FOTR 4 lemezes DVD

Több
20 éve 11 hónapja #141824 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Vilya: szerintem nem innen vetíteték a klippeket hanem egy másik _Neo dvd-ről!
a tanács paródia rajta van,a jeleneteket végigpörgetrve az utolsó oldalon nyomd tovább a tovább gombot az utolsó jelenet után és ott lesz...
asszem...remélem érted ahogy leírtam...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141823 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Üdv!

Képzeljétek megkaptam a névnapora a 4 lemezes dvd-t! Juppííí!! :lol: :P
Lenne ezzel kapcsolatban egy kérdésem:
A táborban nem emlékszem, hogy erről a négylemezes dvd-ről vetítették e Enyának a klippeit, mert ha igen, akkor hol találom meg a dvd-n? És a táborban ugyancsak vetítettek Elrod tanácsáról egy vicces részt. Az is rajta van valahol a dvd-n?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141758 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Aldarion irta:
Szerintem egyszerűen azt gondolta, hogya kérdést már letárgyalták. Új témát akart kezdeni. Vagy éppen Bilbó beszéde visszaidézte a szülei emlékét, és azért nem akarta folytatni a témát.

Hmm... Erre nem is gondoltam.De most hogy mondod tenyleg olyan a hanglejtese mint aki kenyelmetlen helyzetbol szeretne kijonni...

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141753 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Lilliana írta: Es veletlen nem tudja valaki a valaszt a tegnapi kerdesemre?

Szerintem egyszerűen azt gondolta, hogya kérdést már letárgyalták. Új témát akart kezdeni. Vagy éppen Bilbó beszéde visszaidézte a szülei emlékét, és azért nem akarta folytatni a témát. :?

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141668 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Jaj ,persze Zsakos-t mondott, es en is azt akrtam irni csak nem figyeltem oda :oops: :oops: :oops:
De kulomben mi a Zsakosok hires szelleme??? A figyelmetlensegem mellett azert is irtam Tuk-ot mert ugyebar Bilbo anyukaja is az volt es az o csaladjaban akadtak olyan kalandosabb hobbitok is.Vagy muveltebbek. Vagy erdeklodobbek , ha erted mire gondolok(nem mondom hogy a zsakosok nem muveltek de a "furcsasag" inkaBB a Tukokat jellemezte. Nem?
Es veletlen nem tudja valaki a valaszt a tegnapi kerdesemre?
(MIT akar Frodo a kocsmaval?)

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 órája #141642 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Liliana: az a mondat nem úgy hangzik, hogy "benned láttam a Zsákosok igazi szellemét" ? Ekkora bakit csak nem követnek el, hogy Zsákos Frodót Tuknak nevezzék...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 órája #141637 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Hat itt is regen jart mar valaki t'om most mar mindenki a ttt bovitetten izgul. De meg mindig (majd fel ev az elso Fotr bovitett megnezese utan) nem ertem Frodot amikor azt kerdi Bilbotol hogy jart-e mar mit'om ilyen serfozdeben , amikor a nagybatyja azt mondja hogy csak benne latott igazi "Tuk"-ot :oops: .
Bocsi ha mar esett rola szo!!!

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139034 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Győrben szinén 9990 Ft!szerintem az országban szinte mindenhol ennyi!már nagyon nem megy le az ára ha jól gondolom...bár majd meglátjuk!

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139031 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Én Győrben láttam a Plazában. Az árát nem tudom. (Én arra várok, hogy hátha majd kiadják mind a hármat egyszerre, majd akkor veszem meg - feltéve, ha lesz ilyen. :roll: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139013 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Én a Tesco-ban még láttam. (Tb.) Bp-en még biztos sok helyen lehet kapni.
9999Ft (vagyis 10000) :roll:

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139009 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Sziasztok!

Ebben a topicban még nem jártam, de most már igen! :wink:
Egy nagy kérdéssel fordulok felétek:
Lehet-e még kapni a FOTR bővitett 4 lemezes dvd-t? ÉS ha még lehet, akkor mennyibe kerül körülbelül?
A válaszokat előre is köszönöm!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138784 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Morgul írta: Nézd én ezt úgy oldom meg, hogy csak a bővített verzókat veszem meg... a többit lerippelem CD-re (és ez nem lopás, mert a bővítettet pénzért megvásárolom).


Ezt gondold át még egyszer. Ez bizony lopás, tökmindegy, hogy mit veszel meg mellette. És jó lenne, ha erről nem beszélnénk nyilvánosan. :nono:

Más: a Hobbit egyszer már meg lett filmesítve, rajzfilm formájában.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138763 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Morgul írta: De addigis reméljük, hogy a Hobbit is megfilmesítésre kerül...

Erről jut eszembe, láttam egy rajongó által készített The Hobbit trailert :lol:
Összevágta a FOTR-ból és a Dragonheart-ból... :) hogy mire ráérnek egyesek :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete - 21 éve 2 hete #138762 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Nézd én ezt úgy oldom meg, hogy csak a bővített verzókat veszem meg... A többi kiadás nem érdekel. De, ha 10+ év múlva megjelenne egy ilyen digitálisan felújított, újravágott extra-bővített trilógia verzió díszdobozban, akkor én biztos, hogy örömmel megvenném.

Én úgy vagyok vele, hogy semmit sem kötelező. Senki sem mondja, hogy vegyed meg az összes kiadást (díszdobozos, sima, bővített stb.) és az összes "merchandise" cuccot. Vedd meg azt, amelyik kell neked.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138758 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
:roll: Még több pénzt...

Most végülis HATSZOR veszed meg a három filmet (a simákat, plusz majd a bővítettet, netán 20-ezerért díszdobozban egy műanyag figuráért), plusz gondolom majd a 3 együtt is megjelenik díszdobozban, bizti valami kiegészítő extrával (figura, filmecske, ingyombingyom), ergo hetedszer is kiadsz az egészért ennyi pénzt... (Németeknél különböző konstrukciókkal veheted meg, szintén jóóóóó pénzen a dvd-t, ott gyűrűvel is lehet pl. választani...)

Nem húzzák le a rajongókat? Dehogynem :evil:

Miért nem lehetett eleve a bővített verzióval kezdeni? Amúgy is így kerekebb a film. Na mind1.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138757 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
PJ azt nyilatkonzta, hogy nem kell extra-bővített változat megjelenésére számítani, ugyanis nem tartaná etikusnak, hogy még több pénzt leakasszanak a rajongókról. Viszont azt is nyilatkozta még régebben, hogy minden bizonnyal (majd jónéhány év múlva) megjelenteti a Gyűrűk ura digitálisan felújított és hibákat korrigált változatát, amelyek valószínűleg extra-bővített kiadások lesznek (tehát a bővítetthez még hozzácsatol plusz kivágott jelneteket). Az a kiadás csak a filmtrilógiát fogja tartalmazni extrák nélkül. De arra még várnunk kell egy jó 10-20 évet... szóval a ROTK bővített után is lesz mire várni ezek szerint. :wink: Mondjuk jó hosszú várakozás lesz. :(
De addigis reméljük, hogy a Hobbit is megfilmesítésre kerül...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Palimir írta: A TTT bővített tényleg 5 DVD-s lesz?

Nem, alapból 4 DVD-s. Az extra változat lesz 5 DVD-s, amihez a Gollam szobrocska jár. Az 5. DVD Gollam készítéséről szól, és egy kis könyvecske is lesz mellé, szintén Gollamról.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138741 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

zshajni írta: Evidens, hogy aki a 4 lemezes kiadvánnyal rendelkezik, az már nem veszi meg a 2 lemezest :evil: .

Számomra ez nem olyan evidens :) Én beszereztem mindegyik változatot, már csak az extrák különbözősége miatt is :)
A TTT bővített tényleg 5 DVD-s lesz?
És vajon lesz olyan, hogy kiadják a három filmet extra bővített verzióban? Akkor fogom csak tépkedni a hajam... :lol:

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138595 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

zshajni írta: Egyébként van olyan extra a 2 lemezesen, amiért érdemes lenne kikölcsönözni?

Pl: előzetesek

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138591 Írta: zshajni
zshajni válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Köszi Ulmo a segítséget! Biztos én vagyok a telhetetlen :roll: , de nekem hiányoznak ezek a kis apróságok :( . Evidens, hogy aki a 4 lemezes kiadvánnyal rendelkezik, az már nem veszi meg a 2 lemezest :evil: .
Egyébként van olyan extra a 2 lemezesen, amiért érdemes lenne kikölcsönözni?
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137909 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

zshajni írta: Sziasztok! Én csak most szereztem be a 4 lemezes dvd-t és nem találom rajta a trailereket és Enya betétdalát sem. Nincsenek rajta vagy csak én vagyok ennyire ügyes? :roll:


Sajnos nem fogod megtalálni őket, mert csak a 2 lemezes változaton vannak rajta :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137847 Írta: zshajni
zshajni válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Sziasztok! Én csak most szereztem be a 4 lemezes dvd-t és nem találom rajta a trailereket és Enya betétdalát sem. Nincsenek rajta vagy csak én vagyok ennyire ügyes? :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137557 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
én mindenesetre nevettem rajta. főleg amikor letolja a gatyáját, és mindenki elborad:-D, meg amikor frodó olyan nagy élvezettel nézi. meg aragorn legugol hozzá.

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137515 Írta: Ninniach
Ninniach válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Ipszilon, akkor ezek szerint megtaláltad az "Easter egg"-eket :D Az "Elrond tanácsa" paródián meg nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek-e 8O

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137506 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

ipszilon írta: azt láttátok, hogy a bővítetten lévő titkos TTT eőlzetesben, amikor pippin felmászik szilszakkállra, akkor reggel van, nem este?


Hm...érdekes megfigyelés! Talán abból adódik a különbség, hogy amikor az előzetes elkészült, még nem fejezték be teljesen a jelenet utómunkálatait.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137450 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
hát a bővítetten a jelenetválasztásnál kiválasztotd a legutolsót, azt a bővített stáblistát, onnan visszaléépsz a menübe és nyomsz egy lefelét, majd enter. és kész!

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137428 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
titkoos? Honnan lehet azt elobányászni?
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137425 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
azt láttátok, hogy a bővítetten lévő titkos TTT eőlzetesben, amikor pippin felmászik szilszakkállra, akkor reggel van, nem este?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135655 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Mághozzá pontosan november 18-án jelenik meg. Kazettán és DVD-n is.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135616 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Hunnai: lesz, novemberben. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére