Állatbarátok

Több
20 éve 6 hónapja #182051 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Itt a helyi állatmenhely siralmas. Nincs is épülete, csak felhúztak pár ketrecet, és a kutyákat beledobták. Az iskolai menzákról szerzik a maradékot, meg a vágóhídról, és az állatok télen-nyáron kint vannak az "udvaron", a sárban/porban. Ha beteg egy kutya nem adnak neki gyógyszert, nem oltatják, be smmit sem csinálnak velük! Majd magától rendbejön, vagy megdöglik! Nagyon szomorú látvány, és bár kb egy éve mondják, hogy építik a korszerű menhelyet, én még semmit nem láttam belőle... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181968 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz (Celebthil) írta: 8O

Miért, hol laksz, te mázlista?!

Állatkertekről szólva, én még jól emléxem, anno a pécsi állatkert is, hát, ha régi is, de azért egész szép volt.. De most... 5 éve nem voltam, mert legutoljára már úgy le volt pukkanva, hogy rossz volt nézni..

És azok a szerencsétlen nagymacskák azokban az iszonytató, rozsdás rácsos, szűk ketrecekben!!!

Ez még egy rókának is kicsi lenne! :cry:


Éppen Pécsett lakom :lol: Most azért javul a helyzet. Jane Goodall jött hozzánk decemberben a csimpánzház felujításához lobbizni. Az elindul és hát talán helyreáll más is. Én még a Nyíregy-i állatkertet szeretem. Hát az már inkább szafaripark :lol: Sára a kedvencem a muraközi kanca, meg a kakaduk.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181967 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pár napja volt egy nagyon rossz élményem az ún. "állatmentő alapítványokkal"..... Este nyolc körül kutyasétáltatás közben találtunk a buszmegállóban egy bazi nagy fekete szemeteszsákot, ami mozgott....... megnéztük, hét (!) kiskutya volt benne......pár hetesek lehettek, elég jól tápláltak, németjuhász és még valami keverékek, irtó helyesek. Hazavittük őket, bezsuppoltuk mindet a kádba meg kaptak meleg tejcsit, és elkezdődött a telefonálgatás......kb. tíz darab állatmenhelyet hívtunk, köztük a Rexet is, mindenhol azt mondták, már bezártsak, csak 10-től 6-ig fogadnak állatot, tele vannak, stb.... egy pasi kerek perec közölte, mikor Anyám barátnője kétségbeesve megkérdezte hogy mégis mit csináljunk, hogy rakjuk ki őket az utcára, ne törődjünk velük.....És ilyenek dolgoz(hat)nak állatmenhelyen!!!! Végül találtunk egy helyet, ahol nagyon kedvesek voltak, mondták, hogy szívesen látják őket, vigyük nyugodtan, de akkor már este tíz volt, úgyhogy nem indultunk el, csak másnap reggel. Anyu a munkahelyén négy kicsinek talált is gazdát, szóval csak három került menhelyre......megérdemlik, hogy beírjam a nevüket: Csellengők alapítvány, Dunakeszin van a telepük, nagyon kedvesen fogadták őket.....
Szóval én hatalmasat csalódtam a menhelyek többségében, ezután nem dőlök be a reklámoknak..... :evil:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181960 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
8O

Miért, hol laksz, te mázlista?!

Állatkertekről szólva, én még jól emléxem, anno a pécsi állatkert is, hát, ha régi is, de azért egész szép volt.. De most... 5 éve nem voltam, mert legutoljára már úgy le volt pukkanva, hogy rossz volt nézni..

És azok a szerencsétlen nagymacskák azokban az iszonytató, rozsdás rácsos, szűk ketrecekben!!!

Ez még egy rókának is kicsi lenne! :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181958 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz (Celebthil) írta: Ezt most beírom, mielőtt elfelejtem:

Itt mellettem éppen netes kvízt töltögetnek.

Egyik kérdés ez volt:
Milyen messzire hallatszik el az oroszlánüvöltés?

A herlyes válasz ez volt: 8 km--re.

Mire beszólt az egyik srác:
Érdekes, innen kb. 8 km-re van az állatkert, mégse hallok semmit..


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ez aranyos volt. Ahol én lakom ott a hegyen van az Állatkert. Igencsak félelmetes, hogy holdfényes éjszakákon az egész bagázs egyszerre kezd üvölteni, oroszlánok, tigrisek, farkasok stb. S ez így megy egy órán keresztül, s aztán néma csend. De persze az erdő nagyban tompít és a város zaja elnyom sokmindent. Ám csendes éjjeleken lehet hallani és hát hátborzongató...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181956 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmm elgondolkodtató. Én a Baranya megyei Misina Természet és Állatvédő Egyesületnek szoktam adni pénzt. Ők látványosan használják fel az adományokat. Tápot vesznek rajta, lovagoltatnak fogyatékos gyermekeket stb. és hát nem herdálják el. Szerintem meg kell nézni az embernek hová ad pénzt. Legalább szvsz így gondolm helyesnek.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181955 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezt most beírom, mielőtt elfelejtem:

Itt mellettem éppen netes kvízt töltögetnek.

Egyik kérdés ez volt:
Milyen messzire hallatszik el az oroszlánüvöltés?

A herlyes válasz ez volt: 8 km--re.

Mire beszólt az egyik srác:
Érdekes, innen kb. 8 km-re van az állatkert, mégse hallok semmit..


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181888 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: új téma: Szerintetek mennyire hatásosak az ilyen kóbor kutyákért alapítványok?




Szerintem hatásosak, de nem eléggé!
Van az a reklám, amiben a kisgyereket kirakják a kocsiból, és elmennek a szüleik!
Szerintem ez a reklám azért elgondolkoztató!
Nem?
Amúgy meg a REX egy nagy szar!
Csak pampognak, hogy így kell a pénz, meg úgy kell a pénz, de azt nem mondják, hogy már lassan 3 éve építik a kutyaotthont, és most sikerült befejezni két házat amibe - és ez nem vicc- csak kb 24 kutya fér be!
És mi van azzal a rengeteg pénzzel?
Miért nem épül gyorsabban?
És miért hírdetik, hogy 200 férőhelyes a kutyaotthon?
STB...

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181855 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ok, az utóbbi idő aktivitását elnézve, kezdünk kihalni emberek!!!! :nono:

Ezért most teljesítve topicgazdai kötelességeim, kénytelen vagyok feldobni egy témát...
új téma: Szerintetek mennyire hatásosak az ilyen kóbor kutyákért alapítványok?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181638 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Halihó!
Köszi Nim! :D
Még egy klassz oldal:
www.montyroberts.net
Sajna angol, viszont csúcs!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181532 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az arpadvere-n naon jó képek vannak!teccik! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181524 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Oh,köszönöm Artemisz :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181298 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco írta: Aki szereti a lovakat vagy lovagoni szeretne :) :
www.arpadvere.hu
www.easternhorse.hu
www.lohaton.hu


Nimrocco, ISTEN VAGY!!!!

Köszii!! :hello: :hello: :up: :dance: :sungl:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181252 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aki szereti a lovakat vagy lovagoni szeretne :) :
www.arpadvere.hu
www.easternhorse.hu
www.lohaton.hu

az easternhorse az ahal-tekke fajtával foglalkozik :)
a lohatonról pedig egy lovasoktatófilm-sorozat bemutatóját lehet letölteni :)
az arpadvere pedig lovasíjászattal tereplovaglással foglalkozik :)

(az easternhorse csak 2 hét múlva lesz fent a neten)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #180914 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Betty kutyámmal kint voltunk a mezőn és 3 nyulat is megkergetett :P
Mindig ezt csinálja :) )
Meg pockokat és gyíkokat ás ki a földből :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #180892 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Timona:el tom képzelni..engem 1németjuhász is elvontat néha,nem h kettő;o)

Nuwanda:Ez naggyon édes :lol:

Emberek,addig volt csak lelkesedés,amíg rá nem kell mozdulni a Tmára??hát mien dolog ez?? *dádádá*


Olvastátok azt a sztorit,h 1kuty megtámadott egy nénit??(gazdiját..)
nekem az a fél mondat gyanús a cikkben,h a néni egy bottal megbökdöste a kutyát,h megnézze JÓL VAN-E!Mivel a kuty vemhes volt és pár nappal elötte elütötte 1autó...el tom képzelni,amikor falun fioman megböködik a kutyát,h jól van-e...Erre meg begurult az említett kutya párja,és megtámadta a nénit..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179868 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tudom, hogy megzakítok egy beszélgetést, de az állatos albumhoz egyenlőre 3 képet kaptam! Légyszi aki tud, a küldjön, mert minél hamarabb meg akarom csinálni.... :closed: Köszi!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179819 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyáim is flúgosak, és szintén imádom őket:-)))
Állandó cirkusz pl., hogy a "kisebbik" kutyám (mindketten Hovawartok, de az egyik 2-3 évvel fiatalabb, és nem is nőtt akkorára) elkezdi nyalogatni a nagyot, aki erre elkezd morogni. Aztán nyalogatja tovább, erre már eldurran az agya a nagynak, de a pici a lenyugtatás érdekében szeretetből tovább nyalogatja. Mikor már úgy néz ki a feje, mintha megmártózott volna egy pocsolyában, nem bírja tovább, és elkezdenek bunyózni. A másik jó szokásuk, hogy akkora lyukakat ásnak a kertben, hogy bele tudok állni combig. Először erős volt a gyanúnk, hogy a nagy el akarja ásni a kicsit :lol: , de már együtt csinálják:-)
Jah! És kukáznak is, amikor csak lehetőségük van felborítják a kukát, és kitúrnak mindent

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179739 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kuttyom kicsit flúgos :oops: , de pont ezért imádom! :lol: Még most is 6 évesen olyan mint egy kutyakölyök állandóan úgy rohangá mintha be lenne lőve. Imád sétálni ő is mint a többi blökszi és ezt azzal jelzi, hogy agyba főbe rám ugrál, ez csak akkor ciki, ha épp el akarnék menni itthonról és a legcsinibb kabátom van rajtam, ja és hozzá kell tenni, hogy egy németjuhász hölgyikéről beszélek akinek azért van ereje, majd föl lök :? , kicsit ki tud buktatni, de egy kicsit elkapattam a kis dögöt, erről tuti nem fogom tudni már leszoktatni.
Viszont én sose vittem kutyasuliba v ilyenek. Azért 4 parancsszót megért ösztönösen csak a hangsúly alapján: Ülsz, Helyedre, ROSSZ kutya!, Gyere ide! Az utóbbit csak akkor ereszti el a füle mellett, ha egy macs tűnik fel a terepen, mert akkor 6 lóval se tudnám visszafogni, ja ehhez hozzá tartozik, hogy ha sétálunk póráz az én nyakamban lóg ő meg szabadon rohangászik fel alá.
Egyszer viszont volt egy izgi esetem vele meg a tesójával én nagy vakmerően elvittem őket dokihoz oltásra, nincs messze ezért odasétáltunk, a szuri sikeresen megvolt, de hazafelé kénytelen voltam rájuk rakni a pórázt, mert túl sok idegen kutya volt a környéken és nem akartam, hogy egymásnak menjenek. Ekkor tűnt fel egy macsek a szinen és a két kutya vontatott engem utána, mondhatom majd orra estem mire odaértünk a keritéshez ahol a cicc eltűnt!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179734 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen,csak az a baj,h ha nem akar odajönni az6tán mégis rászánja magát,és erre megbüntetem akkor a maradék kedve is elmegy a visszajöveteltől....
ha nagyon rossz volt(elkezdett az úton mászkálni vmi kutyát kergetve v vmi iesmi tartozik ebbe a kategóriába)akkor nagyon le szoktam szidni és tök sunyítva odakúszik,aztán lefekszik úgy 2méterre tőlem,nagyokat pislog és nyüszörög...ha ezek után ,,megbocsátok neki" állati boldog,körbe-körbe rohangászik és (1ideig)az első szóra odarohan és mintakutya;o)
ha elindulok az ellenkező irányba általába beparázik és rohan utánam :wink:

kis ciccc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179731 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: néha Cézire is rájön az 50perc és nem hajlandó észrevvi,h ott vagyok...amikor aztán rájön,h nem veszem be,h megsüketült és azt sem,h tök hülye azért odasomfordál... :lol:



Az én kutyim is szokott ilyet csinálni, de legtöbbször rájön, hogy nem jár jól, ha nem figyel!
Még kicsi volt a kuty, amikor bevezzettem - én csak igy hívom - a 3füttös jelzés!
Ami 3 füttyjelet takar!Ha hívom, akkor 1es fütty után nem jön, köv a 2es fütty!ha ez után sem jön, akkor még 2szer ezzel hívom, és ha még erre sem reagál, akkor jön a 3as fütty.
Legtöbbször erre már reagál, és rohan!Ha esetleg nem reagálna, akkor egyszer csak mögé vágódna a kulcscsomóm - ami igen nagy :wink: -!
Kicsonek, még néha ki is kapott, ha nem jött vissz a 3as füttyre! :(
De muszály volt hozzászoktatni a visszajövetelre!

Volt rá pl. hogy nem jött vissza a 3as füttyre, és ahoz meg messze volt, hogy utánadobjam a kulcsom!
Ekkor fogtam magam, és hazamentem!Kb. olyan 2 óra múlv már ott ült a kapuban megfagyva, merthogy a drága télen akarta magát megsétáltatni! :?
Ez az eset óta már nagyon figyeli a jelzéseket! :)

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179723 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nuwanda:
ismerős;o)
néha Cézire is rájön az 50perc és nem hajlandó észrevvi,h ott vagyok...amikor aztán rájön,h nem veszem be,h megsüketült és azt sem,h tök hülye azért odasomfordál... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179691 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hm...ezek a szoktatások mindig zűrösek...
Erre jó példa az egyik kutyusom, aki másfél év kutyasuli és otthoni próbálkozások ellenére ha sétán odahívom, a szelektív hallás legmagasabb szintjéről tesz tanúbizonyságot... még a kutyakeksz sem számít neki, pedig nagy bélgép...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179665 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: ezek nagyon tüncik :D
Area: az enyémek akkor csak mégrosszabbak :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179602 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179597 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én meg volt amikor művelődtem a malackával :lol: az azt jelenti,h a kötelező olvasmányt háton fekve olvastam neki hangosan ő meg aludt a hasamon;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179293 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én úgy tanítottam meg a tengeriröfimet, hogy én a jófiú vagyok, hogy telezabáltattam.... :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179243 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Sziasztok!

Remélem, hogy kedvel és szerintem így is van, de azért még bizonytalan. Azért még a ketrecén kívűl nemigen ismeri a tájékot. Ha elengedem van, hogy magától odajön hozzám és én nem eröltetek semmit...


próbálj egy kis csemegével kedveskedni neki, ha a finomsághoz köti az érintésedet, lehet hogy hamarabb hozzád szokik. Tudom a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, de a bátyám tengerimalacainál ez bevált.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179118 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Remélem, hogy kedvel és szerintem így is van, de azért még bizonytalan. Azért még a ketrecén kívűl nemigen ismeri a tájékot. Ha elengedem van, hogy magától odajön hozzám és én nem eröltetek semmit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179108 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
szvsz úgyis mindenki minél elöbb szeretné látni a dolgot 1ben,és ez csak elég motiváció lesz :wink:

xy:ok,akkor én értettem félre,nehari... :oops:
összeszokás..;o).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.238 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére