A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 9 hónapja #159857 Írta: -=Gimli=-
-=Gimli=- válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Nos, láttam. És sokkos állapotban vagyok, de azért kérdezzetek. Nyugodtan.


mit jelent a sokkos állapot? annyira rossz volt vagy annyira jó? :)
csak annyit mondj, hogy mi a véleményed a filmről az előző két részhez viszonyitva.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159855 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Enelen írta:

Ancalima Anarórë írta: Nem bíztok bennem. EZ FÁJ!!!:evil: NEM MONDOK SEMMIT!!! :twisted:


De én olyan kíváncsi vagyok! Ugye nem olyan mátrix3-as a vége??? Ugye neeeem????! Mert én már a Star Wars, meg a Mátrix óta úúúgy félek a folytatásoktól!


Ettől ne félj, ez nem folytatás. Ez egy 9 órás film utolsó harmada :)

Most szólok, hogy a kalóz-letöltésekkel kapcsolatos hozzászólásokat AZONNAL TÖRÖLNI FOGOM! :evil: :nono:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159842 Írta: Enelen
Enelen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Nem bíztok bennem. EZ FÁJ!!!:evil: NEM MONDOK SEMMIT!!! :twisted:


De én olyan kíváncsi vagyok! Ugye nem olyan mátrix3-as a vége??? Ugye neeeem????! Mert én már a Star Wars, meg a Mátrix óta úúúgy félek a folytatásoktól!

Jobb volt, mint a második? Legalább olyan, mint az első?? És Legolast sokat mutogatták???

És mikor kerül végre a /fekete/piacra a /kalóz/verzió? :twisted: Csak hogy sokszor megnézhessem egymás után.. :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159841 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hmmm... Milyen jó egyeseknek. És milyen rossz. Azért gondoljatok bele! Még irigyelhetnek is minket, mert mi még nem vagyunk túl az ELSŐn legalábbis én így vagyok vele. Nagyon szeretném látni, de nem akarok túl lenni rajta még nem.

Fontos (nekem): Ha valaki látja valahol a jegy elővételi plakátot rögtön szóljon itt, mert én nemigen járhatok utcán ugyanis beteg vagyok, de szeretném rögtön megvenni a jegyemet. A neten figyelem, de általában hamarabb jelenik meg az utcákon. :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159824 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Nem bíztok bennem. EZ FÁJ!!!:evil: NEM MONDOK SEMMIT!!! :twisted:


Azért ne sértődj meg, ha nem muszály. Bízunk benned (én legalábbis), csak a többiek szíve fog fájni, ha te leírod az élményeid.
Ha tényleg szeretnéd megbeszélni a filmet, írj nekem privit vagy mailt, kitárgyaljuk. Akár ma is.

Pennie: az új topic ötletét NEM támogatom. Spoiler-topic lenne, mindenkit csak idegesítene. Aki a magyar premier előtt látta-látja a FILMET, tartsa magában a dolgokat, vagy beszélje ki magánúton.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159816 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jaj de jó neked Ancalima... :roll: Úgy nézném már...
Én éjjeli vándor leszek. :lol: Úgyhogy már csak 20-at kell aludni...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159803 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Egy szó: KATARZIS

*sóhaj*
Egy szó: Átérzemésbárcsakénisláthatnámmár :)
Vagy egy másik szó: Irigyellek :)

Már csak 22-t kell aludni... (illetve az éjféli vándoroknak csak 21-et :P )
8)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159799 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem bíztok bennem. EZ FÁJ!!!:evil: NEM MONDOK SEMMIT!!! :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159797 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ancalima, kérlek, ne mondj semmit... Vagy nyissunk egy topikot "Akik már látták a filmet" címmel, amit tudom, hogy el kell kerülnöm, mert nem akarok semmit tudni a filmről, amíg nem láttam...

Ami a katarzist illeti, hiszek neked :) A tesódnak pedig ezt üzenem: Sala Baker, aki Szauront alakította, meg egy csomó uruk-hait, azt üzente a magyar rajongóknak, hogy nézzék meg újra és újra a filmet, vigyenek egy nagy csomag papírzsepit a moziba és ne szégyelljenek sírni, mert ő is sírt... 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159796 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nos, láttam. És sokkos állapotban vagyok, de azért kérdezzetek. Nyugodtan. :wink:
*Ancalima üveges szemekkel mered maga elé, és képzeleg: hú, az de jó volt mikor....!%/=+"!/=(**=¨¨*, Hű, ott mjdnem elájultam ahol ....!%/=+()Ö"!=(! 8O *
Ez... Ez....OLyan volt.... 8O Én.... Katarzis. Egy szó: KATARZIS
Mér nincs itt valai, akivel kitárgyalhatnám?! :evil: A tesóm. Végig idióta poénokat sutyorgott a fülembe, alig tudtam figyelni, a végén meg, mikor az egész mozi a hüppögésem hallgatta, betegre röhögte magát. :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159777 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: Nézzük meg együtt a filmet topic! :wink:

Köszi, igazad van, de ott az éjféli premierre gyűlnek a népek. Mindenesetre ott is felteszem kérdésemet.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159766 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elessar király... írta: Éjfélkor lesz a premier? Hogy nézem én azt meg suli közben? Azt hiszem elhalasztom január 9-re.

És január 8 este? :)

Nekem is beugrott a sárga borítószín, de ahhoz sötétebb betűk kellenének, és eddig aranyszínűek voltak. Talán ezért is valószínűbb a kék :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159760 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nézzük meg együtt a filmet topic! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159756 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elessar király... írta: Éjfélkor lesz a premier? Hogy nézem én azt meg suli közben? Azt hiszem elhalasztom január 9-re.

Eszerint nemcsak nekem problémás éjfélkor moziba menni! Pedig nagyon szívesen mennék hozzám hasonló elvakult GYU rajongókkal moziba, és nagyon jó lenne film után megbeszélni hozzáértő társaságban a látottakat! Van jó ötletetek? Érdekel még valakit közös filmnézés "emberi" időpontban?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159755 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Éjfélkor lesz a premier? Hogy nézem én azt meg suli közben? Azt hiszem elhalasztom január 9-re.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159739 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta:

Sil írta: Kék lesz, a harmadik rész hivatalos színe a kék. :wink:

Ez menyire biztos?

Biztos. Pár hónapja olvastam már. De ha nem hiszed, nézd meg a RotK-os akciófigurák dobozát, az is kék... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159729 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Dún, a dán írta: Mit gondoltok, milyen színű lesz a borító? Anyum azt mondja, a másik kettő mellé csak egy gyönyörű kéket tud elképzelni.

Királykéket...

:D

Kék lesz, a harmadik rész hivatalos színe a kék. :wink:

Ez menyire biztos?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159727 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Holnap 00:01 től lehet jegyet rendelni a Jan 8.-ai 00:01-es vetítésre! :lol: Gondolom ezt már mindenki tudja, csak gondoltam közlöm! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159726 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Dún, a dán írta: Mit gondoltok, milyen színű lesz a borító? Anyum azt mondja, a másik kettő mellé csak egy gyönyörű kéket tud elképzelni.

Királykéket...

:D

Kék lesz, a harmadik rész hivatalos színe a kék. :wink:


Én is rögtön kékre gondoltam...
A sárga vhogy túl hasonló lenne a zöldeshez... vagy nem tudom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159716 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta: Mit gondoltok, milyen színű lesz a borító? Anyum azt mondja, a másik kettő mellé csak egy gyönyörű kéket tud elképzelni.

Királykéket...

:D

Kék lesz, a harmadik rész hivatalos színe a kék. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159715 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
en sargasra gondoltam

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #159712 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta:

Te jó ég, rajongani egy dolog a másik meg az, ami itt folyik... (nem rosszallóan értem)


Mi lesz veletek január 8 után?

Iowa írta:

Azért ájulás nem hiszem, de kimondhatatlan boldogság és öröm... :D



Azért én is remegek.. alig várom. Nyolcadikán nyomás a premierre, az bizos.
Utána már csak a kibővített verziót várom, mert az olyan egyben lenne a másik kettő mellett.

Mit gondoltok, milyen színű lesz a borító? Anyum azt mondja, a másik kettő mellé csak egy gyönyörű kéket tud elképzelni.

Királykéket...

:D

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159706 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Boldog születésnapot! :wink:


Köszi! :D Neked is Tarathradiel. :D

Te jó ég, rajongani egy dolog a másik meg az, ami itt folyik... (nem rosszallóan értem)


Mi lesz veletek január 8 után?


Azért ájulás nem hiszem, de kimondhatatlan boldogság és öröm... :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159699 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gwaleriol írta:

Nightmare írta: Ez volt már? Remélem még nem..!!!

Volt. Te írtad tegnap, ugyanebbe a topicba. Hiába, a Gyűrű hatalma... :D
De jó hírből sose elég!


JAJ, JAJISTENEM, TÖK HÜLYE VAGYOK!!
Kicsit égő csak, na mindegy..
Sorry...
:oops: :oops: :oops: :oops:
Csak több fórumra is járok, és azt hittem, ide még nem tettem be...
:oops: :oops: :oops: :oops:
Őőő, igen, ez a Gyűrű hatalma..
Sorry..
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159697 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nightmare írta: Ez volt már? Remélem még nem..!!!

Volt. Te írtad tegnap, ugyanebbe a topicba. Hiába, a Gyűrű hatalma... :D
De jó hírből sose elég!

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159687 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez volt már? Remélem még nem..!!!
Lépés az oscar felé!!! :hello: Szuper!!!

New York-i kritikusok A király visszatért választották az év filmjének
2003/12/16
Bár a New York-i Filmkritikusok Köre (NYFCC) hagyományaihoz híven a legtöbb kategóriában alacsony költségvetésű, független produkciókat jutalmazott, a legjobb film díját A Gyűrűk Ura – A király visszatérnek adta. Peter Jackson a világ számos pontján holnap debütáló filmje így újabb lépéssel került közelebb az Oscar-díjhoz.

A király visszatért vasárnap az Amerikai Filmintézet is 2003 tíz legjobb filmje közé sorolta, és mivel az efféle szakmai elismeréseket egyfajta Oscar-barométernek is szokták tekinteni, nem kizárt, hogy a trilógia befejező része végre nem csak a technikai kategóriákban gyűjt be díjakat a február 29-i Oscar-gálán. Persze egyelőre semmi sem biztos, és az igazán jelentős és inkább a fősodorbeli filmekre összpontosító szervezetek, a Golden Globe-okról döntő HFPA, a brit Bafta, a DGA (Amerikai Rendezők Szövetsége) vagy a PGA (Amerikai Producerek Szövetsége) még nem osztottak díjakat.

Ráadásul hiába lett a New York-iaknál a legjobb film A király visszatér (a NYFCC a trilógia első két részét nem díjazta), a legjobb rendezés díját Peter Jackson elől elhappolta Sofia Coppola a Lost in Translationnel. A NYFCC történetében most másodszor kapja nő a legjobb rendezőnek járó elismerést – eddig ez csak 1993-ban Jane Campionnak sikerült a Zongoralecke című filmjével.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159684 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
aki látta mrá a filmet az írjon nekem egy privit szeretnék kérdezni tl eegykétdolgot.. (nem ulmoi most nem rád gondoltam,)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159666 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Tarathradiel: tavaly én ilyenkor olvastam egy TELJES, részletes beszámolót a TTT-ről. Mégis teljesen más volt, új volt a film amikor megnéztem moziban. Ez így lesz a RotK filmmel is.


Valószínű hogy igazad van. Meg hát úgyse bírnám ki, hogy ne olvassak kritikákat. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159665 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Te jó ég, rajongani egy dolog a másik meg az, ami itt folyik... (nem rosszallóan értem)


Mi lesz veletek január 8 után?


:D
:D
:D

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159656 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Ulmo: Hát mit gondolsz te rólam! :evil: Ha lelövöm a poénokat, lőjetek le! :wink:


Mint topicgazda, óvom a többieket a meglepetésektől ;) Irigyellek, hogy már láthatod egészben, csúcsminőségben a FILMET. De azért nekünk itt lesz majd a jó kis magyar szinkron is :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.602 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére