Calima elen - Szikrázó csillag csapat - Beszélgetések

Több
16 éve 10 hónapja #350876 Írta: Narbeleth
:bounce: Naná, hogy jövőre re! :bounce:
(*kopp, kopp, kopp)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #350846 Írta: Tünde
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a csapattól :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #350766 Írta: Panni
Jó volt veletek :) A "jövőre" dolog ugyan még kétséges nálam, de majd valamikor váratlanul betoppanok valamilyen talira :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #350735 Írta: Snufi
Jövőre, veletek, bárhol. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #350607 Írta: Ulmo
Szolgálati közlemény

Kedves csapattagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #350326 Írta: brokkoli
Nem fog rajtuk a kamera. Mert vámpírok. vááá. Valójában minden képen ott vannak, csak nem látni őket. ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #349498 Írta: Panni
Hmmm.... Newra nemrég volt olyan kedves és elhozta nekem a tábori DVD-ket, de igazság szerint Cét meg Zét nem igazán leltem fel rajtuk :roll:

Mindenesetre mostantól ha lesz egy kis időm megpróbálok valami csapat cuccost összebabrálni, nem igérem, hogy túl profi lesz, de a szándék megvan :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #347614 Írta: brokkoli
Tervezem, hogy ezentúl minden megmozdulásunkra elhívom Buzger Rogert/Johnt, hogy biztosítsa a technikát. Semmi nem állhat utunkba ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #347520 Írta: Snufi
Megnéztem a tábori videót, főleg a mi produkcióinkat, kár, hogy halkak és/vagy nem mind látszanak jól, de kellemes emlékeket ébresztett bennem, kicsit visszahozta a tábori hangulatot, szóval jó volt :)
Előkotortam a szövegeket is, meg a táborból hazahurcolt dolgokat :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #347064 Írta: fqqdk
hádeaNarbazügyesvótdeügyesvót

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 órája #346692 Írta: Snufi
KÖMF Gálaestre megyek, szombat délelőttig maradok :) Aztán megyek haza, remélem, jó sok mosnivaló lesz nálam, nehogy kénelmesen utazzak, ha már egyszer muszáj ;P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 napja #346165 Írta: brokkoli
Én nem jövök, sajna.. Épp alig látok ki a munkából. meg a frufrumból. ):

De azért biztos jó lesz (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hete #345774 Írta: Narbeleth
Egy.. két.. há'.. négy.. Eötvös Loránd Tudománegyetem Te vaaagy az oka mindennek... (stb.)
Nem hinném, hogy felgyújtjuk, csak belülről bomlasztunk... :P

Jöttök KÖMF-re? Majd el kell viselnetek a kornyikálásom :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hete #345287 Írta: Snufi
Nekem, mint úgy egyetemistának, nagyon tetszik az egyetem, az oktatás, a tanárok, a segítőkészségük, a tantárgyaim (gyógynövénytan :D ) meg maga a város is, mivel ugye én Szegedre kerültem az SZTE-re. Abszolút szimpatikus :)

Írjatok ti is, mindenfélét, mindenről, sőt, bármiről, mert olvasni akarok rólatok :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 3 hete #345097 Írta: brokkoli
Hehe ((:

Többiek, mi van veletek? Új egyetemisták: milyen az egyetem? Régiek: mikor gyújtjátok fel az Eltét? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #344278 Írta: Panni

brokkoli írta: Panni: azért remélem látunk még idén ): És jobbulást!
Milyen fogadás? ((:


Valszeg rontom majd valamikor a levegőtöket, csak nemtom még mikor :P A jobbulástot meg köszönöm, igyekszem :)

Valamikor fogadtunk chat-en, hogy időben elkezdik-e a szervezők az első (vagy nemom hányadik ) KÖMF-ös megbeszélést, vagy késéssel indítanak :D Nem tudom végül mi lett, de a fogadás tárgya sör/csoki volt ha jól emlékszem :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #344159 Írta: Snufi
Úristen :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #344098 Írta: brokkoli
Panni: azért remélem látunk még idén ): És jobbulást!
Milyen fogadás? ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #344088 Írta: Panni
:oops: Én is megvagyok... még... :roll:
Sajna úgy néz ki, hogy egy ideig nem tudok talira menni... Suli, nyelvvizsga, szombaton külön órák és családi programok és ráadásul most le is betegedtem :( Majd megpróbálom valamikorra összekaparni magam, de előre nem tudok ígérni semmit :(

Jaco: nem tudom végül ki nyerte azt a fogadást, de alkalomadtán megkapod a sörödet :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #344069 Írta: Orsie

brokkoli írta: Kinek mikor lenne a legjobb? (:

hát a mostani hétvége nekem még mindig necces, a szobámat épp most csinálják és valószínűleg kitakarítani visszapakolni a hétvégén lesz idő... jövő hétvégén viszont már tuti ráérek.

Csillagocskák? kicsit több aktivitást a fórumunkba, naaa, hová lettetek?
kb Nodlee Snuff meg én böfögünk néha ide valamit, ez így nem jó :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #344017 Írta: brokkoli
Kinek mikor lenne a legjobb? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #343471 Írta: Orsie
basszus Nodlee, mi is festünk (minden szét van pakolva otthon, brr) meg én is megfáztam tegnap :)
jobbulást!

szóval nekem se jó ez a hétvége, következő talán már OK, de még nem tudom, mikor végeznek :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #343442 Írta: brokkoli
Felőlem bármelyik hétvégén lehet. Egyelőre nagyon nincs semmi előre tervezett programom. Csak ne most hétvégén legyen, mert meg vagyok fázva, mint a fene, és még festünk is. Egyszerre mindkét félotthonomban festünk. Izgi, mi?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #343184 Írta: Orsie
hát igen..Nodlee, mikor lesz csapattali? amit Jaconál terveztünk. remélem ha az valamikor megszervezésre kerül, akkor mindenki tud majd jönni!
más: múltkor nézegettem 2004-es velemi képeket meg a _Neo féle videót. (bár én ugye abban a táborban nem voltam.) láttam sok képet meg felvételt Koppányról, olyan aranyosan picur volt még mostani önmagához képest :) meg úgy kb mindenki.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #343177 Írta: Snufi
Nudlival beszéltünk erről pár szót és ő idézte az eszembe, hogy többen nem fővárosiak és nehezebb idejutni úgy :( Én is sajnáltam, hogy sok csillagocskát nem láttam, de talán majd legközelebb :) Remélem, akkor is ott lehetek.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #343175 Írta: Orsie
héé csomóan nem voltak a csapatból tábori talin :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #342985 Írta: Snufi

brokkoli írta: Mindenki jön tábori talira, ugye? (:

Ma megyek haza este Budapestre, szóval holnapra friss leszek és tábori talira alkalmas, kipihent répit. Feltéve, ha az időpont nem változott. Kettőtől a hol is? :)

megvan.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #342756 Írta: brokkoli
Mindenki jön tábori talira, ugye? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341947 Írta: brokkoli
Nálam meg két sál van.. :?: Mondjuk lehet, h az egyik Jacoé.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341322 Írta: Orsie

Snuffles írta: Nálam van még egy, ha jók lesztek, elviszem. :)

amúgy Foxnak nem is volt :D csak milyen jó lenne ha lehetne neki is :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére