Könyv kerestetik

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Babót feltétlenül (azzal hamar végzel), aztán vegyél egy nagy levegőt, és kezdd el a Szilmarilokat.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48772 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szerintem A Babót. Vagy a Szilmarilokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48771 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én most olvastam ki a Gyűrűk Ura mind a 3 kötetét. Tolkien melyik kötetét olvassam el legközelebb és azután?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48770 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Shalina,<br> <br> Lehet, hogy kihagytál... Sűrűbben kéne a Silverlandbe járnod :) )<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48769 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezeken kívül még (a Silverlandben):<br> Fa és levél<br> Kóborló és a varázsló<br> Elveszett mesék 1.<br> Szilmarilok<br> Giles a sárkány ura (ez uaz, mint a Sonkádi, csak más fordítás)<br> Tolkien világa (képekkel)<br> 3-4 féle egyéb képes album<br> Asszem, nem hagytam ki semmit.<br> <br> Shalina

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
enilno: nem tudok rola, hogy vaszon kotesu GYU-t nagyon kapni lehetne. Olyan csak a legelso kiadas volt tudtommal, talan 1981-ben? Azota sehols e kaphato, joforman. A www.antikvarium.hu -n 6800 HUF-ot kernek erte. Kb ilyen aron lattam a Nyugatinal az Eiffel-ben par hete.<br> Amugy most a kovetkezok kaphatoak:<br> A GYU 3 kotetben - Europa kiado - 3600 HUF korul<br> a GYU 1 kotetben - Europa kiado - 5000 HUF korul<br> A Babo - Europa kiado(?)<br> A Gyuru kereses - Szukits kiado<br> A sonkadi Egyed gazda - Szukits kiado<br> Tolkien mesek - Szukits kiado<br> Tolkien evek (a Hildebrant testverek festette evkonyvek kepei, es a keletkezesuk tortenete)<br> Humphrey Carpenter : Tolkien elete (A Biography) - 2500 HUF<br> es a filmmel kapcsolatos konyvek, fotokkal, stb... Ebbol tudtommal van 2 fele is, puha es kemeny kotesu. 3-4000 HUF koruli aron.<br> <br> Amit nemigen lehet kapni, de regebben megjelent:<br> regebbi GYU kiadasok<br> A Szilmarilok<br> Kozepfolde mesei

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48767 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akit érdekel: Kapható angolul is a Westendben (mindjárt az aluljéárószinten balra) 2600.-/kötet áron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48766 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kicseszés-nekem ilyen egybe három könyv+képek kiadás van tök szép,de túúúl vastag,nem lehet normálisan olvasni meg cipelni meg minden,totálisan szétesett:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48747 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nektek ki a kedvenc szereplőtök? Milyen volt a film? Én még sajna nem láttam, de igyekszem minél előbb megnézni. Na pá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48746 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eleven: Lefogadom, hogy egy vén könyvárus vagy. :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48745 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Amíg nem olvastam a Gyu-át nekem is a H.P. könyvek voltak a kedvenceim, de aztán!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #48744 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! Én még új vagyok a fórumon, és egy kicsit gyámoltalan.<br> :-) De az írásaitokat olvasva jó helyre tévedtem. Mellesleg én is győri vagyok, és Ayna-val egy suliba járunk. Igazi rokonlélek...<br> Ő is Egyiptom-mániás (akárcsak én), és ő ajánlotta a Gyűrűk urát is. Azelőtt meg voltam győződve róla, hogy a Harry Potter-t semmi sem múlhatja felül, de aztán kiderült, hogy óriásit tévedtem. A Potter-könyvek a nyomába sem érnek a Tolkien-trilógiának, de ez csak magánvélemény, nem akarok senki érzelmeibe belegázolni. Persze hozzá kell tenni, hogy én még csak A gyűrű szövetségét olvastam. A jövő szerdán lesz a szülinapom, talán megkapom a trilógiát... Reménykedjünk. :-) ) Szeretnék minél több hasonszőrű rajongóval megismerkedni itt a fórumon.<br> Sziasztok!<br> <br> Lostrys

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48765 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
en a baratnomnek ket eve vettem meg a bme melletti fantasy konyvesboltban .<br> mar akkor is 7000 forint volt ..mennyi lehet most ? (a vaszonkoteserol beszelek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48764 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akit érdekel:<br> A Dunaplázában kapható A Gyűrűkúra és a Képes utmutató a filmhez.<br> A Sugárban pedig a Tolkeni-évek, Tolkien élete és a Babó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48763 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A legjobb választás: Silverland!<br> Bp. Lajos utca nemtom hány, a 86-os busz vonalán. Mindent megkaphatsz ami fantasy, és van Tolkien angolul is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48762 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Morgana: engem is az tartott vissza eddig, hogy a Csepel Plazaban 3500,- Ft volt A két torony és 3800,- (???) A király visszatér. Ha 6000-ért meg lehet egyben kapni, akkor ennek én is utánajárok - kezdhetek spórolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48761 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Penngaladiel:Én láttam a Mamutban az alagsori könyvesboltban az angolt és a magyart is(1 és 3 kötetben is)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48760 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Morgana:<br> Egy kötetben 6000 körül láttam, a háromkötetes kiadás drágább (kötetenként vagy 3000 píz). Több Libri könyvesboltban is találkoztam már vele (csak nem volt annyi pénzem, hogy megvegyem :( - talán jövő hónapban).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48759 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem most viszont éppen megfelel... :) <br> Azt szeretném megkérdezni, hogy kb. mennyibe kerül az angol kiadás, és hol lehet kapni?<br> Előre is köszönöm a választ.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48743 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha tudnatok en mennyi 1981-es kiadasu GYU trilogiat adtam el. :) Meg mindig van 1 teljes :) De AZ mar nem elado!!! Nagyobb volt a kereslet mint amit feltudtam hajtani konyvbol. De mostanaban mar nem, erdemes eladni konyvet, csak a arajongok fogjak megvenni. Oket meg nehez megtalalni. Sajnos. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48742 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ehelyett inkább a Trilógia vadiúj kiadását adom el, origináltan 5000-ért (az 5900 Ft-os bolti ár helyett). Bp-i lény jelentkezését várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48758 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
akkor ezt kéretik törölni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48757 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
De most ezért kár volt egy újat nyitni. Megkérdezhetted volna bármelyik topicban. De azért szívesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48756 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A téma nem szüks. Nekem csak az info kellett. Köszi:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!<br> Ne haragudj, de egy ilyen téma MINEK?? <br> Egyébként pedig: becsattogsz akármelyik könyvesboltba, és meg tudod venni. Rengeteg helyen van, de ha mindenképpen név kell: Libri.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48755 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A film annyira király, hogy még a 2-3 kijövetele előtt elolvasnám a könyvet... És fel is tenném a könyvespolcra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48741 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
MarSbéli, persze, csak nem fugyelek oda a gépelésre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48740 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
:-) <br> Akkor nemvagyok egyedül,csak nekem a borító is nagyon jó állapotban van,mindig vigyáztam rá.!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48738 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
szerintem van olyan jó a Dragonlance, mint a GYU, azért mert dalamar ilyen, még nem biztos, hogy olyan, na ezt aztán jól megaszondtam....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #48739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ne acsarkodjunk, béke, emberek!<br> <br> Dalamar, a régi ÉS tartalmas könyvek igazi ereklyék, pláne azok, amiket már soha nem kapsz meg itthon, ha csak valami marha el nem adja a sajátját.<br> <br> Nekem pl. az egyik kedvenc könyvem, a Marbéli Krónikák (Bradbury) még az egyik első hazai keményfedeles kiadásban van meg, 1966-ból! Soha meg nem válnék tőle! Pedgi azóta már megvehettem több új kiadásban is...<br> <br> Vagy a régi Kozmosz Fantasztikus Könyvek sorozat (a kicsi alakúak)!<br> <br> A GYU nekem is a salátává olvasott kiadásban van meg, 1981-ből, aminek már nálam is leszakadt a papír külső, és csak a zöld kemény fedél van meg...<br> <br> A könyveknek -- a JÓL és SZÉPEN kialakított, ÉRTELMESEN tördelt, jó papírú könyveknek -- hangulata van...<br> <br> Lehet, hogy a mostani papírfedeles ponyvakönyvek is ereklyék lesznek pár évtized múlva. Nem árt megóvni a mostani kedvenceket sem...<br> <br> üdv<br> B.Olórin<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.611 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére