére, hogy persze nincs szó valódi sorsközösségről. Ez az empátiának egy magasabb szintje, mint a sajnálat,vagy más szóval részvét. Amikor ilyet érzel, nem érzed magad felsőbbrendűnek semmilyen értelemben, és ezért nem is ítélsz. Az, hogy Te a nazgúlokkal kapcsolatban ilyesmit érzel, arra utal, hogy kevésbé nyomod el a "sötét oldalad", mint az emberek általában. Ennek van jó és rossz oldala is: valószínűleg kevésbé vagy fogékony a tudattalan manipulációkra, viszont hajlamosabb lehetsz arra, hogy időnként tudatosan engedj a "sötét oldal" csábításának. :evil: ;)

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117894 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol, azért a sajnálat mellett szerethetem is őket. az a sajnálat amit a nazgúlok iránt érzek az nem is igazán sajnálat, csak még nem találtam jobb szót rá :confused2:
Teljesen másképp sajnálok egy valakit aki úgy igazán sajnálatra méltó(remélem érted mit akartam mondani, mert elég furcsán sikerült leírnom :oops: )

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117478 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szmeagol: Remelem, meg kovetem, mirol van szo...
Nekem a "kaland" szo nem tetszett, azon kotekedtem egy picit. Vmi olyasmit akartam irni, hogy jo is, rossz is erdekli az embert. (Ez a kalandVAGY) Erdekli, de attol meg nem nezi meg azonnal... Aztan ha ugy alakul az elet megis. Es bizonyos elet-alakulasok eseten hostettrol beszelunk...
Kifejtened azt a mondatot?
Most mar tenyleg erdekel, mirol van szo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117394 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Éowyn! írta: Szméagol!
nem mondtam, hogy egyetértek azzal, amit Szauron tett, de ezt így nehéz elmagyarázni, ha nem érzed :(


Senki nem mondja, hogy egyet kellene érteni Szauronnal. :wink:
Valóban, elismerem, hogy nem érzem át ezt a dolgot. :? Pedig én annyitra empatikus szoktam lenni. Mindenesetre gondolkozom az eseten és ha érezni nem is, de megérteni meg tudom. Én túlságosan Középfölde szabad népeinek szemével látom a dolgokat...

Éowyn! írta: A nazgulokat meg leginkább sajnálom, mert alapvetően mi is ugyanolyan esendő emberek vagyunk, mint ők voltak mikor elfogadták a gyűrűket.


Na látod! A sajnálat az egy egészen más dolog, mint a szeretet... Így már mindjárt más. Valószínűleg az együgyű emberek utálták és félték őket, a bölcsek pedig sajnálták és félték őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117337 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol!
nem mondtam, hogy egyetértek azzal, amit Szauron tett, de ezt így nehéz elmagyarázni, ha nem érzed :(
A nazgulokat meg leginkább sajnálom, mert alapvetően mi is ugyanolyan esendő emberek vagyunk, mint ők voltak mikor elfogadták a gyűrűket.

Abban meg igazad van, hogy a gyilkosság nem szép( néha azt sem tudom mit írok :confused2: )

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117136 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Húúú, "Mordorba menők"! Most aztán vitázni fogok veletek... :wink:
Ti nem vagytok tisztában a szavaitok jelentőségével és nem nagyon azonosultatok a szereplők lényével és gondolkodásmódjával (talán nem volt cél?). Még hogy szeretitek Szauront és a nazgulokat! Jesszus! Ezt ugye csak "meggondolatlanságból" írtátok? Hmmm...
Képzeljétek el, hogy egy asszonyok (ill. katonák) vagytok Minas Tirith városában és a Pelennori Csata nem sokára kezdődik, minden feszült és nyomasztó, mindenkin urrá lesz a félelem. (Esetleg még egy gyermeketek is van, akiért aggódtok.) Megérkeznek a nazgulok... Gondolom nem kell folytatnom, nem? Így kell azt mondani, hogy szeretem. Nem a "jó" oldalon állunk mind? Szauronról ne is beszéljünk. :?
Nimdorc: Nem a hőstettre gondoltam.
Éowyn: A halál lehet jó és szép, de a gyilkosság az egy más dolog és semmi esetben sem jó.

Maga a hely... Persze, hogy meg van a maga szépsége és Új-Zélandon én is ellátogatnék oda, de Középföldén nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117009 Írta: Neiya
Neiya válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Attól függ. Ha örökké élnék, akkor nem.

Van mi arany, bár nem fénylik. Van ki Vándor, s hazaér. Régi erő nem enyészik. Fagyor kibír mély gyökér.
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.562 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére