Calima elen - Szikrázó csillag csapat - Beszélgetések

Több
17 éve 2 hónapja #339361 Írta: Trithyn

Snuffles írta: Pilisvörösvár.

Jaco azért nem takarít nyilván, mert nem tud, nem akar vagy leszarja az egészet :D


Kössz :P Takarítani jóóóó :twisted:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339359 Írta: Snufi
Pilisvörösvár.

Jaco azért nem takarít nyilván, mert nem tud, nem akar vagy leszarja az egészet :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339358 Írta: Trithyn

Orsie / Fraktál írta:

brokkoli írta: Akkor ezekszerint PVV-n (Jaconál) lesz a csapattalink. Megfelel mindenkinek? (basszus, muszáj lesz takarítanom... ): )

miert nem Jaco takarit? :)


Egyébként mit takar ez a PVV? :roll: :)

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339354 Írta: Orsie

brokkoli írta: Akkor ezekszerint PVV-n (Jaconál) lesz a csapattalink. Megfelel mindenkinek? (basszus, muszáj lesz takarítanom... ): )

miert nem Jaco takarit? :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339353 Írta: brokkoli
Akkor ezekszerint PVV-n (Jaconál) lesz a csapattalink. Megfelel mindenkinek? (basszus, muszáj lesz takarítanom... ): )

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339304 Írta: fqqdk
Patiszacs most gyűjti a létező összes tábor különböző indulóit össze, szóval akár csinálhatnánk egy közös rekording szessönt a khórussal :D

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339248 Írta: Orsie

Narbeleth írta:

Jacopo Belbo írta: Orsiekám, ha majd hazajössz, át kell ugorj PVVre, feltolni a Varda-himnuszt

Btw, még kinek van kedve kornyikálni? :D DD


Naná, hogy van!!!

Narb, ezt mar vartam :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339226 Írta: Narbeleth

Jacopo Belbo írta: Orsiekám, ha majd hazajössz, át kell ugorj PVVre, feltolni a Varda-himnuszt

Btw, még kinek van kedve kornyikálni? :D DD


Naná, hogy van!!!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339186 Írta: Orsie

Jacopo Belbo írta: Orsiekám, ha majd hazajössz, át kell ugorj PVVre, feltolni a Varda-himnuszt

Btw, még kinek van kedve kornyikálni? :D DD


hehe, OK :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339133 Írta: Trithyn

Jacopo Belbo írta:

Trithyn írta:

Jacopo Belbo írta: Panni: ugyan már :P
Snuffles: na, ez a helyes hozzáállás, vegyetek példát Snufflesről, és csapjunk valami irtózatos bulit :]]]

p


Kornyikálok én is...de a hangom nekem se tökéletes :)


a hangja senkinek sem tökéletes, még Gilmournak sem :D szóval, akkor rád is számíthatunk? :D


Deméghogy! :szikrázik: :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339131 Írta: Jacopo Belbo

Trithyn írta:

Jacopo Belbo írta: Panni: ugyan már :P
Snuffles: na, ez a helyes hozzáállás, vegyetek példát Snufflesről, és csapjunk valami irtózatos bulit :]]]

p


Kornyikálok én is...de a hangom nekem se tökéletes :)


a hangja senkinek sem tökéletes, még Gilmournak sem :D szóval, akkor rád is számíthatunk? :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339130 Írta: Trithyn

Jacopo Belbo írta: Panni: ugyan már :P
Snuffles: na, ez a helyes hozzáállás, vegyetek példát Snufflesről, és csapjunk valami irtózatos bulit :]]]

p


Kornyikálok én is...de a hangom nekem se tökéletes :)

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339125 Írta: Jacopo Belbo
Panni: ugyan már :P
Snuffles: na, ez a helyes hozzáállás, vegyetek példát Snufflesről, és csapjunk valami irtózatos bulit :]]]

p

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339124 Írta: Snufi
Az exénekkaros nyifletke ezennel jelentkezik :D Majd megoldjuk valahogy.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339123 Írta: Panni
Én most ki vagyok ütve, de amúgy se sokra mennétek a hangommal :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339122 Írta: Jacopo Belbo
Orsiekám, ha majd hazajössz, át kell ugorj PVVre, feltolni a Varda-himnuszt

Btw, még kinek van kedve kornyikálni? :D DD

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339042 Írta: Narbeleth
Így utólag Boldog névnapot Nudli!

+ :életjel:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339009 Írta: Trithyn

Orsie / Fraktál írta:
Koppany: hol fogsz Pesten szakacskodni, szeretnek ott enni egy jot :lol: jo, hogy fovarosi leszel :)


Na ez egy jó kérdés látod...még nem tudom,most fog eldőlni a közeljövőben. :wink:
Eddig is fővárosi voltam,legalábbis 2 éve fennt vagyok már...meg ott laktam régen, meg... :wink:
Amúgy Pécs mellett lakom!
...élettörténet OFF :roll: :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338956 Írta: Orsie
Snuff: welcome back, kar, hogy nem talizunk mar, mielott koltozol le :cry:
Nodlee: jaja, utolag is BN! es a szemtemberi csapattalira megyek, akar PVV akar Nalatok :D
Panni: rolam keves kep keszult mert en a kamrea tulso felet szeretem, de a wiw-re feltetem egyet most ami az alapertelmezett kepem, ugyhogy azt hasznalhatod :D
Koppany: hol fogsz Pesten szakacskodni, szeretnek ott enni egy jot :lol: jo, hogy fovarosi leszel :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338914 Írta: Snufi
Hazajöttem :hurrá:
Boldog névnapot itt is :)
Szeptemberi tali részemről oké, ha hétvégén lesz, az maga lesz a mennyország remélhetőleg, mert akkor itthon leszek :)

Panni: én rabolgattam mások lelkét fényképezőgépekkel, az enyémet szerintem nem sokan :D Habár már találtam magamról olyan képeket, hogy csak néztem, hogy jézusom, még egy meg még egy amikor nem is tudtam, hogy egyáltalán fotómasina van a közelben :P
:D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338895 Írta: Panni
Nekem valszeg a szeptemberi jobb lenne (már csak az időtartamát kell lezsírozni anyuékkal), de ne rám alapozzatok, mert (bár nem rajtam múlik) mindig eléggé képlékeny meg macerás vagyok tali ügyben :oops:

Kiveséztem az eddigi netes képeket és sajnos meg kellett állapítanom, hogy a csapat igencsak ellenségének tekinti a fényképezőgépeket... :roll: (Talán Snuffot, Efkút meg Nudlit kivéve :P )

És ha már Nudli... utólagos elnézésedet kérve a késedelemért, de én is boldog névnapot kívánok! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338878 Írta: Trithyn
Én sajna csak aug. végefelé megyek fel Pestre! :cry:
De szeptembertől garantáltan elérhető leszek(mármint Pesten) mert ott dolgozok,tanulok majd. :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338871 Írta: brokkoli
Jujj, köszönöm szépen.

Most jöttem haza Kapolcsról.

Csapattalival kapcsolatban: nekem szombatig tökéletesen megfelel bármilyen időpont, utána a Balcsin leszek. Tudom, hogy Orsie most ebből kimaradna, de azt tervezem, hogy szeptemberben majd lehetne egy ottalvós-hétvégés csapattalit csinálni, és arról már ő sem hiányozna (:
Addigra elvileg kész lesz a házunk, úgyhogy lehet hozzám jönni. (vagy ha nem, akkor megyünk Vörösvárra. :muha:)
Mit szóltok?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338784 Írta: Trithyn
Itt is:Boldog névnapot Nudli!!! :P :szikrázikésrépitetfarag: :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338683 Írta: Orsie

Panni írta: Megpróbálok majd mindenkiről keríteni egy képet és tabló szerűen összerakni és akkor lesz olyan csapatképünk, ahol mindenki rajta van (még ha nem is egész alakos...) Mit szóltok hozzá?


zsiiir :D :szikrazik: csillog:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338632 Írta: Jacopo Belbo
Yeah, c'mon :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338573 Írta: Snufi


Cucc :P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338563 Írta: Jacopo Belbo
Szerintem is eléggé :csillag: az ötlet :]]]

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338560 Írta: Trithyn

Panni írta: Megpróbálok majd mindenkiről keríteni egy képet és tabló szerűen összerakni és akkor lesz olyan csapatképünk, ahol mindenki rajta van (még ha nem is egész alakos...) Mit szóltok hozzá?


Jöhet :P :szikrázikörömében:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #338551 Írta: Snufi
Nekem tetszik, kedves emlék lenne :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére