A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 9 hónapja #159654 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo: Hát mit gondolsz te rólam! :evil: Ha lelövöm a poénokat, lőjetek le! :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159653 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ancalima: jó szórakozást, de a poénokat nem lelőni a fórumon!

Tarathradiel: tavaly én ilyenkor olvastam egy TELJES, részletes beszámolót a TTT-ről. Mégis teljesen más volt, új volt a film amikor megnéztem moziban. Ez így lesz a RotK filmmel is.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159651 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Happy birthday, Iowa!!! :D
Igen, Bécsben is, és a legtöbb országban is ma van... :wink: Fél négykor kezdődik az az adag, amit én fizettem... :) Hisz tudjátok, hol élek! :roll:
(ha a bátyám késve jön haza, és miatta eladják a jegyünk, meghal...) :evil: :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159650 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldanielle írta: Azt hisszem most jött el az az idő, hogy nem fogok semmit elolvasni a 3. filmről, hogy a Király visszatér a meglepetés erejével hasson rám jan.8-án. Már nagyon várom.


Lehet, hogy nekem is ezt kéne csinálnom, viszont ahogy nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg a 10 perces részletet, ugyanúgy nem fogom kibírni, hogy ne olvassak kritikákat... :D De nem hiszem, hogy ez elrontja majd a moziélményt.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159646 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szóval már csak néhány perc és elszabadulnak az indulatok, pozítiv és nagatív irányban. Valakik oda lesznek a filmért, valakik meg nem.
De végre ki fog derülni, mit is hagytak benn a filmben, mit változtattak meg.
Azt hisszem most jött el az az idő, hogy nem fogok semmit elolvasni a 3. filmről, hogy a Király visszatér a meglepetés erejével hasson rám jan.8-án. Már nagyon várom.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159632 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Sok, sok más ember. Gondolom ma millióan rohannak a moziba. Bárcsak én is rohanhatnék, bár azért még jó húzni egy picit. A szünetet már úgyis túlélem a bővítettel meg a zenével. :wink:

De azért éljen, éljen! :hello: :cry:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159625 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát sok a mázlista a földön rajtunk kívül...Na meg az olaszokon kívül, hozzájuk még később ér el. :lol:
Iowa: Már mondtam, de azért boldog szülinapot!! :hello:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159598 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Már csak 35 perc.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159597 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta: Holnap lesz Bécsben? Ezt nem is tudtam... valahol máshol is lesz még holnap nem?
Kár, hogy nálunk nem holnap van...pont jó szülinapi ajándék lenne... a legjobb amit valaha kapnék...


Boldog születésnapot! :wink:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159589 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Holnap lesz Bécsben? Ezt nem is tudtam... valahol máshol is lesz még holnap nem?
Kár, hogy nálunk nem holnap van...pont jó szülinapi ajándék lenne... a legjobb amit valaha kapnék...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159583 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Erda niire (Area) írta: Sziasztok!! Lehet, hogy egy kicsit butus vagyok, de Mo-n megint jan. 9-én mutatják be a filmet? És az igaz, hogy dec, 17-én Mo.-n a TTT bővített változatát adják a moziban?


Bemutató január 8-án. Bár néhány országban vetítik előtte az első két rész bővítettjét, itthon erre sajna nincs esély :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #159582 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Erda niire (Area) írta: Sziasztok!! Lehet, hogy egy kicsit butus vagyok, de Mo-n megint jan. 9-én mutatják be a filmet? És az igaz, hogy dec, 17-én Mo.-n a TTT bővített változatát adják a moziban?

Január 8. Mo-i bemutató. Bővítettet szerintem nem adnak a magyar mozik hivatalosan.

Amúgy meg úgy tudom Bécsben is dec. 17. a ROTK bemutatója :) az nincs olyan messze. Áh, mindegy, magyarul azért még mindig jobban értek :)

[size=9:1bq95a00]hopp, 100. hozzászólás! *pukk* :) [/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159553 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!! Lehet, hogy egy kicsit butus vagyok, de Mo-n megint jan. 9-én mutatják be a filmet? És az igaz, hogy dec, 17-én Mo.-n a TTT bővített változatát adják a moziban?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159539 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Felveszek egy pulóvert! :D Na, hagyjuk az OFFolást... :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159533 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pénz nem kell, mert eltérítünk egy repülőgépet, de az őrruha jól jön :wink: Az indulás időpontja:most azonnal!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159531 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megyek én is, itt a Raiffaisen bank, van előtte biztonsági őr, az ablakból biztos eltalálom vmi kicsivel... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159523 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Az lenne a legjobb ha most azonnal repcsire ülnénk és elrepülnénk Amerikába v. ahol nemsokára adják és akkor beöltözünk biztonságiőrnek és mindenkit kitessékelünk a moziból " Tűzvanésbejelentéstkaptunkhogyrobbantanifognaknepánikoljanakcsakhagyjájkelatermet" dumával, majd becsukjuk az ajtót és boldogan végignézzük a filmet és boldogan élünk míg még egyszer meg nem nézzük, mert akkor még boldogabban élünk míg harmadszorra meg nem nézzük....... :wink:


Hmmm, jó ötlet!!! Mikor indulunk? :lol: 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159521 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az lenne a legjobb ha most azonnal repcsire ülnénk és elrepülnénk Amerikába v. ahol nemsokára adják és akkor beöltözünk biztonságiőrnek és mindenkit kitessékelünk a moziból " Tűzvanésbejelentéstkaptunkhogyrobbantanifognaknepánikoljanakcsakhagyjájkelatermet" dumával, majd becsukjuk az ajtót és boldogan végignézzük a filmet és boldogan élünk míg még egyszer meg nem nézzük, mert akkor még boldogabban élünk míg harmadszorra meg nem nézzük....... :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159519 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mázlisták akik ma láthatják!! :bawling:

Ezt hallgasstok!!! Lépés az oscar felé!!! Szuper!!!

New York-i kritikusok A király visszatért választották az év filmjének
2003/12/16
Bár a New York-i Filmkritikusok Köre (NYFCC) hagyományaihoz híven a legtöbb kategóriában alacsony költségvetésű, független produkciókat jutalmazott, a legjobb film díját A Gyűrűk Ura – A király visszatérnek adta. Peter Jackson a világ számos pontján holnap debütáló filmje így újabb lépéssel került közelebb az Oscar-díjhoz.

A király visszatért vasárnap az Amerikai Filmintézet is 2003 tíz legjobb filmje közé sorolta, és mivel az efféle szakmai elismeréseket egyfajta Oscar-barométernek is szokták tekinteni, nem kizárt, hogy a trilógia befejező része végre nem csak a technikai kategóriákban gyűjt be díjakat a február 29-i Oscar-gálán. Persze egyelőre semmi sem biztos, és az igazán jelentős és inkább a fősodorbeli filmekre összpontosító szervezetek, a Golden Globe-okról döntő HFPA, a brit Bafta, a DGA (Amerikai Rendezők Szövetsége) vagy a PGA (Amerikai Producerek Szövetsége) még nem osztottak díjakat.

Ráadásul hiába lett a New York-iaknál a legjobb film A király visszatér (a NYFCC a trilógia első két részét nem díjazta), a legjobb rendezés díját Peter Jackson elől elhappolta Sofia Coppola a Lost in Translationnel. A NYFCC történetében most másodszor kapja nő a legjobb rendezőnek járó elismerést – eddig ez csak 1993-ban Jane Campionnak sikerült a Zongoralecke című filmjével.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159515 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azoknak a r*hadékoknak már csak 5 óra.
Angol idő szerint mikor kezdődik a film?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159514 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D


Hát minimum!És mondjuk pont a Végzet hegyes jelenetnél! :twisted: :twisted:


Olyan későn?

Mért nem amikor kimarad Szarumán?
Megátkozza a filmszalagot...

:D
Olyan résznél kell ahol,már nagyon bele vannak merülve a filmbe..és akkor egyszer csak:'A film technikai okok miatt elmarad!'
:twisted: :twisted: :twisted: Az úgy lenne igazán KIRÁLY! :evil3:
Mondjuk Banyapóknál?Az annyira nincs későn...


Hmmm...
De elég későn van... még előtte lesz Minas Morgul is...

Ancalima: Háááát, amennyiben magaddal viszel a moziba talán nem leszek mérges... :D :D :D

Na jó akkor 2es számú akció:
Gyorsan elmegyünk Angliába,megkeressük az összes létező filmszalagot.Mindet felmarkoljuk,hazahozzuk Magyarhonba...és megnézzük...és akkor mindenki boldogan él még meg nem hal. :wink:


Kivéve az angolokat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159512 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D


Hát minimum!És mondjuk pont a Végzet hegyes jelenetnél! :twisted: :twisted:


Olyan későn?

Mért nem amikor kimarad Szarumán?
Megátkozza a filmszalagot...

:D
Olyan résznél kell ahol,már nagyon bele vannak merülve a filmbe..és akkor egyszer csak:'A film technikai okok miatt elmarad!'
:twisted: :twisted: :twisted: Az úgy lenne igazán KIRÁLY! :evil3:
Mondjuk Banyapóknál?Az annyira nincs későn...


Hmmm...
De elég későn van... még előtte lesz Minas Morgul is...

Ancalima: Háááát, amennyiben magaddal viszel a moziba talán nem leszek mérges... :D :D :D

Na jó akkor 2es számú akció:
Gyorsan elmegyünk Angliába,megkeressük az összes létező filmszalagot.Mindet felmarkoljuk,hazahozzuk Magyarhonba...és megnézzük...és akkor mindenki boldogan él még meg nem hal. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159506 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D


Hát minimum!És mondjuk pont a Végzet hegyes jelenetnél! :twisted: :twisted:


Olyan későn?

Mért nem amikor kimarad Szarumán?
Megátkozza a filmszalagot...

:D
Olyan résznél kell ahol,már nagyon bele vannak merülve a filmbe..és akkor egyszer csak:'A film technikai okok miatt elmarad!'
:twisted: :twisted: :twisted: Az úgy lenne igazán KIRÁLY! :evil3:
Mondjuk Banyapóknál?Az annyira nincs későn...


Hmmm...
De elég későn van... még előtte lesz Minas Morgul is...

Ancalima: Háááát, amennyiben magaddal viszel a moziba talán nem leszek mérges... :D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159502 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D


Hát minimum!És mondjuk pont a Végzet hegyes jelenetnél! :twisted: :twisted:


Olyan későn?

Mért nem amikor kimarad Szarumán?
Megátkozza a filmszalagot...

:D
Olyan résznél kell ahol,már nagyon bele vannak merülve a filmbe..és akkor egyszer csak:'A film technikai okok miatt elmarad!'
:twisted: :twisted: :twisted: Az úgy lenne igazán KIRÁLY! :evil3:
Mondjuk Banyapóknál?Az annyira nincs későn...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159497 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Alyr, ilyet ide is kívánhatsz, csak légyszi ne a du. fél négyes vetítésre!!! :lol: 8) Kar'sa most nézi az első részt (számításaim szerint...8) ) Itt is már csak hat óra...Nekem még 21 és fél. Asszem.A matek sose volt az erősségem. :oops: DE : NE TILTSATOK KI, ÉS NE HAGYJÁTOK ITT A TOPICOT, MERT ÚGYIS CSAK PRIVIBEN MONDOK MAJD BÁRKINEK BÁRMIT!!! De ugye azt megmondhatom, h. tetszett-e? :look:
Most voltam a kiállításon!!! Két kis szoba, elég sok GyU tartozék-könyv (pl. a hobbit konyha receptjei meg ilyenek... 8O ) Kardok (fémből) az Esthajnalcsillag, A Gyűrűk Ura németül kiadott kötetei (asszem 4- vagy 5 féleképpen is ki van adva... 8O 8O 8O ) És még 2 szobányi adalék-társas-maszk-könyvjelző-figurák, közben megy a GyU zenéje... :) OLYAN JÓ VOLT!!! :bawling: És csak ma! :roll: :arrow: :D :arrow: :twisted:
Ingyenes belépés, mellette a boltban minden megvehető... Pont az utsó fél órában csíptem el. :D

Na, ne csapjatok le, itt ülök a gép mellett és fordítom a könyvnyi vastag "NAUTILUS" újságot, most vettem, 100 olda GyU riport-kép-kritika... :twisted: :twisted: :twisted:
BOCS, MOST MUSZÁJ VOLT KICSIT KÉRKEDNEM... TELE VAGYOK ÉLMÉNNYEL!!!!!!! :bill1: :pippin4: :fight: :arwen2: :boromir2: :thranduil1: :gimliaxe:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159495 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D


Hát minimum!És mondjuk pont a Végzet hegyes jelenetnél! :twisted: :twisted:


Olyan későn?

Mért nem amikor kimarad Szarumán?
Megátkozza a filmszalagot...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159493 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D


Hát minimum!És mondjuk pont a Végzet hegyes jelenetnél! :twisted: :twisted:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159480 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D


remélem kigyullad a filmszalag...

(Alyr most gonosz!)
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159473 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Angliában már csak 6 ÓRA !!!!HÁT HOL ITT AZ IGAZSÁG????? :D :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159437 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Hát ennyit az én nagy elhatározásomról...Megnéztem a 10 perces részletet. :D Csodálatos...Alig várom már...
Rabyn: Nagyon jók a képek! :)


:D :D :D
Nem tudom, Én nem bántam meg... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.034 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére