Állatbarátok

Több
20 éve 8 hónapja #167898 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta:

nathalee írta: Gondolom mikor megsértődik egész este háttal ül neked, vagy elő se jön :wink: Dettó :wink:

Talált. Sülyedt.
De nem csak este. Képes napokra megsértődni. :lol: Hogy egyem az érzékeny lelkét, de hát egy igazi személyiség a Vaszil. :D


Nagyon tetszik a neve :D
Magyarul Laci, ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167893 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Gondolom mikor megsértődik egész este háttal ül neked, vagy elő se jön :wink: Dettó :wink:

Talált. Sülyedt.
De nem csak este. Képes napokra megsértődni. :lol: Hogy egyem az érzékeny lelkét, de hát egy igazi személyiség a Vaszil. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167891 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta: nathalee: A mi maccsunk is csinál hasonló dolgokat. :D
És ha nem visszük magunkkal, akkor vagy halálosan megsértődik, vagy szinte magába zuhanva vonul el.


Gondolom mikor megsértődik egész este háttal ül neked, vagy elő se jön :wink: Dettó :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167877 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nathalee: A mi maccsunk is csinál hasonló dolgokat. :D
És ha nem visszük magunkkal, akkor vagy halálosan megsértődik, vagy szinte magába zuhanva vonul el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167874 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is sokszor belemászott az utazómba, hogy vigyem magammal, de fájó szívvel elmagyaráztam neki hogy nem jöhet és mintha megértette volna. Vagy ezt gondolta: "fulladj meg ha nem foglalkozol velem" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167872 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vaszilnál mindegy milyen idő van - meleg-hideg - ő mindig megy a szatyrokra. :) :D :lol: :P
Valaki hazaér leteszi szatyrot-táskát a földre, egy székre máris benne van. Úgy kell elhessegetni a közelből, és akkor még ő van megsértődve.
Volt olyan, hogy reggel az unokahúgom indult volna a suliba, és azt furcsálta kicsit nehéz a hátizsákja. Megnézte és benne ült a lököt macs. :lol:
Vaszilra szinte hipnotikus hatással vannak a szatyrok. :D [size=9:1lt8kuhr]Az előző macskáinknál ilyet nem tapasztaltam - lehet, hogy ők nem szoba cicák voltak, hanem egyszeri házi macskák, akik szabadon boklásztak bárhol, és csak legritkább esetben tartozkodtak a házban.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167868 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bonim se mai kandur, de egyre aktívabb.
Zacskó/szatyor: amint a földön van egy, rákattan.
A szekrénytetőre ő is mászkál aludni. Néha kidugja a fejét a bazi nagy páfránymögül. Olyan mintha dzsungelben lenne :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167865 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ery írta:

Elza Eldanielle írta: Ha már macskákról van szó, tegnap alakított 1et a sziámink.
Azt hittük, hogy a macs kiszökött este a házból. Kerestük a kertben, az utcán, nem találtuk. Már feladtuk, hogy még lefekvés előtt előkerül a macs. Kilenc órakor nézem a tvét. Egyszer csak egy nagy puffanást hallok. A szekrény tetöről leesett egy díszszatyor, és kimászik ki belőle komásfejjel nagyokat pislogva? Vaszil a sziámi macs. Hát az egész család akkorát derült ezen - pedig keresés közben a szekrénytetejét is megnéztem, de ki gondolta volna, hogy a díszzacskóban aludt.


No igen, egyes macskák szeretnek a szatyrokban bújkálni, de hogy miért....???


Én csak a saját macskámra tudom a magyarázatot, mert ugye minden macska (és állat) egy külön egyéniség, így minden szokásának más-más oka van, tehát külön rá kell jönni. Szóval az enyémnél nem kellett sokat gondolkodni: A meleg miatt. Csak akkor veszi igénybe a zacskót, ami köztudottan jól szigetel, mikor hideg van. Mondjuk az az érdekes, ha erősebben megzörgeti elszalad. :roll: :D Utálja a hangját.

Vadászat: Maryke életében egyszer fogott valamit, bár az sem biztos, hogy ő fogta el. :roll: :P Egyszer találtam a kertünkben egy halott rigót és mikor odavezettem, hogy lássam vajon mit szól hozzá, láss csodát csak rám nézett ezzel a tipikus macska fintorral "Szerinted most mit kéne csinálnom ezzel, hm? Mit képzelsz?" Felcsapta a farkát és tovább állt. Szóval ennyit a vadász tudományáról. Végülis én csak örülök ennek. Ő tényleg olyan, mintha még mindig kölyök lenne, pedig májusban 9 éves lesz. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167846 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta: Ha már macskákról van szó, tegnap alakított 1et a sziámink.
Azt hittük, hogy a macs kiszökött este a házból. Kerestük a kertben, az utcán, nem találtuk. Már feladtuk, hogy még lefekvés előtt előkerül a macs. Kilenc órakor nézem a tvét. Egyszer csak egy nagy puffanást hallok. A szekrény tetöről leesett egy díszszatyor, és kimászik ki belőle komásfejjel nagyokat pislogva? Vaszil a sziámi macs. Hát az egész család akkorát derült ezen - pedig keresés közben a szekrénytetejét is megnéztem, de ki gondolta volna, hogy a díszzacskóban aludt.


No igen, egyes macskák szeretnek a szatyrokban bújkálni, de hogy miért....???

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167843 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már macskákról van szó, tegnap alakított 1et a sziámink.
Azt hittük, hogy a macs kiszökött este a házból. Kerestük a kertben, az utcán, nem találtuk. Már feladtuk, hogy még lefekvés előtt előkerül a macs. Kilenc órakor nézem a tvét. Egyszer csak egy nagy puffanást hallok. A szekrény tetöről leesett egy díszszatyor, és kimászik ki belőle komásfejjel nagyokat pislogva? Vaszil a sziámi macs. Hát az egész család akkorát derült ezen - pedig keresés közben a szekrénytetejét is megnéztem, de ki gondolta volna, hogy a díszzacskóban aludt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167768 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Asszem én vhol elronthattam a nevelését...
Képes akár a számból is kivenni a kajcsit. Komolyan! Kicsit pofátlan... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167760 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erről egy Garfieldvicc jutott eszembe:
[size=9:p23n6t1b]háttérzaj:[/size] -Mrrrr... MMMrrrrrr....
[size=9:p23n6t1b]John:[/size] Garfield, csak nem dorombolsz?
[size=9:p23n6t1b]Garfield:[/size] nem, valami elromlott a láncfűrészemben.
:lol: :lol: :lol:

A mi ciccünk különben jólnevelt, nem eszik bele a kajákba. Egyszer lenyalta a töltöttpaprika húsáról a szaftot, és addig nem ehetett mást, amíg el nem fogyott a hat személyre csinált kaja..... a végén már undorodott tőle... (megérhető) :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167738 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: a mi macsekunk is egyszer bemutatott nekünk egy egeret, de mivel a mamám elkezdett sikítoznni, meg kiabálni jobbnak látta, ha többé nem tesz ilyent. Szóta már csak a madártollak árulkodnak a kertben... 8)


Amíg aludtam, úgy tűnt, a macskám horkol... Furcsálottam, de pasiknál is előfordul... :lol: Ezért nem is foglalkoztam vele.
Aztán ébredés után döbbentem rá, hogy morog :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167735 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a mi macsekunk is egyszer bemutatott nekünk egy egeret, de mivel a mamám elkezdett sikítoznni, meg kiabálni jobbnak látta, ha többé nem tesz ilyent. Szóta már csak a madártollak árulkodnak a kertben... 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167728 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Sok szép cicc:
www.pbase.com/minoltaman/great_cats&page=1
www.pbase.com/jln/cats&page=1


De drágák! Imádom! :hello: :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167643 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmmm...
Éljenek a macskok... :D [/quote]

:hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167631 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: He-he :D
Az élet egyik nagy igazsága :lol: :lol: :lol:


Hmmm...
Éljenek a macskok... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167616 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
He-he :D
Az élet egyik nagy igazsága :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167611 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Hogy is van a mondás? Minél többet csalódom a pasikban, annál jobban kötődöm a macskámhoz...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hmmm...
no comment... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167606 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hogy is van a mondás? Minél többet csalódom a pasikban, annál jobban kötődöm a macskámhoz...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167603 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor profinak mondható, mivel már kétszer megcsinálta ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167601 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Úgy gondolom, dicsekvés céljából tette, hogy megmutassa mire képes /bérház, 3. emelet, konyhaablak.../ Hogy csinálta, fogalmam sincs...


Igen, dicsekvésként szokták odavinni...
Hogy hogy csinálta? Hmmm... nekem sincs ötletem, de a macskák fantáziája korlátlan ha vadászatról van szó...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167599 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Úgy gondolom, dicsekvés céljából tette, hogy megmutassa mire képes /bérház, 3. emelet, konyhaablak.../ Hogy csinálta, fogalmam sincs...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167594 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: A cicám egyszer a TVben éneklő madarat akarta levadászni. Ennél megrázóbb, mikor arra keltem, hogy a cica rajtam fekszik egy verébbel a szájában és morog...!?! :?


Ez már eléggé "Kedvencek temetőjé"-s ...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167591 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cicám egyszer a TVben éneklő madarat akarta levadászni. Ennél megrázóbb, mikor arra keltem, hogy a cica rajtam fekszik egy verébbel a szájában és morog...!?! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167580 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: A cicák/kutyok látnak 2D-ben?V csak hangok alapján érdeklődnek a TV iránt?


Szerintem vmennyire látnak...
(azt is sokáig mondták hogy csak fekete-fehéret látnak, közben pedig színeset is)
Hangra biztosan reagálnak, láttam már kutyát amelyik visszaugatott a TVben ugatónak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167540 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: A cicák/kutyok látnak 2D-ben?V csak hangok alapján érdeklődnek a TV iránt?


Nemtom. Szerintem csak a hangra reagált, aztán nem érzett cicaszagot, így alábbhagyott az érdeklődése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167508 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cicák/kutyok látnak 2D-ben?V csak hangok alapján érdeklődnek a TV iránt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167502 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Annatar írta: Jatek a cicaval :D
home.wanadoo.nl/annekebroenink/maukie2.swf


ÉDES!!! A cicám rögtön felkapta fejét és a dorombolásra elkezdte szagolgatni a képet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.085 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére