MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 5 hónapja #249080 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:1lsr0f3y]Továbbra sem vagyok túl illetékes, de...[/size]
Emberek, nembaj, hogy eső után köpönyeg? :roll: :D
Eldöntötték és kész.
Ha nem tetszik valakinek így járt. :roll: :wink:
Jó lesz, higyjétek el :wink: Gyertek és meglátjátok :twisted:


köszi Kincső! :wink:

Igen, a tábor Várgesztesen lesz, és ez végleges.
Majd meglátjátok, hogy nyáron milyen.
Én már láttam, és csak bíztatni tudlak benneteket.

Mivel 140 fő fér el a várszállóban, nem lesz sátrazás.

Jelentkezni azonnal lehet, amint az adminisztrátorok felrakják a jellapot. Belinkelem majd ide is a címet, amint fentlesz.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249074 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Isilcala írta: Na jó, felteszek egy kérdést! Ha valaki nagyon szeretne táborba menni, de még nem volt, mi kell ahhoz, hogy eljusson a táborba? És bocsi az ostoba kérdésért :oops:

hümm, asszem ezzel én is így vagyok, csak én lusta voltam megkérdezni, pedig asszem hasznos lett volna... :P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249071 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
egykkét kérdés ha valaki sátorral megy, akkor hoyg hat rá a kauzárás mivel a vár körül fog lenni a lakóhelye?

nem fog elveszni senki?

a túristák illetve a helyiek nem zavarnak be??


elnézést hogy alkalmatlankodok de gondolom az is kell

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249066 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Na jó, felteszek egy kérdést! Ha valaki nagyon szeretne táborba menni, de még nem volt, mi kell ahhoz, hogy eljusson a táborba? És bocsi az ostoba kérdésért :oops:

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249048 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Gandalf, számolj :wink:

Aeglos írta: Jah, és egy kis pontosítás a dátummal kapcsolatban. Azt írtam ki, hogy a tábor július 21.-31. között lesz. Azt lehagytam, hogy az első nap előtábor lesz, amikor csak a szervezők mennek le berendezni a terepet. A tábor nyílt kezdete július 22.-e.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249047 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Gesztesről elég sok kép és info van a neten, utána lehet nézni! :wink: Nekem is kételyeim vannak, de mindegy. Akkor most 10 napos lesz?
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249041 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:24f5tv2w]Továbbra sem vagyok túl illetékes, de...[/size]
Emberek, nembaj, hogy eső után köpönyeg? :roll: :D
Eldöntötték és kész.
Ha nem tetszik valakinek így járt. :roll: :wink:
Jó lesz, higyjétek el :wink: Gyertek és meglátjátok :twisted:


Még a biztos sem biztos... :roll:
Én attól függetlenűl utánna nézek...
/me kíváncsi rá mi van ott... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249040 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
[size=9:164qb33e]Továbbra sem vagyok túl illetékes, de...[/size]
Emberek, nembaj, hogy eső után köpönyeg? :roll: :D
Eldöntötték és kész.
Ha nem tetszik valakinek így járt. :roll: :wink:
Jó lesz, higyjétek el :wink: Gyertek és meglátjátok :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249037 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Bocsi hogy belevau...

Esgal írta: One question:
Keringenek mindenféle kósza hírek arról, h az új helyszín állítólag Várgesztes. Ha az, akkor - nem akarom ugyan keverni a kártyát, de- végiggondoltátok? Szvsz nem lenne túl okos...de mind1. Ha meg nem igaz - cáfolnátok? Kösz :)


A szerdai "publikus tábormegbeszélésen" biztosként hangzott el. :idea: És nyilván végiggondolták. :wink:


ha egy 10 napos keretjátékos tábort akartok csinálni, akkor nem megfelelő, ugyanis nem lehet olyan jól elszeparálni a tábor résztvevőit, amennyire kellene, főleg nyáron...
leghjobban megfelelő, egy különálló épületegyüttes kellene...
én tudok itt egyet, ha igény van rá, megkérdezem...
Majdnem az erdőben van, a falutól 10 percre...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249031 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hüm-hüm... mindenesetre kösz Kincső:) kifogásokat meg inkább nem írok, nem áll szándékomban forradalmat csinálni:) Ha Gesztes, hát Gesztes...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249015 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Bocsi hogy belevau...

Esgal írta: One question:
Keringenek mindenféle kósza hírek arról, h az új helyszín állítólag Várgesztes. Ha az, akkor - nem akarom ugyan keverni a kártyát, de- végiggondoltátok? Szvsz nem lenne túl okos...de mind1. Ha meg nem igaz - cáfolnátok? Kösz :)


A szerdai "publikus tábormegbeszélésen" biztosként hangzott el. :idea: És nyilván végiggondolták. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249009 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
One question:
Keringenek mindenféle kósza hírek arról, h az új helyszín állítólag Várgesztes. Ha az, akkor - nem akarom ugyan keverni a kártyát, de- végiggondoltátok? Szvsz nem lenne túl okos...de mind1. Ha meg nem igaz - cáfolnátok? Kösz :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248936 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Pippin (Kinga) írta: Hellóbelló! :)

Két kérdésem lenne:
:arrow: Igaz az hogy a tábori jelentkezéseknél előnyben részesülnek azok, akik MTT-tagok? Mert ha ezen múlna hogy mehetek-e, akkor belépek!
:arrow: Az nagy gond lenne ha esetleg valaki késne 2 napot a tábor elejéről? Úgy emlékszem tavaly is voltak ilyen emberkék, úgyhogy ugye idén is megoldható?

Köszi: Pippin

Belépni mindig érdemes :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248870 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hellóbelló! :)

Két kérdésem lenne:
:arrow: Igaz az hogy a tábori jelentkezéseknél előnyben részesülnek azok, akik MTT-tagok? Mert ha ezen múlna hogy mehetek-e, akkor belépek!
:arrow: Az nagy gond lenne ha esetleg valaki késne 2 napot a tábor elejéről? Úgy emlékszem tavaly is voltak ilyen emberkék, úgyhogy ugye idén is megoldható?

Köszi: Pippin
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248529 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ille / Lórien írta: Lehet, hogy megyek a tábori megbeszélésre, de nem tudom, hol van a cdfű teaház. Meg tudná valaki mondani?


A Kálvin téri metróaluljáróból feljössz a Kecskeméti utca felé (ha állsz a mozgólépcső tetején, jobbra hátra találod az arra vezető kijáratot), ott mész mész amíg az Egyetem térre (?) érsz, ott kell lennie egy templomnak (vagyminek), ott bekanyarodsz balra, a második sarkon befordulsz, és az utca túlsó oldalán van a teaház. :wink: (Remélem érthető :roll: :) )

Elvileg ez a címe (googlevel kerestem rá): 1056 Bp. Szerb utca 15.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248511 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Lehet, hogy megyek a tábori megbeszélésre, de nem tudom, hol van a cdfű teaház. Meg tudná valaki mondani?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248285 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Én is hasonló problémákkal küzdök, mint sylvia. Lesz még más tábormegbeszélés?

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248284 Írta: sylvia
sylvia válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Csak ez az egy tábormegbeszélés lesz? Sajnos nem tudok szerdán elmenni. :( Csak ápr, 1,-től leszek Bp.-en, és szívesen elmennék egy megbeszélésre. Abban a naív hitben élek, h. talán még áprilisban is lesznek kiforratlan, eldöntésre váró kérdések.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248118 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Azazhogy értsük úgy, hogy március 23. szerda fél 7 tábormegbeszélés? :idea:


igen :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248074 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Azazhogy értsük úgy, hogy március 23. szerda fél 7 tábormegbeszélés? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248052 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta: sändeoniak? azok a kőagyú trollok? hihetetlen...

Na látod, hogy nem lehet konkurencia! :twisted: Na, de ez már tényleg nagyon kezd off lenni... :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248039 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
sändeoniak? azok a kőagyú trollok? hihetetlen...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248031 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta: ez nem aza simonfa, hanem valami kissimonfa, de nem t'om, olyan ismerősek azok a nevek...

Tudod, Lau, ezek afféle sändeoni származékok! ;) (Legalábbis asszem.) Szóval a "híres Simonfa" egyik oldalága, vagy rokona, és biztosíthatok mindenkit, hogy nem konkurencia! ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247990 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

csudi írta: De ami a lenyeg, az MTT-s taborrol van-e valami hir mar? Dontes? Tenyek? Mi lett a kozvelemenykutatas eredmenye?


A helyszín változott, nem a Zselicben leszünk Almamelléken, mert elmentünk megnézni, és a környék nem tetszett. A táborhely közvetlen közelében nincsenek erdők. :( Már találtunk másikat.

Szerda, fél hét: Lesz ekkor egy olyan találkozó, ahova mindenki jöjjön el, aki részt akar venni akár az ötleteivel is az idei Nagy tábor szervezésében. Vannak még kisebb feladatok, amiben számítunk a segítségetekre, és szeretnénk nekik gazdát találni. Ki van választva az öt csapatvezető, és a hét tünde, akik a közvetlen szervezői a tábornak, és kiderülnek a legfontosabb tudnivalók a táborral kapcsolatban.

Még várom az ötleteiteket, hogy hol legyen. Én a cdfű teaházra gondoltam, de ott a régi nagy helyen, ahol többen is elférnek most billiárdasztalok lettek. Ha nincs más ötlet akkor ott lesz.

A jelentkezési lapokat hétfőtől lehet beküldeni, amint felkerülnek a netre.
A jelentkezéshez szükség van a jelentkezési lap kitöltésére és elküldésére (18 év alatt a Magyar Tolkien Társaság címére postán szülő aláírásával, 18 év felett e-mailban is lehet), és egy kvíz kitöltésére.

Lesz egy kérdőív, ami -habár a jelentkezéshez tartozik- nem feltétele annak, de hasznos abban, hogy mindenki olyan csapatba kerüljön, ahol majd tényleg jól is érzi magát. Ez valószínüleg azután lesz elérhető, hogy lezárult a jelentkezési határidő, április 31.-étől.

A kvíz a tolkieni műveltséget vizsgálja, de nem kell tőle félni, nem lesz nehéz, csak a minimális szűrést biztosítja. (pl.: nem jöjjön olyan aki Elijah szemeiért jönne, vagy a szülei el akarják sózni őt egy hétre, hogy kettesben legyenek...)

És a balladai homály, ami a tábort fedi hamarosan kitisztul... 8) :wink:

A kérdőív valószínüleg akkor fog lezárulni, amikor a Relax-tábor is kirakja a jelentkezési lapot.

Jah, és egy kis pontosítás a dátummal kapcsolatban. Azt írtam ki, hogy a tábor július 21.-31. között lesz. Azt lehagytam, hogy az első nap előtábor lesz, amikor csak a szervezők mennek le berendezni a terepet. A tábor nyílt kezdete július 22.-e.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247963 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
De ami a lenyeg, az MTT-s taborrol van-e valami hir mar? Dontes? Tenyek? Mi lett a kozvelemenykutatas eredmenye?
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247906 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

olorin.papa írta:

Laurelen írta: ez nem aza simonfa, hanem valami kissimonfa, de nem t'om, olyan ismerősek azok a nevek...


Van ehez a táborhoz az MTT-nek köze? :oops:
Csak kérdezem...


nincsen

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247900 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta: ez nem aza simonfa, hanem valami kissimonfa, de nem t'om, olyan ismerősek azok a nevek...


Van ehez a táborhoz az MTT-nek köze? :oops:
Csak kérdezem...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247898 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
ez nem aza simonfa, hanem valami kissimonfa, de nem t'om, olyan ismerősek azok a nevek...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247863 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
felvilágosítanátok a jónépet??? :roll: :roll: :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247859 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Felagund írta: Erről a táborról szvsz kérdezzétek Angwent (meg Laut, meg Galent) ;)

ez "a simonfai tábor"??? akkor na ná, hogy nem konkurencia :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.461 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére