A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 4 napja #146594 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: A régi forgatókönyvekről: csak annyit hallottam hogy Aragorn Éowynt vette volna el... ehhez (meg egy átlagos könyvadaptációhoz) képest PJ igenis tartja magát az eredeti történethez és hangulathoz.


HUHHH.... 8O

Na AZ azért tényleg brutális lett volna...
(örüljünk, hogy megúsztuk :roll: )


Ez a változat NEM P.J. koncepciója volt, hanem Tolkiené. Amikor még nem találta ki Arwen figuráját, Éowyn volt a jelölt... :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #146586 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Alyr Arkhon írta: A régi forgatókönyvekről: csak annyit hallottam hogy Aragorn Éowynt vette volna el... ehhez (meg egy átlagos könyvadaptációhoz) képest PJ igenis tartja magát az eredeti történethez és hangulathoz.


HUHHH.... 8O

Na AZ azért tényleg brutális lett volna...
(örüljünk, hogy megúsztuk :roll: )

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #146585 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta:

kmarci írta: Tolkien határozott elképzelése az volt, hogy a tündék nem vesznek részt a háborúban, ezt le is írta egy függelékben. Erre PJ odaviszi Haldírt, meg a társait Kürtvárba, s megöli Haldírt, akinek teljesne más a Tolkien szerinti sorsa, nem is szerepelhetne a második részben, ez már-már a filmesítésre vonatkoz szerződés megszegése. Szerintem...


Hidd el, régebbi forgatókönyvekben ennél sokkal durvább dolgok is voltak. Tolkien mester nagyon kiborult tőlük :eek2:
Haldír és tündéi szerintem csak azért kerültek a TTT-be, mert nevetséges lett volna 300 rohír védő győzelme 10000 uruk-hai fölött


Ezenkívül én nem ismerem a szerződés szövegét, és a feltételeket, de azt tudom, hogy a New Line szinte minden jogot megvásárolt, tehát PJ azt változtat a filmen amit akar... (emlékeim szerint eleinte 2 részben akarta megcsinálni)
A Haldír-féle tündesereggel sokkal jobban is el lehetett volna rontani a dolgot...
Valami olyat is hallottam, hogy eredetileg Arwen is eljött volna a Helm-szurdokba, és az ő megjelenését mindenféle kíséret nélkül egy háborús övezetben finoman furcsának találták volna...

A régi forgatókönyvekről: csak annyit hallottam hogy Aragorn Éowynt vette volna el... ehhez (meg egy átlagos könyvadaptációhoz) képest PJ igenis tartja magát az eredeti történethez és hangulathoz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #146577 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kmarci írta: Tolkien határozott elképzelése az volt, hogy a tündék nem vesznek részt a háborúban, ezt le is írta egy függelékben. Erre PJ odaviszi Haldírt, meg a társait Kürtvárba, s megöli Haldírt, akinek teljesne más a Tolkien szerinti sorsa, nem is szerepelhetne a második részben, ez már-már a filmesítésre vonatkoz szerződés megszegése. Szerintem...


Hidd el, régebbi forgatókönyvekben ennél sokkal durvább dolgok is voltak. Tolkien mester nagyon kiborult tőlük :eek2:
Haldír és tündéi szerintem csak azért kerültek a TTT-be, mert nevetséges lett volna 300 rohír védő győzelme 10000 uruk-hai fölött
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #146553 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kmarci írta: Tolkien határozott elképzelése az volt, hogy a tündék nem vesznek részt a háborúban, ezt le is írta egy függelékben. Erre PJ odaviszi Haldírt, meg a társait Kürtvárba, s megöli Haldírt, akinek teljesne más a Tolkien szerinti sorsa, nem is szerepelhetne a második részben, ez már-már a filmesítésre vonatkoz szerződés megszegése. Szerintem...

No és még a Fotr (film) elején is elmondják: -Ez volt az utolsó szövetség tündék és emberek közt.
8O :dead:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 napja #146551 Írta: kmarci
kmarci válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tolkien határozott elképzelése az volt, hogy a tündék nem vesznek részt a háborúban, ezt le is írta egy függelékben. Erre PJ odaviszi Haldírt, meg a társait Kürtvárba, s megöli Haldírt, akinek teljesne más a Tolkien szerinti sorsa, nem is szerepelhetne a második részben, ez már-már a filmesítésre vonatkoz szerződés megszegése. Szerintem...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146189 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta:

Namarie írta: Egy valamivel végképp nem értek egyet: Faramir jellemének az eltorzításával. Hol marad itt a bölcs, léleklátó Faramir? azt, hogy a cselekményt átrendezi, kihagy, elvesz, beletesz, az nem volna baj, hiszen adaptáció. De jellemet alapvetően megváltoztatni.. Ennek ellenére tetszett a film, különösen Arwen, amikor szegény gyászolja Aragornt, ott a színészi játék is remek, és amikort Theodent felfegyverzi Glamdring. Ott a versbetétet vétek lett volna kihagyni. (Amúgy ezt hiányoltam is az előző részből, és szerintem lehetne picit több..) összegészében tetszett, csak ezt a faramiros dolgot tényleg megoldhatta volna PJ normálisabban.


Nahát, hogy Gandalf kardja fegyverezte fel Théodent :) (Théoden embere GAMLING ;) )
Faramir: várjátok meg a bővített verziót, az talán választ ad a kérdésekre.



JAAJ!! Sejtettem, hogy valami nincs rendben...de ahhoz képest, hogy tegnap majdnem megkérdeztem a Nyelvek topicban hogy az István a királyból vett idézet melyik Stephen King regényben van benne ..(Alcarcalimo valahogy úgy vezette elő, hogy egy részlet Stephen Kingből) még nem is olyan rossz.

Köszönöm, Ulmo, és átszerkesztem...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146178 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Namarie írta: Egy valamivel végképp nem értek egyet: Faramir jellemének az eltorzításával. Hol marad itt a bölcs, léleklátó Faramir? azt, hogy a cselekményt átrendezi, kihagy, elvesz, beletesz, az nem volna baj, hiszen adaptáció. De jellemet alapvetően megváltoztatni.. Ennek ellenére tetszett a film, különösen Arwen, amikor szegény gyászolja Aragornt, ott a színészi játék is remek, és amikort Theodent felfegyverzi Glamdring. Ott a versbetétet vétek lett volna kihagyni. (Amúgy ezt hiányoltam is az előző részből, és szerintem lehetne picit több..) összegészében tetszett, csak ezt a faramiros dolgot tényleg megoldhatta volna PJ normálisabban.


Nahát, hogy Gandalf kardja fegyverezte fel Théodent :) (Théoden embere GAMLING ;) )
Faramir: várjátok meg a bővített verziót, az talán választ ad a kérdésekre.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja - 21 éve 6 napja #146168 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Egy valamivel végképp nem értek egyet: Faramir jellemének az eltorzításával. Hol marad itt a bölcs, léleklátó Faramir? azt, hogy a cselekményt átrendezi, kihagy, elvesz, beletesz, az nem volna baj, hiszen adaptáció. De jellemet alapvetően megváltoztatni.. Ennek ellenére tetszett a film, különösen Arwen, amikor szegény gyászolja Aragornt, ott a színészi játék is remek, és amikort Theodent felfegyverzi Gamling. Ott a versbetétet vétek lett volna kihagyni. (Amúgy ezt hiányoltam is az előző részből, és szerintem lehetne picit több..) összegészében tetszett, csak ezt a faramiros dolgot tényleg megoldhatta volna PJ normálisabban.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146166 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem is tudom, szvsz a film jól sikerült, PJ kihozta belőle amit lehetett. Nem akart mindenkinek a kedvére tenni - több millió rajongóról van szó! - és ez nem is sikerült,mert... nem is sikerülhetett. Az ember, ha elolvas egy könyvet, akkor a saját kis fantáziájával elképzeli a hlyeket, szereplőket... és persze ragaszkodik az eredeti gondolatmenethez. PJ saját fantáziáját vite a filmbe, ami nem feltétlenül egyezik meg a miénkkel. Nekem sem tetszett sokminden: pl: Haldír mit keresett rohanban (és miért halt meg), Faramírnak NEM olyan volt a jelleme, amit a film ábrázolt, stb. De mindettől függetlenül megeleme kalapom előtte és az alkotó előtt: óriási munkát végeztek, amihez óriási bátorság is kellett.
Azt hiszem, nem szabad egy könyv elolvasása után túzottan nagy elvárásokkal tekinteni a filmváltozat iránt: pl. nekem óriási csalódás volt a Dűne c. film. Igaz, az teljesen más műfaj, egyfajta "filozofikus" sci-fi, és az egészből majdhogynem akciófilm lett, a gondolatok, érzések szinte teljsen elvesztek. Ha viszont úgy fogom fel, hogy végül is nem szórakoztam roszzul, akkor okés.
A GYU-val más a helyzet: más műfaj, más hozzáállás és asszem nem lett rossz, sőt. Engem speciel arra inspirált, hogy még többször elolvassam - nemcsak a GYU-t, tolkien egyéb műveit is - nekiálljak Quenyául tanulni, később Sindául - ezt végülis valahol a filmnek köszönhetem.
De ez csak szerény vélemény.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146165 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
kmarci:


Komprumisszumot a kiadó vállalattal és a producerekkel kellett kötnie (ők pénzelik a filmet). Elég sok beleszólásuk volt a forgatókönyvbe, hiszen az ő pénzük forgott kockán. A filmek sikere meg egyáltalán nem volt még biztos.
Szerintem a film nem rombol le semmit, hiszen nem zárja ki a könyv elolvasásának lehetőségét. Sőt azóta még többen elolvasták a könyvet. A könyveken alapuló filmek általában jó reklámot jelentenek magának az alapműnek.
A filmek meg szerintem nem szenzációhajhász akciófilmek, hanem a maguk nemében igenis könyvhű adaptációk lettek (egy-két hatásvadász jelenetet leszámítva). Azt ne várja el senki, hogy egy 1000 oldalas könyvet egy az egyben vászonra vigyen valaki. Az ugyanis nagyon költséges és eladhatatlan, vagy olcsó (következésképpen gagyi) és nézhetetlen (túl hosszú és helyenként nagyon unalmas) lenne. Egy film egészen más természettel bír, mint egy könyv (nem ugyanazon az úton fejezi ki magát). A könyv sokkal több mindent elbír, mint egy film, hiszen azt saját időbeosztásod szerint tudod olvasni (amig egy film meghatározott időkeretek közé van szabva), illetve a fantáziádra van bízva, nem pedig audio-vizuális úton magyaráz.
Én személy szerint meg vagyok elégedve PJ és csapata munkájával. Pedig hidd el, hogy én sem a filmek után ismertem meg a könyveket, hanem még jóval előtte (már 8-szor olvastam a trilógiát).
Persze ettől még a véleményed lehet kritikus, de azért jobb belegondolni egy ilyen film elkészítésének menetébe, lehetőségeibe és költségeibe. Ennél nem hinném, hogy sikerülne jobb adaptációt készíteni... legalábbis egyelőre.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146164 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem, valóban nem olyan. De ha azt akarod mondani, h a filmekben nincsenek benne azok az alapvető értékek, amiket a könyv képvisel, akkor nem ugyanazokat a filmekete láttuk. A bátorság, a hősiesség, a felesősség, a barátság mind ott vannak, és természetes, h egy három órás filmben ez nem jön annyira át, mint egy ötszáz oldals könyvben, de aki egy kicsit is odafigyel ezekre a filmekre, és nem csak egy kellemes vasárnap délutánt akar szerezni magának, az igenis megláthatja ezt a mondanivalót a filmben is.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146162 Írta: kmarci
kmarci válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kivel kellett kompromisszumot kötnie? Ja és az egy dolog, hogy mit mond PJ! A gYűrűk Ura-flmek megváltoztatják a mű üzenetét, jelentését, s torz képet adnak róla, s aki a film alapján akarja megismerni a története, lemarad róla, mert A Gyűrűk Ura egy már 40-50 éve létező könvtrilógia, nem pedig három 21. századi akciófilm.
Szomorú, hogy ennyire megváltoztatják a siker érdekében, s egy újfajta dolog jön ki, amely már nme olyan, mint az eredeti történet. :cry:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146030 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kritizálni mindent lehet, de akkor csináljatok jobbat.-szól a mondás...

P.J. hangsúlyozta, hogy minden egyes jelenet leforgatása előtt újra, és újra elolvasta a könyv odatartozó részét. Biztos vagyok benne, hogy nem tudott mindent 100%-osan úgy megvalósítani, ahogy elképzelte, de saját bevallása szerint igyekezett. Kompromisszumokat kellett bizony kötnie!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #146028 Írta: kmarci
kmarci válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A film tényleg nagyon hosszú lett, de szerintem azért, mert sok benne a felesleges dolog, mait csak az akció kedvéért tlaáltak ki, s sok lényege dolog meg ezért maradt ki.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145957 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kmarci írta: A II. részben sok hülyeség van, például Aragorn eltűnése, vagy az, hogy a filmet jóval a valódi cselekmény vége előtt fejezték be, mégis nagyon hosszú, mert sok benne a hülyeaség, a lényeg meg lemaradt a végéről. Egy filmnél a cselekmény az első, s csak utána jön az akció, ennek a filmnek pedig egyszerűen nincs cselekménye, egy bugyutaság az egész! Szerintem...


Egy háromrészes sorozatban mindig a középső részt a legnehezebb megcsinálni. Nem lehet mindenkit újra bemutatni, és nem lehet kikerekíteni a sztorit.
"Hülyeség" ugyan van a filmben, de azért még elviselhető. A lényeg lemaradt volna? És mi a lényeg ebben a filmben? A csata vége? Vagy más? Kicsit tényleg összecsapott lett a film vége, de csak azért, mert limitálva van a hossza. Egyszerűen nem fért több bele. A bővített változat majdnem háromnegyed órával lesz hosszabb, és abból is kimaradnak dolgok.
Egyetértek gande véleményével: ez a 3 film PJ változata a Gy.U.-ról.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145955 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A hozzáállás a lényeg :-) .


Mi a jó Tolkien Gyuruk Urájában? Jöhetne a felsorolás, de most ússzuk meg annyival, hogy csupa filmre adaptálhatatlan dolog. Mert ugye semmiképpen sem az egy mondatra leegyszerusített történetben rejlik az ereje?...Pedig ez az amiban leginkább megegyezik a filmmel...Karakterek, hangulat...(?)
Ez a mu valakit megihletett, aki felhasználva az alapot, újat teremtett. P.J maga is nyilatkozta, teccik-nem teccik..ez az o változata.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145939 Írta: kmarci
kmarci válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A II. részben sok hülyeség van, például Aragorn eltűnése, vagy az, hogy a filmet jóval a valódi cselekmény vége előtt fejezték be, mégis nagyon hosszú, mert sok benne a hülyeaség, a lényeg meg lemaradt a végéről. Egy filmnél a cselekmény az első, s csak utána jön az akció, ennek a filmnek pedig egyszerűen nincs cselekménye, egy bugyutaság az egész! Szerintem...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145886 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha jól emlékszem, akkor a FotR bővítettje is 10000 körül volt. Mondjuk nekem csak VHS-en van meg... :cry:

A TTT-ről: Alyrral és Thaurral értek egyet. Képtelenség lett volna egy az egyben vászonra vinni ezt a könyvet. Persze vannak dolgok, amik nekem sem tetszenek, ez természetes, de nem tetszhet mkinek minden.
Tolkien megírta a könyvet, PJ megcsinálta a filmet. Ennyi a különbség.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145805 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Thaurwathiwen írta:

kmarci írta: Hi!
Ugye abban egyetértünk, hogy a 2. rész nem volt valami jó? Ha belegondoltok, feltűnik, hogy egyáltalán nem hasonlít a könyvre. Aki cstákat, s séz nélküli akciót akar, az nézze meg, de ez már nem Gyűrűk Ura, ez szégyen, ahogy ezt a filmet csinálták!


Hmm....én se értek egyet ezzel, én mélységesen tisztelem PJ-t ahogy megcsinálta ezt a filmet, mert ismerjük már el, hogy a film így volt jó, egy filmvászon teljesen más terep, mint a könyv, ha szószerint megcsinálják a filmet, akkor iszonyatos unalmas lenne...bármennyire is ellenezzük, PJ filmre vitte a TTT-t
De ha valaki azt mondja, hogy szégyen, az hajrá csinálja meg maga jobbra :roll:


Minél többször megnézem, annál jobban tetszik...
(előszörre nem tetszett, de az apróságokon túl kell lépni)
A Gyűrű szövetségével szemben, ez a film érzelmileg is hatással van rám...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145804 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én megvárom a harmadik részt, mielőtt "jó vagy nem jó film"-témában nyilatkozom: úgy gondolom, hogy ahogy a három kötet EGY könyv, úgy a három rész is EGY film, és csak akkor tudo megítélni, milyen is valójában, ha az egészet láttam már.

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145799 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
8O
Majdnem 10000 forint!!!

Inkább megvárom amíg kijön, aztán leíratom...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145798 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok fiatalok!
A netpiacon beharangozták a TTT bővített verzióját. előzetes számítások szerint november 27-re fog kijönni, és ha a netpiacon keresztül szerzed be, akkor 9391Ft-ba fog kerülni. Én már előrendeltem, mostmár csak ki kell várnom a majd' másfél hónapot. 45! perccel lesz hosszabb, mint a moziverzió! Nézzétek meg:
www.netpiac.hu/display/index.pht ... 29&style=1

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145706 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kmarci írta: Hi!
Ugye abban egyetértünk, hogy a 2. rész nem volt valami jó? Ha belegondoltok, feltűnik, hogy egyáltalán nem hasonlít a könyvre. Aki cstákat, s séz nélküli akciót akar, az nézze meg, de ez már nem Gyűrűk Ura, ez szégyen, ahogy ezt a filmet csinálták!


Hmm....én se értek egyet ezzel, én mélységesen tisztelem PJ-t ahogy megcsinálta ezt a filmet, mert ismerjük már el, hogy a film így volt jó, egy filmvászon teljesen más terep, mint a könyv, ha szószerint megcsinálják a filmet, akkor iszonyatos unalmas lenne...bármennyire is ellenezzük, PJ filmre vitte a TTT-t
De ha valaki azt mondja, hogy szégyen, az hajrá csinálja meg maga jobbra :roll:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145705 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nimrodel Melian írta:

kmarci írta: Hi!
Ugye abban egyetértünk, hogy a 2. rész nem volt valami jó? Ha belegondoltok, feltűnik, hogy egyáltalán nem hasonlít a könyvre. Aki cstákat, s séz nélküli akciót akar, az nézze meg, de ez már nem Gyűrűk Ura, ez szégyen, ahogy ezt a filmet csinálták!

Hát, én egyáltalán nem értek ezzel egyet. :nono: Szerintem a TTT pont úgy szenzációsan jó lett, mint a FotR, és mint a RotK lesz. Vannak hibái, persze, de ezek ellenére minden tiszteletem a készítőké!


Hát sztem nem olyan jo akkor se mint a FOTR.. szvsz jo lett ez is de télleg vannak benne olyan részek amikről nagyon látszik h nem a könyv alapján hanem az akció kedvéért csinálták... és ezzel én pl sehogy se tudok kibékülni :shake:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145698 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kmarci írta: Hi!
Ugye abban egyetértünk, hogy a 2. rész nem volt valami jó? Ha belegondoltok, feltűnik, hogy egyáltalán nem hasonlít a könyvre. Aki cstákat, s séz nélküli akciót akar, az nézze meg, de ez már nem Gyűrűk Ura, ez szégyen, ahogy ezt a filmet csinálták!

Hát, én egyáltalán nem értek ezzel egyet. :nono: Szerintem a TTT pont úgy szenzációsan jó lett, mint a FotR, és mint a RotK lesz. Vannak hibái, persze, de ezek ellenére minden tiszteletem a készítőké!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #145697 Írta: kmarci
kmarci válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hi!
Ugye abban egyetértünk, hogy a 2. rész nem volt valami jó? Ha belegondoltok, feltűnik, hogy egyáltalán nem hasonlít a könyvre. Aki cstákat, s séz nélküli akciót akar, az nézze meg, de ez már nem Gyűrűk Ura, ez szégyen, ahogy ezt a filmet csinálták!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #143905 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ringbearer írta: Ugye a 4 dvd+ asszem még egy Gollamról, és
még 2 a Hildebrant testvérek rajzai, meg Tolkienről
archív felvételek!


Én akárhogy guvasztom a szemem (így: 8O) nem látom a 7 DVD-t. Az oldal csak a "J.R.R. Tolkien: Master of Rings" DVD-t mutatja, egy bónusz zenei CD-vel kiegészítve. (ezt a DVD-t nálunk is lehet/lehetett kapni, csak nem ilyen extra változatban)
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #143882 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
És ilyen DVD itt is lesz majd valamikor? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #143873 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ugye a 4 dvd+ asszem még egy Gollamról, és
még 2 a Hildebrant testvérek rajzai, meg Tolkienről
archív felvételek!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.870 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére