Calima elen - Szikrázó csillag csapat - Beszélgetések

Több
17 éve 1 hónapja #341318 Írta: Snufi
Nálam van még egy, ha jók lesztek, elviszem. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341313 Írta: Orsie

Trithyn írta:

Orsie / Fraktál írta:
Koppány, Te meg pls tábtalira hozz nekem vakondsapeszt :D


Vakondsapi türelmetlenül várja hogy a fejed búbján kuksoljon... szal megkapod, ne izgulj! :P

:szikrázik örömében:

izé, kinél van még esetleg még egy mer Foxnak sincs meg az övé...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341300 Írta: Trithyn

Orsie / Fraktál írta:
Koppány, Te meg pls tábtalira hozz nekem vakondsapeszt :D


Vakondsapi türelmetlenül várja hogy a fejed búbján kuksoljon... szal megkapod, ne izgulj! :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341299 Írta: Snufi

Orsie / Fraktál írta: Snuff, vééégre netközelben vagy! hiányzol. mikor jöszöl Pestre?

Keddig itthon vagyok, hétvégén apunál leszek :( De hétfő-kedden elvileg ráérek, csak közben intéznem kéne a pannon-témobilos hülyeségeknél minden szart is és beiratkoznom is kéne, csak már azt se tudom, mikor hol kéne lennem :D A Móriczba is be kéne ugranom a kis görcsök évnyitójára.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341243 Írta: Orsie
regeltem :wink:

és köszi mindenkinek a gratulációkat!

Koppány, Te meg pls tábtalira hozz nekem vakondsapeszt :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341139 Írta: Trithyn
Először is, nagy grat Orsienak és Efkúnak :itscool: :hello:

Másodszor, köszönöm az ímélt... nagy ötlet volt ez a "csapatszoba" Edhellondon... :szikrázikörömében:

Harmadszor pedig, drága csapvezünk, arra kérlek hogy a tábtalira hozdd már el a kiskésemet... amit sikerült otthagynom a táborban, de te megtaláltad :roll:

:csillag:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341120 Írta: brokkoli
köszi! (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341117 Írta: Panni
mailek elmentek, ha valaki lököttségem folytán mégsem kapta volna meg, az szikrázzon egy hatalmasat :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341114 Írta: Gilg (Gwindorn)
Halihó!

Mégélek :)

Létrehoztam egy topicot a csapat számára a fórumon.
Panni megkérhetlek, hogy privátban vagy emailben küldd el az oldal és a fórum címét a népeknek!? Előre is köszi!

Hamarosan (mármint ha regisztráltatok) mindenkit felveszek a csoportba, amellyel jogosultságot kap a topic látogatására ill az abban való hozzászólásra! (mert gondolom éppen az a lényeg hogy ne láthassa mindenki)

no de most rohanok

:csillag: :D
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341113 Írta: Panni
Igen, van :) alapvetően én is erre gondoltam, megpróbálom Gilget előkeríteni a témát illetően :)

Egyébként gratulálok nektek! :)


feladat elvégezve, meglesz a topic :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341102 Írta: Orsie

Panni írta: blog, vagy esetleg bekéreckedünk egy másik fórumra...

Panni, őőizé most nem akarok valami nagy dolgot elárulni de én Kincsőtől tudom hogy van vmi fórumcucca Gilgnek ahol Ti szoktatok csetelgetni, ott nem lehet? :oops:

Nodlee: LOL, ez a WB Ulmo szövege.

Snuff, vééégre netközelben vagy! hiányzol. mikor jöszöl Pestre?

ja és tessék örülni nekünk, mert Fox meg én ma vagyunk 3 évesek :boldog: anyám erre azt mondta, hogy akkor már mehetünk oviba :lol: (2 éve még bölcsi volt)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #341053 Írta: Panni
blog, vagy esetleg bekéreckedünk egy másik fórumra...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341052 Írta: brokkoli

fqqdk írta: hehe, csapatperformaansz :D na nem gondolod, hogy elkezdek ötletelni ebben a topikban, amit minden alsóbbrendű nolda meg teler, meg a többi kevésbé fényes vanya olvashat? :P


Igaz, megoldást várok a problémára (:

Vewy: semmi baj, akkor utána tartjuk. Lehet, hogy addigra kész lesz a csodaszép szobám, és akkor lehet jönni hozzánk. Tök jó lenne, ha együtt lakásavatóznánk ((:

Snuff: a gólyatábor hibája, h nem annyira zsír, mint a Tolkien tábor volt (:

Orsie: WB!

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #340944 Írta: Vewy
Sziasztok!

Hát azvan, hogy én szept. 5-10 Belgiumban leszek egy zenei
fesztiválon tüncökkel. Sajn :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #340941 Írta: fqqdk
hehe, csapatperformaansz :D na nem gondolod, hogy elkezdek ötletelni ebben a topikban, amit minden alsóbbrendű nolda meg teler, meg a többi kevésbé fényes vanya olvashat? :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #340933 Írta: Snufi
Sziasztok! Kurzusfelvételen vagyok egy netkávézóban, de döglődik az etr, szal inkább ide írogatok :D Miújság csillagocskák? Én itt vagyok a gólyatáborban és mindenkit halálra idegesítek a Tolkien táboros élményeimmel :P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #340923 Írta: Orsie
ötletem még nincs, mert épphogy hazajöttem, de majd gondolkodom :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #340906 Írta: brokkoli
Mindenki látta, hogy szeptember 8-án táboros tali lesz?

Ha van kedvetek lehet csapatperformanszolni (: A mottó: "Élet Feanor után". Ötletek?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #340197 Írta: Snufi
Nem akarom ismételni magam :D de a cseten hasznosabbnak láttuk, ha a csapattopikokba is bekerülnek a fontos információk:

VAN CSET :)

Először is tudnivalók, hasznos lehet:
www.irc.hu/ircpage/irc.html
www.mirc.co.uk/translations/hungarian.html
letoltes.prim.hu/index.prm?pid=28

Aztán. Miután elindítottátok a mIRC-et, bejön egy üres ablak, alul egy sáv, amibe lehet írni. Beírjátok ezt:
/server irc.freenode.net
Ezután csatlakozik a cucc és kijön egy kis ablakocska egy sávval, ahová ezt írjátok be:
#tolkienHU
És elvileg ennyi.


Tegnap már efkú, Jaco, Panni és magam is ott lebzseltünk, tuti, frankó, miegymás. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #340009 Írta: Snufi
Juj, tényleg, láthatóvá váltak a csapattopikok. :D Ahogy olvatsam a csapatok nevét, a csapatösszehíváskor állandóan befigyelő ordításos hangzavar újra eszembe jutott és kicsit táborhangulata volt :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #340008 Írta: Panni
Ejha... úgy érzem nyíltak lettek a topicok... egy kicsit meglepődtem a lista láttán

A hétvégén anyámékkal lementünk balcsira és az éppen ott nyaraló unokaöcséméket boldogítottuk... Römizés közben megszólal a kisebbik fiú, hogy neki szikra nyolcas kellene. Visszakérdezünk, hogy milyen az a szikra nyolcas, azt mondja hogy az a csillag nyolcas :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339649 Írta: brokkoli
Akkor szeptemberben talizzunk. Esetleg egybeköthetjük a táboros talival (előtte-utána is maradunk együtt)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339516 Írta: Trithyn

Jacopo Belbo írta: egyébként az halálbiztos, hogy én huszonegyedike előtt, de inkább szeptemberig kra nem érek rá :


sajnos előreláthatólag én sem... :cry:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339515 Írta: Jacopo Belbo
Na most akkor tisztázzunk egy-két dolgot:
    szoktam takarítani, sőt, kifejezetten utálom, ha rendetlenség van
szeretek takarítani
    egyébként az halálbiztos, hogy én huszonegyedike előtt, de inkább szeptemberig kra nem érek rá :(

számháborúban artisztikus mondatokkal benne vagyok

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339511 Írta: Vewy
Halihó!

Ez a PVV most csapattali, vagy csak Vardahimnusz-kornyikálás? Elvileg tudok kornyikálni... időpontilag mi a helyzet?
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339470 Írta: fqqdk
hehe, csináljunk egy kis számháborút.
leülünk egy körbe, aztán beülvöltözzük a többiek számait (ilyeneket, mint pl "Elvis egy drog", meg "People are strange", és aztán mindenki meghal.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339453 Írta: Trithyn

Panni írta:

fqqdk írta: hehe, vesszünk össze, hogy jó-e takarítani, avagy sem, majd testvérmészároljuk le egymást :D DD

és te nevetsz a végén, mi? :twisted:


Na akkor kérem a két csapatot!A takarító brigádot és az antitakarítókat :P
Harc majd lehet PVV-n...Nudli,Jaco ez jó ötlet ugye? :twisted:
Pesze takarítani nem mi fogunk utána :twisted: :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339414 Írta: Panni

fqqdk írta: hehe, vesszünk össze, hogy jó-e takarítani, avagy sem, majd testvérmészároljuk le egymást :D DD

és te nevetsz a végén, mi? :twisted:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339413 Írta: fqqdk
hehe, vesszünk össze, hogy jó-e takarítani, avagy sem, majd testvérmészároljuk le egymást :D DD

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #339380 Írta: Panni

Trithyn írta:

Snuffles írta: Pilisvörösvár.

Jaco azért nem takarít nyilván, mert nem tud, nem akar vagy leszarja az egészet :D


Kössz :P Takarítani jóóóó :twisted:


Gyűlölöm... :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére