LEP 2004.

Több
20 éve 9 hónapja #153990 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
a jegyzőkönyv írójához: kéretik Laurelint és engem nem összekeverni! Köszöntem

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153805 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kedveseim

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy fogunk kapni jegyeket "A Két Torony" bővített változatának vetítésére. Ezt a társaság tagjai között fogjuk szétosztani. De az, aki nem fizetett tagdíjat, csak magára számíthat.

Ennek megfelelően két dolgot lehet tenni.
Egyrészt lehet jelentkezni előzetesen a jegyekért, másrészt lehet a tagdílakat fizetni. Amire egyébként is szükség lenne.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153754 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Kincső írta:

Ulmo írta: Bár a legegyszerűbb az lenne, ha el lenne küldve mindenkinek, aki szerepel benne név szerint. A mailcímek itt vannak a fórumon.


Nekem jött egy körlevél Ankalimontól a második megbeszélésről, ahhoz mellékelve volt a j.k. Nektek nem? :roll:


Ilyen levelet nem kaptam :(

Lassan ki kellene írni, hogy melyik témának ki a felelőse, így mindenki megtalálhatja a kérdéseivel az illetékest.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153753 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ringbearer írta: Kik foglalkoznak a művészeti pályázattal?
Van egy lány, aki személyesen szeretné elvinni a művét,
mert félti, és ezért kéne!


Például én... :oops: :wink: :oops:

A (20) 9414-833-on hívjon fel, egyeztetünk időpontot!

Köszipuszi...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153687 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ulmo írta: Bár a legegyszerűbb az lenne, ha el lenne küldve mindenkinek, aki szerepel benne név szerint. A mailcímek itt vannak a fórumon.


Nekem jött egy körlevél Ankalimontól a második megbeszélésről, ahhoz mellékelve volt a j.k. Nektek nem? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153665 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
ha nekem lehet, akár át is venném tőle ;)
ha nem, akkor nemtom....

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153661 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kik foglalkoznak a művészeti pályázattal?
Van egy lány, aki személyesen szeretné elvinni a művét,
mert félti, és ezért kéne!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153647 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: Batti: és akkor kik fognak jönni?
Kár... Pedig Iannal szívesen találkoztam volna.. Talán majd egyszer


Na, ezt én is megkérdezném!

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153605 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
OFF
Mikor tudunk találkozni?
ON

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153593 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Galadh írta: Én vállaltam, hogy mivel a zuglói posta 5 percre van tőlem, elhozom a pályázatra készült műveket, de léne ahhoz egy meghatalmazás... nem?? akkor mi legyen?


Aiya,

a postai elhozatal meg van oldva (szerény személyem által... :oops: húúú, ezt a magyartalanságot...), úgyhogy ez már nem probléma.


[size=9:3w11z8gs]OFF[/size]
Galadh, Drágám, mikor kapom vissza a TTT-DVD-t? Tom, hogy "most-már-minek" :wink: , de mégis... 8O
[size=9:3w11z8gs]ON[/size]

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153548 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Egyébként a hang (vagy kép) üzenetet nem viccnek írtam, nagyonis sokat nyomna a latban egy olyan üzenet, hogy "lélekben ott vagyok" vagy hasonló...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153480 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Batti: és akkor kik fognak jönni?
Kár... Pedig Iannal szívesen találkoztam volna.. Talán majd egyszer

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153436 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: LEP 2004.
:roll: Beleg Cúthalion aláírása (szvsz) rulz! :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153428 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Silmeniel, Kincső: ezen kár vitatkozni. Az ügyintézés/szervezkedés kissé döcögve megy, ezen javítani kell.
Én részemről engedélyezném a jegyzőkönyv nyilvánossá tételét, de nem tudom, mennyire bizalmas az info (költségvetés, tervek) ami benne van. Ha még valaki az elnökségből (Batti, AnKalimon) rábólint, mehet. Bár a legegyszerűbb az lenne, ha el lenne küldve mindenkinek, aki szerepel benne név szerint. A mailcímek itt vannak a fórumon.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153408 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Jó, az ok, hogy ketten nem jutottak nethez, bár telefon is létezik. Ez egy dolog, de én úgy emléxem, úgy lett megbeszélve is,hogy majd úgyis ki lesz írva fórumra az időpont, mert ugye eredetileg felmerült a hétfő is, de pl. a RingCon-os csapatnak ideje is alig lett volna hétfőig megcsinálni a saját feladatát, amit jeleztek is, ezért gondoltam,hogy nem lett teljesen 100%-ra lebeszélve még időpont. De lehet, h én vagyok hülye...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Silmeniel: Nem érv... Attól, hogy az előző bent volt, az is lehet, hogy ezt csak elfelejtették berakni, de meg volt beszélve (és nem csak lehetre, vagy nagyon h*lye vagyok). Megjegyzem, 2-en az ott lévők közül múlt hétfő óta nem is jutottak nethez. És tudod te hány tali nincs benn a kalendáriumban? (Pl. a próbák, de még sok.)

[size=9:ce75mn3q]Azt azért jó lenne, tudni, hogy egyáltalán miért lett lefújva/áthelyezve? :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153405 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én vállaltam, hogy mivel a zuglói posta 5 percre van tőlem, elhozom a pályázatra készült műveket, de léne ahhoz egy meghatalmazás... nem?? akkor mi legyen?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153403 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Bocs, hogy belekotyogok, de nem értem, miért mentetek oda, a múltkori LEP-es megbeszélés is be volt jelölve a naptáron, szvsz elég egyértelmű, hogy ha nincs fent dátum, akkor nem lesz... Avagy? :roll:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153402 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
1.: jegyzőkönyv: Vénia írta + begépelte, én küldtem el Ankalimonnak [size=9:3cw64761](mert Vénia nem jut nethez, és mindketten Csepeliek vagyunk, így ideadta floppyn)[/size], feltételeztem, hogy majd továbbítja. Ezek szerint nem tette... :roll: Aki kérte, annak megy. :wink: És továbbra is csak akkor rakom be, ha egy elnökségi tag engedélyezi. :roll: :idea: [size=9:3cw64761]/Nem akarom saját felelősségre.../[/size]

2.: Hogy jöttünk rá? Az elég feltűnő volt, hogy (főleg a múltkori mennyiséghez képest) elég kevesen vagyunk, és 1/4 6 körül Gumipók felhívta Ankalimont, ő meg mondta, hogy dehát ő írta, hogy elmarad... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153212 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
a jegyzőkönyvet vagy legalábbis a feladatokat és felelőseiket+ a csapatok névsorát mindenképp érdemes lenne ebbe a topicba felrakni, hogy mindenki átnézhesse. aki nem volt ott az is pl: esetleg ötlete van hozzá vagy tud segítséget szerezni

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153202 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Batti írta: Rossz hír

Craig Parker és Ian McKellen lemondta a szereplést a LEP-en.


Nagy kár...
Legalább egy üdvözlőlapot küldenek?
Vagy hangüzenetet?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153186 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Rossz hír

Craig Parker és Ian McKellen lemondta a szereplést a LEP-en.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153180 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Jegyzőkönyv?

Ez esetben kérdezem: Ki írta, és kiknek küldte el? Mert én pölö nem kaptam belőle.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153146 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Üdv!

Kincső: én is kérnék jegyzőkönyvet, ha lehetne... :oops:

És most zsólok, hogy csütörtökön nem biztos, hogy tudok menni a megbeszélésre. Majd kiderül... De a beszámolómat már elküldtem Ancynak.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153135 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Kincső írta: Ulmo: megy neked is a j.k. :wink:
[size=9:2yx08jn2]Előléptem postássá?! :) [/size]

Ha engedélyezi vki illetékes, pl. egy elnökségi tag, akkor berakom ide. :idea:


Kincső, én is kérhetek a jegyzőkönyvből?

Amúgy hogy jöttetek rá mégis, hogy elmaradt? :D

Ja, és Ankalimon igen ritkán jut el mostanság a fórumig...

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153128 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ulmo: megy neked is a j.k. :wink:
[size=9:bw76eimv]Előléptem postássá?! :) [/size]

Ha engedélyezi vki illetékes, pl. egy elnökségi tag, akkor berakom ide. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153127 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Gumipók: szerintem nem voltál okvetetlenkedő. Kicsit hirtelen lett áttéve ez a megbeszélés :( Én is csak onnan tudtam, hogy késő éjjel még erre jártam :roll:

A nov 10-i megbeszélés jegyzőkönyvét tényleg jó lenne látni. Ez alapján számonkérhetőek lennének a feladatok, és a szervezői csapatok beosztása is. És kiderülhetnek esetleges félreértések is.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153125 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Gumipók: a múltkori jegyzőkönyvet teljesen véletlenül el tudom Neked küldeni, és meg is tettem. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153111 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ankalimon.

Tényleg kicsit jobban oda kéne figyelni az ilyen dolgokra. Nem értem miért, de sem én, sem Batti, sem még rajtunk kívül jópáran nem kaptak emilt az időpontváltozásról. Mondjuk én spec még a multkori találkozó jegyzőkönyvét sem kaptam meg.
Bosszantó volt a Corvinban ücsörögni és várni feleslegesen, miközben fontos dolgokat halasztottam el, hogy ottlehessek a megbeszélésen.
Remélem nem tüntem okvetlenkedőnek.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153059 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kedves Anakalimon!
Miért gondolod, hogy egy meghirdetett időpont előtti kevesebb mint 20 órában mindenki nézi ezt a topicot?! :evil: :rmad2:
(És állítólag küldtél e-mailt is, az nem jött meg.)
Volt olyan is azok között, akik ott voltak ma a Corvinban 6-kor, aki alig jut nethez.
Légy oly kedves, és ne magadból indulj ki, hogy mindenki minden másodpercben a netet nézegeti! :? :shake:
És ha valami változás van, hamarabb szólj! :idea:
Lehet, hogy valaki emiatt lefújta valami más programját, és így ez még akkor is bosszantó, ha történetesen látta, hogy elmarad a tali. :roll: :?
Bocsánat, ha kicsit éles voltam, de ez nem volt jó húzás... :(
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére