Találkozások

Több
21 éve 5 hónapja #117128 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Vasárnap? :( Az nem jó... Nem lehet inkább pénteken talizni? (bocs, h ilyen vagyok, ha nektek a vasárnap jó, akkor nyugodtan menjetek, csak nekem jobb lenne a péntek... :roll: :oops: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117117 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Super: tudok én mással is célozgatni.. :) Na jó, RPG-t nem viszek, az túl...drasztikus. :)

Tűzoltókocsi jó lesz? :twisted:

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117113 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások

Arnyelf írta: Oké, kölnit nem viszünka srácokkal, esetleg valami mást.. a viz olyan snassz...


Szódásszifont javaslom, azzal prímán lehet célozni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117108 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Oké, kölnit nem viszünka srácokkal, esetleg valami mást.. a viz olyan snassz...

Kicsi @ Világ jo ötlet. Majd irjatok ha van valami...
(Úgysem megyek el :) vagy nem tudom... az ellen is véd? )

Adios, :twisted:

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117073 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan tőlem jöhet egy locsolobuli vasárnap!!!
Már marha régen láttuk egymást szal én ráérek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117066 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Szal, vasárnap este mondjuk locsolóbuli a kicsikukacban? miccótok? ;) ha esetleg összejön, kérem a fiúkat, NE hozzanak kölnit. Inkább egy vödör vizet.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117039 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Körülbelül 7 óra körül (akkor még világos van).

[size=9:18myvkkq]bocsánat, ezért a hülye szervezésért, de közbe jött egy "apróság", ami miatt nem tudtam másképp megoldani...legközelebb igyekszem ezeket kiküszöbölni![/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117032 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica és mikorra érnénk vissza?

[size=9:o508lzlq]off: megkaptad a privit?[/size] :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117022 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:1wo7qbi2]íme, a múltkor meghírdetett kirándulás, ám akkor még nem tudtam időpontot mondani...mostanra meglett[/size]

Kedves Kószalelkű Barátaim!

Most szombatra, április 19edikére szervezünk egy, a mostanihoz hasonló, kisebb túrát - akik szeretnének kirándulni, de nem szeretnének Telcontarral nyelvetlógatni az 50km-es Gerecse teljesítménytúrán :P
Nem lesz nehéz. Az útvonal: Hármashatár-hegy - Egri vár díszlete (a Teve szikla is itt van - Pilisborosjenő mellett) - kőfejtők mentén le Csobánkára (vagy ha nem marad elég időnk, akkor egyből Pilisborosjenőről jövünk le busszal)

Találkozó: Batthyány tér (fönt, ahogy kiérünk a napfényre), 14:30 - sajnos előbb nem megy... :roll:

Kószaüdvözletem Mindenkinek!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116998 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco, hozzánk jöhetnél, csak hát nem találsz ide...
Vmi taliban azonban benne vagyok.
A pénteki a kicsi a világban lesz?

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116944 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Tábor program megbeszélés!

Helye: Camelia teázó (VII. kerület Wesselényi utca, Erzsébet krt. mellett közvetlenül, a kínai étkezdénél)
Időpont: április 22 kedd, este 18.30
Téma: a tábori programok végső egyeztetése, döntés arról, mi legyen, mi nem. Azokra számítunk, akik tevékenyen részt akarnak venni a programok lebonyolításában és előzetes megszervezésében.
Ötleteiteket legkésőbb e hét péntekig részletesen kifejtve, írásban küldjétek el nekem, másképp nem kerül be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116924 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Találkozások
Rendben!Hol?Mikor? :D Esernyőt hozzunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116885 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar, igazán kedves vagy, de én sem tudom, hol leszek ..szegény, eddig mindenki csak kifele paterol..

Más: aki szódásszifonnal áll hozzám, azt a piros tojás mellett hasonló jóval viszonzom... :P A locsolós találkozó nem rossz ötlet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116870 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
ez jó 5et)) rendezzünk locsolos talit-)) mi viszünk nektek tojást ti meg meglocsoltok minket!! Hozzánk ebben az évben nem lehet gyünni.. tavaly voltak locsolim-)) de most nem készülök vszinűleg itthon sem leszek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116866 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Rendezzünk már locsoló találkát :) Mondjuk Vöröskővárnál :) Vagy valahol máshol.. :) Cica, lehetne???

Telco: hozzánk nem tudsz jönni mert messze is vagyunk, meg én be nem engedlek pacsulival.. csak szódás szifonnal.. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116839 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hétfői találkozás: melyik hölgyhöz csöngethetek be locsolkodni? :) Vagy oldjuk meg együtt, egyszerre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116818 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Szóval. Az esetleges hétvégi talikhoz (nem biztos, hogy lesz mind, csak ha lenne...):
:arrow: péntek: egy esti (kb 5től) -re el tudnék menni
:arrow: szombat: a kirándulásban benne lennék, tesóstul, ha minden igaz, de nem 100%, mert szombat du jön nyuszi, ez önmagában nem zavarna nagyon, de van egy kiskorú unokahugim, aki miatt illene megjelennem, de azért nagyon valszínű, hogy meg tudom szervezni.
:arrow: vasárnap lesz vmi? Akkor is egy délutáni vmiben benne lennék. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116754 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Az Noldás Program (első ciklusának) végéhez értünk. Estel, Varda és Szendi foglalkozása zárja április 17-én a programot. A téma: a 'Csillagászat'.

Csillagászat &#8211; "Üdv néked Earendil, csillagok legfényesebbike!"(Frodó)
Az időpont: Ápr. 17. 16-18 óra között
A témavezetők: Kaposi Angéla, Lőki Dániel, Kálmánné Szendrő Katalin
A tartalom: A foglalkozás során betekintést nyerhetünk A szilmarilok világába, együtt teremthetjük meg Ardát (a Földet) és Középföldét. Megtudhatjuk, hogy a tündék miért szeretik annyira a csillagokat, melyik égitestet hívják Earendil csillagának és melyik csillagkép a Valák Sarlója.
A helyszín: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár VI./2. sz. gyermekkönyvtár
A cím: 1061 Bp. Liszt Ferenc tér 6.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116727 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Április 31-én akkor sem lehet semmit megünnepelni :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116717 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Győri kószáktól kérnék szépen visszajelzést, hogy az ünnepek utáni kedden (22-én) ráérnétek-e egy talira vhol. (Illetve, ha nem, ajánlatokat más időpontra:))

Ez 1 picit OFF lesz:..
Vewy: Beltane a rendes hagyományok szerint máj. 1-én van, de az istenek felébrednek már előző nap, úgyhogy csak meghallanak minket (vagy tieket, mert nem biztos, h én tudok menni...) :wink:

Off, én beszéltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116715 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
ez egy kicsit off is lesz meg nem is

szóval valaki már említette, hogy mi lenne ha lenne egy mindig látható táblázat (naptár) ahova be lehet irni ki mikor akar találkát és legal két héttel hamarabb kellene szólni vagy egy héttel. mert akkor nem lenneének ilyen keveredések.. Én mennék szombaton is kirándulni meg Rayanékkal pénteken is..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116682 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Gerecse50 Teljesítménytúra

Találkozó: 5.30 Keleti Pályaudvar pénztár
Vonat indul: 05:50
Tatabányára érkezik:06:43
Teljesárú jegyár: 532 Ft

Aki jönni akar, telefonon vagy priviben jelezze, hogy minden részletes infót átadhassak.
30/2364413
20/2083367

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116681 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Csajszik! (az érintettek) Hogy legyen vmi nyoma is...
Remekül éreztem magam az utóbbi 4 négyfős talin :lol: , bár sajnálom, hogy netem hiányában nem tudok előre szólni nektek, ha kisebb buli van kilátásban.

Hajjaj. Meg asse tom mit csináljak... Most így szombatra eléggé be van szervezve minden, de mit szólnátok, ha baboznánk egyet pénteken? Vagy vasárnap? Plííííz, jelentkezzetek. Annyira hiánycikk már a csapat másik fele, jó lenne találkozni.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116637 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem 12 után bármilyen időpont jó.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116610 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső:Azért nem tudjuk megoldani, mert a másnap nekem nem jó... De mivel mostanság annyi kirándulás van (most is volt és azelőtt is), így lesz még, ne aggódj! :wink:
[size=9:2nqz7c4m]de ha vannak ilyen talik, akkor azt néhanapján írjátok be ide is, mert pl. én a Színműves topicot nem nézem...[/size]

Oisin: Megoldjuk...valahogy biztos... :D A kora délután mit jelent? 1-2 óra?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116597 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica! Április 19-én nekünk színműves talink van, és már vagy 2-3 hete megegyeztünk! Szuperek ezek a hirtlen jött ötletek, csak így lehet, hogy valaki menne kirándulni is, de próbára is. :roll: Tegyétek át valamikorra máskorra! Köszönöm az egészz színjátszó társulat nevében! :idea: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116550 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar!

A kelta hagyományok szerint van ilyen, hogy április 31-e? :)

Mikor lesz a soproni kirándulás?
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116509 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica,

Lehetne kora délután hogy a reggeli lovaglás mellé beférjen?

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116496 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kószalelkű Barátaim!

Most szombatra, április 19edikére szervezünk egy, a mostanihoz hasonló, kisebb túrát - akik szeretnének kirándulni, de nem szeretnének Telcontarral nyelvetlógatni az 50km-es Gerecse teljesítménytúrán :P
Nem lesz nehéz. Az útvonal: Hármashatár-hegy - Egri vár díszlete (a Teve szikla is itt van - PilisX mellett) - kőfejtők mentén le Csobánkára
Találkozó: Batthyány tér - pontos időt még nem tudom, de holnapra azt is beírom!

Kószaüdvözletem Mindenkinek!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116441 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Felhoztam a süllyesztőből:
Thinice jóvoltából van már helyünk a
Craig Parker videósorozathoz :D Már csak az időpontokat kell megbeszélnünk. Várom a javaslatokat, óhajokat-sóhajokat ezzel kapcsolatban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.398 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére