BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #347085 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Rabyn, nekem megvan az összes Within Temptation.


Jaj, az nekem is kéne! Főleg a Mother Earth, amire tavaly farsangon keringőztünk. Ha adok CD-t, át tudod nekem írni? :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347079 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nincsen valakinek véletlenül összes Withintemptation? És Kaláka? Most jöttem rá, hogy amikor áthoztam őket a másik gépről akkor hiányosan jöttek át, onnan meg már törölve lettek és nagyon hiányoznak pici szívemnek.


Szerintem ha megkérdezed a szomszédodban lakó Mint, ő biztos tud adni Within Temptationt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347073 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, én mekkora egy mamlasz vagyok... most jut eszembe, 24-én, hogy öt éve, 11-én regiztem a fórumra.

Köszönöm Neketek ezt az öt évet, a szeretetet, a türelmet, a bátorítást, az elfogadást, a vigazst, és azt is, hogy a magatok módján gyógyítottatok. Igen, a gyógyulásomban Nektek is nagyon-nagyon sok részetek van.

Köszönöm ezt nektek, és bocsánatot kérek mindenért, amivel bárkit is megbántottam, kellemetlen helyzetbe hoztam, vagy terhére voltam.

Köszönöm a Jóistennek ezt a sok jót és szépet, és minden segítségét!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346989 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy ismeritek, én most kaptam Elődtől:


a pázsiton megjelent egy jetilábnyom... ááááááááááá :evil2:



Rabyn, nekem megvan az összes Within Temptation.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346985 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Ezek Aragorn ősei? :D

Hát ez izé. Ez olyan, hogy aszongya neked, hogy mááóóó, vagy meow. :) Attól függ, melyik nyelvjárás.
Au. Mi au?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346984 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Lehet, hogy már volt, mindenesetre jópofa, habár nem valami igényes összemontázs :D
www.acc.umu.se/~zqad/cats/118521 ... 510805.jpg
De azért aranyos, nem? :D


Ezek Aragorn ősei? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346983 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Lehet, hogy már volt, mindenesetre jópofa, habár nem valami igényes összemontázs :D
www.acc.umu.se/~zqad/cats/118521 ... 510805.jpg
De azért aranyos, nem? :D


Dee :D :D:D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346982 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn nekem van mindkettő.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346980 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy már volt, mindenesetre jópofa, habár nem valami igényes összemontázs :D
www.acc.umu.se/~zqad/cats/118521 ... 510805.jpg
De azért aranyos, nem? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346976 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ery: nagyon hálás lennék érte:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346969 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy néhány számot össze tudok kaparni, de ha az összeset szeretnéd egybe, akkor avval nem hinném, hogy ki vagy segítve...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346965 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nincsen valakinek véletlenül összes Withintemptation? És Kaláka? Most jöttem rá, hogy amikor áthoztam őket a másik gépről akkor hiányosan jöttek át, onnan meg már törölve lettek és nagyon hiányoznak pici szívemnek.


Within Temptation-t tudok szerezni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346962 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincsen valakinek véletlenül összes Withintemptation? És Kaláka? Most jöttem rá, hogy amikor áthoztam őket a másik gépről akkor hiányosan jöttek át, onnan meg már törölve lettek és nagyon hiányoznak pici szívemnek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346939 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Alyr Arkhon írta: Windows retelep kész, új office megvan (ráadásul mindkettő teljesen jogtiszta) format cé kész.


milliomos vagy? :lol:


Hallottál már a windows campus programról?

Pont arra való, hogy magamfajta csósó bölcsészek is hozzájussanak effélékhez.
;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346934 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: mail ment! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346929 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Egy felmérést kell csinálnom az egyik fakultatív órámra (társállat és az ember kapcsolata).
Van egy kérdőív két szabad-asszociációs kérdéssel, illetve egy táblázatossal.
Megtennétek hogy minél többen kitöltitek nekem?
Aki úgy érzi, van erre 1,5 perce, küldjön nekem egy emilt a noli3018kukacgmailpontcom-ra, és máris küldöm neki a kédőívet válaszban.
Köszi,
Nóli

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346927 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: milliomos vagy? :lol:

időmilliomos :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346919 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Windows retelep kész, új office megvan (ráadásul mindkettő teljesen jogtiszta) format cé kész.


milliomos vagy? :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346914 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alássan jelentem, fáradozásom sikeresnek mutatkozik.

Windows retelep kész, új office megvan (ráadásul mindkettő teljesen jogtiszta) format cé kész.

Többek között jelen topik se fagyaztsja be negyedórákra a gépemet mint annakelőtte.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346904 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Alyr! Csak ügyesen... ;-)
Rabyn: gyógyulgass!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346902 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én a hegyes fül helyett a tündeségekből inkább a hosszú életet választanám.

Más: ma ha minden jól megy újratelepítem a gépemet, meg format c meg minden, tessék drukkolni, hogy jól sikerüljön.


DRUKK :bounce: Remélem, minden szükséges program telepítőjét megkerested, és a jelszavaid is megvannak valahol :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346896 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én a hegyes fül helyett a tündeségekből inkább a hosszú életet választanám.

Más: ma ha minden jól megy újratelepítem a gépemet, meg format c meg minden, tessék drukkolni, hogy jól sikerüljön.


drukk-drukk-drukk :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346895 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én a hegyes fül helyett a tündeségekből inkább a hosszú életet választanám.

Más: ma ha minden jól megy újratelepítem a gépemet, meg format c meg minden, tessék drukkolni, hogy jól sikerüljön.


szurok egy vödörrel (forrót akarsz? :lol: )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346893 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: hanem viszont elgondolkoztam rajta, és ha az ember evolúciója során valami miatt hegyes fül alakult volna ki (aminek szerintem semmilyen funkciója nincs, csupán esztétikailag, de azzal a természet nem sokat foglalkozott, inkább a praktikus végtagkiegészítőkre gyúrt rá :D ), akkor bizony tetszene, de azért így inkább nem :)


Én azt olvastam valami könyvben, hogy vannak olyan emberek, akiknek heygesebb, hosszúkásabb a fülük az átlagosnál, és hogy ezek atavisták, ami olyan sajátosság, ami az előző generációban nem volt meg, de az ősikben viszont igen (ilyen a bátyám lába is), és hogy teljesen normális.
Persze azért nem ilyen mértékben hegyes fület kel érteni ez alatt... Nekem is kicsi és hosszúkás fülem van, de nem hegyes a vége :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346888 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, kipróbálnám, milyen tündének lenni, minden tünde-tulajdonsággal, de nem hiszem, hogy tetszene :) Habár a hosszú élet olyan formában nem lenne hátrány, ha sokáig lehetnék friss-ropogós-mozgékony üde egyetemista, aztán ha meguntam, jöhet az öregedés, de azért nem tudnék mit kezdeni ezer évvel :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346886 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a hegyes fül helyett a tündeségekből inkább a hosszú életet választanám.

Más: ma ha minden jól megy újratelepítem a gépemet, meg format c meg minden, tessék drukkolni, hogy jól sikerüljön.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346885 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Ahhoz mondjuk nem tudom mit szólnék, ha egy kávézóban megszólítana egy fiú, akinek hegyes füle van.

Hát dehogynem: "azta! egy tünde!" :)
Szerintem én megkérdezném tőle, hogy tud-e a havon járni egy szál zöld harisnyában úgy, hogy nem fagy meg és nem süpped be alatta a hó...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346883 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először arra gondoltam, hogy ez végül is nem rosszabb, mint amikor emberek a testük nagyrészét tetoválják, vagy 70 piercinget viselnek, ez a dolog csak új, és valószínűleg nem lesz széles körben elterjedt.
Ahhoz mondjuk nem tudom mit szólnék, ha egy kávézóban megszólítana egy fiú, akinek hegyes füle van.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346882 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: De nem szeretnék ilyet. Vagy hegyes füllel születik az ember/tünde, vagy nem, hameg nem akkor azzal legyen megelégedve, ami van :D

így van, ez a hülyeség netovábbja :) hanem viszont elgondolkoztam rajta, és ha az ember evolúciója során valami miatt hegyes fül alakult volna ki (aminek szerintem semmilyen funkciója nincs, csupán esztétikailag, de azzal a természet nem sokat foglalkozott, inkább a praktikus végtagkiegészítőkre gyúrt rá :D ), akkor bizony tetszene, de azért így inkább nem :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346881 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pff, ez nem semmi... :D
De nem szeretnék ilyet. Vagy hegyes füllel születik az ember/tünde, vagy nem, hameg nem akkor azzal legyen megelégedve, ami van :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.335 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére