FOTR 4 lemezes DVD

Több
21 éve 1 hónapja #135614 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Bocsássatok meg nekem egy hülye kérdést :heu: : jól tudom, hogy TTT-ből is lesz bővített DVD? És ha nem, akkor mikor jelenik meg?

Pussz: Hun

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135203 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

ipszilon írta: Samutól a A pici a nagy és a közepes hol van, mert nem találom.

Az a TTT DVD-n lesz, méghozzá a simán.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135202 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
rohadt jók az extrák. én úgy tudtam, hogy rajta vannak ttt bemutatók, meg ilyenek. Samutól a A pici a nagy és a közepes hol van, mert nem találom.

Viszont Trufa, Pippin és Frodó anyázásán szétröhögtem magam.

-Ki ez a tetves gyökér?
-Biztos valami statiszta...

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135108 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
már kikcseréltem

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135089 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Penngaladiel írta:

ipszilon írta: Basztikuli! Fél éves gondolkodás után végre megvettem a bővítettet, erre 3 Cd ugyanaz benne. Szóval csak 2 féle DVD van benne Még szerencse, hogy pont a film az a két DVD, és az extrákat cseszték el. A kettes CD-ből van három. :(

AZONNAL cseréltesd ki!!!!! Az extrák között is sok nagyon jó cucc van, el ne mulaszd!!!!


csak egyetérteni tudok az enyém már régi, de néha lefagy (tom tele van szemetekkel a gépem, és lassítja :D )
A DVD lejátszó túl nagy falat szegénykémnek

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135074 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

ipszilon írta: Basztikuli! Fél éves gondolkodás után végre megvettem a bővítettet, erre 3 Cd ugyanaz benne. Szóval csak 2 féle DVD van benne Még szerencse, hogy pont a film az a két DVD, és az extrákat cseszték el. A kettes CD-ből van három. :(

AZONNAL cseréltesd ki!!!!! Az extrák között is sok nagyon jó cucc van, el ne mulaszd!!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134997 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Basztikuli! Fél éves gondolkodás után végre megvettem a bővítettet, erre 3 Cd ugyanaz benne. Szóval csak 2 féle DVD van benne Még szerencse, hogy pont a film az a két DVD, és az extrákat cseszték el. A kettes CD-ből van három. :(

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134154 Írta: Silmalia
Silmalia válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Én ma néztem meg a 4lemezes DVD változatot, és nagyon jó.. Nekem nagyon tetszett. Főleg amikor a színészek nyilatkoztak egymásról.. :)

"Galadriel: There is nothing we can do for Frodo. The quest will claim his life. You have foreseen this. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134039 Írta: Tiki
Tiki válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
szia !

Én még új vagyok itt. nem ismered véletlenül Lara-t? :P :cross:
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134038 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Nem, a bővítetten nincs rajta az eredeti film.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134020 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Nekem nincs meg a 4 lemezes DVD, így felmerült bennem egy kérdés:
Azon a DVD-n csak a Film bővített változata nézhető meg, vagy le lehet játszani csak a "sima" Filmet is?
[size=9:36dqok16](Bocs, ha nagyon hülyeséget kérdeztem! :oops: )[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133909 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Valszeg óriási papírdobozban fogják árulni :lol: :wink:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132812 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Hát ahogy a kiadókat ismerem, van erre esély :roll: De honnan szereznek akkora tokot, amibe 12 DVD belefér :hein:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #132433 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Szerintetek van arra esély, hogy amikor már megvolt mind a három Film, akkor együtt megvehető lesz mind a három bővített DVD? :roll: (Mondjuk valamiféle díszkiadásban esetleg.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #131321 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Penngaladiel írta: A Haldír topikba már beírtam, de mivel a DVD-hez kapcsolódik, hátha mást is érdekel, hogy az első extra lemezen, a korai forgatókönyvek között látható egy prológus, Frodó narrátorszövegével. Csak érdekességként: a hang Craig Parkeré, aki Haldírt játszotta a filmben :D

Ahol megtaláljátok tehát:
Függelékek 1. lemez
'Visualizing the Story' -> 'Early Storyboards' -> 'The Prologue'



én már láttam a 2 extrát,de ez nekem úk amir itt leirtál... :)
mindjárt meg is nézem
jó tippet adtatok!!! 8)
hálás köszönet! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127958 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
A Haldír topikba már beírtam, de mivel a DVD-hez kapcsolódik, hátha mást is érdekel, hogy az első extra lemezen, a korai forgatókönyvek között látható egy prológus, Frodó narrátorszövegével. Csak érdekességként: a hang Craig Parkeré, aki Haldírt játszotta a filmben :D

Ahol megtaláljátok tehát:
Függelékek 1. lemez
'Visualizing the Story' -> 'Early Storyboards' -> 'The Prologue'
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125456 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Mae govannen!
Először is kösz a felvilágosítást, Sil, Ulmo.
Jó, most már értem, hogy a két dolog ugyanaz. 10 perces a 3. részről, jó lesz! Egyébként Sarah Michelle Gellar ismerősnek tűnt, de nem jöttem rá, hogy ő az.

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124013 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Legolin írta: Egyébként ki az a két másik valaki benne?

Sil írta: Jack Black és Sarah Michelle Gellar közreműködésével

Amúgy Sarah Michelle Gellar talán ismerős lehet, mint Buffy, a vámpírok réme... :wink:

Legolin írta: Mi ez az MTV díjkiosztós paródia pontosan, és mire van szükség a letöltéséhez?

Hát amit megnéztél, a Tanács-paródia, ami a DVD-re is rákerült... :wink: A letöltése teljesen simán megy, a megnézéséhez is maximum DivX codec kell...

Az előzetesről pedig nem lehetett előre tudni, hogy némelyik jelenet nem lesz benne a filmben...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124011 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Legolin: az "MTV díjkiosztós paródia" ugyanaz, amit elkezdtél nézni a GyU DVD-n, de nem tetszett neked ;) Az a két másik valaki a paródiában Sarah Michelle Gellar (Buffy, a vámpírok réme), és Jack Black.
Egyébként a TTT normál DVD-jén lesz egy 10 perces film a harmadik rész készítéséről.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124007 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Mae govannen!
Ghargoqurk: köszi, még vasárnap elkezdtem megnézni a paródiát, de annyira nem tetszett, ezért abbahagytam. Egyébként ki az a két másik valaki benne?
A TTT előzetese viszont jó volt, láttam olyan jeleneteket is, amik nem kerültek bele a filmbe; bár erre jobb lett volna hamarabb rájönni, még mielőtt bemutatják a filmet. :x
Ilyesmi vajon a TTT DVD-jén is lesz?
Mi ez az MTV díjkiosztós paródia pontosan, és mire van szükség a letöltéséhez?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #122776 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Az MTV díjkiosztós paródia (Jack Black és Sarah Michelle Gellar közreműködésével) letölthető innen is:
Jobb egérgomb, cél mentése más néven... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #122659 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Legolin:

Szerintem a 2 lemezesen nincs rajta de ezt nem tudom, a 4-esen tudom hogy megvan.
Ez egyébként Elrond tanácsának a pródiája, ha megnézed sírva fogsz röhögni.
Az első lemzen a jelenetválasztás menüben menyj az utolsó jelenetre (Elrond tanácsa ) és nyomj még egy lefelé gomdbot...megjelenik egy kis gyűrű a kép alján és nyomhatos a play-t. a Második lemezen ugyanígy egy TTT előzetes hozható elő, csak ott két torony jelenik meg a gyűrű helyett

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #122650 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Mae govannen!
Adastra: Mi ez a Fellowship of the piercind, és ez a 2 vagy 4 CD-sen van rajta?
Ulmo: Milyen paródia, hol és hogyan kell előhozni?

A DVD mindkét változatát láttam, de ezekről még nem hallottam :o

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121357 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Köszi Ulmo!

Ok értem. Bocs

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121295 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Ez idáig rendben is lenne, de ez NEM a KÉT Torony DVD topicja. Amíg nincs neki külön, addig lehet használni az Előzetesek, bemutatók topicot. OK?

(Morgul, még egy dolog: hogy ne kelljen mindent külön hozzászólásban javítanod, használd a Szerkesztés gombot a hozzászólásodnál.)
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121243 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121234 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Most néztem meg!!!!!

Szóval nem voltam hülye amikor azt mondtam, hogy legyünk optimisták!!!!
Ebben most nekem volt igazam hála Istennek, nem pedig Ulmonak - nem mintha bármi bajom lenne vele...


Most nagyon "hepi" vagyok.... :cheers: :bounce: :dance: :itscool:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121233 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
FIÚKKKKK!!!!! LÁNNYOKKKK!!!!!!
Nagy hírem van!!!!!
43 perces lesz a kibővített!!!!!!!!!
Csekkoljátok le a hivatalos oldalt!!!!!!


MINDENKI!!!!!!!


HURRRRRRRÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121232 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Ezt még én írtam egy 2-3 hete. Szóval tudom, hogy mire alapozzam a dolgot.:



www.lordoftherings.net/index_400_hv_presell.html

"DVD 4-disc set with 35 minutes of new and extended
scenes added to the film (also available on VHS)"


www.theonering.net/perl/newsview/8/1050423117

"Are you looking at about the same amount of additional footage for the Extended Cut of The Two Towers as you had on The Fellowship of the Ring?

PJ - "We're actually looking at a little bit more. We've ended up with about 43 minutes of additional material: I think The Fellowship had 32 minutes."


PJ - "I think the thing I am most excited about is the fleshing out and expansion of the Treebeard/Ent story. His story, more than any other single part of the film, was reduced for the theatrical version. Most of the Treebeard stuff is humorous. We have a great scene-which I really would have loved to put in the theatrical version-where he recites really bad poetry to the Hobbits, who are desperately trying not to fall asleep because that would be rude, and they don't want to be rude. In addition to the Treebeard material in that storyline, we also have a really funny sequence with Merry and Pippin and the Ent-draught, which is pretty much taken right from the book. There are a lot more surprises in that extra Fangorn material."


Most akkor 43 perces vagy 35 perces lesz a kibővített???!!!

Mert annó még olyan hírek is felröppentek, hogy a film maga valójában 4 órás, amit PJ csak nagy kínokkal tudott 3 órásra vágni. Kezdek aggódni a kibővítettért... egyre kevesebb a bővítés benne.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #121230 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Morgul :

Az előzetesek topicba Ulmo írta be: A film 35 perccel lesz hoszabb a hivatalosan megerősített hírek szerint, nem pedig 43 !!!!!

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.476 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére