BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 11 hónapja #346550 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: EZ az ember jelölt ismerősnek az iwiwen!

dorw, szívem, kikaptad a főnyereményt... el ne ereszd!!! :evil2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346549 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kamillatea, c-vitamin mindig mindenre jó:) Én is azzal kúrálom magamat. Nomeg sok-sok-sok alvás. Én csak akkor megyek dokihoz ha muszáj, mostanában túl sokat voltam a közelükben:/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346545 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: (Amúgy természetesen fogalmam sincs, hogy ki ez.)


Aha én is ezt mondanám... :P

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346543 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, dorw... :D :D Remélem, visszaigazoltad! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346539 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Sírjatok a röhögéstől ti is!!!!!
EZ az ember jelölt ismerősnek az iwiwen! Most halálra fogtok cikizni, de nem érdekel, ennyit megér... :lol:

(Amúgy természetesen fogalmam sincs, hogy ki ez.)

már mondtam hogy csak a hastáncolós fotódra vágyis! :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346538 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sírjatok a röhögéstől ti is!!!!!
EZ az ember jelölt ismerősnek az iwiwen! Most halálra fogtok cikizni, de nem érdekel, ennyit megér... :lol:

(Amúgy természetesen fogalmam sincs, hogy ki ez.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346536 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem 40 fok körüli lázzal vittek, de nem aznap, mert lábra se bírtam állni. olyan szinten nem, hogy elájultam. Nos, szegény Anya innetől kezdve egy fél évig, ha azt mondtam, hogy fáj a fejem, közölte, hogy tegyem be a lázmérőt, mert ha azt mondom"fáj a fejem", neki is fájni kezd, hogy mikor dobok egy hátast.

Na ezt szépen leírtam.. :oops: 8O

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346533 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nienna Táralóm írta: Én már csak akkor megyek orvoshoz,ha 39 fokos lázam van.


Én még akkor sem szoktam. Megvárom, amíg ő jön hozzám... :twisted:
(Eddig csak kétszer volt ilyen, de egyikre sem igazán emlékszem. :wink: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346529 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:
Rajtam amúgy eddig túl sok orvosi műhibát követtek el, úgyhogy inkább mellőzöm őket, amikor csak tudom, mielőtt egyszer komolyabb bajom származna a nagy szaktudásukból.
És arra is szeretném nagyon felhívni a figyelmet, hogy a nyomós ok nélküli antibiotikumfogyasztás, főképp ha esetleg nem is bakteriális eredetű a fertőzés, nemhogy használna, de felettébb káros nem csak a betegség szempontjából, hanem a szervezet természetes élőflórájának is, az ilyen okból mutálódó vírus- és baktériumfajokról meg már ne is beszéljünk.
Antibaktériumot csak akkor szabadna felírni az orvosoknak, ha nagyon-nagyon komoly baj van, sajnos vannak egyesek, akik lépten nyomon mindenkibe tömetik. Na, ennek meg is lett az eredménye, köszönjük a finom allergiát és egyéb ilyen eredetű (immunhiány)betegségeket.


abszolút egyetértek, kisgyerekként sokat voltam beteg és állandóan antibiotikumokkal tömtek aminek sajnos meg is lett a következménye, az immunrendszeremet meg a bélflórámat is sikerült jó időre tönkrevágniuk, most már jobb a helyzet de még sajnos így is nagyon kell vigyáznom :(
sokszor hasznosabb a természetes gyógymód, pihenés, homeopátia és tényleg csak a legvégsőbb esetben szabad ilyen mérgekel tömni magunkat.

a lázat 38 fok körül még lehet kezelni hideg borogatással vagy mondjuk aspirinnel, de nem kell tőle megijedni mert a szervezet reakciója a kórokozókra és ha nem kúszik fel nagyon akkor szépen el is intézi a bacikat ;) persze ha már felmegy 39 fölé akkor muszáj orvost hívni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346520 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nienna Táralóm írta: Én már csak akkor megyek orvoshoz,ha 39 fokos lázam van.


A bátyámmal egyszerűen sosem vagyunk betegek. Ez úgy kb. 3-4 éve megy. Én esetleg néha elkapom a hányós-hasmenéses vírusokat, ő meg az influenzát, de egyébként semmi. Abból is látszik, hogy három évre visszamenőleg betegség miatt egy nap hiányoztam: tavalyelőtt.
Régebben persze más volt a helyzet, mert akkor még kórházban is voltam infúzión, annyira ledöntött egy ilyen hányós izé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346517 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Én nem megyek orvoshoz. Pedig kezd fájni a fülem is... :?

Ha lázas leszel akor menj el! Olyan 38tól már kevésbé egészséges a tiszta öngyógyítás...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346514 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem megyek orvoshoz. Pedig kezd fájni a fülem is... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346511 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah én is kaptam antibiotikumot. :evil: Így jár aki elmegy orvoshoz...
De mostmár muszáj volt... :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346502 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már csak akkor megyek orvoshoz,ha 39 fokos lázam van.Kiskoromban állandóan beteg voltam,az orvos mindíg egyre erőssebb antibiotikumokat írt fel.Ez így ment több mint tíz évig.Most már ott tartok,hogy a szervezetem semmilyen antibiotikumra nem reagál.Nagyon jó,mondhatom :heu:

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346501 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: együttérzek. ;-) pihenni nekem sincs időm. neked is, Rabynnak is gyógyulást!
...és köszi mindenkinek... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346487 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Encsi az jó dolog és nálam is beszokott válni :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346480 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őszintén szólva a fejfájásnál, meg az ilyen komolyatalanabb betegségeknél azt csinálom, ami jól esik, meg amit az ösztöneim súgnak.. eddig bevált. :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346466 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Norbikk: antibiotikumot preventíve alkalmazni tényleg hülyeség, mert az ember szervezetét (konkrétan a mitokondriumait, amelyek ugye bakteriális eredetűek ;) ) kiüti, ráadásul így alakulnak ki a rezisztens baktériumtörzsek is...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346465 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BÁTOR PLAKÁTOLÓ KOMMANDÓSOK JELENTKEZÉSÉT VÁROM, AKIK VÁLLALJÁK, HOGY A TLV PLAKÁTJÁT ELVISZIK KÜLÖNBÖZŐ ÁLTALÁNOS ÉS KÖZÉPISKOLÁKBA!!! JELENTKEZÉS E-MAILBEN (felagundkukuctolkien.hu), TELEFONON (20-5660231), PRIVIBEN, POSTAGALAMBBAL, AKÁRHOGY, CSAK JELENTKEZZETEK! :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346461 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Amúgy vírusos cuccra vicc antibibit felírni azokcsak röhögnek rajta, ellenben a szervezet hozzászokik, óje :?


A vírusos cuccra, azért írnak fel antibiotikumot, hogy ne legyen felülfertőződés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346446 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arról nem is beszélve, hogy a jobb gyógyszerek összetevői na mik?; naná, hogy a gyógynövények hatóanyagai :P
Amúgy szerencsére lassan leáldozik az Antibiotikum-imádó orvosok kora.
Nekem a gyerekdokim megfázásra mindig sok folyadék, citromostea, cvitamin kúrát "írt fel", meg pihenést. csak komoly baj esetén antibiotikumot.
Amúgy vírusos cuccra vicc antibibit felírni azokcsak röhögnek rajta, ellenben a szervezet hozzászokik, óje :?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346444 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Most egy kis ellenvélemény!

Tudom, hogy ez nem annyira, hogy is mondjam homeopátia szempontjából jó, de én ha mondjuk megfázok akkor nem tom, ok persze tea meg torok fertőtlenítő, de én inkább megyek a dokihoz. Fejfájásra Algopirin. Lázra...hát...??? Lázcsillapító. Jólehet, hogy ez így most kicsit szkeptikusnak hangzik, de mindenkinek meg vannak azok a gyógyszerei, gyógymódjai amivel saját magát gyógyítja. Nekem ezek.

Attila, ez nem homeopátia, ezek a természetes gyógymódok.
Ne haragudj, de úgy hozzáállni a gyógynövényekhez, hogy ez humbug nem szkepticizmus, hanem korlátoltság, ezeknek a különböző gyógyfőzeteknek a gyógyító ereje abszolúte igazolt és manapság már tudományos alapokon is nyugszik.
Fejfájásra gyógyszer? Na, *az* humbug, arra pihenés meg egy borogatás kell, ha olyan. Ha meg megfázásos, akkor pedig *folyadék*. Sima ivóvíz, jó sok. T.i. azt az esetek 90%-ában a láz következtében fellépő folyadékhiány okozza.
Nagyon tudom javasolni minden fejfájásosnak, hogy igyon meg legalább egy jó liter vizet, akkor is ha esetleg úgy érzi, hogy nem kívánja, vagy nem szomjas.

Mindazonáltal ki kell hangsúlyoznom, hogy nem filteres vackokat kell inni gyógyteának, azok se feltétlenül rosszak, de össze sem lehet őket hasonlítani az igazi gyógynövényekkel.

Rajtam amúgy eddig túl sok orvosi műhibát követtek el, úgyhogy inkább mellőzöm őket, amikor csak tudom, mielőtt egyszer komolyabb bajom származna a nagy szaktudásukból.
És arra is szeretném nagyon felhívni a figyelmet, hogy a nyomós ok nélküli antibiotikumfogyasztás, főképp ha esetleg nem is bakteriális eredetű a fertőzés, nemhogy használna, de felettébb káros nem csak a betegség szempontjából, hanem a szervezet természetes élőflórájának is, az ilyen okból mutálódó vírus- és baktériumfajokról meg már ne is beszéljünk.
Antibaktériumot csak akkor szabadna felírni az orvosoknak, ha nagyon-nagyon komoly baj van, sajnos vannak egyesek, akik lépten nyomon mindenkibe tömetik. Na, ennek meg is lett az eredménye, köszönjük a finom allergiát és egyéb ilyen eredetű (immunhiány)betegségeket.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346441 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most én is lebetegedtem, de annyira, hogy képtelen voltma ma bemenni a suliba... lehet, hogy meg fogok hiányozni órát, amit persze nagyon nem akarok...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346433 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most egy kis ellenvélemény!

Tudom, hogy ez nem annyira, hogy is mondjam homeopátia szempontjából jó, de én ha mondjuk megfázok akkor nem tom, ok persze tea meg torok fertőtlenítő, de én inkább megyek a dokihoz. Fejfájásra Algopirin. Lázra...hát...??? Lázcsillapító. Jólehet, hogy ez így most kicsit szkeptikusnak hangzik, de mindenkinek meg vannak azok a gyógyszerei, gyógymódjai amivel saját magát gyógyítja. Nekem ezek.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346416 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho érezzünk együtt egymással :lol:
Én is már lassan 3. hete vagyok hőemelkedéses/lázas mikor-hogy.
Csak sajna nem nagyon van lehetőségem pihenni... :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346409 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyógyulj meg hamar és jók amit a Phaedra/Namarie felírt mert én így gyógyitom meg magam amikor beteg vagyok vagyis anya szokta ezeket :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346400 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346399 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Én nem t'om, mi van, de már több, mint 3 hete beteg vagyok. Egyszerűen nem hiszem el. Soha nem szoktam beteg lenni, és most meg... Ilyenkor jön ki, hogy mennyire igaz az "ép testben ép lélek", és az, hogy ez megfordítva is igaz...


Ez egyértelműen annak a jele, hogy pihenned kell. Addig, míg úgy le nem vág a dolog, hogy aztán nem tudzs három hétig lábra se állni.

Szerintem jót tennénnek illóolajok :rozmaring-levendulakeverék, eukaliptusz, oolong tea, és csipkebogyó, ill. csalántea. De jó még a hársfa-és bodza is.

Pihenjél!!!

Gyógyulj meg mielőbb!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346397 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho, pihenj sokat, és gyógyulj meg!! Szívleld meg, amit Altaris mondott, mert igaza van..
Egyébként én is ilyenkor vagyok rosszabb hangulatú, mert ősszel minden szürke és lehangoló, amint a fák ledobták a leveleiket, minden szín eltűnik a városban... :roll:
De ha van hó télen, az mindenért kárpótol :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346395 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ép testben ép lélek: hmm...ez rám azt hiszem nem érvényes... :roll:
Acho: gyógyulj meg hamar!

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.348 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére