Állatbarátok

Több
20 éve 8 hónapja #174278 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz (Celebthil) írta: Áíjjj!!!!
8O 8O
EZ GYÖNYÖRŰŰŰ!!! Hálás köszönetem!!

Te is szereted a pacikat? Kedvenc?
A frízt elsősorban a sörénye meg a farka miatt imádom, és ez itt maximálisan kijön ezen a képen :roll: !!
Különben meg FEKETE PACIK RÚLZ!

Szivesen :D

Igen! :D Imádom őket! Én is a fekete pacikat! Na meg a hófehéreket még nagyon csípem! igazából azokat szeretem a legjobban amelyikek olyan jó erős kötésű lovak, magasak, és gyönyörűek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174274 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Luineheciel írta: Upsz, bocsika :oops: Kicsit gyorsan olvastam el, lehet azért nem vettem észre. De kárpótlásul találtam egy képet, ami külföldi: :)
info.irk.ru/horse/friz.jpg

Áíjjj!!!!
8O 8O
EZ GYÖNYÖRŰŰŰ!!! Hálás köszönetem!!

Te is szereted a pacikat? Kedvenc?
A frízt elsősorban a sörénye meg a farka miatt imádom, és ez itt maximálisan kijön ezen a képen :roll: !!
Különben meg FEKETE PACIK RÚLZ!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174272 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz (Celebthil) írta: Juj, Luine, oltári rendes vagy, de épp ezért kértem külföldit, mert ezt az oldalt én is ismerem! :oops:

De azért kösz. :roll:

Upsz, bocsika :oops: Kicsit gyorsan olvastam el, lehet azért nem vettem észre. De kárpótlásul találtam egy képet, ami külföldi: :)
info.irk.ru/horse/friz.jpg

Alyr: Na ja, az igaz...Meg a Sátánkában persze, h nem egy élőnek harapta le :) hanem egy denevérré változott sátánnak, de az inkább poén volt nagyon is 8) aki látta az tudja. Meg az számitógépes volt azért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174254 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Luineheciel írta: Egyet találtam, remélem megfelel :roll:
www.pointernet.pds.hu/lovaglas/tudas/JI/JI001.html .

Juj, Luine, oltári rendes vagy, de épp ezért kértem külföldit, mert ezt az oldalt én is ismerem! :oops:

De azért kösz. :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174232 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Luineheciel írta:

Artemisz (Celebthil) írta: Ki tudná megadni néhány külföldi lovas oldal címét?
Képek kellenének, a legkedvesebb lófajtámról, a fríz
ről, de aki közvetlenül meg tud lepni eggyel, azt is hálásan köszönöm!


Egyet találtam, remélem megfelel :roll:
www.pointernet.pds.hu/lovaglas/tudas/JI/JI001.html

Egyébként meg a koncertes témához, a Beatriche egyik régebbi koncertjén meg élő csirkéket daráltak le, ami szerintem elég barbárság :roll: Szal oké, kell a szenzáció ilyen alkalmakkor, de azért ne így...
Meg Ozzie egyébként a Sátánka filmben szintén egy denevérnek harapja le a fejét ...


A Beatrice az más tészta, mert ez itt Magyarország, és rlgebben, az meg ott az USA manapság, ahol minden lámpaoszlopnak saját ügyvédje van. Emellett elég fejlett állatvédelmi jogszabályok is vannak.
A Sátánkában 110% hogy nem élő denevér volt, a múlt évben is majdnem betiltottak egy filmet mert abban dinamittal felrobbantottak egy csirkét, és a stábnak bizonyítani kellett, hogy műcsirke volt.
Mansonról sok mindent el tudok képzelni, de érdekes módon még sosem hallottam hogy perelték volna ilyenek miatt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174136 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Na jó... Hagyjatok ezzel békén!
Én már tényleg nem értek semmit. Ez biztosan nem igaz. Biztos nagyobb visszhangja lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174127 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz (Celebthil) írta: Ki tudná megadni néhány külföldi lovas oldal címét?
Képek kellenének, a legkedvesebb lófajtámról, a fríz
ről, de aki közvetlenül meg tud lepni eggyel, azt is hálásan köszönöm!


Egyet találtam, remélem megfelel :roll:
www.pointernet.pds.hu/lovaglas/tudas/JI/JI001.html

Egyébként meg a koncertes témához, a Beatriche egyik régebbi koncertjén meg élő csirkéket daráltak le, ami szerintem elég barbárság :roll: Szal oké, kell a szenzáció ilyen alkalmakkor, de azért ne így...
Meg Ozzie egyébként a Sátánka filmben szintén egy denevérnek harapja le a fejét ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174120 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én nem ismerem Mansont, és amit hallottam róla, el tudnám képzelni, de akkor ebből már sokkal nagyobb botrány lett volna! Kiskutyákat... széttépni... ráadásul ötöt..... neeeem....
Ozzie Osborneról pedig annyit, hogy egy néző dobta fel a szimpadra a denevért, és mivel nem mozdult, azt hitte gumiból van.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #174054 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:eek2: :embarassed:
Atyaég, mikről beszélgettek ti itt!!

Iszonyú régen néztem be ide, most is kéréssel jelentkeznék:

Ki tudná megadni néhány külföldi lovas oldal címét?
Képek kellenének, a legkedvesebb lófajtámról, a
frízről, de aki közvetlenül meg tud lepni eggyel, azt is hálásan köszönöm!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173996 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: Egyrészt hihetelen pereket szakítanának rá, (abból is hatalmas botrány lett, hogy Ozzie Osborne leharapta valaminek a fejét) másrészt én Mansont a nyilatkozatai alapján egy intelligens és normális embernek ismertem meg.


Alyr: egy denevérnek :mrgreen:

Manson szerintem is egy értelmes ember, aki felfogta, hogy a "népnek cirkusz kell". És ő megadja...

Na jó, részemről befejezem az OFFolást... :?


Szegény denevér... (de ha megnétitek, Ozzy mindmáig erről híres)

A cépnek cirkusz kell, de nem bármi áron... (és ezt szvsz ő is felfogta, különben nem szerepelne Eminem klipjében)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173994 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Egyrészt hihetelen pereket szakítanának rá, (abból is hatalmas botrány lett, hogy Ozzie Osborne leharapta valaminek a fejét) másrészt én Mansont a nyilatkozatai alapján egy intelligens és normális embernek ismertem meg.


Alyr: egy denevérnek :mrgreen:

Manson szerintem is egy értelmes ember, aki felfogta, hogy a "népnek cirkusz kell". És ő megadja...

Na jó, részemről befejezem az OFFolást... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173991 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyrészt hihetelen pereket szakítanának rá, (abból is hatalmas botrány lett, hogy Ozzie Osborne leharapta valaminek a fejét) másrészt én Mansont a nyilatkozatai alapján egy intelligens és normális embernek ismertem meg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173927 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Zarándok írta: Hallottatok arról, hogy Marilyn Manson addig nem kezd el koncertezni, amíg a közönség szét nem tépett öt kölyökkutyát?!!! :evil: :evil: :evil:
Ugye ez nem igaz? :cry:
Manson rajondótól hallottam...


Az ilyen metálos agressziók többnyire jól megrendezett show-elemek...
(Vagy merőben média-kitalációk :roll: )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173912 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem sem igaz. Valamilyen pletyi lap találhatta ki, én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy reklámfogás az egész - nem ez lenne az első ilyen eset amiről hallok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173864 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem ez tök hülyeség.
Kizárt.
Nem is engednék fellépni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173860 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hallottatok arról, hogy Marilyn Manson addig nem kezd el koncertezni, amíg a közönség szét nem tépett öt kölyökkutyát?!!! :evil: :evil: :evil:
Ugye ez nem igaz? :cry:
Manson rajondótól hallottam...

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173844 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Cézi szeret orvoshoz menni,mert akkor legalább elviszik sétálni a nagyszülők(a kocsit összeszőrözné)A szurit simán elviseli.Mindíg megdicsérik,h mien nyugiban ücsörög a váróban.Az összes többi kutya nyüszít meg minden,ő meg csak ül :D

Holnap lesz az aktívban csincsilla-szőrméről szó.vis,h h ,,készítik".Csak erős idegzetűeknek.naon durva... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173757 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: A mi macsekunk még egy udvarba is képes volt beszökni, csakhogy ne kelljen dokihoz mennie. Az volt a ciki, hogy épp egy pitbull volt az ottani házikedvenc.... tök jó volt, ahogy a macsek eltűnt a hátsó kerthez vezető ösvényen. Egyszer csak valami halk morgás, aztán ugatás, a macsek meg százzal rohan kifelé, mögötte a vérszomjas ebek... valami halálos volt. :lol: Úgy belekapaszkodott a kabátomba, hogy alig bírtuk leoperálni.


A macskák nálunk is ilyenek, ezért aztán legutóbb amikor kettejüket ivartalaníttattuk, etetési időben hívtuk a dokit...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173755 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi macsekunk még egy udvarba is képes volt beszökni, csakhogy ne kelljen dokihoz mennie. Az volt a ciki, hogy épp egy pitbull volt az ottani házikedvenc.... tök jó volt, ahogy a macsek eltűnt a hátsó kerthez vezető ösvényen. Egyszer csak valami halk morgás, aztán ugatás, a macsek meg százzal rohan kifelé, mögötte a vérszomjas ebek... valami halálos volt. :lol: Úgy belekapaszkodott a kabátomba, hogy alig bírtuk leoperálni.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173753 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem mondtam, hogy az én kutyám az orvosnál ilyen, mert már nagyon-nagyon rég vittük mi orvoshoz, ha valami baj van, nem a helyi hanem egy váci orvost szoktunk kihívni, ő ismerős, és autóval beviszi az állatkórházába a kutyokat, aztán a kezelés után hazahozza.
Oltásnál a kutyák, miután túl vannak a szurin, azonnal elkezdenek féltékenykedni a másikra aki most kapja...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173752 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Akkor csak azén kutyim ilyen elfuserált? :lol:
Ő amint mondom neki, hogy megyünk a dokihoz, akkor rögtön lázba ég, és nem lehet vele bírni!
Az utcán csak "kutyafuttába" végzi el a dolgát!
És amint végzett, rohan az orvos rendelőbe!

Amit ott művel, az meg egy másik történet! :lol:
Ahogy belépünk a renelő várójába, egyból az ajtóba ül, és erőteljesen figyel!
Ha esetleg van még vki a váróba, akkor azzal akar bemenni, csak hogy a "kulisszák" mögött legyen!
És ha az az illető nem akarja bevinni, vagy a doki szól a kutyára hogy várjon, akkor leül, és nyüszög!

Ha nincs senki a rendelőbe és a váróba, akkor ált. nyitva az ajtó, és amint belép az váróba, rögtön robog be a dokihoz!

Ez amit leírtam csak akkor működik, ha a kutya nem kerül fel az aztalra!
Amint felrakom, akkor rögtön elkezdi mozgatni a vasasztalt!
(A remegéstől! :lol: )

Hát ilyen az Én kutyim orvosi "látogatása"! :lol:

Üdv.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173634 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldaniella írta: Area, a mi kuttyunk is hasonlóan tesz, azzal a különbséggel, hogy bemegy az orvosi rendelőbe, de amint meglátja a tűt, azonnal elkezd kifelé hátrálni a rendelőből, úgy kell visszavonszolni - a filmekben lehet ilyen jeleneteket látni, a kutya áll szétvetve a négy lábával, az ember meg húzza-vonja, de az csak még jobbban megveti a lábát - na az én kutyám is kb. így tesz az állatorvosi rendelőben. :lol:


Az én legnagyobb kutyám ezt továbbfejlesztette azzal, hogy lefekszik, és olyan mintha hozzánőne a földhöz... Ha meg húzni akarjuk akkar addig nyüszít amíg abba nem hagyjuk...

xyz: Szvsz= Szerény véleményem szerint

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173622 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area, a mi kuttyunk is hasonlóan tesz, azzal a különbséggel, hogy bemegy az orvosi rendelőbe, de amint meglátja a tűt, azonnal elkezd kifelé hátrálni a rendelőből, úgy kell visszavonszolni - a filmekben lehet ilyen jeleneteket látni, a kutya áll szétvetve a négy lábával, az ember meg húzza-vonja, de az csak még jobbban megveti a lábát - na az én kutyám is kb. így tesz az állatorvosi rendelőben. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173601 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Ragoran írta: Nem lehet,h úgy értette,h altatava volt,csak érzéstelenítve nem?
Az még talán magyaráz6ó...


Lehet... bár az ilyen altatások szvsz elég mélyek ahhoz hogy ne érezzen semmit közben...
de ez csak az én véleményem, még egy műtéten sem voltam bent.



Rago: Ezt már jobban el tudom képzelni, mnit azt hogy altatás nélkül műtsék meg!

Alyr: Mint már említettem én nyáron az állatorvosi egyetemen dolgoztam és elég sok ivartalanítást láttam!
Az altató tartalmaz érzéstelenítőt is, és mielött felébred a kutya, az orvos ad neki még fájdalomcsillapítót!


Más: Azt én se tudom elképzelni, hogy egy kutya nyugtatva kibírjon egy ilyen műtétet.Hiába is van kikötve!
Ráadásul a kutyákat a hátárafektetve kötik ki az asztalhoz!Ezt egy éber kutya nem bír ki, mert normásil körülmények között a kutya így megalázva érzi magát!

Ja és lehet hogy maradi vagyok, de minek a rövidítése a SZVSZ? :oops:

ÜDV.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173563 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi macskánk is be volt sz*rva, csak attól, hogy meglátta a kék keresztet. Valahogy megérezte, hogy az nem a Paradicsom.... :lol: Szerintem elképzelhető, hogy egy kutyi ösztönösen nyüszít, égülis, ők még hallgatnak a megérzéseikre....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173372 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Zarándok:én akkor sem tom elképzelni h ott maradna.nem hiszem h ennyi ideig önszántából háton feküdne.Ha meg leszíjazzák elkezd pattogni.Szvsz.Nem a legideálisabb egy műtéthez..

Findu:szegény..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173346 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az is lehet, hogy érzéstelenítve volt, csak altatva nem... :roll:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173330 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Amikor a mi kutyánkat műtötték, háromszor ébredt fel közben, nyűszitett, majdnem leugrott a műtőasztalról stb. De azért mert az állatorvos nem mert neki több altatót adni. Az állatoknál ugyanis nagyon nehéz meghatározni a helyes dózist, és inkább azt választják, hogy ébredjen fel a kutya műtét közben, minthogy soha ne ébredjen fel többet...

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173266 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De attól ösztönösen nyüszíthet,nem tudatosan.Szvsz el tom képzelni.
De altatás nélkül?
tök lehetetlen.nincs az a szadista állat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #173264 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Nem lehet,h úgy értette,h altatava volt,csak érzéstelenítve nem?
Az még talán magyaráz6ó...


Lehet... bár az ilyen altatások szvsz elég mélyek ahhoz hogy ne érezzen semmit közben...
de ez csak az én véleményem, még egy műtéten sem voltam bent.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.074 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére