A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 4 hónapja #127498 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Gandalf írta: Biztos, hogy a második film Bővített Változata is megjelenik VHS-en?


Ne ijesztgess! A Szövetség is megjelent VHS-en (persze extrák nélkül), ez miért ne jelenne meg?

Sil ez mennyire hivatalos info? Éowyn, mint konyhatündér? :lol: Na, erre befizetek 8)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #127486 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gandalf: Már miért ne jelenne meg VHS-en? 8O

Egyébként vadiúj spoilerek a TTT bővítettről:
katt ide

Egy hosszú Boromir-Faramir-Denethor flashback jelenet, az "Éomer hazaviszi a sebesült Théodredet" és az "Aragorn megszelidíti Bregót" meg az entvizes jelenetek mellett lesz egy csomó olyan dolog is, amiről eddig nem volt szó:
Pl.:
- Az egyik jelenetben Éowyn megpróbál konyhatündérkedni, és felszolgál Aragornnak valami saját készítésű pörköltszerűséget... aki szegény hősiesen legyűri... :lol:
- Éowyn énekel Théodred temetésén, stb.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #127377 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Biztos, hogy a második film Bővített Változata is megjelenik VHS-en?
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #127247 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Nekem az a Gollam bábu elég ...köhöm... taszító. :lol: Nevetségesen néz ki. Bezzeg a tavalyi! Az milyen szép volt.
Ugye lesz majd közös DVD nézés? Én még az elsőt se láttam... :bawling:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #127033 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: valahogy pont így képzelem el.......... csak majd a pénz hajhászok, amikor kijön mindhárom film, és megjelenik a trilógia egy extra-extra-extra változatban, három órányi bővített extra film részlettel, és 20 órányi egyéb extrákkal :)

És össz. lesz 20CDs extra változat :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #127010 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát nem tudom, mennyire valós ez a kép, de állítólag így fog kinézni a Két Torony Bővített változatának díszdoboza:
Klikk ide
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #126920 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Finwe írta: Nekem pl az nem tetszett a Két toronyban amikor Gandalf kiűzi Theodenből Szarumánt. Szerintem itt nyugodtan lehetett volna ragaszkodni a könyvhez. Villám belecsap az Aranycsarnok tetejébe, besüt a nap és a nap fényében változik át a király arca. Ez szép lehetett volna. Így viszont olyan klisés "ördögűzés" lett a dologból.


Nekem így sokkal jobban tetszett, mint a könyvben. De hát ízlések és pofonok...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #126869 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Legolin írta: Ghargoqurk: elváltoztatás :arrow: az elöregítésére gondoltam, ha így érthetőbb


Hát igen :D . Nekem így is úgy is érthető de akor is Denethort írtál :twisted: :) .

Azl meg hogy Denethor nagyobb dolog mint a Lembas, természetes de miért zavar minket hogy egyes nézők nem értik majd ? Az a lényeg mi élvezzük. Nem ? :wink:

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #126830 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Legolin!

Nem az elváltoztattással van a gond, hanem azzal, hogy Théoden, nem pedig Denethor változott el...
Ha a szöveged újraolvasod még azt is észreveszed, hogy önmagaddal kerültél ellentmondásba a kis nyelvbotlásoddal... :lol: :P

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #126816 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ghargoqurk: elváltoztatás :arrow: az elöregítésére gondoltam, ha így érthetőbb

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #126780 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Legolin:
Denethor elváltoztatása ? Nem írtál el valamit ? :wink:

Nekem az az egyik jelenet amivel nem tudok megbékélni. NEm értékelem hogy zombit csináltak Théodenből, egész máshogy képzeltem ezt az átváltozás dolgot. ( Jó mondjuk Meduseldet sem így képzeltem)
ÉS tényleg lehetett látni az átmenetet, úgyértem volt egy váltás amikor érezni lehetett a két arc kicserélődését

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #126625 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mae govannen mindenkinek!
A bővített változatba hogy kerül Denethor, ha a 2. rész végén még bőven nem jutottak el odáig? Bár erre már rájöttem, amikor írtátok pl. Faramirt.
Kár, hogy később jöttem, mert már Gandalf lelőtte a poént, de ez a "Denethor nagyobb dolog, mint a lembas", ez haláli!
Szerintem Denethor elváltoztatása tényleg jól volt megcsinálva, a film előtt még nem hittem, hogy ezt így eltalálják.
:!: (Egy felkiáltójel , dísznek.)

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125952 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!!

Szméagol írta: Sziasztok!

Ó, igen! Én tulajdonképpen nem is vettem észre az átmenetet, már olyan értelemben, hogy jó formán csak a végeredményt láttam. Annyira "enyhe" volt az átváltozás.
Mondjuk az én képzeletemben nem volt ennyire elöregedett "zombi"-szerű... :? Teljesen normális, csak egy nagyon sötét a tekintete.


én most az előbb megint megnéztem a jelenetet és ha végig a szemét nézi az ember azért látszik ahogy "kitisztul"...meg a haján is látni meg megszűnik az a zombifehérsége is...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125875 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Ó, igen! Én tulajdonképpen nem is vettem észre az átmenetet, már olyan értelemben, hogy jó formán csak a végeredményt láttam. Annyira "enyhe" volt az átváltozás.
Mondjuk az én képzeletemben nem volt ennyire elöregedett "zombi"-szerű... :? Teljesen normális, csak egy nagyon sötét a tekintete.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125853 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Még azt hozzátenném Finwe írásához, hogy szerintem ha két nagy hatalom (jelenesetben: 2 mágus) küzd egymással, akkor nem kell feltétlenül vérnek folynia. Az erejüket egy egyszerű farkasszem nézés is megmutatja. (pl. Gandalf-Denethor, a harmadik részben) Ez az "ördögűzés" meg tényleg borzasztó, szó se volt róla a könyvben, hogy Szarumán befoglalta volna Théoden testét... De az, amikor megfiatalodok, az tényleg nagyon jó.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125834 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
PJ itt kiélte horrorisztikus hajlamait... :) (nem ijedtem meg tőle de elég gázos volt szerintem is)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125781 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Finwe írta: Nekem pl az nem tetszett a Két toronyban amikor Gandalf kiűzi Theodenből Szarumánt. Szerintem itt nyugodtan lehetett volna ragaszkodni a könyvhez. Villám belecsap az Aranycsarnok tetejébe, besüt a nap és a nap fényében változik át a király arca. Ez szép lehetett volna. Így viszont olyan klisés "ördögűzés" lett a dologból.


Szerintem is ez az egyik legdurvábban hatásvadász /leggyengébb/ jelenet a filmben.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125551 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekem pl az nem tetszett a Két toronyban amikor Gandalf kiűzi Theodenből Szarumánt. Szerintem itt nyugodtan lehetett volna ragaszkodni a könyvhez. Villám belecsap az Aranycsarnok tetejébe, besüt a nap és a nap fényében változik át a király arca. Ez szép lehetett volna. Így viszont olyan klisés "ördögűzés" lett a dologból.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #125539 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
off:
Sziasztok!
Nem tudnátok mondani egy oldalt,ahol megtalálható az a kép amelyikkel a második filmnek vége van.(rajta:Szauron szeme,a Végzet hegye és a Nazgúlok)!!!!
FONTOS LENNE

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124962 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez lesz a négy lemezes Két Torony borítója:
lordoftherings.net/homevideo/ima ... nlarge.jpg
Szerintem szép is, jó is....csak a kezembe lehetne már.... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124940 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Köszi Sil...már kezdtem megijedni hogy ilyen stilizált borítokkal találjuk szembe magunkat. Bár ezek se néznek ki rosszul de szerintem nagyon illik a GYu.-hoz az egyszínű sötét borító, sokkal komolyabb..

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124511 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ghargoqurk írta: Ezek ugye csak a két lemezes dvd borítói ?
A 4 lemezesnél a már belinkelt sötétbordó borító lesz ugye ?

Ezek nem a hivatalos borítók, egy rajongó csinálta őket, mert nem tetszett neki az egyen-borító... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124506 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lara :

Ezek ugye csak a két lemezes dvd borítói ?
A 4 lemezesnél a már belinkelt sötétbordó borító lesz ugye ?

AZ tény hogy a bővített csak a rajongóknak készül (bár ha nekik készül akkor lehetne kicsit hosszabb is :wink: . De ettől függetlenül nem hinném hogy Denethor szerepét túlzásba vinnék....ha olyan sokat szerepelne akkor már lenne róla hírunk konkrétan mint ahogy a többi sok sok bővített részről is (szvsz).

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124498 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Gandalf írta:

Denethor valóban nagyobb dolog, mint a lembas.


:lol: :lol: :lol: Ez naon aranyos volt!
Egyébként nem hinném, hogy Denethornak komoly felvezetése lenne a TTT-ben. Biztos csak mutatják egy pillanatig, ahogy ül a székén megtörten, ölében a kürt darabjaival.


Lehet, hogy így lesz, de sztem ennek nem sok értelme lenne... nem tudom, nem tudom... ha már beleteszik a bővítettbe, akkor sztem érdemes lenne többet mutatni belőle... az előbb arra gondoltam, hogy az átlagos mozinézők nem nagyon értenék, hogy ki ő, de aztán rájöttem, hogy a bővített vált. nem az átlagos nézőknek szól... szóval én már nem tudok semmit :lol:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124480 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
klikk
DVD borítók 8)

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124097 Írta: Mamusz
Mamusz válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én azért remélem, hogy nem csak olyan rövid ideig fogják Denethort mutatni! :closed:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124034 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Denethor valóban nagyobb dolog, mint a lembas.


:lol: :lol: :lol: Ez naon aranyos volt!
Egyébként nem hinném, hogy Denethornak komoly felvezetése lenne a TTT-ben. Biztos csak mutatják egy pillanatig, ahogy ül a székén megtörten, ölében a kürt darabjaival.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #124028 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta:
Ez olyan dolog lesz, mint a FotR bővítettben a lembas. Arról se tudhattak a "mezei" mozi nézők, még se hiányzott senkinek a magyarázat az ott létükre. :wink:


Honnan tudod???? :twisted: Jó, persze, gondolom, ha tényleg a bővítettben mutatkozik be Denethor, akkor azért meg lesz oldva, hogy a mezei mozinézőknek is érthető legyen, ettől én nem félek, de ez akkor is furcsa.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #123980 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Gandalf írta: Azt olvastam, hogy a Bővített Változatban már láthatjuk Denethort is... hacsak ki nem vágják...


Ezt én is olvastam,szerintem (is) Faramir visszaemlékezéseiben fog szerepelni,mert nem tudom elképzelni,hogy a bővitettet továbbviszik mint a "mozi verziót"... :hein:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #123975 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Elanor írta: Ez - ha tényleg így lesz - egyfelől jó, mmint a mi szempontunkból, de egyébként meg sztem nem vmi szerencsés egy vadonatúj szereplőt a bővített változatban szerepeltetni először, dehát PJ tudja... :roll:


Ez olyan dolog lesz, mint a FotR bővítettben a lembas. Arról se tudhattak a "mezei" mozi nézők, még se hiányzott senkinek a magyarázat az ott létükre. :wink:
Igaz Denethor valóban nagyobb dolog, mint a lembas. Bár...mégis csak a lembas tartotta életben őket sok helyen. :P
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.844 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére