A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 10 hónapja #150157 Írta: SaHd
SaHd válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hogy mennyi szunet lesz a filmek kozott? Itt (Mannheimben) delutan 5-kor kezdik vetiteni a FOTR-et, utana 8-kor a TTT-t. Utana lesz egy allofogadas (kapunk valami egyszeru vacsorat, gondolom), es 0.05-kor kezdik a ROTK-et. Mindezt 15 euroert...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150108 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: És még: Itt néhány moziban ÉJFÉLKOR VETÍTIK MAJD A RotK- t, Dec 16., 00, 01- kor, ÉS előtte zsinórban az első két részt!!! (és mindezt 1 jeggyel) :up: Stílusos... :wink:


ÁÁÁÁÁ, de jó neked!!!!!!!!!! Mindjárt kitagadunk a fórumból! :twisted: 8O :lol: :lol: :lol: :lol:

off:Én közel vagyok a határhoz, mint az az avatarom alatt is látható (Szombathely), de szerintem én éppen vizsgázni fogok... :evil:
on
Szerinted mennyi szünet lesz a filmek között? Mert azt azért nem tudom elképzelni, hogy lenyomják egyben szünet nélkül.... (Tömör gyönyör) De szolgáljon vigaszul nekünk, többieknek: bennünk a várakozás öröme egy kicsit tovább fog élni!!! Ahhh...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150102 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: Nekem is tetszik...mostmár,hogy láttam Samu simán befér a Banyapók alá,kezdek félni.A pókfóbiámmal igazán viccesen fogom azt végignézni...max.2x annyira fogok félni mint ti. :?


Nem vagy egyedül... :roll: ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150045 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Bocs de nekem baromira úgy tűnt, hogy az ott Arwen! És láttunk már rá példát, hogy ugye ottvan helmszurdkoban is.. (bizony feltűnik a szépkis lila ruhácsjáka))


A Helmben? :eek4: Gondolom a bővítettben, mert a simát már vagy 10- szer (minimum) láttam. :lol: :roll: 8O
Nekem az egy percre sem tűnt úgy, h. az Arwen. Ti már tényleg üldöztési mániában szenvedtek!!! :nono: :shake:
De hát, mint tudjátok, én AKKORA Liv rajongó vagyok, hogy... :roll: :shake:
A poszteren tényleg kitolás, h. Arwen nagyobb Legolasnál, de a fent említett okokbol én ennek örülök. :oops: Már nem annak, h. Legsi kicsi és csúnya. :wink:
Nekem tetszenek a Barbiek. 8O
Nem is csoda: azok után, amit egyszer már beraktam, és most nem találom... :wink:

És: Minas Morgul király lesz!!!!!! :D :itscool:
És még: Itt néhány moziban ÉJFÉLKOR VETÍTIK MAJD A RotK- t, Dec 16., 00, 01- kor, ÉS előtte zsinórban az első két részt!!! (és mindezt 1 jeggyel) :up: Stílusos... :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150033 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Arik! ez jellemző! pont Faramir fejének a fele lóg le a képekről! De én teljesen nem így képzeltem ezeket a kapuőröket! Olyan picik a képen azok a kősárkányok! nem? :lol:

Azok a kőszörnyek nem Cirith Ungolban vannak, amikor Samu megmenti Frodót.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150032 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem is tetszik...mostmár,hogy láttam Samu simán befér a Banyapók alá,kezdek félni.A pókfóbiámmal igazán viccesen fogom azt végignézni...max.2x annyira fogok félni mint ti. :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150031 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arik! ez jellemző! pont Faramir fejének a fele lóg le a képekről! De én teljesen nem így képzeltem ezeket a kapuőröket! Olyan picik a képen azok a kősárkányok! nem? :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150030 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elessar király... írta: Meghalok, olyan jók ezek a képek!!!!
warofthering.net/rotk_visual/vc_008.jpg
warofthering.net/rotk_visual/vc_015.jpg


Nekem a könyvben ez a legkedvesebb jelenetem (a negatív karakterek közül pedig Morgul/a Boszorkányúr a kedvencem). Ha valamit PJ eltalált a filmben akkor ezt a jelenetet nagyon. Szinte pontosan olyan, mint amilyennek elképzeltem. Nagyon tetszik.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150028 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150019 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bocs de nekem baromira úgy tűnt, hogy az ott Arwen! És láttunk már rá példát, hogy ugye ottvan helmszurdkoban is.. (bizony feltűnik a szépkis lila ruhácsjáka))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150016 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Inkább ezeket nézzétek meg!!! SPOILERS!!!!!!!


warofthering.net/visualcomp.shtml

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150011 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elessar király... írta:

Morgul írta: Awen NEM lesz benne a pelenori csatában. Gondorba majd csak a háború bevégeztével fog elmenni. Az egyetlen változtatás az az, hogy már ott lesz a koronázáskor is, nem csak az esküvőn. ÉS EZ HIVATALOSAN ALÁ VAN TÁMASZTVA!!!! :cooljump:

A lovas - nazgulos kép pedig az Osgiliathból hazavágtató Faramirt és csapatát ábrázolja, akiket üldöznek a nazgulok. Tudjátok, akkor vágtat ki eléjük Gandalf.

Elég volt már ezekből a gyermekded, pánikkeltő és hisztis pletykákból! :rmad2: :heu: :evil:

Úgy látom minden homályos karakterben Arwent látjátok. Ez már egy kicsit idegesítő!! :evil:



Ez már engem is kezd idegesíteni... NAGYON! :mad2:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150008 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Awen NEM lesz benne a pelenori csatában. Gondorba majd csak a háború bevégeztével fog elmenni. Az egyetlen változtatás az az, hogy már ott lesz a koronázáskor is, nem csak az esküvőn. ÉS EZ HIVATALOSAN ALÁ VAN TÁMASZTVA!!!! :cooljump:

A lovas - nazgulos kép pedig az Osgiliathból hazavágtató Faramirt és csapatát ábrázolja, akiket üldöznek a nazgulok. Tudjátok, akkor vágtat ki eléjük Gandalf.

Elég volt már ezekből a gyermekded, pánikkeltő és hisztis pletykákból! :rmad2: :heu: :evil:

Úgy látom minden homályos karakterben Arwent látjátok. Ez már egy kicsit idegesítő!! :evil:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150003 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Awen NEM lesz benne a pelenori csatában. Gondorba majd csak a háború bevégeztével fog elmenni. Az egyetlen változtatás az az, hogy már ott lesz a koronázáskor is, nem csak az esküvőn. ÉS EZ HIVATALOSAN ALÁ VAN TÁMASZTVA!!!! :cooljump:

A lovas - nazgulos kép pedig az Osgiliathból hazavágtató Faramirt és csapatát ábrázolja, akiket üldöznek a nazgulok. Tudjátok, akkor vágtat ki eléjük Gandalf.

Elég volt már ezekből a gyermekded, pánikkeltő és hisztis pletykákból! :rmad2: :heu: :evil:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150002 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: És persze olyan sincs amin csak Szauron szeme van! Peidg nekem olyan kéne! Az annyira jó! :lol: Posztert is láttam már róla és nekem nagyon tetszett, vagy az is ari amin csak az EGY GYŰRŰ van! Hát így jártam! :cry:

Akkor ezeket figyeld!
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149996 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ARWEN A PELENNORI CSATÁBAN????
Mostmár tényleg nagyon elegem van...ha oda is beteszik... :evil: :evil: :evil:


A poszter ...hát Aragorn nagyon jó..(mint mindíg)
a szepeplőválogatás viszont nem tetszik a háttérben...meg Legolas sem!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149946 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A bátyjai helyett jön... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149928 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja hogy az...? 8O
Bocs. Gőzöm sincs... :?

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149924 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
neem nem a plakátról beszélek
hanem arről a két képről:

www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 885038.jpg

www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 882679.jpg

a jobboldali lovas...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149921 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Semmit... :)
De attól még a képen rajta lehet, mert a plakát nemcsak a csatajelenetet ábrázolja.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149915 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ARWEN MIT KERES A PELENNORI CSATÁBAN???????

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149910 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nem tudjátok, hogy lesz-e még vmi trailer, vagy most már az a végleges amit most adtak ki?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149863 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem nem tetszik. :?
Furcsának tartom a szereplők kiválogatását a háttérben. Miért pont ők? Nem mintha bajom lenne velük, csak ennyi erővel mindenki oda kéne pakolni (Denethor, Éomer, Trufa, Pippin...). És miért ilyen elrendezésben? Frodóék a szélére szorulnak, pedig igazán nem kéne...
Aragorn és a háttér oké, csak épen önmagában sokkal jobb, és olyat meg már láthattunk...

Arról nem is beszélve, hogy Legolas egészen szörnyű... komolyan nem ismertem meg... :(

Szóval szerintem nem hivatalos, ahhoz túl rendezetlen. Nem jön át, hogy mit akar hangsúlyozni a filmből...

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149858 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Új poszter:
www.theonering.net/scrapbook/view/9433
(Pár napja már láttam, de nem tudtam, hogy mennyire hivatalos... Még most se sokat lehet róla tudni...)


Nagyon szép!!!!
De hogy merik megint Legolast kisebbre venni, mint Arwent?!
Eddig türelmes voltam, de most már nekem is kezd felforrni az agyvizem... :rmad2: :shake: :evil: :down:

Mivel a FotR plakátja zöldes volt, a TTT-ben meg a sárga dominált, ezért én vagy kék, vagy pirosas alapszínű plakátra tippelek. Természetesen Gornival a közepén. :wink:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149857 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Új poszter:
www.theonering.net/scrapbook/view/9433
(Pár napja már láttam, de nem tudtam, hogy mennyire hivatalos... Még most se sokat lehet róla tudni...)

A fene ott enné meg, miért hanyagolják ennyire Éomert? Csak mert Théoden meg fog halni?!! :evil:
Amúgy szép a poszter, sőt lenyűgöző. Aragorn főleg. És micsoda színek!! De Legolas.... hmmm.. :? vhogy nem az igazi...

Sil írta: És a fantasyplanet-en is van pár új kép:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp
Pl. hűha, ez nem semmi:
katt ide

Ez nagyon szép! És Éomer millen helyes rajta! Meg mindenki más is!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149837 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Új poszter:
www.theonering.net/scrapbook/view/9433
(Pár napja már láttam, de nem tudtam, hogy mennyire hivatalos... Még most se sokat lehet róla tudni...)

És a fantasyplanet-en is van pár új kép:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp
Pl. hűha, ez nem semmi:
katt ide
És Dernhelm, ez nagyon tecc: :D
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149824 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Itt a videó:
Klikk ide
7,24 mega a mérete, quicktime kell hozzá!


Köszi Ulmo. Már le is töltöttem és meg is néztem.
Tetszik! Különösen az új jelenetek. De a forgatási jeleneteket is jó volt látni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149819 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Igen! Egyet éetek! De valahova be kellett szúrni a függelékes részt :lol:
mellesleg mindenki szívesebben néz meg olyan filmet amiben szerelmi szál is van :wink:


És a szerelmi szál nem lehet Éowyn szenvedése?

A FOTR-ban jó volt a Völgyzugolyi Arwen, Bruinentől visznot ki kellett volna hagyni, de a TTT-be nagyon aztán már nagyon nem illik bele. (Milyen béna már, hogy álllandóan bevágnak képeket Völgyzugolyból!)

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149815 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldanielle írta:

Sil írta: A hivatalos oldalon új videó Minas Tirith-ről, + John Noble (Denethor) interjú: www.lordoftherings.net/index_exp ... irith.html

Nem tudom sem megnézni, sem letölteni. :rmad2:
Nem tud valaki segíteni nekem abban, hogy esetleg máshol is fenn van-e.

Egyébként a naptár egész jó. De rakhattak volna bele új képeket is a ROTK-ból.


Itt a videó:

Klikk ide

7,24 mega a mérete, quicktime kell hozzá!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149798 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A hivatalos oldalon új videó Minas Tirith-ről, + John Noble (Denethor) interjú: www.lordoftherings.net/index_exp ... irith.html

Nem tudom sem megnézni, sem letölteni. :rmad2:
Nem tud valaki segíteni nekem abban, hogy esetleg máshol is fenn van-e.

Egyébként a naptár egész jó. De rakhattak volna bele új képeket is a ROTK-ból.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.890 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére