LEP 2004.

Több
20 éve 9 hónapja #159026 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Sil írta: Én is jelentkeznék segíteni. Úgy néz ki, LEP-re tudok menni (csak majd a premierre nem :cry: ). Internetkávéház esetleg? :wink: (Most ugye lesz rendes internetkapcsolat is? Mert tavaly net nélkül nem sok értelme volt... :roll: ) Meg mellette, ami akad...


Valszeg lesz halo, de meg SEMMI nem biztos ezugyben (csak a gepek). A szolgaltatot Ancalimon intezi-hajkurassza, ram mar csak a gepek szallitasanak megoldasa var ß)

Sil: ha a netcafeban elvallalnal 1 v 2 turnust, orommel vennenk ß)

szepen halkan ismet megjegyeznem, hogy nem Füzessy Tamás tartja a "Hogyan közelítsük meg Tolkien nyelveit és kultúráit az írásrendszereiken keresztül?+ c. eloadast, hanem jomagam, keretik kijavitani. koszonom

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159012 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Vmielyik terem felügyletét vállalnám! vagy vmilyen felügyelő munkát...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159010 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én is jelentkeznék segíteni. Úgy néz ki, LEP-re tudok menni (csak majd a premierre nem :cry: ). Internetkávéház esetleg? :wink: (Most ugye lesz rendes internetkapcsolat is? Mert tavaly net nélkül nem sok értelme volt... :roll: ) Meg mellette, ami akad...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159009 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
_Neo is megnyilatkozott, aki az internetkávéházért felelős. Neki 6-9 emberre lesz szükségük, ami annyit jelent, hogy 6-ot kap. [size=9:38f66dwj](Majd a végén kiderül, hogy lesz-e még fölös 3 ember.)[/size] Hárman ülnek egyidőben a gépeknél közülük, a többi váltó ember. Ulmo, Brandir, Sirgon és _Neo egymást váltja a helyszínen, ők a fix pontok. Melléjük kell még összesen 6 ember, akiktől elvárt, hogy minimalis/kozepfokú informatikai ismeretekkel (Win XP) rendelkezzenek és kötélidegzetűek legyenek.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159008 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Kincső írta:

Silmeniel írta: Brisa: sztem az infopultosok között is lesz olyan, aki szívesen vállalja a tesztjavítást, nem hiszem, hogy reggeltől estig nem lesz időnk lecsüccsenni... Ha nem így van, javítsatok ki... :oops: :)


Hm... szerintem ki kell javítsalak... :roll:


Hát, akkor szvsz rosszul teszed :) Mivelhogy az ionfopultosok váltani fogják egymást, ergó nem reggeltől estig Sil lesz ott, meg még a többi fix ember, hanem kb. csak fél napot. És akkor a nap másik felében lesz erre ideje :)

(megj.: abba igazad van, hogy infopultozás közben úgysem lesz rá ideje, de azon kívül igen)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159007 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Drágáim, egyenlőre a kombinációkat hagyjuk. Azt majd a két ünnep között fogom összeszedni, és kinyilatkoztatásszerűen közlöm majd a túl sok szabadidővel rendelkező egyéneknek a munkájukat.

De először látnom kell a feladatokat és az embereket. Minden ezután következik csak.

Ezért hát megkérlek benneteket, hogy ne bonyolítsátok túl a dolgokat. A részleteket bízzátok rám. :D A nekem címzett tanácsokat priviben kérném.

És emberek, lehetőleg konkrét vállalásokkal jelentkezzetek nálam. Nem fogok ráérni mindenkivel lelevelezni, hogy akkor most pontosan mit szeretne. Tehát, a helyes: "én szeretnék a kalandjáték értékelője lenni". Helytelen: "hát izé, én szeretnék valamit majd ott csinálni, lehetőleg olyat, amiben nem kell perfekt Tolkien-ismeret, vagy nem is tudom... szóval érted". Szóval az idegnyúzásoktól kíméljetek meg, ahogy tavaly is kértem. :mrgreen:

Elkelt már a Lamorak előadástermei egyikéhez való segítő poszja. Oda már csak egy felelőségteljes egyetemistát keresünk.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #159006 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Silmeniel írta: Brisa: sztem az infopultosok között is lesz olyan, aki szívesen vállalja a tesztjavítást, nem hiszem, hogy reggeltől estig nem lesz időnk lecsüccsenni... Ha nem így van, javítsatok ki... :oops: :)


Hm... szerintem ki kell javítsalak... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158999 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Brisa: sztem az infopultosok között is lesz olyan, aki szívesen vállalja a tesztjavítást, nem hiszem, hogy reggeltől estig nem lesz időnk lecsüccsenni... Ha nem így van, javítsatok ki... :oops: :)
Jah, és természetesen rám számíthattok - remélhetőleg egész nap. (ez leginkább az előző napok alvásmennyiségétől fog függeni... :) )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158993 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Brisa: nem tudom, mennyire foglal le minket a Kalandjáték beérkezetteinek fogadása + javítás, de szvsz az időnkből kitelik, hogy a TV [size=9:g81z327i](ez itt most Tolkien Vetélkedő :) )[/size] teszteket is javítsuk... :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158965 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szépen sorban érkeznek az emberigényre vonatkozó levelek. Mivel egyre kevesebb az idő, ezért berakom, amit már tudok. Várom a jelentkezéseket a topikban, de inkább priviben.

Szóval:

:arrow: Az előadásokért Lamorak felel. Ő 4-6 embert kért a két teremre. Mivel félő, hogy kevés az ember, egyenlőre négyet kap.
Az egyik terem felelőse Dín lesz, a másikra várunk egy felelősségteljes egyetemistát. Ezenkívül kell még egy-egy ember a termekbe. Egyik Léli lesz. A másik helyre várunk valakit. Egész napos elfoglaltságot jelent (9:00-19:30), a "felügyelők" Lamoraknak segítenek koordinálni az előadásokat és az előadókat, a segítők pedig intézik az apró-cseprő ügyeket.

:arrow: Vetélkedőkért Ulmo felel. Ennek két része van: a kalandjáték és a műveltségi vetélkedő. A kalandjátékhoz összesen 7 ember kell: egy indító, kettő értékelő, illetve ezek váltásai és egy felügyelő-koordináló, aki Ulmo lesz. Kincső vállalta az egyik értékelő szerepét.
A műveltségi vetélkedőhöz szintén várunk két értékelőt, és váltásaikat, akik reggel kilenctől fél háromig értékelik a teszteket.
Illetve 2 segítőt Ulmo mellé a 3-tól fél hatig tartó művetségi vetélkedőnél. Min, gondolom rád számíthatunk itt (is). :wink:

:arrow: Infópultért összességében én felelek, de gyakorlatilag a pult mögött Morgana lesz a főnök. Bár még nem reagált a levelemre, reményeim szerint ő egész nap ott lesz. Ha nem, akkor váltást kell majd neki is. Morganan kívül még 4 ember kell a pult mögé, és váltásaik. Kriszana jelentkezett délelőttre, meg Áfi, Gillz, Silmeniel, Laurelin és Cica. Tehát még két strapabíró, kötélidegzetű emberkét várunk. Az idősebbek előnyben...
(Az eddig jelentkezetteket megkérem, hogy erősítsék meg a vállalásukat, illetve írják meg, mettől meddig érnek rá, hogy ezt figyelembe véve csinálhassam meg a beosztásukat :!: )

Ja igen, a műsorokban szerplők ügyét Kriszanával még nem sikerült véglegesen letárgyalnunk, de egy biztos: szükség lesz rájuk. Az én elképzelésem az, hogy könnyebb munkát mindenképp kapnak, már csak azért is, hogy ne fáradjanak bele az unatkozásba és a láblógatásba, meg azért is, mert úgy tapasztaltam, szeretnének is dolgozni. Fellépés előtt minimum egy órával szabaddá teszem az illetőket. Kérdezem az érintetteket, mennyire elfogadható ez számukra :?: (A jelentkezéseknél feltétlen jelezzétek, ha felléptek. Azt is, hogy mikor!)

Még lesznek munka körök, amikre lehet majd jelentkezni. Ilyen pl. a net-café, ahová szintén kötélidegzetű emberkéket várunk, illetve az árusítás, a pályázati kiállítás őrzése, a különböző termekbe felügyelők stb. Ezek felelőseinek vakkantásait várom még... :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158907 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158769 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Azt nem lehetne, hogy a Feanort legalább fél órával korábban kezdjük (19:30), és akkor még a köszöntő elé befér az énekkar? Vagy akkor még kell közte idő átöltözni, díszletezni, stb.? És mi lenne, ha a második TTT rögtön a színész találkozó után kezdődne, és mehetne a Feanor 19:00-tól, az é.kar 20:30-tól? Persze akkor a 2. HC-st is előbbre kell hozni fél órával. De esetleg akkor a Vetélkedő 2. fordulót is előrébb hozhatjuk...
[size=9:303lg5yg](Megj.: számolhattok azzal, hogy a Vetélkedő 1. fordulóhoz nekünk nem kell a Latabár :!: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158758 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Megnéztem az előadásrendet.. Naggyon későn kezdene a NHE.. és van egy luk 19:30 és 20:00között
símán kezdhetne a Feanoros előadás 7kor...
Mert én nagyon félek attól, hogy a NHE re már em jön el senkise mert későn van... túl későn.. Így is parás, hogy én specko hogyan jutok haza..

Most akkor lesz külfödi ember avagy nem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158657 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ide süssetek! :-) )))))
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... df8449ad38 :dance:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158626 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Srácok!

A Lep dekorációval kapcsolatban tartok egy ötletbörzét a kreatív lényeknek a
Corvinban - Kedden 17.00-kor

Mindenkit szeretettel várok, aki úgyérzi, hogy tudna és szeretne segíteni.

Üdv
Gumipók
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158501 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Az meg a masik, hogy az Ancalimon-t c-vel irtam volna, ami ugye a jol bevalt irasmod, megis jol atjavitotta a script...
Mar az iroi szabadsagunk is elvesz?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158484 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Egy illetékestől kérném én is, hogy a szinkronos projektet tolja lejjebb fél órával, tehát 10:30-ra. Köszi :-)

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158478 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Brisa írta: Elrontottam a linket, de kijavítottam. [size=9:34so7ibi](Kábé tizedszerre írok palyazatot a szuletesnap helyett... :roll: )[/size]

Estel, igazad van, az a közvetlen link.


A "Hogyan közelítsük meg Tolkien nyelveit és kultúráit az írásrendszereiken keresztül?" eloadast tudtommal en tartom, nem Ancalimon ß)

namind1...

azert egy illetekes atirna?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158453 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
PLAKÁT :?: :?: :?:
Szeretném kitenni a suliban is, és nem az utolsó tanítási napon... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158375 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Elrontottam a linket, de kijavítottam. [size=9:3gvfsqob](Kábé tizedszerre írok palyazatot a szuletesnap helyett... :roll: )[/size]

Estel, igazad van, az a közvetlen link.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158373 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: LEP 2004.
www.tolkien.hu/lep2004.php Brisa, és akkor itt mi van? :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158371 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Jó ötlet. Nagyon nagy arc:)
Remélem legközelebb eljön.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #158369 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
A csetelést kéretik befejezni...

No, kint van a főoldalon a LEP programja. A link: tolkien.hu/szuletesnap/

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158368 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

thinice írta:

Alyr Arkhon írta:

thinice írta:

Rabyn írta: Most ittlesznek Billyék vagy nem? Mert az egyik cikk az biztosra mondja a másik meg nem.
Ja és nekünk is fizenti kell, hogy lássuk őket?


Andy fixen nem lesz.


Honnan tudod?


Onnan, hogy én tárgyalok velük. :)

Ja...
nem tudtam :oops:

kár h nem jön...

(raboljuk el! :D :D :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158367 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Alyr Arkhon írta:

thinice írta:

Rabyn írta: Most ittlesznek Billyék vagy nem? Mert az egyik cikk az biztosra mondja a másik meg nem.
Ja és nekünk is fizenti kell, hogy lássuk őket?


Andy fixen nem lesz.


Honnan tudod?


Onnan, hogy én tárgyalok velük. :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158366 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

thinice írta:

Rabyn írta: Most ittlesznek Billyék vagy nem? Mert az egyik cikk az biztosra mondja a másik meg nem.
Ja és nekünk is fizenti kell, hogy lássuk őket?


Andy fixen nem lesz.


Honnan tudod?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158365 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Most ittlesznek Billyék vagy nem? Mert az egyik cikk az biztosra mondja a másik meg nem.
Ja és nekünk is fizenti kell, hogy lássuk őket?


Andy fixen nem lesz.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158356 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Brisa: a felsoroltakon kivül a következö helyeken is van Cikk.
Danubius , MTI , KOrridor

linkeket majd elökaparom :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158338 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Rabyn, még nem biztos.

Alyr, még nem lett elmondva. Majd nálam kell jelentkezni, ugyanis én csinálom a beosztást. De várjuk meg, amíg kiderül, mire is lehet jelentkezni. :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #158331 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Most ittlesznek Billyék vagy nem? Mert az egyik cikk az biztosra mondja a másik meg nem.
Ja és nekünk is fizenti kell, hogy lássuk őket?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.374 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére