BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #347473 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most lehet, hogy hülyeség de mivel ma volt az óraátállítás ezért nem lehetne valahogy itt is átállítani, mert a hozzászóláshoz ki van írva, hogy hozzászólás idő pontja okt 28. (tehát ma) 04:39 ami meg majd csak 50 perc múlva lesz. Valaki??? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347472 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Topicgazdai pályázat eredményei: KLIKK IDE



köszönet a bizalomért :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347468 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O

8O 8O huhhh...szerintem is az...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347466 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
video.xfree.hu/?n=anyu65|51f06d3 ... 4e220d658b

ha szépet akartok látni

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347464 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347463 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Acho írta: Gratula minden új topikgazdinak! ;-) :itscool: :cheers:

csatlakozom :D


És hozzátenném, hogy sok-sok türelmet is... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347445 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Gratula minden új topikgazdinak! ;-) :itscool: :cheers:

csatlakozom :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347439 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula minden új topikgazdinak! ;-) :itscool: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347438 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény

A topic gazdája mostantól Remzymama/Tünde. Sok sikert kívánunk a munkájához.

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347434 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:dance:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347433 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Topicgazdai pályázat eredményei: KLIKK IDE

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347371 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Phaedra/Namarie írta: Más: nem csuklotok mostanában? Elég sokat vagytok emlegetve. :oops: :P


Én ma meg tegnap délelőtt csuklottam énekórán :) Igazán kellemes volt, mikor a tanárnőnk a "részegen éneklő" embert próbálta azonosítani. Az osztály görnyedt a röhögéstől, én meg azon voltam, hogy nehogy sikerüljön az azonosítás... :P


Én ma amikor a napi 9 bögre teámat iszogattam :twisted: akkor elkezdtem csuklani de nem tom, hogy azért.

Nessa írta: szerk.:400 :D

CONGRATULATIONS!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347365 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Más: nem csuklotok mostanában? Elég sokat vagytok emlegetve. :oops: :P


Én ma meg tegnap délelőtt csuklottam énekórán :) Igazán kellemes volt, mikor a tanárnőnk a "részegen éneklő" embert próbálta azonosítani. Az osztály görnyedt a röhögéstől, én meg azon voltam, hogy nehogy sikerüljön az azonosítás... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347362 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Acho írta: Ez de pihent... :lol:


me egyetért veled ^^ :lol: :lol: :lol:

és én is egyetértek :lol: :lol: ezt egyszer ki kell próbálnom :lol:

szerk.: 400 :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347350 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek el, tanfolyamon (angol) azt a feladatot kaptuk, hogy írjunk a kedvenc könyvünkről, ill. témánkról. Mit nem mondjak, kb. öt oldal, ha nem több jött össze, és mikor leadtam, akkor jutott eszembe, hogy az egyiknek kb. a fele Feanorról és Finrodról szól.

Ez nem volna baj, de remélem, nem csöpög a dolog, és nem úgy néz ki, mintha totál szerelmes lennék beléjük. :oops: 8)

Más: nem csuklotok mostanában? Elég sokat vagytok emlegetve. :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347344 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Ez de pihent... :lol:


me egyetért veled ^^ :lol: :lol: :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347308 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Lehet, hogy ismeritek, én most kaptam Elődtől:



a pázsiton megjelent egy jetilábnyom... ááááááááááá :evil2:



Rabyn, nekem megvan az összes Within Temptation.



Skywalker Lajos

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347286 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347279 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Ez de pihent... :lol:


:D :D :D Nekem nagyon tetszik :itscool: ...én biztos, megyek...jaj nem, mivel 21-e szerdára esik... :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347274 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez de pihent... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347273 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves őrült népek!!!
Hugom megkért, hogy reklámozzam az alábbi agybetegséget, amit szivesen teszek, mert nagyon elnyerte tetszésemet. Én is ott leszek, remélem.

Az első magyar nagyszabású Eggminton Flashmob szerveződik november 21-én, 17 órakkor a Hősök terén, a Műcsarnok oldalában.

Aki nem tudná esteleg, hogy mi az Eggminton, és óriási műveletlenségét takargatva esetleg nem merné megkérdezni, kisegítem:

A játék szabályai (amelyek ismerete elengedhetetlen a játékban való részvételhez):

[size=9:8a6cdteo]A parti kezdetekor a részvevők elhelyezkednek a játéktér egyik végében, jobb kezüket fejük fölé emelik, majd az ég felé fordítják tenyerüket.
A legszerencsésebb kéztartás az, ha a játékos úgy tesz, mintha kezében tartana valamit, ami leginkább egy tyúktojáshoz hasonlatos.
Ekkor mindenki elképzel egy tyúktojást, olyan méretűt és színűt, ami ízlésének leginkább megfelel, majd ha ezzel végzett, egy rövid ideig efelett örvendezik.
Természetesen teszi ezt igen halkan, hogy társait ne zavarja.
Bár bizonyos kultúrákban ezt a szakaszt hajlamosak időnként elképesztően hosszúra nyújtani, számunkra az a legszerencsésebb, ha a tojások elképzelése nem tart egy percnél tovább.
Ezután valaki (bárki, akinek ez örömet okoz) elkiáltja magát, hogy „itt a tojás”, majd a képzeletbeli tojást feldobja a levegőbe, és a pálya túlsó vége felé rúgja.
(Létezik egy olyan verzió is, ahol a játékos a baseball dobójátékosainak mozdulatával hajítja el a tojást.
Mindenki szabadon dönthet arról, hogy melyik megoldást kívánja alkalmazni.)
Mikor a képzeletbeli tojás (esetleg, ha az imént több tojás is megindult a túloldalra: tojások) megkezdi röptét, az összes játékos tekintetével folyamatosan követve annak útját, nyújtott lábbal és hangosan üvöltve futni kezd a pálya túloldala felé.
Ha valamely játékos úgy érzi, hogy sikerült elkapnia a tojást, ezt egy hangos „megvan” kiáltással jelzi a többieknek, majd újraindítja a játékot. (Felkiált, hogy „itt a tojás”, majd átrúgja a – népszerű sportújságírói szófordulattal élve – játékszert a szemközti oldalra.)
Ha netán senki sem kapta el, az sem jelent problémát, szerencsére képzelt tojások még minimális létszám esetén is korlátlanul állnak a játékosok rendelkezésére. Ez esetben egy másik tojással bárki újraindíthatja a játékot.[/size]

Kissé leegyszerűsítve, vázlatosan így néz ki egy eggminton parti:
1. Mindenki elképzel egy-egy tojást
2. Valaki egy „itt a tojás” kiáltás kíséretében átrúgja a sajátját a túloldalra.
3. A közösség nyújtott lábbal, üvöltve utána fut.
4. Valaki elkapja a tojást, majd a 2. ponttól újrakezdi a játékot.
5. A játékosok addig ismételgetik a 2-tól 4. pontig terjedő részt, amíg kedvük tartja.

[size=9:8a6cdteo]Ha a játékosok elunják a tojások kergetését, játszhatnak bármit, amit
szórakoztatóbbnak ítélnek az eggmintonnál, de természetesen ezt a játékot is bátran nevezhetik eggmintonnak.

Gyakorlati szempontból összefoglalva az eggminton célja: képzelt tojások
levegőbe való rúgása, kergetése, és elkapása, hozzátéve, hogy ha az említett tojások
leesnek, az sem baj.[/size]

Kiegészítő szabályok
(amelyektől a játék igazán élvezetessé válik)

[size=9:8a6cdteo]
1. A tojás elrúgása után minden játékos köteles nyújtott lábbal futni. Aki ezt a szabályt megszegi, a jövőben büntetésből köteles nyújtott lábbal futni.
2. Ha valaki véletlenül futás közben kimondja azt a szót, hogy „vörösbegy”, egy percig önmagával köteles keringőzni.
3. Ha a pályán netán velociraptorok tűnnének fel, tilos őket észrevenni. Ha valaki mégis észreveszi őket, és ennek hangot is ad (tipikus eset: „jé, egy velociraptor!”), köteles kimondani a „vörösbegy” szót, majd a 2. pontban foglaltak szerint cselekedni.
4. Ha viszont a pálya területén őzek jelennének meg, a játékosok feladata mielőbb gyomorszájon rúgni őket, egy „hülye őz, most jól gyomorszájon rúglak!” kiáltás kíséretében. Ez a szabály természetesen a fiktív, és az egyáltalán nem létező őzekre is vonatkozik. Aki ezt elmulasztja, ki kell mondania, hogy „vörösbegy”. Ezután rá természetesen a 2. pontban foglaltak vonatkoznak.
5. Ha egy játékosnak úgy tartja kedve, bármikor megállhat, és hangosan elénekelheti a „Love me tender”-t, sőt.
6. A játékosok dönthetnek úgy is, hogy a tojás kergetése helyett úgynevezett szeretetkígyóvá, vagy szeretetgombóccá fejlődnek. Szeretetkígyó alatt azt a formációt értjük, amikor a játékosok megfogják egymás kezét, kvázi láncot alkotnak, és közben mindenkit nagyon szeretnek. A szeretetgombóc eredetileg a feltekeredett szeretetkígyót jelentette, de ma már bármilyen alakzatra használhatjuk, amelyben az azt létrehozó személyek nagyon szeretik egymást.
7. Fontos, hogy a játékosok olyan öltözékben jelenjenek meg, amilyenben kedvük van. Persze, ha netán olyan ruházatot öltenének magukra, amely kedvük ellen való, akkor sem orrolna meg rájuk senki ezért.
Megjegyzem, az eggminton 1950 után leginkább elterjedt verziójában van egy-két megjelenésre vonatkozó ajánlás, amelyek színesebbé, és ezáltal élvezetesebbé tehetik a játékot. Ezek közül a csak a legfontosabbakat közöljük. Íme:
a. 14 és 20 év közti lányoknak, akiknek a hajhosszúsága ezt lehetővé teszi, ajánlott a fülek fölött létrehozott kettős copf viselete. Ennek a látványa vidámságot csalhat a többi játékos szívébe.
b. 20 és 30 év közötti hosszú hajú férfiaknak ajánlott az elnyűtt mackó-felső viselete.
c. Bárki számára, aki rendelkezik őzet, szarvast, dinoszauruszt, Elvist esetleg David Hasselhoffot ábrázoló trikóval, erősen ajánlott, hogy abban jelenjen meg a partikon. Ezen viseletek bármelyike által a játékos könnyedén népszerűvé lehet az eggminton-közösség berkeiben.
d. Ha egy játékos rendelkezik valamilyen plüssállattal, amely szívének igen kedves, bátran elhozhatja az eggminton partira, feltéve, hogy mérkőzés közben időnként ostobaságokat suttog a jószág fülébe, és következetesen valamilyen úrnak, vagy kisasszonynak szólítja. (pl.: Mackó úr, Rénszarvas kisasszony, Kutya úr, Füles kisasszony stb…)

Élményekben és örömökben gazdag eggmintonozást kíván, A Nemzetközi Eggminton Közösség (International Eggminton Community)[/size]

Gyertek!!!

Aki többet akar megtudni :)
Képek
Eredeti felhívás

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347225 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi:) Nóli már küldi:))

Van egy video, pár hónapja láttam valahol. Egy fekete kisfiú van rajta akinek olyan kék szemei vannak, hogy ihaj. Meg szeretném mutatni egy csoporttársamnak, de nem találom sehol. Valaki tudja esetleg, hogy hol van?


szerk: közben megtaláltam:)))


"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347207 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ille / Lórien írta:

Melyanna írta: Rabyn, nekem megvan az összes Within Temptation.


Jaj, az nekem is kéne! Főleg a Mother Earth, amire tavaly farsangon keringőztünk. Ha adok CD-t, át tudod nekem írni? :D


összes??? óóóó... az engem is tudna érdekelni ^^ küldök cd-t postán ^^ :) (de msn-osztott mappa is kitűnő :) )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347194 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Érdekes disputa lehetne, hogy hol a határ :D

Sztem nagyjából olyan képlékeny lehet, mint az egyes metal műfajok köztiek. Egzakt határok ott sincsenek (tudtommal), csak körülbelüliek, a miheztartás végett. (Nyilvánvalóan elég durva dolog lenne a Manowart death metalnak titulálni (:D), de sztem pl. a Blind Guardian szívbaj nélkül lehet speed vagy power metal egyszerre.)

De ha tévedek, javíts, annyira nem értek a fantasyhoz. Csak a téma tényleg érdekes.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347189 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Penngaladiel írta:

Dreamer_KF írta:

Penngaladiel írta: Én még mindig nem értem, mitől fantasy ;) Ez egyértelműen a mese kategória. Felnőtteknek szól, de attól még mese. Amúgy a film zseniális, mindenképp érdemes megnézni :D

Hú, igazad van, nincsenek benne nyálas elfek meg csúnya orkok és máris nem fantasy..


Fölösleges a lekezelő hangnem :roll:

Én ott húzom meg a határt a mese és a fantasy között, hogy a fantasyban bár vannak fantasztikus elemek, mint a mágia, vagy különös lények, de mégis egyfajta reális talajon mozog (na jó, Pratchett határeset :D ), míg a mesében bármi megtörténhet. Már bocs, de az, hogy valaki egy nyakékkel leveri az Esthajnalcsillagot (gy.k. Vénusz) az égről, aki lánnyá változik, az mese.


Lekezelő hangnem? Ugyan kérlek, olyat tőlem még nem láttál. Ezt inkább csupán úgy jellemezném, mint tanár magyaráz a kis elsősnek :roll:

Nem hinném, hogy megállna a hasonlatod, szerintem a "reális" és a "fantasy" szavak nem igazán jönnek össze. Hiszen a nyugati irodalom (és keleti, stb) megkülönböztet Low Fantasyt, High Fantasyt, Dark Fantasyt, sőt, heavy Metal Fantasyt is! Mese inkább az, amit gyerekeknek mesélünk, ill. szájhagyomány útján terjedő történet. Jah, és fantasyt nem adnék a kölykömnek (már ha lesz).

Vajon melyik reálisabb? Egy esthajnalt leverő medál, vagy egy kitalált, képzelt világ? (Forgotten Realms, csak hogy az egyik legbutábbat említsem.Vagy Planescape?). Ha már TSR..Van ott olyan világ is, amiben lebegő, űrben vándorló hajókon utazik a legénység (igen, vitorlás, hagyományos árbócos, de űrben).

Érdekes disputa lehetne, hogy hol a határ :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347169 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, hogy nem olyan infót osztok-e meg, ami már köztudott a hardcore Nightwish-fanok körében, de: klikk 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347119 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mégegyszer köszönöm mindazoknak akik kitöltötték nekem a társállatos-pókos kérdőívet! :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347100 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szép gesztus...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347099 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó, mindenki!

Lesz egy közös megemlékezés most vasárnap budapesten azokra, akik kerékpárral közlekedtek, és az utakon haltak meg. (Természetesen kerékpárral emlékezünk)
Több infoért katt ide , én valószínűleg ott leszek!

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347090 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Addig ius, amíg nincs meg itt a link hozzá: KATT

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.753 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére