Állatbarátok

Több
20 éve 10 hónapja #160346 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #160338 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Demozan:Üdvözöllek itt,nálunk;o)
Nagyon vicces állatka ez a paca.Még életemben nem hallottam róla... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #160315 Írta: Demonaz
Demonaz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Most vettem észre ezt a témát és kicsit beleolvasgatok :)
Nem tudom ismeritek e a pacát, de nekem az 1ik kedvenc állatom, csak alig van róla norm kép, de azé beteszek ha nem haragusztok :)
egyik
2.
paca ül a fűben..
szétzabálom

xyz:-))): Ismerősömnek volt régen fehér patkánya és nagyon tündér volt. Mindig ott ült a vállán, meg a kapucnijába bebújt ha pl héven mentek :) Legalábbis asszem patkány volt..
Ragoran: iszonyat aranyosak a képeckék :D nyüssz..

"A boldogságot és a boldogtalanságot viseld egyaránt nyugodtan - minden elmúlik s elmúlsz te is."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #160143 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Oposszum!Igen!Nem jutottt eszembe! :lol:
az angolért meg bocsesz...németet tanulok...csöppet se gáz... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #160032 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

Ragoran írta: vicces állatka

Oposszum ;)


Biológus ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #160012 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: De hogy mit műveltek a falakkal, meg a vezetékekkel... Tényleg ezt teszi Xyz?



Nem mindegyik!
Az enyém, amikor egyszer sikerült meglépnie, akkor a kutyának a keféjét rágta meg, és utána beköltözött a szekrény mögé!

De amúgy, ha csírájában töröd le a rosszalkodást, akkor nem biztos, hogy ilyet fog művelni!(Ha egyáltalán lesznek!
Mert sajna- ami miatt el vagyok szontyolodva- még nem nagyon fedezem fel, ak kicsik jelenlétét.
De azért nem adom fel!

Üdv.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159964 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Látom, szeretnek rágni a patkányo is... a pólós képsorozat nagyon éééégei.... főleg, amikor kidugja a buksiát a lyukon! :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159834 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ragoran írta: ez a legbővebb oldal,de angol.A képek miatt érdemes megnézni,az alján nyomj(atok)rá a linkekre is


Ha ez az oldal angol, akkor megeszem a macskakaját (ezt legalább be tudom tartani :P ). Ez német, de azért tényleg nagyon jó. Az a póráz biztos nagyon praktikus lehet. :D De hogy mit műveltek a falakkal, meg a vezetékekkel... Tényleg ezt teszi Xyz? Mert akkor jó lesz nagyon vigyázni. Mai napig megvan a falon egy nagy darab üres rész... :arrow: A törpe nyuszim tépte le a tapétát, mikor látta, hogy legalább öt percembe kerül kiszednem őt onnan. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159819 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: vicces állatka

Oposszum ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159778 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159731 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Xyz: van egy tengerimalacunk, egy kanárink, meg egy macskánk, igaz az nem nálunk lakik. Sajnos nálunk a terráriumlakó állatok,is közutálatnak örvendenek, szal anya még a két azaz KÉT állatot is ALIG engedte meg!!!! :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159629 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

xyz:-))) írta: Szméa: Remélem igazad van, és tényleg vemhes.Az a baj, hogy már annyira szeretném ha vemhes lenne, hogy már "látomásaim" vannak.
Egyre gömböjdednek látom, de anyum azt mondta, hogy olyan mint rég, csak megnőtt!
De remélem az.
Észrevettem, hogy keményebb a hasfala, mint máskor, de egyenlőre a sok zabálásnak tudom be,az majd meglátom, hogy mi lesz a vége!


Azért vegyük azt, hogy 10 éves koromban semmit sem tudtam a biológiáról, még tantárgyi szinten sem mégis 9 kisegér nagyanyja lettem. :wink: Szóval ez a dolog a rágcsálóknál nem nagyon bonyolult. Meglátod néhány hét (négy, ugye?) és egyik reggel arra fogsz ébredni, hogy megszülettek. Tényleg, valami házikója, vagy oduja van? Ha jól tudom a patkányok is igényelnek valami ilyet. :roll:
Most kaptam egy nagyon jó könyvet, David Attenborough: Az emlősök élete, megnézem mit ír a rágcsálókrókról. (Ugyanis elég részletes. Van benne egy csomó (na jó, pár) patkányos kép.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159607 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta:
Ery:hát ez nagy kisúrás az élettől, de fel a fejjel, hisz a mondás is úgy szól: "Kutyaharapást szőrével!"
Lehet, hogy a cicód most majd kigyógyít az allergiából, hacsak nem az fura eset esett meg, hogy maga a cica hozta az allergiát reád!

Üdv.: XYZ:-)))


Sajnos erre esély sincs, nincs egészen 2 hete, hogy mintegy 2 órányi közös légtérben tartózkodás után majd két napra ki lettem ütve... :(

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159585 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: xyz: az a gond, hogy ha úgy vesszük, én még tnyleg nem nőttem fel (13 vagyok), és most tele vagyunk állatokkal... de majd ha felvesznek középsuliba, akkor talán megjutalmaznak valamivel... :twisted:



Area: Nehogy azt hidd, hogy ha felvesznek középsuliba, akkor majd időd is lesz az új állattal foglalkozni!
Márcsak magamból is kiindulva, mikor mi megvettük a kutyát, akkor nagyon elhanyagoltam a tanulást, és anyum akkor még tudott azzal "zsarolni", hogy nem mehetek le a kutyával, és nem is mehetek vele edzésre!
És hidd el nekem annál nincs rosszabb, mint amikor megkapsz valamit amit nagyon de nagyon szerettél volna, és egyszerűen megtiltják!

Erda niire (Area) írta: ... és most tele vagyunk állatokkal...


Mennyi állatotok van otthon, és milyenek?
Csak mert ha pl van olyan állatotok, ami a lakásban rohangál, akkor azt mondom, hogy van egy jó indok, hogy miért nem legyen egy új lakásfutó állat.De ha csak kalitkalakó + terráriumlakó állatkák vannak, akkor nem értem, hogy miért mondod, hogy sok állat van!
Mert nekem azok az állatok amelyek a kalitkába élnek nélkülözhetelenek, és minden mennyiségbe jöhetnek!
De sajna az anyum nem így gondolja, és létszámstoppot rendelt el! :cry:

Szméa: Remélem igazad van, és tényleg vemhes.Az a baj, hogy már annyira szeretném ha vemhes lenne, hogy már "látomásaim" vannak.
Egyre gömböjdednek látom, de anyum azt mondta, hogy olyan mint rég, csak megnőtt!
De remélem az.
Észrevettem, hogy keményebb a hasfala, mint máskor, de egyenlőre a sok zabálásnak tudom be,az majd meglátom, hogy mi lesz a vége!


Zárom soraim!

ÜDV.: XYZ:-)))

Ui.: Rago: tudnál nekem patkányos képeket szerezni?
Illetve azt szeretném kérni, ha tud bárki olyan oldalt, amin a patkányok általános jellemzői vannak!Szeretnék többet megtudni róluk, de egy oldalt sem találtam! (de lehet, hogy ez az én hibám!)
Köszi mindent!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159489 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

xyz:-))) írta: Szméa:Azonkívül, hogy rossz mint bűn, és egész nap zabálna, semmi különös hír nincs a "kismamáról", ha egyáltalán kismama!


Hát ennyi optimizmust megengedek magamnak, mert mostanában úgyis minden olyan pesszimista volt... :? Ha zabál az már bíztató hír. Most nem leszek suliban, mert beteg vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159457 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xyz: az a gond, hogy ha úgy vesszük, én még tnyleg nem nőttem fel (13 vagyok), és most tele vagyunk állatokkal... de majd ha felvesznek középsuliba, akkor talán megjutalmaznak valamivel... :twisted:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159370 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cicás képek rohadt arik!
:wink:
Anyum engem is kivágna,ha egy kutyival mennék haza...

Azért sztem az túlzás,h elnyomnak a szülők.1xűen beszélni kell velük,indokokat sorolni...

Én pl olyan allergiás voltam a nyuszimra,h nem aludtam semmit este mert köhögtem,sípolt a tüdőm,és nem kaptam levegőt.Aki ennyire allergiás azért gondolja meg..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159355 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok


sziasztok!
Most sikerült csak géphez jutnom.
tehát válaszolot mindenkinek, aki felet nékem!

Area: Igazság szerint, én nem tudom eldönteni, hogy mit tegyél, de nem is szeretném!(Asszem ezt rád bízom!)
Csak annyit mondhatok, hogy ha csak vársz, akkor soha a büdös életbe nem lesz háziállatod, és az anyukád soha nem fog ráébredni, hogy felnőttél, és mindíg irányítani akar majd.
Ezt én tapasztalatból tudom!
(Egy kis történet: Az unokatesóim a lépcsőházunkba költöztek- bár én nem akartam-,és egy kis idő múlva, az unokahugom szólt, hogy lesz egy kutyája, és szeretné, ha közösen nevelnénk, mert az én anyukám sem engette meg!Meglett a kutya- anyu persze útálta!- és 3 évig neveltem(eközbe a kutya számára én lettem a gazda), miközbe a rokonaim másképp nevelték!
Aztán Húsvét után egy vita után anyum így szólt: "Vidd haza, és ne vidd vissza nekik többet!"Azóta A kutya ténylegesen az enyém!)
Egyszer úgy gondoltam,hogy szeretnék egy patkányt, és tessék hazahoztam és ott tartok, hogy remélem még kicsinyei is lesznek!
A mese tanúlsága: Ha nem vagy talpraesett, és akaratos, a szüleid teljesen elnyomnak!
Ráadásul, mióta van kutyánk- mármint amióta az unokahugimmal megvettük, sokkal de sokkal szabadabb vagyok!

Ja szerintem a kanárid egy kis atkát is összeszedett!
Azt egy KADOX nevű spray- jel lehet kezelni, de előtte meg kell kérdezni az állatorvosodat.
Amúgy meg a Kadoxot csak rezeptre adják ki az állatpatikákba!

Namarie: De igen az allergia már szerintem népbetegség, és sajnos én is allergiás vagyok, mégpedíg a nyúlszőrre, és a tavsztól- őszig tartó pollenekre!
Ennek ellenére még mindíg szeretnék állatorvos lenni, és vannak, és lesznek is állataim!
Tehát ha valaki valamit nyagyon akar, akkor egy "kis" allergia nem akadály! (szerintem!)

Nefi: Ha lesznek, akkor majd viszek be, főleg azért, mert már ketten is kértek a suliból!
De inkább vagyok pesszimista, mint hogy álmokba ringassam magam!
És különen is semmi jelét nem mutatja még a vemhességnek! :cry: :cry:
Ja amúgy a mongol lányom a napokban fog szűlni! :lol:

Szméa:Azonkívül, hogy rossz mint bűn, és egész nap zabálna, semmi különös hír nincs a "kismamáról", ha egyáltalán kismama!

Ery:hát ez nagy kisúrás az élettől, de fel a fejjel, hisz a mondás is úgy szól: "Kutyaharapást szőrével!"
Lehet, hogy a cicód most majd kigyógyít az allergiából, hacsak nem az fura eset esett meg, hogy maga a cica hozta az allergiát reád!

Üdv.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159307 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszi mindenkinek a tipppeket, de asszem kibírom még ezt a legrosszabb esetben 7 évet, és akkor majd hódolhatok állatszeretemnek.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159306 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nos én imádom a macskákat (nekünk is volt egy sziámink...) azonban allergiás vagyok rájuk. Ez az igazi szenvedés.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159299 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Hát én hivatalosan a mai napig életveszélyesen allergiás vagyok a macska- és mindenféle állatszőrre, de ebből semmit nem éreztem eddig. Az a legkedvesebb elfoglaltságom, hogy a macskámat puszilgatom, már, amikor hagyja. :D

Claritin, Zirtak, és még mesélhetnék. Szerintem járjátok körbe még párszor szép óvatosan.
Tavaly tavasszal anyukám még teljesen fel volt háborodva, hogy hogy kérhetek patkányt, macska mellé, méghozzá azzal az ocsmány farkával... stb. (bocsánat :roll: 8) ) Szokásos patkányos előítéletek... És most már csak arra várok, hogy megszülessenek és én is eláthassam őket. Pedig anyukám irtó szigorú és felelősségteljes ember. :wink: Csak annak a kérdése, hogy mennyire akarod, no meg, hogy hogy forgatod a szavakat és mikor. :twisted:

Nicsak, jó hírek a kismamáról! (?) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159212 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xyz: ne nézd ilyen pesszimistán [size=9:2turuvej](pont én mondom, hisz ismersz)[/size] Eszter azt mondta, hogy akárhányszor berakta hozzá a fiú(ka)t párosodtak. Biztosan leszenk kicsik, de aztán majd hozd be őket a suliba megmutatni :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159081 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta:

Erda niire (Area) írta: .. főleg az allergiája miatt kerüli őket, meg abban a tévhitben van, hogy megunjuk őket, és neki kell majd etetni, takarítani..



Sziasztok!
Elég rég nem írtam, de úgy gondoltam, hogy most már szólnom kell!
Area: Anyud még mindíg az allergiájával tart sakkban?
Miért nem mondod neki, hogy mára már az orvostudomány olyan gyógyászati eszközöket is kifejlesztett,melyek megszüntetik az allergiás tüneteket!Ilyen gyógyszer pl.: a Zirtek (nem tom, hogy hogy kell írni)
Vagy anyud még el sem ment allergia vizsgálatra?

color]


Üdv!


xyz:
Alleria: remélhetőleg Te nem vagy semmire allergiás. amennyiben valaki allergiás valamire, meg tudom, érteni, ha kerüli, de nem feltétlenül ez a megoldás. Magam is allergiás vagyok, igaz pollenre.
Gyógyszer: iszonyúan kell vigyázni velük, én pont a Zirtectől lettem még betegebb, észen sem voltam tőle, és a végén majdnem baj lett..igaz, ma már vannak sokkal könnyebb gyógyszerek. de ha nem muszáj, miért szedjen bárki is gyógyszert, ha el lehet kerülni?

Area problémáját tökéletesen megértem, de ha az édesanyja valóban allergiás valamilyen állatra, elég nagy kegyetlenség rávenni, hogy de tartsanak.

Ha valamiért fél az álattól, az más eset, azon "könnyebb" segíteni, de kellő tapintattal, megértéssel, és főleg szeretettel lehetséges. Ilyen esetben általában épp csak elválasztható állatot szoktak adni, aki annyira védelemre és szeretere szorul, hogy nem lehet nem szeretni. Kutyáknál a kölyökboxer szokott jó gyógyhatással lenni...vagy aki tud nagyobb testűt tartani, annál a dog.

Tényleg: ki szereti a dogokat? Imádom őket, álomi szépek, kecsesek, de végtelenül erősek és jóindulatúak. És borzasztóan nyugodtak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159015 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xyz: köszi a tipppeket! Ez a kutya ajándékba dolog nemis olyan rrossz ötlet :twisted: De ennyire nem leszek szemét... majd ha kiöregszik valameik állat....

Ja, és a kanárimnak a feje búcsján, ahol szeintem ö csak nehezen éri el, van egy kopasz rész.... már pár hete ott van, de azt a vedlésének tudtam be... de mostanában már olyan, mintha már véres is lenne, és egyre csúnyább.. mi lehet ennek az oka?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159003 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: .. főleg az allergiája miatt kerüli őket, meg abban a tévhitben van, hogy megunjuk őket, és neki kell majd etetni, takarítani..



Sziasztok!
Elég rég nem írtam, de úgy gondoltam, hogy most már szólnom kell!
Area: Anyud még mindíg az allergiájával tart sakkban?
Miért nem mondod neki, hogy mára már az orvostudomány olyan gyógyászati eszközöket is kifejlesztett,melyek megszüntetik az allergiás tüneteket!Ilyen gyógyszer pl.: a Zirtek (nem tom, hogy hogy kell írni)
Vagy anyud még el sem ment allergia vizsgálatra?

A másik: Ilyenkor amikor azzal érvel, hogy "meguno" meg stb., miért nem kérdezel vissza: Te is meguntál, amikor már önálló lettem?, vagy Majd ha lesznek gyerekeim, akkor őket is unni fogod?

Erre mindíg majd azt válaszolják, hogy az gyerek, meg te egész más vagy, mert te ember vagy.
Ha ezt mondja, akkor az azt jelenti, hogy legyőzted!
Szerintem vedd fel a harcot, és küzd egy élőlény jobb sorsáért!!!!!!
Amúgy meg jön a Kari, miért nem kész egy kutyit Karira, vagy ami mégjobb, adj anyudnak egyet ajándékba!!! :)



Más, ami eltér ettől.
Van nekem egy patkányom.
Elvittem egy fiúpatkányhoz, hogy gyártsanak sok-sok kispatkányt.
Újév után lehetséges, hogy fognak születni.
Esetleg kell valakinek? mert annak szívesen adok, ha egyáltalán lesznek!


Üdv.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158750 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar: lehet, hogy szereti az álltokat, de akkor az még nem derült ki... főleg az allergiája miatt kerüli őket, meg abban a tévhitben van, hogy megunjuk őket, és neki kell majd etetni, takarítani.... pedig ez nem igaz... :evil:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158671 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Melawar, egyszerúen itt vagyok elolvadva a képernyő előtt a cicáktól.

Számomra a cicák maguk a megtestesült bölcsesség, nyugalom és báj.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158607 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: nem feltétlenül biztos, ha szereti az állatokat árva állatkát nem rakott volna ki

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158518 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ezt sas meg akit érdekel , sok sok nagyon jo kép :)

sok sok cica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.150 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére