J. K. Rowling: Harry Potter

Több
18 éve 6 hónapja #287746 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Az igaz, hogy D. nagyon legyengült, és nem tudhatjuk, h a továbbiakban milyen hatással lett volna rá, amit megivott -

Kihányta volna Voldemortot, és akkor egy hányás lett volna a horcrux :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287733 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De nem lehet Dumbledore horcrux!!! Az a lötty, amit Harry belédiktált, nem lehetett olyasvalami, ami a lelket tartalmazta, mivel az valóban egy medálban volt, tehát nem a bájitalban! A medált elvitte vki, következésképp azt a levet, amit D. megivott, nem Voldemort öntötte a tálba, hanem az illető, aki elvitte az eredeti horcruxot. Sz'al én ezt a "D. a horcrux" elméletet elvetném... Az igaz, hogy D. nagyon legyengült, és nem tudhatjuk, h a továbbiakban milyen hatással lett volna rá, amit megivott - de nem lehetett a horcrux, mert... mert... öööö, na! Mert azért! Mert Voldemort nem a lötyibe, hanem a medálba ültette a lelkét. De ezt már mondtam. Nnna.


Értitek? :)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287728 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Finwe írta:

Rayan írta: Egyébként támogatom azt az elmés feltevést, hogy Dumbledore Voldemort egy részét itta meg (azért is gyötörték szörnyű látomások), és mikor könyörög Pitonnak, hogy "kérlek", valójában arra kéri, hogy ölje meg, ezért is végez vele Piton olyan gyorsan. Így sztem Dumbledore tuti horcrux volt.

Igen ott a barlangban Harry lelket öntött Dumbledore-ba.


:mrgreen:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287707 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rayan írta: Egyébként támogatom azt az elmés feltevést, hogy Dumbledore Voldemort egy részét itta meg (azért is gyötörték szörnyű látomások), és mikor könyörög Pitonnak, hogy "kérlek", valójában arra kéri, hogy ölje meg, ezért is végez vele Piton olyan gyorsan. Így sztem Dumbledore tuti horcrux volt.

Igen ott a barlangban Harry lelket öntött Dumbledore-ba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287702 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

_Newra írta: Már én is nagyon sokat gondolkodtam Pitonon. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz-e.
Többféle megoldásra jutottam:

-Ha Piton gonosz:
Érthető a Megszeghetetlen Eskü és Dumbledore megölése.

-Viszont, ha Piton jó:
Muszáj neki letenni a Megszeghetetlen Esküt, hogy Bellatrix ne gyanakodjon. (És ekkor még nem tudhatja mi lesz Draco feladata.)
Mikor Draco nem tudja elvégezni a feladatát és Piton odaér, muszáj megölnie Dumbledore-t, mert ugye felesküdött, hogy megteszi Draco helyett.
Idézem:
"...megteszed-e azt, amivel a Sötét Nagyúr megbízta Dracót?"


Viszont azt nem tudom elfelejteni, hogy Dumbledore vmiért nagyon bízott Pitonba. (Lehet, hogy neki is tett egy Megszeghetetlen Esküt???) :oops: :lol:

És simán lehetett kettős ügynök is... Sőt, szvsz az volt, csak a kérdés, hogy kinek szolgált valójában és ki után kémkedett?
Valóban nagy kérdés.
Én szívem szerint a Voldemortnak szolgált mellett teszem le voksot, mert nem szeretem Piton fejét.
Eszem szerint viszont a "Piton jó"-ra szavaznék. Egy újabb csavar tekintetében...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287699 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Már én is nagyon sokat gondolkodtam Pitonon. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz-e.
Többféle megoldásra jutottam:

-Ha Piton gonosz:
Érthető a Megszeghetetlen Eskü és Dumbledore megölése.

-Viszont, ha Piton jó:
Muszáj neki letenni a Megszeghetetlen Esküt, hogy Bellatrix ne gyanakodjon. (És ekkor még nem tudhatja mi lesz Draco feladata.)
Mikor Draco nem tudja elvégezni a feladatát és Piton odaér, muszáj megölnie Dumbledore-t, mert ugye felesküdött, hogy megteszi Draco helyett.
Idézem:
"...megteszed-e azt, amivel a Sötét Nagyúr megbízta Dracót?"


Viszont azt nem tudom elfelejteni, hogy Dumbledore vmiért nagyon bízott Pitonba. (Lehet, hogy neki is tett egy Megszeghetetlen Esküt???) :oops: :lol:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287676 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Morgana írta: Tudom, a fórumon túlteng a kereszténység-ellenesség, úgyhogy szelidítem, amit mondtam volna (bár már lelőtte valaki más is),
hogy R gyanúsan régi toposzt használna azzal, ha D valóban tudatosan áldoztatná fel magát P által.

Iiigen, a Krisztus utolsó megkísértésére gondolok.
Piton Júdás-típusa már ígyis, úgyis áll - ld. azt az apostolt sem szerette a többi (tanítás ellen való pénzszeretete miatt - itt Piton a fekete mágiát szereti). Ehhez tök jól illeszkedne a titkos szövetség az önfeláldozó és a hm... kb. kivégző-beteljesítő alak között.

Ne szaladjatok a falnak, ha tényleg így lesz, az mindössze egy szép bizonyítéka annak, hogyan vándorolnak a narratív fordulatok, toposzok, szimbólumok a (nyugati) kultúrában. :)


VÉGRE! Végre valaki, akinek szintén ez jutott eszébe! Krisztus utolsó megkísértése űberrulz. Azóta nem engedem bántani Júdást.

Piton is ilyen! Na ugye!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287669 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Laemunh írta: HP- ben is van Proudfoot... :P Öcsém talált néhány tucatnyi mondatot, ami azonos a GYURÁban és a HP- ben... :twisted: "...és a Sötét Úr visszatér..." :twisted: :twisted:

Sztem ez a témánál elkerülhetetlen... :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287647 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: Azért elég furán jönne ki, hogy a horcruxhoz meg kell ölni valakit, de egy csöppet sem zavaró az óriási szeretett. Bár lehet, hogy csak nekem az. :roll:

Amúgy Rowlingban azt szeretem, hogy hiába találgatunk, a végén úgyis teljesen másképp oldja meg, mint ahogy mi gondoltuk. :) Az ötödik előtt is mennyire aggódott már mindenki, hogy Hagrid meg fog halni, és ha jól emlékszem, a hatodik előtt is szóba került egyszer-kétszer a Weasley-család, nem utolsó sorban legifjabb fiúkkal. Ugyebár még mindenki él. :)

Mások is azt a medált tartják a legvalószínűbbnek a horcruxnak, amelyiket Harryék tettek félre az ötödikben. Kinézném azt, hogy időközben eltűnt a házból, a többi Black-holmival együtt, Mundy keze nyomán. :)

Dracot én sajnáltam, ahogy Narcissát is. Nem lehet könnyű nekik most az élet, hogy Lucius enyhén szólva elcseszett nekik mindent. Tényleg, mit gondoltok, mi lesz Dracoval?

Rabyn: Én olvastam egy időben, és ép mostanában akarok újra nekiülni. Szívesen beszélgetnék róla.

Narcissát én is sajnáltam... Neki Draco a fia, nem tehetett semmit, csakis aggódhatott, nem volt beleszólása, nem lehetett mellette... Igen, Dracónak sem volt választása valószínűleg, de valószínűleg nem utasította volna akkor sem, ha lett volna...
Minek találgassunk h mi lesz vele, ha úgyis más lesz?... :lol:
Szvsz sem lehet Harry horcrux, mert a horcrux csinálás nagyon bonyolult varázslat, nem valószínű hogy meg lehet csinálni csak úgy véletlenül és mivel Voldemort meg akarta ölni Harryt, hát nem tudhat róla hogy horcrux lenne...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #287641 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Voldemort megmaradhatna Harryben, ha csinált volna vele olyan varázst, de erre nicsen semmi utalás.
Sztem a horcrux-mágiát nem akadályozza meg a szeretet.


Azért elég furán jönne ki, hogy a horcruxhoz meg kell ölni valakit, de egy csöppet sem zavaró az óriási szeretett. Bár lehet, hogy csak nekem az. :roll:

Amúgy Rowlingban azt szeretem, hogy hiába találgatunk, a végén úgyis teljesen másképp oldja meg, mint ahogy mi gondoltuk. :) Az ötödik előtt is mennyire aggódott már mindenki, hogy Hagrid meg fog halni, és ha jól emlékszem, a hatodik előtt is szóba került egyszer-kétszer a Weasley-család, nem utolsó sorban legifjabb fiúkkal. Ugyebár még mindenki él. :)

Mások is azt a medált tartják a legvalószínűbbnek a horcruxnak, amelyiket Harryék tettek félre az ötödikben. Kinézném azt, hogy időközben eltűnt a házból, a többi Black-holmival együtt, Mundy keze nyomán. :)

Dracot én sajnáltam, ahogy Narcissát is. Nem lehet könnyű nekik most az élet, hogy Lucius enyhén szólva elcseszett nekik mindent. Tényleg, mit gondoltok, mi lesz Dracoval?

Rabyn: Én olvastam egy időben, és ép mostanában akarok újra nekiülni. Szívesen beszélgetnék róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287614 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
HP- ben is van Proudfoot... :P Öcsém talált néhány tucatnyi mondatot, ami azonos a GYURÁban és a HP- ben... :twisted: "...és a Sötét Úr visszatér..." :twisted: :twisted:

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287566 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Mi van, ha Dumbledore is horcrux és ezért akarta megöletni magát? Ki tudja, mi volt abban a löttyben? Vagy akár már korábban is azzá válhatott.
Esetleg maga az egész Roxfort egy naaaaagy horcrux?

...És Rowling maga Voldemort, aki a jóságos írónéni alakját magára öltve (100fűléfőzet rúlz) az egész világot az orránál fogva vezeti - s mikor majdan a HETEDIK horcrux utolsó példánya is elkelt.... ÁTVESZI AZ URALMAT!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!


Mi van ha az összes olvasó egy naaagy horcrux tömegmassza???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287557 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Voldemort megmaradhatna Harryben, ha csinált volna vele olyan varázst, de erre nicsen semmi utalás.
Sztem a horcrux-mágiát nem akadályozza meg a szeretet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287540 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rayan írta:

Enna Silme írta:

Nóli írta:

Gandalf írta: Mi van, ha Dumbledore is horcrux és ezért akarta megöletni magát? Ki tudja, mi volt abban a löttyben? Vagy akár már korábban is azzá válhatott.
Esetleg maga az egész Roxfort egy naaaaagy horcrux?

ÖÖÖÖööööööööhhhhhhhhhhhhhhh..... Iizzzzzéééééééééééé.....
Lehet hogy a kötetek a horcruxok, és mivel több millió példányban nyontatták ki őket, Voldemort elpusztíthatatlanná vált?

...És Rowling maga Voldemort, aki a jóságos írónéni alakját magára öltve (100fűléfőzet rúlz) az egész világot az orránál fogva vezeti - s mikor majdan a HETEDIK horcrux utolsó példánya is elkelt.... ÁTVESZI AZ URALMAT!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :twisted:


LOL


Egyébként támogatom azt az elmés feltevést, hogy Dumbledore Voldemort egy részét itta meg (azért is gyötörték szörnyű látomások), és mikor könyörög Pitonnak, hogy "kérlek", valójában arra kéri, hogy ölje meg, ezért is végez vele Piton olyan gyorsan. Így sztem Dumbledore tuti horcrux volt.


De ha Voldemort nem maradhat meg Harryben, a lelkének egy másik darabkája hogy maradhat meg Dumbledore- ban, aki azért szintén nagyon nemes szívű, még akkor is, ha érte nem áldozta az anyja az életét... Őt is rengetegen szeretik, és képes ő is a szeretetre... Szóval szerintem ez kicsit sántít...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287506 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:) ) Igazából az ilyen típust mi vettük magyaron (persze fakton) csak nem jutna eszembe így nézni a sztorit:)) A legtöbb történet merít a különböző vallásokból.

Nem akartok Darkartsos sztorikat olvasni? azokat is meg lehetne vitatni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #287500 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tudom, a fórumon túlteng a kereszténység-ellenesség, úgyhogy szelidítem, amit mondtam volna (bár már lelőtte valaki más is),
hogy R gyanúsan régi toposzt használna azzal, ha D valóban tudatosan áldoztatná fel magát P által.

Iiigen, a Krisztus utolsó megkísértésére gondolok.
Piton Júdás-típusa már ígyis, úgyis áll - ld. azt az apostolt sem szerette a többi (tanítás ellen való pénzszeretete miatt - itt Piton a fekete mágiát szereti). Ehhez tök jól illeszkedne a titkos szövetség az önfeláldozó és a hm... kb. kivégző-beteljesítő alak között.

Ne szaladjatok a falnak, ha tényleg így lesz, az mindössze egy szép bizonyítéka annak, hogyan vándorolnak a narratív fordulatok, toposzok, szimbólumok a (nyugati) kultúrában. :)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287495 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Enna Silme írta:

Nóli írta:

Gandalf írta: Mi van, ha Dumbledore is horcrux és ezért akarta megöletni magát? Ki tudja, mi volt abban a löttyben? Vagy akár már korábban is azzá válhatott.
Esetleg maga az egész Roxfort egy naaaaagy horcrux?

ÖÖÖÖööööööööhhhhhhhhhhhhhhh..... Iizzzzzéééééééééééé.....
Lehet hogy a kötetek a horcruxok, és mivel több millió példányban nyontatták ki őket, Voldemort elpusztíthatatlanná vált?

...És Rowling maga Voldemort, aki a jóságos írónéni alakját magára öltve (100fűléfőzet rúlz) az egész világot az orránál fogva vezeti - s mikor majdan a HETEDIK horcrux utolsó példánya is elkelt.... ÁTVESZI AZ URALMAT!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :twisted:


LOL


Egyébként támogatom azt az elmés feltevést, hogy Dumbledore Voldemort egy részét itta meg (azért is gyötörték szörnyű látomások), és mikor könyörög Pitonnak, hogy "kérlek", valójában arra kéri, hogy ölje meg, ezért is végez vele Piton olyan gyorsan. Így sztem Dumbledore tuti horcrux volt.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287482 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Huh, Malfoyt nem sajnálom. Ő mászott bele. Bár rántotta valamilyen szinten az apja, de roppant büszke volt magára, tehát örült a feladatnak. Kis idő mlva már ő sem habozott volna megölni Dumbledoret. De hát egynlőre gyerek még...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287452 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Télleg szerintetek Malfoyyal mi lesz? Csórikám én annyira sajnáltam szegényt...

Én azért annyira nem... :? Bár oké, elismerem: nem adta még a lelkét egy az egyben a Gonosznak, de nem az a fajta ember, akit sajnálni tudnék. Szánni - azt talán igen. De a szánalom egy kissé megvetésről is szól.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287444 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De a kigyó még lehet az:)

Kiváncsi leszek a lezáró részre, hogy hogyan mászik ki Rowling abból amit csinált, mondjuk azt megcsinálhatja, hogy mindenki kinyír. Télleg szerintetek Malfoyyal mi lesz? Csórikám én annyira sajnáltam szegényt...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287442 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry biztosan nem lehet horcrux, mivel

1. Voldemort akkor nem akarná kinyírni;
2. Dumbledore szerint élőlényekbe kockázatos dolog lélekdarabot elrejteni;
3. ahhoz, hogy valamibe/valakibe az ember elhelyezhesse lelkének egy részét egy bonyolult varázslat szükséges (gondoljunk rá mit mondott Slughorn Tomnak), Voldemort viszont anno szimplán az Avadával akarta megölni Harry-t, nem más varázslattal;
4. Rowling most biztos úgy gondolja, hogy mindenki azt hiszi, hogy Harry horcrux, tehát akkor már csak azért sem lesz az. :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287437 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Csak azt ne hozza ki Rowling, hogy Harry horcrux, öngyilkos lesz, miután szétverte az összes többit. Ezek után Neville, az alternatív kiválasztott, kinyírja Voldemortot. Sikítófrászt kapnék, ha így lenne. Azt pedig néhányan már megállapították, hogy a HP kinőtt a gyerekkönyv státusból.

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287434 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: (ettől párszaszájú) tehát harry is lehet horculux


És öngyilkos lesz? ..... egy gyerekkönyvben? Neeeeeee

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287431 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Neeem az biztosan neeeem:)
Amúgy most olvasgattam az ötödiket. És Nagini szemével lát ugye Harry, amikor Nagini megtámadja Arthurt. Tehát ez bizonyíték lehet rá, hogy Nagini az egyik horcux és Dumbedore valamikor mondja Harrynek, hogy amikor Voldi meghalt a lénye egy része átszállt bele (ettől párszaszájú), tehát Harry is lehet horcrux.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287429 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én a hetedik részben valami nagy durranást várok Dumbledorral, Pitonnal, Tudodkivel meg Harryval is. Lehet, érdekes dolgok sülnek még ki. Össze is kavarhatja még úgy a dolgokat, ahogy nem is gondolnánk. És jöhet még új szereplő is, aki új megvilágításba helyezi a dolgokat. Lehet, hogy hülyeség, de gondoltam már arra is, mi lenne, ha Pitonnak lenne egy ikertestvére?
Vélemény?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287420 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Finwe írta:

Én amondó vagyok, hogy Piton gonosz.

És ha egyik sem? Ütős megoldás lenne ha kiderülne hogy a nagy kifürkészhetetlen és látszólag megingathatatlan Piton végig győtrődött belül és maga sem tudta hogy végleg hova álljon:)


Mindenesetre még mindig nem tudjuk miért is állt át IGAZÁN Piton, és miért bízott ANNYIRA benne Dumbledore. Az, hogy megbánta, hogy Voldemort megölte Potteréket, sztem soványka válasz. (Amúgy mégis mit várt Piton, hogy Voldemort varázslósakkot fog velük játszani?)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287406 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egy negatív szerepló is föláldozhatja magát, ha nem is szeretetből. Elvakultságból, fanatizmusból, hitből, lásd arab terroristák

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287398 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igen így gondoltam. Mert egy rossz karakter nem fogja feláldozni az életét valaki másért!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287395 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Argeleb írta:

Rabyn írta: ...Ja és szerintem aki megtesz egy olyan esküt mint Piton az már nem lehet rossz ember.


Ezt nem igazán értem...

Nem tudjátok mikor jelenik meg a 7. rész? És a fordítás mennyit késik? Már nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.

Szerintem úgy érti, hogy amennyiben az életét áldozná valaki másért, valaki másnak a boldogulásáért, az nem lehet rossz...

Az nagyon durva lenne, ha nm tudott volna dönteni a két úr között... :S Nem, ez nagyon durva lenne... Absuolút jellemgyengeség, már rég kizelektálódott volna...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287378 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Én amondó vagyok, hogy Piton gonosz.

És ha egyik sem? Ütős megoldás lenne ha kiderülne hogy a nagy kifürkészhetetlen és látszólag megingathatatlan Piton végig győtrődött belül és maga sem tudta hogy végleg hova álljon:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.171 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére