J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 8 hónapja #235305 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudom. Rowlingnak volt már egy-két érdekes húzása. Mint például, amikor az ötödikben kiderült, hogy lehet nem is Harry a kiválasztott, hanem Neville.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235304 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sztm nem tehweti meg, hogy megöli Dumbledoret... egyrészt nagyon csunya huszárvágás kell hozzá, hisz ő a legerősebb mágus a világon, plussz rengeteg híve van és el van zárva Voldi elől... mellesleg Gandalf is visszatért...
Amugy meg kibillentené a könyvet az egyensúlyából... Dumbi nélkül elszabadulna Voldemort serege... szal max a 7.-ben ölheti meg... (szerintem!)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235301 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
És egyszer Gandalf is meghalt Móriában. Vagy vmi olyasmi.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235299 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De az egyetlen varázsló, akitől fél Voldemort, az Dumbledore. És ha ő meghal. akkor ugyancsak izgalmas hetedik kötetben lesz részünk, hiszen Voldemortnak ekkor már senki nem állhat az útjába Harry-t kivéve.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235293 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Coranar írta: A harmadik filmben tényleg voltak ilyen fura dolgok, például, hogyhogy már nem kell egyenruhát viselniük??? 8O Hermione ilyen édi rózsaszín göncöket hord pl... :D :D :D


Öh... elvben csak órákon kell nekik... meg tanítás alatt... mondjuk azt szivesen kimogyoróznám aki kitalálta azt a rózsaszín cuccot, meg az ezer színű övet Herminek... Meg amugy tulzás lenne, ha csak talárban rohangálnának a varázslók... csak ismernek más ruhákat is ;)

Gwathmir: ha jóltom Rowling Hermit magáról mintázta... csak nem lesz öngyilkos... ;)
Dumbledore akkora eséllyel hal meg sztm, mint Gandalf...
Sztm inkább a rendből hal meg vki, az elég reális... (pl Lupin)
Hagrid mint olyan nem jöhet szóba... mert nem hinném, hogy kerül/került már olyan helyzetbe ami veszélyes... amugy meg félóriás szal sokat kibír.
Pitonnak meg nagyon más szerepe lesz... róla még mindig nem derült ki minden... szal csunya lenne ha inyirná...
Egyéb tanárok közül meg nem sok van akit "érdemes" kinyírni...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235286 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem egy főszereplőt fognak kinyírni? Esetleg Dumbledore-t?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235255 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gwathmir írta: Mert ha barátjai közül, akkor Hermione a legesélyesebb.. Őt az ötödikben majdnem megölte Dolohov.. Ha jól emléxem a nevére :? Amúgy is Hermione karaktere mindig is olyan volt, hogy őt az írónő szerette bántani.. mármint mindig talpra állt, jobban mint a fiúk, nem?


Nellas\n

Szerintem ez sántít, ugyanis J.K. többször is kijelentette, hogy Hermione a kedvenc karaktere. Nem hiszem, hogy őt ölné meg. [/b]



Gwathmir\n

Igen.. Tudom, ezt is említette abban az interjúban (még jó hogy szereti! Magáról mintázta :D ), meg azt is hogy ő nem fél "bántani" Hermionét, mert ő olyan, mint ő. Talpra áll mindig :lol: . Erre akartam célozni.. De ki tudja, hogy kit nyír ki JK? Lehet, hogy Petuniát.. Habár nem hinném.. A műveiben (HP) általában a negatív szereplők valahogy mindig megússzák a büntetésüket... :evil: [/u][/list]


Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235210 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gwathmir írta: Tudom nem a ruhához vág, de... A szereplőkről van szó... Arról van valami infó, hogy a hatodikban Harry barátja közül hal meg valaki (a hármasból) vagy valaki aki az iskolából esetleg a Rend tagjai közül? (...)


Én olyat olvastam még régebben, hogy állítólag Ron egyik bátyja, ha jól emlékszem Bill, aki Egyiptomban dolgozik. Valamelyik részben meg is látogatták őt, és benne volt a fénykép róluk az újságban. De nem biztos, hogy jól emlékszem :oops:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235207 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Csak a gyerekeket akarják lecserélni, melleseg én ugy tudom hogy Rupert Grint (egyem azt a vörös haját) már leszerzödött az 5. filmre is..


Rupert Grint-nek ajánlom is, hogy leszerződjön az 5.-re, Ő a legjobb az összes közül :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235206 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az én kedvencem Harry egyik beszólása Umbridge-nek: (bocsi, h. nem pontos, de most nincs a közelben a könyv) "Hát persze, Mógus állati jó tanár volt, csak kár, hogy Voldemort nagyúr nézett ki a tarkójából..." :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235199 Írta: Coranar
Coranar válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az egyik részen sokat röhögtem: - A Griffendél-torony felé tartott - jelentette Umbridge. Hangjában perverz élvezet csengett... :D DD Viszont szerintem nagyon jól megcsinálták Roxmortsot, élethű lett... Vajon milyen lehet a vajsör? Vagy a sütőtöklé??? :D :D [/b]

Higgyél magadban, és megtörténik a csoda...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235178 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gwathmir írta: Mert ha barátjai közül, akkor Hermione a legesélyesebb.. Őt az ötödikben majdnem megölte Dolohov.. Ha jól emléxem a nevére :? Amúgy is Hermione karaktere mindig is olyan volt, hogy őt az írónő szerette bántani.. mármint mindig talpra állt, jobban mint a fiúk, nem?


Szerintem ez sántít, ugyanis J.K. többször is kijelentette, hogy Hermione a kedvenc karaktere. Nem hiszem, hogy őt ölné meg. Még az 5. rész megjelenése előtt keringtek olyan pletykák, hogy Ron meghal az ötödik végén... és lám, nem ő, hanem Sirius. J.K szereti ezt csinálni: tévútra vezet minket, azt puff neki, teljesen más dolog történik, mint amire számítunk!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235169 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Látom újra felvetődött a nagy kérdés.... Én kitartok eddigi véleményem mellett: Lupin. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #235166 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bocsesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235161 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
1000%, h. nem a trió tagjai közül fog vki meghalni! Hogy nézne az ki? :? Ez kb. olyan, mintha Samu meghalt volna a GYU-ban...

Én továbbra is Pitonra tippelek... vagy Hagridra. Dumbledore meg szvsz a 7. részben fog meghalni...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235144 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Narmo Poice írta: Végülis saccra mikorra lesz meg a 6. rész könyvben? Asszem volt már róla valami,de semmi konkrét.

2005. júl. 16.

Ez angol nyelvterületre vonatkozik.

Az Animus bejelentette hogy a Félvérherceg magyarul 2006 els


"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235131 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
azt írták, hgy valaki a föbb szereplök közül. Kérdés ki számít föbb szereplönek...
A trio biztos, Piton, McGalagony, Hagrid, Dumbledor, Malfoyék, az ikrek, bár ök most kiszálltak a könyvböl (szó szerint:DD) Ginny, Neville. Még valaki? Dobby talán még. De mástnem hiszem, hogy a föbbszereplök közé lehetne sorolni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235130 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tudom nem a ruhához vág, de... A szereplőkről van szó... Arról van valami infó, hogy a hatodikban Harry barátja közül hal meg valaki (a hármasból) vagy valaki aki az iskolából esetleg a Rend tagjai közül? Mert ha barátjai közül, akkor Hermione a legesélyesebb.. Őt az ötödikben majdnem megölte Dolohov.. Ha jól emléxem a nevére :? Amúgy is Hermione karaktere mindig is olyan volt, hogy őt az írónő szerette bántani.. mármint mindig talpra állt, jobban mint a fiúk, nem? Az irónő is valahogy így nyilatkozott, hogy sok ember, aki olvasta a könyvet, meg lett kérdezve és nem nagyon tartottak attól, hogy Hermionénak valami baja legyen.. én arra következtetek, hogy talán most tesz vele valamit.. Harry nem halhat meg... Ron... Nya vele vagyok még úgy hogy nem igazán tudom, mert ő sokszor keresi magára a bajt.. igaz. Melyik nem? :lol: No de az 5.ben is... az agyas incidenssel is ő kereste a bajt.. 8O De az én tippem Hermione, de nem biztos.. :?

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235117 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az lett volna reális, ha mindegyik filmben a tanórákon és az órák közötti szünetekben meg az ünnepségeken talárban, a többinél hétköznapi ruhában vannak. Elgé fura, hogy az első 2 filmben semmi mást nem hordanak, csak talárt állandóan, a harmadik filmben meg csak utcai ruhát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235101 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Egyenruha: az az igazán gáz benne, hogy angliában ha jól tudom minden iskolában VAN egyenruha! És kötelezö is. Nem hiába írta bele Rowling a talárt, és ha belegondoltok, a könyvben, a felnött varázslók közül sokan nem is tudják hogyan kell muglicuccba öltözni. (4. könyv speciel erre nagyon jol rámutat..) egyébként én nem bánnám ha nálunk is lenne egyenruha... lehet, hogy hülyén hangzik, de sok dolgot megoldana.. pl.: nem lenne a versengés általánosban, hogy bibiii nekem rozsaszín csodacsinci márkáju pulcsim van neked meg csak kinai boltba vett izéd.. Az egyenruha éppen ezért jo.. Engem kifejezetten zavart, hogy talárban voltak a filmben a szereplök..


:lol: Csodacsinci.. szvsz régen rossz, ha valaki ilyennel foglalkozik.. :?

Végülis saccra mikorra lesz meg a 6. rész könyvben? Asszem volt már róla valami,de semmi konkrét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235090 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A harmadik filmben ráadásul rendes mugliruhában voltak. Mert Cuarón (csak eszembe jutott a rendező neve :P ) úgy gondolta, hogy ő most megreformálja jól. Hát szerintem meg cseszheti. Bocsánat.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235088 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Csak a gyerekeket akarják lecserélni, melleseg én ugy tudom hogy Rupert Grint (egyem azt a vörös haját) már leszerzödött az 5. filmre is..

Egyenruha: az az igazán gáz benne, hogy angliában ha jól tudom minden iskolában VAN egyenruha! És kötelezö is. Nem hiába írta bele Rowling a talárt, és ha belegondoltok, a könyvben, a felnött varázslók közül sokan nem is tudják hogyan kell muglicuccba öltözni. (4. könyv speciel erre nagyon jol rámutat..) egyébként én nem bánnám ha nálunk is lenne egyenruha... lehet, hogy hülyén hangzik, de sok dolgot megoldana.. pl.: nem lenne a versengés általánosban, hogy bibiii nekem rozsaszín csodacsinci márkáju pulcsim van neked meg csak kinai boltba vett izéd.. Az egyenruha éppen ezért jo.. Engem kifejezetten zavart, hogy talárban voltak a filmben a szereplök..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235076 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alison West írta: Részemről nagy csalódás lenne, ha bárkit lecserélnének.


Tökéletesen egyetértek és szerintem mások is. Alighanem baromi rossz döntés lenne cserélgetni. Már különben is megszoktuk az arcokat és azt, hogy hogy játsszák a karakterüket.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235043 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

trinkler írta: Na igen, ezen én is gondolkodtam már...hét részes...még csak a negyediket forgatják...vsz úgy kellett volna, mint a GyU-t: megvárni amíg megjelenik az összes rész, és ugyanazokkal a szereplőkkel leforgatni, mert ez így elég gáz....vagy vén kriplik lesznek, vagy "megváltoznak" egy kicsit :P :roll:


Jah.. Végülis még ki sem adták az összes könyvet :? Azt se tudom, hogy a Félvér herceg mikor jön ki...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235041 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na igen, ezen én is gondolkodtam már...hét részes...még csak a negyediket forgatják...vsz úgy kellett volna, mint a GyU-t: megvárni amíg megjelenik az összes rész, és ugyanazokkal a szereplőkkel leforgatni, mert ez így elég gáz....vagy vén kriplik lesznek, vagy "megváltoznak" egy kicsit :P :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #235040 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: A negyedik részre Daniel Radcliffe még aláírta a szerződést, persze a többire is szeretné, de a többiek nem teljesen így gondolják... Nekik valahogy nem megfelelő, hogy a szereppel együtt ők is öregednek (mármint a triót játszó színészpalánták), hanem fiatalabbakat keresnek. Pedig szerintem megmaradhatnának, elvégre a Piton alakító Rickman majdnem hatvan éves és eredetileg a bájitaltan prof csak harminchat... :P


Részemről nagy csalódás lenne, ha bárkit lecserélnének. Bár az új Dumbledore prof. nagyon jó, alig lehet észrevenni, hogy másik színész játsza, de a többieknél azért lehetne látni... :?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235027 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alison West írta: Hát volt róla szó, hogy már a harmadik részre le akarják cserélni őket, mert "kinőnek" a szerepből. [...]


A negyedik részre Daniel Radcliffe még aláírta a szerződést, persze a többire is szeretné, de a többiek nem teljesen így gondolják... Nekik valahogy nem megfelelő, hogy a szereppel együtt ők is öregednek (mármint a triót játszó színészpalánták), hanem fiatalabbakat keresnek. Pedig szerintem megmaradhatnának, elvégre a Piton alakító Rickman majdnem hatvan éves és eredetileg a bájitaltan prof csak harminchat... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235015 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Narmo Poice írta: 8O Na az nagyon gáz lesz. De.. miért? :?:


Hát volt róla szó, hogy már a harmadik részre le akarják cserélni őket, mert "kinőnek" a szerepből. De ez azért is hülyeség, mert eddig minden rész szinte egyéves időközzel készült el, és a könyvek is egy-egy év alatt játszódnak, tehán ezért nem értettem, hogy miért lenne ez jó :?: A következő filmre már szerződtetve vannak, de a Főnix rendjére még csak a Lucius Malfoy-t játszó Jacon Isaacs van a listán...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235010 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Részben pont attól emberiek a harmadik részben, hogy nem folyton csak egyenruha van rajtuk. Ez nem a Matula, úgyhogy bőven belefér. És nekem az új helyszínek is tetszettek! Először ugyan furcsa volt, de annyire gyönyörű tájakat mutatnak.... Nem szeretném, hogy ez (vissza)változzon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235004 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alison West írta:

Rabyn írta: NEKEM tetszett a 3. rész. a 4.re kiváncsi leszek (ha Voldemort hasonlítani fog Szauronhoz akkor nagyon fogok röhögni) Tulképp az 5.et lesz nehéz nekik megcsinálni mert nagyon sok szálon futo sztoi és nagyon sok oyan dolog van benne amit nem lehet filmre vinni..


Az hagyján, de ha még a gyerekszereplőket is le akarják cserélni (állítólag), akkor fogják csak nagyon elrontani a dolgot.


8O Na az nagyon gáz lesz. De.. miért? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.325 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére