Könyv kerestetik

Több
22 éve 5 hónapja #54873 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Gyűrűk Ura már megrendelhető a Magyar Könyvklubnál is, vagy megvehető a boltjaikban! Klubtagoknak olcsóbb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53566 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Közérdekű!!!!!!!


Aki könyvet keres, annak ajánlom a Beholder Kiadót, vagy az alábbi címet:

www.beholder.hu/aruk1.htm

Remélem, tudtam segíteni! Ja, mérsékelt árak!

Namárie!
Dínchamion

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #53092 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Svin: Én néztem, de csak azt a színházas linket találtam ott.

Én A Hobbitot keresem angolul. Javaslatok?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52960 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Konyv keresok! Nezzetek a Hirek temat a Tolkien HU kategoriaban!
Konyv keresok! Nezzetek a Hirek temat a Tolkien HU kategoriaban!
Konyv keresok! Nezzetek a Hirek temat a Tolkien HU kategoriaban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52094 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

pipike írta: A Szilmarillokat nem tudjátok,hogy hol lehet megkapni???


Ez a tema epp errol szol. Olvass vissza par bejegyzest...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52082 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Szilmarillokat nem tudjátok,hogy hol lehet megkapni???

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51918 Írta: Lady Paradox
Lady Paradox válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
SZEGEDIEK FIGYELEM!
Próbáltátok már a Tolkien könyvesboltban?(A Posta palotával a villamos megállóval szemben az Anna kútnál)



Könyvtár?
(A Szillmarillok szintén itt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51828 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! Könyvet keresztek? Megmondom én, hogy hol lehet kapni Peszten...lehet pl a Corában, meg asz ilyen naaagy naaaaagy bevászárlóköszpontokban, de ha mász Tolkien könyvek kellenének, akkor ajánlanám a Fantasy könyveszboltot a Kolozsy tér közelében a bolt-soron...
Szóval hajrá, könyvvadászok :wink:
Remélem sikerrel jártok...pápáka, üdvözöllek titeket, Drágaszágok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51578 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Aiya Szméagol!

A Gollam topic nem jó? Ott van Középföldén! :)

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51225 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szervusztok!

Nagyon régen voltam itt és most igen meg vagyok lepődve ezen az új fórumon! Elég jó csak kevés a téma. Minden túlságosan nagy témakörbe tartozik, így nem igazán tudom, melyikhez szóljak hozzá. Kérem (könyörgöm) a szerkesztőtől, hogy írjon több kisebb témát. Például Szméagol: Róla nincs info? vagy ilyesmi. :oops: :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51055 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
AAAAAAAZ ÖCSÉM ELÚSZTATTA A KOMPLETT GYU-T A FÜRDŐKÁDBAN!!!!!!!!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
MOST MEGYEK ÉS MEGÖLÖM! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50738 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Svindler: köszi az ötletet

Gilraen: én Budapeten lakom, és nemigazán tudnék eljutni Székesfehérvárra.. de azért köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50733 Írta: Gilraen
Gilraen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Fereste:
Székesfehérváron 1 hónapja megvolt a könyv,mert én találtam,és meg is vettem! Ha érdekel,akkor megnézem,hogy lehet-e még most is kapni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50554 Írta: madiraa
madiraa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sehol?? :cry: Kár azért köszi

Tenger!! A tenger vár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50485 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Fereste:
Latogass el a www.antikvarium.hu -ra, illetve jard szorgalmasan a konyvesboltokat. SZerintem egy ket helyen meg kaphato. Illetve kerd meg videki ismeroseidet nezzenek korbe ok is ott ahol laknak. Lehet ott nagyobb az esely.

Elveszett Mesek:
Hat azt szerintem sehol se lehet kapni, meg antikvariumban sem igen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50387 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet kapni a Szilmarilokat? már elég sok könyvesboltban jártam, ahol azt mondták, majd csak karácsomykor lesz.. én addig viszont nem tudok várni... antikváriumban is voltam, de ott sincs... lécci segítsetek ha tudtok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49985 Írta: madiraa
madiraa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudjátok hol lehet megkapni az Elveszet meséket??
A könyvtárban sem találom ..

Tenger!! A tenger vár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #48809 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Koszi de inkább konyvbol szertném olvasni...<br> Majd járok egyet az antikváriumokban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #48808 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
én a múltkor megnéztem az online könyvesboltokban, mindenütt azt írták, hogy elfogyott<br> szerintem antikváriumokban keresd<br> <br> esetleg eredetiben fel tudom ajánlani fileban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #48807 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!<br> Én a Szilmarilokat szeretném megszerezni de nem tudom!A héten jártam a mammuti Libriben de azt mondták nekem hogy már okt-nov elket és hogy azota nem jott és ne hinné hogy jonne.Szoval azt mondta a Librikben ne keressem és olyat is mondott hogy lehet hogy a kiadónak is elfogyott már.Ez lehet?<br> Vagy csak hulye volt a csaj?<br> És egyáltalán hol tudnám megszerezni(elfogadhato áron)vagy megrendelni?Vagy inkább antikváriumokbab keressem?Légyszi segitsetek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A régi könyves topicok folytatása

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #48806 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!<br> Bocs, hogy beleszólok, de szerintem oltári nagy állatság volt ilyen topic-ot nyitni, mert MINDEN KÖNYVESBOLTBAN kapható a GYU!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #48805 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Budaörsi TESCO-ban óriásposzter (olyan mint a mozikban) 999 Ft.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #48804 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Posztert keresek Budapesten.Tudna valaki SEGÍTZENI?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #48803 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Szilmarillokat két hete kerestem egyik barátnőmmel Pesten a kiadónál,de azt mondták,hogy már rég elfogyott!De azt is mondták,hogy lehet,hogy mégegyszer kiadják!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #48802 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hé, valaki ellopta a nevemet!!! Találj ki mást, Éowyn én vagyok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #48801 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én már megvettem a Gyűrűk Urát, de sehol sem tudom megvenni a Szilmarilokat.Hol kaphatnám meg SZEGEDEN?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #48800 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!<br> Az a helyzet,hogy már olvastam a Szilmarilokat(is),viszont a könyv nincsen meg.Nem tudja valaki,hol lehet kapni?Már csomó helyen kerestem.. :-( Csak mert szeretném felfrissíteni a történelemtudásomat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #48799 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Remélem van Pécsen is! Megyek is holnap!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #48798 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A soproni Tescoban lehet plakátot kapni egy ezresért. Gondolom, akkor Pesten is van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.196 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére