Ki jönne Nyugatra?

Több
21 éve 5 hónapja #116921 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
A kaland miatt, és mert érdekes hely szerintem.
Amúgy én is Szauron ideje alatt mentem volna el, mert szeretem őt is és a nazgúlokat is...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116908 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
kalandvágy=kíváncsiság
A kíváncsiság pedig a világ megismerésének ösztönös vágya. A gyerek is megkóstolja a hagymát, pedig megmondják neki, hogy csíp. És persze sír és jó sok vizet megiszik, de bölcsebb is lesz tőle: legközelebb nem eszik hagymát... csak erőspaprikát.
Attól még a sütit is megkóstolja. Többször is. :wink:

Ha hirtelen Középföldén teremnék, nem biztos, hogy rohannék Mordorba... De érdekelne az biztos. És persze az összes többi hely is. Ha pedig lenne vmi okom a mordori kiruccanásra (pl. a barátomat elvitte a nazgúl), igenis elindulnék. És akkor már hős lennék, nem "kalandkereső".
Pedig ha eleve nem érdekelt volna, nem lenne bátorságom elindulni.

Ha csak egy "repülőjegyem" lenne, mégis a tündékhez mennék. Lothlórienbe vagy Völgyzugolyba. Jó, legyen inkább két jegy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116898 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Kedves Szméagol!
Előszöris mindenképp Szauron ideje alatt mennék, mert szeretem Szauront, meg a nazgúlokat.
engem személyszerint rögtön megfogott Mordor, amikor olvastam a könyvet. Nem tudom megmondani hogy miért, de szeretem. Meg szeretem a veszélyt, ami nem egyenlő a kalanddal(ebben igazad van). Számomra fontos a veszély, éppen azért, hogy ne féljek, vagyis persze hogy félek, de ez csak egy pillanatnyi rémület, amit úgyis le kell győzzni.

Attól még hogy Mordor kietlen, még lehet szépnek látni(ha nagyon akarod), mint ahogy persze a halál is lehet szép+jó.
Azon meg egyáltalán nem gondolkoztam hogy hogy jutnék be.Mindig van valahogy, meg aztán próba szerencse. :evil3:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116755 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Köszönöm. :)
De meg szeretném kérdezni a "Mordorba menőktől", hogy miért is látogatnánnak el arra vidékre? :?
Mordor még szauron bukása után is megőrizhette a Halál érzetét országában... (Mert feltételezem, hogy nem Szauron idején akartok odamenni.) Kaland? Ha szándékosan rohansz a veszély karmai közé az már kaland? A Fekete Kerítés Országa még Szauron bukása után is hátborzongató hely lehet, mert semmi utalás nincs arra, hogy Szauron eleste után gyümölcsös kertté változott volna, ahogy Samu kívánta... :wink: Igaz a Núrnen-tó vidéke barátságosabb lehet (de az is tele van hevenyészett, füstös képű keleti és déliekkel.)
Hol jutnátok be? Morannon még mindig szörnyű hely lehet, megüli az árny. Minas Morgul? Azt annál inkább... És vajon mi lett Banyapókkal? Mert Samu nem ölte meg, bár idővel éhen pusztult, szvsz.
Képesek lennétek átvándorolni Khand pusztaságát, hogy a Feketet Kövek Országába jussatok és a legyőzöttek nyomorát lássátok? Ez nem kaland... Már inkább játszok egy jót a hobbit gyerekekkel a Megyében, az sokkal izgalmasabb. :P
Kíváncsi vagyok a véleményetekre... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116716 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol:teljesen egyetértek veled!!!
Meg Osgiliathot is megnézném...meg Mordort de csak messziről!!!Én vmi vizközeli helyen telepednék le..és persze ahol tündék hemzsegnek..nem tudtok ilyen helyet? :D

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116684 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szméagol: a Megyés résszel én is egyetértek...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116547 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok!

Hogy merre mennék Középföldén?
Természetesen mindenhova, de most csak azokat mondom el, ahova bármi áron elmennék.
Megye. Sose voltam nagyra vágyó és úgy gondolom, hogy nekünk halandóknak nem kell örökké a Halhatatlan Földre és Helyekre vágynunk (Nem akarok a númenóriak hibájába esni.) A Megye az a világ, amit még itt a saját világunkban is megvalósíthatnánk, ha akarnánk. (Nevezzetek földhöz ragattnak, de ez nem igaz.)
Völgyzugoly. Megcsodálnám a tündék népét, tisztelettel adóznék nekik, de amint begyógyultak a várndotúton szerzett sebek és elmúlna a fáradságom tovább állnék.
Rohan. Csatlakoznék egy csikós bandához... :wink:
Ithilia. Imádom az erdőket és naphosszat tudnék arra barangolni. Megfogott a "kócos tündelány" hasonlat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116490 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Sziasztok,

Újabb írországi képeket tettem fel a www.telcontar.hu -ra. A Fotógalérián belül a "Második CD" menüpont alatt találjátok az újakat. A legjobbak az első CD-n vannak, de azért ezek között is akadnak jók.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116162 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Esticsillag írta: Üdv. :closed:

Most lehet hogy csak én vagyok túl akadékoskodó, de szerintem ezeket a vallási és hitélettel kapcsolatos dolgokat nem itt kellene megbeszélni. [size=9:3aiq4jsi]Sokkal jobban illene a Gondolatok topicba.[/size]
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sajnálom, ne haragudj. Magával ragadott a hév

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116161 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Galadh írta: Számomra a boszorkányság addig elfogadott dolog, amíg nem akarunk ártani senkinek.

"Ha nem ártasz senkinek, bármit megtehetsz." Elvileg ez a boszik legfőbb szabálya.
Nem írtam kicsit sokat? :oops:

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116160 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Elryn írta: Amit a mágiáról írtok, érdekes, de van egy gondolat R.E.Feist egyik könyvéből: A mágia nem létezik. És ebben van vmi, hisz az egész csak trükkök, nem? [size=9:2bhzmjc0]Akit bővebben érdekel, írjon privit.[/size]
De attól még szívesen foglalkozom mágiával, csak úgy hobby szinten.

Nyugodtan lehurroghattok ha szerintetek nagyon nagy hülyeségeket írtam, én szívesen meghallgatok minden véleményt :wink: .

Nem akarlak lehurrogni, de nem David Copperfieldre és az olyanokra gondolsz véletlenül, amikor a trükköket emlegeted? Mert én mostanában csináltam egy kis varázslatot (semmi hókuszpókusz, csak gyertyamágia), és bejött. Ezt mondjuk nem muszáj elhinni, de én sosem hazudok...

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116155 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Mya Leeroy írta:

Nefadar írta: Ha az egy vallás, én igazán foglakoznék fekete és fehér mágiával egyaránt... :roll:

Ha gondolod, egyszer találkozhatnánk, és akkor elbeszélgethetnénk erről.
Sziasztok!

Ha hiszel a boszorkányokban, vagy ha hiszel benne, hogy Te boszorkány vagy, szvsz az nem vallás! Hit, de nem vallás...

Nagyon is vallás! Méghozzá a legősibb! Az Őskorban tán nem voltak varázslók? Ez továbbfejlődött, e miatt voltak a boszorkányégetések. Mit mondjak, nem volt alaptalan, de a legtöbb áldozat ártatlan volt. Utána azt hitték, hogy eltűnt, de nem. Ha valaki volt már egy könyvesbolt ezoterikus részében, akkor az tudja, hogy legalább 20 féle könyv van, ami magával a boszorkánysággal foglalkozik.
Ja, és a keresztény ünnepek: Karácsony dec. 25-26, Jézus születése :arrow: Yule dec.21, pogány ünnep
A Húsvét valahol Beltane közelében van, Beltane ápr. 30-május 1.
Ja, és Halloween :arrow: Samhain, okt.31-nov.1
Ezzel nem azt mondom, hogy a boszorkányság az alapja, de a kereszténység az ünnepek 1 részét azért helyezték ilyen közel a pogány ünnepekhez, hogy a boszik felvegyék a keresztséget.

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116153 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Oisin írta: Az egy vallás? 8O :?:

Oisin

Már hogyne lenne vallás! Az egy dolog, hogy Ti nem tudtok róla, de attól még létezik! Sőt, nagyon is él!
És őszintén szólva, jobb, mint a kereszténység. Ez csak vélemény, ezzel nem lehurrogni akartam a kereszténységet. :oops:

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115432 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Százezer üdvözlet!

Élménybeszámoló a hétfői vetítésről: nagyon jó volt, Oisin képei gyönyörűek, és sikerült úgy mesélnie róluk, hogy az ír (kelta) mitológiáról is mesélt közben.
Aki nem volt ott, bánhatja!
Puszi: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115363 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nekem végülis majdnem hogy mindegy, hogy hova lyukadok ki. Vándorlélek vagyok. De ha választhatnék, akkor bejárnám egész Középföldét. Még Mordort is. De ugyanígy vagyok ezzel a planétával is. Bárhova,csak menjek. Kezdek beleőrülni, hogy nem mehetek. De vándornak lenni ezen a világon kemény dolog. De ez van. Nem tehetek ellene semmit. És nem is nagyon akarok!
Most amúgy Numenorra gondoltam. Hirtelen rámjött a numenorosdi. De amugy, mikor normálisabb vagyok, akkor a kérdésre a válasz: bárhova.

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115361 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta: Te hova mennél Mordoron kívül? :wink:


hát úgy kb. mindenhová. Rossz(ezt mások gondolják így) szokásom, hogy mindig menni akarok, bárhová csak el( nem mintha elégedetlen lennék). Egyszerűen csak szeretem a veszélyt+ a kalandot.

egyébként Mordoron kívül még biztos elmennék Keletre, meg Délre, meg esetleg még megmásznám a Taniquetilt(de ezen még egy picit gondolkozom :D )

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115357 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Éowyn! írta:

Nefadar írta: Tom, az a Nyugatos téma, de én nem igazán mennék Nyugatra, inbkább Mordorba vagy Mandos csarnokait nézném meg...


Mordorral egyetértek, kell egy kis kaland néhamindig. Bár ha akarod itt is meg van a veszély, csak kicsit(?) másképp :D


Kicsit nagyon.
Te hova mennél Mordoron kívül? :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115355 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta: Tom, az a Nyugatos téma, de én nem igazán mennék Nyugatra, inbkább Mordorba vagy Mandos csarnokait nézném meg...


Mordorral egyetértek, kell egy kis kaland néhamindig. Bár ha akarod itt is meg van a veszély, csak kicsit(?) másképp :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115191 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Eleira írta: Na ná, hogy Nyugatra!


Mit értessz Nyugat alatt?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115182 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta:

Alyr Arkhon írta:

Nefadar írta: Alyr, igazad van, én nem csak Ardára mennék, egyszer vagy kétszer Ynevet is meglátogatnám... :roll:


Meg még egy-két helyre...
De csakis úgy hogy nem fenyeget nagy veszély...
Nincs kedvem egy másik létsíkon elhalálozni...


Bőven elég az első anyagi síkon meghalni...
Amúgy veszély nélkül nem is igazán lenne jó, itt ebben a világban szinte semmi sem történik. Kéne 1 kis izgalom...



Na jó, ha Yneven tényleg én lennék Alyr Arkhon, nem mondom, bátrabb lennék, de ha az lennék aki itt, akkor már kevésbé lennék bátor...
Bár aki dimenziókapukat nyitogat más Elsődleges Anyagi Síkokra, az nem lehet akárki...
ooopsz, jól elcsetelgetünk mi itten, majd kapunk jó nagy kitörlést...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115179 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Alyr Arkhon írta:

Nefadar írta: Alyr, igazad van, én nem csak Ardára mennék, egyszer vagy kétszer Ynevet is meglátogatnám... :roll:


Meg még egy-két helyre...
De csakis úgy hogy nem fenyeget nagy veszély...
Nincs kedvem egy másik létsíkon elhalálozni...


Bőven elég az első anyagi síkon meghalni...
Amúgy veszély nélkül nem is igazán lenne jó, itt ebben a világban szinte semmi sem történik. Kéne 1 kis izgalom...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115176 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta: Alyr, igazad van, én nem csak Ardára mennék, egyszer vagy kétszer Ynevet is meglátogatnám... :roll:


Meg még egy-két helyre...
De csakis úgy hogy nem fenyeget nagy veszély...
Nincs kedvem egy másik létsíkon elhalálozni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115173 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Alyr, igazad van, én nem csak Ardára mennék, egyszer vagy kétszer Ynevet is meglátogatnám... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115169 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

hobbit írta: Hát az jó buli lenne. Erre a földre kellene egy dimenzió kapu amin át lehet menni Középföldére de csak az tud át menni akibe a kapuőrök nem találnak rosszindulatot Középfölde iránt. Isszonyatosan jó lenne. És tudjátok mit nem akarok itt szentimentáliskodni de szerintem az álmok a dimenziókapuk.


Igen, csak jó lenne ha tudnám irányítani hova is szeretnék elmenni, mert Középföldére még egyszer sem sikerült...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115164 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hobbit, az álmok szerintem is azok, én is hányszor szeretnék csak úgy Középföldére menni, mikor itt már mindent unok.
Az álom amúgy sokszor igazat is megmutatnak nem csak fikciót.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115158 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hát az jó buli lenne. Erre a földre kellene egy dimenzió kapu amin át lehet menni Középföldére de csak az tud át menni akibe a kapuőrök nem találnak rosszindulatot Középfölde iránt. Isszonyatosan jó lenne. És tudjátok mit nem akarok itt szentimentáliskodni de szerintem az álmok a dimenziókapuk.

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115155 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
A Megyében talán csak átutazóba mennék, és meglátogatnálak :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115148 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hát ha már itt tartunk én a Megyébe kívánkozom/vissza/. Amúgy meg ha középföldén élnék és én lennék a Megye polgármestere, kiterjeszteném a határokat a tengerpartig és csinálnék ott egy kis üreget a nyári időszakra ha el akarom lobbizni a kerti és megyei munkálatokat. És tengert akarok látni :? :wink:

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115146 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Tom, az a Nyugatos téma, de én nem igazán mennék Nyugatra, inbkább Mordorba vagy Mandos csarnokait nézném meg...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115137 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Az rendben van hogy nyugatra de 1: akkor neked mi jelképezi Nyugatot?
2. Ha most itt ezen a planétán akár hová kilyukadhatnál az hol lenne. Nyugat nem feltétlenül egy kézzelfogható hely de ez a téma ebben a topicban túl sokszor hangzott el./bár végülis ez a neve a topicnak/

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.583 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére