BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #346879 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez a füles operálgatás elég meredek... nem mondom, tetszenek a finom hegyes tündefülek, de csak papíron, rajzolva... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346871 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Rég jártam itt. De ezt nektek is látnotok kell: www.modernplasztika.co.hu/beavatkozas.html :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346868 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Ma láttam több kis videót a Londoni Gyűrűk Ura musicalból-ról,és nekem úgy tűnik nagyszerű alkotást hoztak létre,csodlatos zenével,és fantaztikus
látványvilággal.Meglepődve tapasztalom viszont,hogy magyarnyelvű anyagokat (írásokat,kritikákat,véleményeket) az istennek sem találok róla...sajna még itt sem. :cry: :(
Ha tudtok segítsetek.

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346867 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nnna.. nekem most eszem ágában sincs lebetegedni.. olyan izgalmakkal teli két nap elé nézek, hogy jobb se lesz mostanában ^^ (kastélyos vizsga-második felvonás, német tz kora hajnalban, matek OKTV (amiről úgyse jutok tovább de jó öt órát matekozni :) ), gólyabál, tombola, szalagavatós műsorpróba + táncpróba) :) :):):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346865 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Nesi írta: A sok beteg között olyan nyápicnak érzem magam, hogy én meg itt a félrefeküdt, fájós nyakam miatt sírdogálok az embereknek... :)


és mit szóljak én, aki csak két napot voltam itthon, és amúgy egész tűrhető (sőt, jól viselhető) az életem mostanában?... /én spec. örülök../


Ma este kiderült: lázam van, úgyhogy beleillek a sorba :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346861 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: A sok beteg között olyan nyápicnak érzem magam, hogy én meg itt a félrefeküdt, fájós nyakam miatt sírdogálok az embereknek... :)


és mit szóljak én, aki csak két napot voltam itthon, és amúgy egész tűrhető (sőt, jól viselhető) az életem mostanában?... /én spec. örülök../

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346859 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho: tünetmentes vesegyulladásom van. Megint antibacira vagyok ítélve.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346853 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A sok beteg között olyan nyápicnak érzem magam, hogy én meg itt a félrefeküdt, fájós nyakam miatt sírdogálok az embereknek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346844 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Nóli, mihamarább gyógyuljál fel betegségedből!

Bezony! ;-) Rabyn, te már rendben vagy...?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346843 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Odafigyelek ám legközelebb, de néha annyira Tonksnak érzem magam, hogy őrület... :D


:lol:

Nóli, mihamarább gyógyuljál fel betegségedből!

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346842 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta:

Feanor Faelivrin írta: Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?


Akkor én zokogni fogok, és vigasztalhatatlan leszek... :cry:
Nem teheted ezt velem! Gyere, és majd ápolgatunk, jó? :)

Az a baj hogy ezzel én is így vagyok :oops: :cry:
Ha minden okés lesz, akkor talán megnézem majd a KÖMFön elkészült művek bemutatóját hétfőm este. :?
De azért a pályaudvarra kimegyek, hogy Kincsőnek odaadjam a kinyomtatott cuccokat /najó, hogy találkozzak a rajongóimmal/

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346840 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Odafigyelek ám legközelebb, de néha annyira Tonksnak érzem magam, hogy őrület... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346837 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: ezt betudjuk a lelkesedésnek, hogy már nagyon várod a KÖMF-öt! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346818 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne feküdjél a virális takonyban :(
Képzeljétek, úgy jártunk ma, hogy Szegedről felmentünk Monorra, délután, hétre értünk volna oda, de a gyors nem állt meg, így Ferihegyen kötöttünk ki... Na, ezt nem kalkuláltuk bele, de vettünk egy visszajegyet mindketten a kedvesemmel, vártunk egy személyvonatot, jó hideg volt, jött is, felszálltunk rá, majd Monoron le. Kóboroltunk a kivilágítatlan és hideg utcán (drámai hatás, jeje), elérkeztünk a József Attila Gimnáziumig, becsörtettünk nyolc óra után két perccel, majd a portás kiröhögött minket, és felvilágosított, hogy még csak péntek este van...
Úgyhogy nemrég értünk haza Budapestre, mert nem voltam képes megjegyezni a péntek-szombat közti különbséget :( Ennyit a KÖMF-ről, ha tudok gyűjteni pénzt, akkor holnap (is) megyünk. Istenem, micsoda hülye vagyok.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346815 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?


Akkor én zokogni fogok, és vigasztalhatatlan leszek... :cry:
Nem teheted ezt velem! Gyere, és majd ápolgatunk, jó? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346813 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát küld neked vírusirtót :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346812 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy mit szeretnél?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346804 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?


Küldjek Nodot?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346801 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346794 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Newra írta: www.videa.hu/main.php?page=play&v=lbl98eoZnMa7Uihf

Ez nagyon beteg! :) :D :lol: :mrgreen:


"Fejére borított egy fekete papírkosarat" :D D


Ez megvan a telefonomon, mármint a hangja, de így videóban csak most láttam :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346779 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Newra írta: www.videa.hu/main.php?page=play&v=lbl98eoZnMa7Uihf

Ez nagyon beteg! :) :D :lol: :mrgreen:


"Fejére borított egy fekete papírkosarat" :D D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346778 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: jó kis nevet kitalálni? Dj. Sparrow - egyik oldalamon a rum, másikon a más. előttem kamera, mögöttem cápa. mindez alamzöldben
a tátogást miért pasinak kell? ezt nem akarom megérteni.
és nem leszek lány.


Majd tátog helyetted a cápa :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346775 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: ...és nem leszek lány.

jajj... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346762 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó kis nevet kitalálni? Dj. Sparrow - egyik oldalamon a rum, másikon a más. előttem kamera, mögöttem cápa. mindez alamzöldben
a tátogást miért pasinak kell? ezt nem akarom megérteni.
és nem leszek lány.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346758 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Newra, sajnálom, Thereon már ptóbált fotós lenni, de neki sem engedtük meg. De téged is bevehetünk a bandába :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346753 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Altaris írta: [ hm, azt tudtam hogy ketten vagyok, na de hogy még fiú is? .. :lol:

Már négyen vagyunk!!
Liliom - banánsárga
Thereon - almazöld
Acho - babakék
Nóli - rózsaszín

keresünk még egy krémlilát is ugye Liliom?


Nincs vita, én leszek a fotós! :twisted: :lol:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346752 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jeeee!
Még egy legény, és futhatunk a tengerparton, meg sírhatunk, miközben fújja a a hajunkat a szél. Már csak fell kell venni a kapcsolatot valami híres producerrel.
"Szívem vár, szivárvány,
Enyém vagy királylány!" --- ez a refrén. Tanuljátok meg. Öcsém, ettől minden melírozott műsorvezető el fog ájulni a vivatévében, akkora sztárok leszünk, hogy csak na. Mindenki találjon ki magának dögös popsztárnevet. Az enyém MC sUsY.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346751 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Thereon, nem lennél inkább az egyik tátogós pasi? Nem nagyon jelentkeznek, pedig abból 3 is kell.
Egy babakék, egy sötétlila és egy almazöld.


Ezek szerint már csak fiú hiányzik... A két lány megvan... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346749 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megfontoltam.. leszek padlizsánlila :P ^^

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346748 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi lesz ebből... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.394 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére