Állatbarátok

Több
20 éve 6 hónapja #186694 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

A mi cicánk is nagyon féltékeny, az összes állatomra ami eddig volt. De mivel félt tőlük, annak ellenére, hogy kis állatok voltak (bár szerintem nem fél, csak zavart), ezért mikor velük foglalkoztam csak távolról merte figyelni a dolgot, olyan lenéző macskapillantással, hogy az ember képes bűntudatot érezni. :D
Most a patkányomnál is pont ugyanez van, bár ott már van oka félni, mivel magharapta őt. (Mármint a patkány a macskát.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186684 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
büzsü: Nagyon cuki lehetett Maszat :cry:

A mi macsunk akkor zokott féltékeny lenni, amikor látja, hogy a többi állatot etetjük. Egyszerűen nem tudja megérteni, hogy ő tíz perccel ezelőtt kapott... :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186550 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Most először járok ebben a topicban, de ha már ide tévedtem, akkor gondoltam felrakom a kutyámnak a képét... ő sajnos már nem lehet közöttünk, mert 2 éve meghalt...nagyon szerettem, az volt neve, hogy Maszat, mert az állán volt egy barna folt kiskorában, és úgy látszott, mintha egyfolytában maszatos lett volna...
buzsu.go.ro/51.html :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186477 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erről a barátnőmék állatsereglete jut eszembe: kezdtek egy kis kutyakölyökkel és egy vagy kétszer akkora macskával; a macska persze terrorizálta szegény kutyust. Pár hónap múlva a kutya lett kétszer akkora, mint a macska, és alig győztek elbújni egymás elől a lakásban :)

Niko

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186133 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A macska-kutya párosról jut eszembe: azt soha nem felejtem el, amikor a nagypapám kutyája (jól megtermett német juhász!!) felkergetett egy macskát a dombra, nagy ugatással, hogy hűdekeménylegényvagyok...és a következő pillanatban a macsek visszakergette! :) De úgy futott ám a bátor kutyus... :twisted: :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186083 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hali!

Kis kihagyás után újra köreitekbe!
Olvastam az elmúlt héten irogatott leveleket, de ez a téma már engem is megfog!
Az én kutyám is rettentő féltékeny tud lenni, de nem mutatja az utcán!
Itthon bezzeg annál jobban!
Pl. ha itthon vagyok, és vannak vendégek, akkor a kutya folyton a sarkamban lóg, és ha vki hozzámszól, akkor elkezd vesszetűl morodni, és az illetőt szabályosan kiutálja a szombámból!
Kutyákkal meg azt csinálja, ha hazahozok egyet, akkor be se enedi a lakásba!Szabályosan nekiugrik!
Ha esetleg leviszem magammal, amikor egy másik kutyát képzek, akkor azzal addíg nincs gond, amíg el nem engedem, amint elengedtem, akkor úgy csinálja a dolgokat az én kutyim, hogy a másikat odacsalj, és ha odament, akkor megharapdálja!
És mivel ezeket a kutyákat én képzem, nem mernek verekedni, ezért csak otthagyják az én kis hülye kutyám!
Szőrnyű mi????

Amikor egyszer a macskánk szült, akkor szabályosan ette a sárga irígység a kutyát, de a mácskát nem bántotta, mert a macska nevelte, amikor pici volt, meg sokszor még a mai napig is megvédi a kutyát, amikor bajba kerül!
(a legédibb, amikor a kutya neki megy egy másik kutyának a kerítésnél, és ha az visszaszól, akkor megy a macs, és jól megkarmolja a visszapofázó kutyát! :lol: )Jó ki Sztalóne macs!!!

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186014 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyánk is különösen féltékeny a macskákra... Ha valakihez felmegy az egyik macsek, akkor a kutya elkezd henteregni a lábánál, hogy vele foglalkozzanak... A nagymamám öléből sokszor szándékosan le is löki a macskuszokat az orrával... Meg pl arra is féltékeny, hogy a macsekok felülhetnek a konyhában a székekre... de mivel rájött, hogy ő úgyse tudna felmászni a székekre (meg a nagymamám ölébe se), egy idő után feladta... de a fotelekbe, amik a teraszon vannak, pl direkt felül a kutya is...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186013 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Suhifarok:bizony,bizony Drágaszágom hárman vagyunk :twisted:
Az én kutyám is nagyon féltékeny és ugyanazt csinálja,mint a Suhifaroké.Nem csak emberekre féltékeny,hanem a macskámra is :)
Mikor Cicukát simogatom,jön oda hozzám és dúrja a kis fejét,h őt simizzem :P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185940 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az állatok már csak ilyenek... :D Azt hiszik kirekesztik a családból azzal, hogy mással foglalkozol.... Kész szerelmi háromszögek szoktak így kialakulni.... :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185873 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Áhh...miért csinálja azt a kutyánk, hogy valahányszor összebújnánk, puszit adnánk egymásnak, ő ott terem és nem nyugszik addig, amíg szét nem választ minket! Ugat, morog, üt a kis tappancsával, a fülünket harapdálja és ugrik, ugrik amíg nem foglalkozunk inkább vele. Ilyen őrült féltékeny lenne?! :mrgreen: Elég idegesítő néha... :P

[size=9:qz2h8yhz]Huh...itt van három emberke, ugyanolyan avatarral... 8) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185870 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

jocii írta: NImrocco: bánj vele kicsit "férfiasabb" kézzel :)


Hmmmmmmmm.................
:biggrin2: :mrgreen: :biggrin2:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185830 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
igen, ezt én olvastam a zöldmagazinon, és valszeg jó nagy bajban lesznek szegény kuttyok, úgyhogy plakátozni kéne, meg állatorvos ismerősöknek szólni, hogy rakják ki... :roll: :cry:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185794 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj neee... óriási kegyetlenség lenne elaltatni azt a rengeteg kutyát!!!! :cry: Asszem tovább küldöm ezt az e-malilt a barátaimnak, ti is tegyétek azt, hátha valakinek van még hely a lakásában... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185785 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma kaptam ezt az e-mailt, megosztom veletek, hátha kell valakinek kutyus.

"Bajban az ürömi kutyatelep
Sürg

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185630 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek tegnap megfialt a nagypapám egyik cicája!!!! :D :D :D :D 4 pici hiper édi csöppség, közülük egy fekete- barna csikos a másik 3 pedig fekete- fehér, de a fehér csak foltokban fordul elő a bundácskájukon. Tényleg nagyon édik :oops: :lol: 8)

Ami pedig az idétlen állatneveket illeti, hát épp ezen cuki cicuk mamájának is az van: Bence cica- igy hivja a nagypapám, mert az unokatesóm akit Bencének hivnak, hát az övé volt a cicc csak a nővére allergiás a macskaszőre és ez persze csak a macs közelsége által derült ki. Már nem is emlékszem mi volt az eredeti neve, mert annyira rajtaragadt már ez a neév :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185488 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
NImrocco: bánj vele kicsit "férfiasabb" kézzel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185480 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
rendhagyó állatnevek:

-Sziporka (Pindúr Pandúrok után :) ) szegény macska, akkor már inkább egy GYU név :)
- Panel (szintén macska) illik rá a neve: nagy és szögletes
valamint az öcsém egyik teknőse, akit Arabellának hív. Arabella akkora, mint egy lapostányér, döglusta és falánk+ nem vagyok tökéletesen biztos benne, hogy nőnemű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185452 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran\n

Nimro:Mit csinál pontosan?levegőnek néz v csak bámul ki a bután a buci fejéből és próbálja beadni,h gőze sincs róla,h mit magyarázol...

Levegőnek néz és közli velem,h őt nem izgatják a dolgok,ő nem hajlandó végrehajtani őket...
Egyszerűen megunja és nem figyel rám.Hiába csápolok a kezemmel vagy akármi...
Ez van :P


"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185447 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dínchamion írta: www.albinoblacksheep.com/flash/shii.php

Nézzétek meg, szerintem halál aranyos... :)


Dín, ez nagyon édes!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185436 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tom, emlékeztek e a pingu nevű játékra, de most itt van belőle még egy A lényege, hogy a delfinről felugrik a pingvin, és bele kell lőni egy hógolyóval a céltáblába... :twisted: :P

kampany.vnubp.hu/gamez/pingu2.html

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185419 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

A Frodó nevű csimpánzt én már láttam is, ő Jane Goodall csapatába tartozik. :wink: Én azt nagyon bírom, mikor egy kutya majdszétszedi a kerítést és kiderül, hogy Angyal a neve (talán csak becézték?). Az egyik osztálytársam boxere hófehér volt (ami igen ritka) és Blackinek hívták. Végülis ilyen ellentétek vannak a boxerekben, általában. Tornádó a neve a pacinak, amin lovagolni szoktam, de örülök, ha elindul. :D
Szerintem illett ezekhez az állatkákhoz a nevük. Főleg Celebornhoz, Thingolhoz és Melianhoz. Nem tudom, erről a háromról automatikosan beugrottak az eredetieim.
Az én Mary cicámhoz meglepő, hogy mennyire jól illik ez a név, pedig elvileg nem vagyok híve az emberi nevek, állatnak adásának. Ennek ellenére a patkányomat is Ritának hívják és tetszik, bár azt nem én adtam neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185408 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az én 1-ik osztálytrársam a macskáját hívja Csocsesznek...

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185399 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie/Alatariel írta: Frodó nevű majomról meg a NG - ban olvastam.


Hihi, én a PJ-film stáblistájában... :mrgreen:

(Tudom, h csúnya gonosz vagyok, de nem tudtam kihagyni. :evil3: )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185398 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
GyU-s állatneveket már láttam/olvastam: egy gyönyörű beagle itt Szegeden Frodó névre hallgat, és a gazdái a film előtt olvasták a könyvet. Frodó nevű majomról meg a NG - ban olvastam.

Környék kutyái régebben: Bobby, Jockey, (Ewing- testvérek).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185381 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az egyik oszt.társam a pintyét hívja Csicsinek... :P

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185297 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Bocs ha letörtem a kreatív éned egy darabját!
Megsugom ez egy japán mesesorozatban szerepel!(magyarra fordításban!)
Na jó nem égetem magam már ki nőttem a mesenézésből!


Nem égő...

Hát ez van... gonosz japán mesék... :x :D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185295 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bocs ha letörtem a kreatív éned egy darabját!
Megsugom ez egy japán mesesorozatban szerepel!(magyarra fordításban!)
Na jó nem égetem magam már ki nőttem a mesenézésből!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185293 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Csicsi?
Ismerős név azthiszem régi emléekimet előkotorászva ez egy mesében volt valami főhős név!(Régen volt már!!!)


Még az is? :( :(
Pedig sokáig meg voltam győződve róla hogy ez az én találmányom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185292 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csicsi?
Ismerős név azthiszem régi emléekimet előkotorászva ez egy mesében volt valami főhős név!(Régen volt már!!!)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185290 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Én nem tudnék a kutyámnak vagy a macskámnak GYU-s nevet adni!
Asszem a szomszédok furcsán néznének rám! de ez nem érdekelne!

Kutyanevet tudok hülyeség kategoriába az egy ismerős kutyáit hivják így:
Bogár,Bigyó


Bogár az sztem teljesen normális ha a kutya bogárfekete...
Bigyó... hát, ha már rendőr is van ilyen nevű, mit tehetünk? :D

Ennyi erővel a Csicsi név se normális? pedig idestova 15 éve én neveztem el így a kutyámat... (vagy 5 évvel később olvastam a Mondák könyvében döbbenten h ott egy öreg táltost hívnak így)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.208 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére