A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 1 hónapja #139093 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát akkor várunk a Rotk-ig ezzzel a kérdéssel. Csak az a baj hogy így januárig izgulhatunk mennyire lesz megváltoztatva a történet... Arwen érkezik majd a zászlóval és hasonlók ugyebár.
Egyébként szerintem nem olyan életbe vágóan fontos hogy benne legyen a moziváltozatban az hogy hova is ment Arwen. Aki nem olvasta a könyvet annak gőze sincs mi hol merre miért, nekik azt is lehetne mondani hogy Arwen szürkerévbe ment, ugyse számítana semmit.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #139087 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta:

Ghargoqurk írta: Gondolom a TTT bővítettből is kiderül majd hogy mi is történik, de ha jól sejtem Arwen Lórienbe ment.


Hát ez csak a RotK elején fog kiderülni, a bővítettben nem :(


...Ami, valljuk be őszintén, tényleg szükséges, hogy a moziváltozatban benne legyen!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #139068 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ghargoqurk írta: Gondolom a TTT bővítettből is kiderül majd hogy mi is történik, de ha jól sejtem Arwen Lórienbe ment.


Hát ez csak a RotK elején fog kiderülni, a bővítettben nem :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #139037 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Aldarion írta:

Nimrodel Melian írta:

Aldarion írta: Szóljatok ha hülyeséget írok, de végülis hova indult Arwen Völgyzugolyból?

Szerintem Elrond valamennyire meggyőzte arról, hogy menjen velük Szürkerévbe, csak aztán majd meggondolja magát. (Remélhetőleg - valószínűleg.)

Hát ezt én is nagyon remélem. Attól félek, (végül is ez nem valószínű) hogy a filmben Arwen elutazik, s ezt látva Aragorn feleségül veszi Éowynt. Ez mondjuk elég valószínűtlen, de PJ.-től minden kitellik.

Aldarion :boromir1:


Azért ez egy kicsit merész feltételezés nem gondolod ?
Gondolom a TTT bővítettből is kiderül majd hogy mi is történik, de ha jól sejtem Arwen Lórienbe ment.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138990 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
van vmi kirrály jelenet a RoTK-ból a DVD-n? nem lehet azt vhonnan letölteni?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138987 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
amikor a rohaniak lerohanják az uruk-hai orkokat éjszaka. és TTT

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138981 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Á, ilyen biztos, hogy nem lesz! Ne félj!

Ez a kép mit ábrázol? Mi történik? Kik vannak rajta? (Lehet, hogy nem is TTT)
www.council-of-elrond.com/galler ... s/ea_p.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138964 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nimrodel Melian írta:

Aldarion írta: Szóljatok ha hülyeséget írok, de végülis hova indult Arwen Völgyzugolyból?

Szerintem Elrond valamennyire meggyőzte arról, hogy menjen velük Szürkerévbe, csak aztán majd meggondolja magát. (Remélhetőleg - valószínűleg.)

Hát ezt én is nagyon remélem. Attól félek, (végül is ez nem valószínű) hogy a filmben Arwen elutazik, s ezt látva Aragorn feleségül veszi Éowynt. Ez mondjuk elég valószínűtlen, de PJ.-től minden kitellik.

Aldarion :boromir1:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138953 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Adelard írta:

Nilraen írta:

Adelard írta:

Nilraen írta:

loni írta: Engem csak egyvalami zavar:miért van az,hogy a tünde szövegek hol magyarul,hol tündéül,hol mindkét nyelven feliratozva vannak???!!! :rmad2:


A tünde szöveget tündéül feliratozták??? :hein:


Igen elöfordul... nem vetted észre? Engem is idegesitett kicsit...


Én nem vettem észre mert a moziban ugye jól volt feliratozva,a gépemen angolul van feliratozva,VHS-en meg néhol feliratozva van néhol meg nincs.(legalábbis azon amelyiket kikölcsönöztem)


Sztem azért a moziban is érdekes a felirat, néhány helyen.. én még csak ott láttam a 2 Tornyot. (meg a táborban, de arról a feliratról inkább ne beszéljünk :D )


Sajnos arra hogy a moziban milyen volt a feliratozás nem igazán emléxem... :oops: A táborban ugye meg nem voltam :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138950 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

Adelard írta:

Nilraen írta:

loni írta: Engem csak egyvalami zavar:miért van az,hogy a tünde szövegek hol magyarul,hol tündéül,hol mindkét nyelven feliratozva vannak???!!! :rmad2:


A tünde szöveget tündéül feliratozták??? :hein:


Igen elöfordul... nem vetted észre? Engem is idegesitett kicsit...


Én nem vettem észre mert a moziban ugye jól volt feliratozva,a gépemen angolul van feliratozva,VHS-en meg néhol feliratozva van néhol meg nincs.(legalábbis azon amelyiket kikölcsönöztem)


Sztem azért a moziban is érdekes a felirat, néhány helyen.. én még csak ott láttam a 2 Tornyot. (meg a táborban, de arról a feliratról inkább ne beszéljünk :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138946 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Aldarion írta: Szóljatok ha hülyeséget írok, de végülis hova indult Arwen Völgyzugolyból?

Szerintem Elrond valamennyire meggyőzte arról, hogy menjen velük Szürkerévbe, csak aztán majd meggondolja magát. (Remélhetőleg - valószínűleg.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138932 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szóljatok ha hülyeséget írok, de végülis hova indult Arwen Völgyzugolyból?

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138813 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Adelard írta:

Nilraen írta:

loni írta: Engem csak egyvalami zavar:miért van az,hogy a tünde szövegek hol magyarul,hol tündéül,hol mindkét nyelven feliratozva vannak???!!! :rmad2:


A tünde szöveget tündéül feliratozták??? :hein:


Igen elöfordul... nem vetted észre? Engem is idegesitett kicsit...


Én nem vettem észre mert a moziban ugye jól volt feliratozva,a gépemen angolul van feliratozva,VHS-en meg néhol feliratozva van néhol meg nincs.(legalábbis azon amelyiket kikölcsönöztem)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138809 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

loni írta: Engem csak egyvalami zavar:miért van az,hogy a tünde szövegek hol magyarul,hol tündéül,hol mindkét nyelven feliratozva vannak???!!! :rmad2:


A tünde szöveget tündéül feliratozták??? :hein:


Igen elöfordul... nem vetted észre? Engem is idegesitett kicsit...

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138801 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

loni írta: Engem csak egyvalami zavar:miért van az,hogy a tünde szövegek hol magyarul,hol tündéül,hol mindkét nyelven feliratozva vannak???!!! :rmad2:


A tünde szöveget tündéül feliratozták??? :hein:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138772 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Engem csak egyvalami zavar:miért van az,hogy a tünde szövegek hol magyarul,hol tündéül,hol mindkét nyelven feliratozva vannak???!!! :rmad2:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138422 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Nilraen: hogy jön ide a FotR bővítettje? Amit én írtam, azok a TTT normál változatának extrái (a kisfilmek és a klip, meg egyebek). Egyébként a bővített változat extrái exkluzív dolgok lesznek, amelyek még sehol nem jelentek meg a neten (legalábbis nem hivatalosan ;) ), és máshol sem.


Hát úgy ,hogy én azt hittem ,hogy azok a kisfilmek amik a lordoftherings.net-en vannak a FOTR bővitett DVD-én vannak. :oops: :oops: De ha minden igaz tévedtem.... :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138420 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nilraen: hogy jön ide a FotR bővítettje? Amit én írtam, azok a TTT normál változatának extrái (a kisfilmek és a klip, meg egyebek). Egyébként a bővített változat extrái exkluzív dolgok lesznek, amelyek még sehol nem jelentek meg a neten (legalábbis nem hivatalosan ;) ), és máshol sem.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138413 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Kisfilmek: www.lordoftherings.net

A FOTR bővitett DVD-én csak ezek a kisfilmek és interjuk vannak,vagy v.mi más is?

Ulmo írta: Teljesen más extrák vannak a két változaton


És azokat az extrákat amik a NEM bővített DVD-n vannak,le lehet majd tölteni valahonnan?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138319 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha csak az extrákat nézzük, akkor nehéz a kérdés :( Teljesen más extrák vannak a két változaton. De ha a filmet + az extrákat, akkor mindenképpen a bővített változat a nyerő.

Egy örömteli hír a végére:

Toma a Mozinet fórumán írta: Kedves Drukkerek!

Örömmel jelenthetem, hogy elkészült a TTT bővített és igencsak javított magyar változata. Remélem díjazzátok majd azt az egyedülálló jelenséget, hogy a mozi változatot majd negyven (!) helyen javítottuk. Ez a Tolkien Társaság képviselőjével egyeztetve történt. Biztos vagyok benne, hogy egy több, mint 3 és fél órás mozi szövegében van annyi vita alapanyag, hogy "a helyzetet még lehet fokozni". Nagyon nagy meló volt, és nagyon köszi mindenkinek a sok segítő hozzászólást. Gimli mondja most, hetedmagunkkal jöttünk és Brego és a többi... Köszi, és hallgassátok szeretettel, nagyon szép film. Most inkább csiszolt a mester, nics nagy újítás, de a magyar bővített most nagyon más, új, a javítások jelentősek!

Várjátok izgalommal!

Toma


Várjuk :bounce:
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138318 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintetek érdemesebb megvenni a tavalyinál ezt az új DVD-t(több rajta az extra,olyan dolgok is vannak rajta amiket nem lehet letölteni),vagy várjak a bővítettig?(pénz szempontjából nem mindegy)

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138312 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az árnyalatnyi eltérések max a magyar szövegben lehetnek, ott is a feliratoknál.

Szméagol: ha nagyon kell a videoklip, felírom neked CD-re (esetleg a RotK werkfilmjével együtt ;) )
Kisfilmek: www.lordoftherings.net A menüben The Films-Exclusives-Video. Itt van az összes filmecske, quicktime formátumban.

Akik látták a bővített verzió kedvcsinálóját: mit szóltok Denethorhoz?
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138297 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Penngaladiel írta: Állítólag észrevehető itt-ott árnyalatnyi eltérés a moziban látottaktól, ti, akik már láttátok a DVD-t, észrevettetek ilyesmit?


Én sajnos nemigen...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138295 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Állítólag észrevehető itt-ott árnyalatnyi eltérés a moziban látottaktól, ti, akik már láttátok a DVD-t, észrevettetek ilyesmit?
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138293 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Az extrák tényleg nagyon királyok. :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138248 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:bawling: :bawling: :bawling: Ez tényleg gonosz volt.....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138247 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mae govannen!

(gonosz lesz, és kicsit OFF, de nem is, mindegy: ) VAN DVD-M MÁR TEGNAP 8 ÓTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jó minden extra, és a 3. rész előzetese, meg a 2. rész bővítettjének előzetese csúcsszuper :!: :D :P :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138241 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jaj,ne fájdítsátok már a szívem!Nekem nincs DVD lejátszóm..... :bawling: :bawling: :bawling:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #138240 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én ma megnéztem az összes extrát. A kibővített kedvcsináló egyszerűen király! Bárcsak nov. 18. lenne már! A ROTK előzetes is elég meggyőző.
Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy TTT sokat fog emelkedni a kibővítésekkel...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #138230 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Ulmo: :) És azt a Gollum's Song-os videoklipet hol lehet letölteni? (Ugye le lehet?) A kisfilmeket hol lehet letölteniíiíi? Hát én nagyon vak vagyok, de nem láttam/látom sehol. 8O :oops:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.803 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére