Állatbarátok

Több
20 éve 7 hónapja #179052 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A patkányokkal kapcs, egyszer már én is akartam egyet, de anya azt mondta, hogy gusztustalan csatornalakók... :bawling: kész hadsereg menetetelt át akkor a kis lelkemen..... :(

Az albummal kapcs, a határidőt azért írtam csak, ki mert két képpel nem éri meg dolgoznom, és ugye minnél előbb akarjuk megcsinálni a dolgot.... :wink: DE most akkor újra: bárki bármikor küldhet képet, és én firssítem az albumot, csak gondoltam, így gyorsabb lesz... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178993 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én úgy értettem, hogy ha esetgleg nem tudok Areának időben képet küldeni, akkor sincs gond, mert ha nem neki, akkor neked küldjük a képet!

Amti írtam, az nem egészen úgy lett értelmezve, ahogy szántam!
Én értettem, hogy te hogy értetted!
Csak arra akartam utalni, hogy lehet hogy egy kicsit hossú lehet az összeszokás, ha nem tetszik a patánynak az új bánásmód! :wink:

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178929 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta:

Ragoran írta: Jelen felállás szerint nekem is küldhettek képeket.


Akkor jó!
Már meg is nyugodtam, hogy két helyre is lehet küldeni a képet!

Szméa: biztos kedvel, csak még nem nagyon bízik benned, mert hogy egy új helyen egy új gazdi, sok-sok új szokással, és szeretettel!

Rago: a patkányok nagyon visszahúzódó állatok!Mivel RITA máshol nevelkedett, ezért még meg kell szokja Szméát, és ez egyfajta bizalmatlansággal indul!
De mint ahogy neki is mondtam, ezt meg fog változni!

Üdv:-)))


csak lehet nem kell...v nem értem,h ezt h értetted

nem is azt írtam,h rögtön a nyakába ugrik,hanem azt,h ha türelmes lesz vele és nem ijeszti meg akkor csak nem lesz semmi gond az összeszokással.legalábbis én ezt akartam ebből kihozni..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178911 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Akkor megjegyzed a címem, és ha kész lesz a kép, akkor elküldöd... tudom frissíteni a cuccost... :wink: ja, és akkor már a gazdiról is szívesen látok egy-egy képet, hogy magatokat is megnézhessétek magatokat is... :D


Küldtem neked fotókat, a megadott emilre. Ha gond lenne vele írj vissza xy a név a cím mellett, ami tora_san_74@yahoo.com és nincs ugyan tárgya, de ne tartson vissza. Nem vírusos, de lehet hogy elég nagy lesz a mérete. Szvsz imádni fogod a kis dögömet :o )))

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178865 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Jelen felállás szerint nekem is küldhettek képeket.
azt mondjuk nem értem,h mért kell határidő...mindenki küldd amikor akar/tud és folyamatosan frissíthetjük a dolgokat...na?

szméa:már mért ne kedvelne? :wink:


Akkor jó!
Már meg is nyugodtam, hogy két helyre is lehet küldeni a képet!

Szméa: biztos kedvel, csak még nem nagyon bízik benned, mert hogy egy új helyen egy új gazdi, sok-sok új szokással, és szeretettel!

Rago: a patkányok nagyon visszahúzódó állatok!Mivel RITA máshol nevelkedett, ezért még meg kell szokja Szméát, és ez egyfajta bizalmatlansággal indul!
De mint ahogy neki is mondtam, ezt meg fog változni!

Üdv:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178848 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jelen felállás szerint nekem is küldhettek képeket.
azt mondjuk nem értem,h mért kell határidő...mindenki küldd amikor akar/tud és folyamatosan frissíthetjük a dolgokat...na?

szméa:már mért ne kedvelne? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178843 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

A köd felszáll. :D Megkaptam oly régen áhított csuklyás patkányomat, Ritát! Az összeszokásunk még folyamatban van, de egy ilyen kis állatkát nem lehet nem kedvelni. Csak ő kedveljen engem... :? :wink: Mert bizony érzékeny álltakák ezek a patkányok. De tény, hogy nagyon izgalmas, minden értelemben. 8)

Erda niire (Area) írta: Kéne készítenünk egy netes fotóalbumot a fórumkedvencekről! Milyen ötlet?? Nekem van egy jó képgalériakészítő programom, és meg tudnám oldani a dolgot az egyik hétvégén.... ha úgy gondoljátok akkor hevesen rázzátok a fejeteket, és összedobhatnánk a dolgot... szerintem cuki lenne :!:


Én is díjazom az ötletet, remek!, nagyon, nagyon jóóó!! Még sajnálatos módon nincs fent kép állatkáimról, de teszek róla, hogy hamarosan legyen. Bár valószínű, hogy kimegyek a határidőből. :roll:

Xyz: Miért harapnám le a fejed?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178826 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor megjegyzed a címem, és ha kész lesz a kép, akkor elküldöd... tudom frissíteni a cuccost... :wink: ja, és akkor már a gazdiról is szívesen látok egy-egy képet, hogy magatokat is megnézhessétek magatokat is... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178825 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: minnél előbb, annál jobb (főleg, mert itt lesz egy hosszúhétvége), de márc. 19-ig minden képet szívesen várok!... ja és frappáns képaláírásokat is várok!



És mi van, ha esetleg még nincs kép a kiskedvencrőL :cry:
Mert ugyan már csináltam Dominóról, de még nincs kész!
Ésnem is lesz márc 19.-éig! :cry:
Akkor mi a teendő!

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178805 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor most Közérdekű közlemény következik!

Minden ember, aki akár egyszer is hozzászólt a fórumhoz, vagy rendszeresen olvassa, az figyeljen ide!

A fórumolók jóváhagyásával megpróbálok(unk) összedobni egy kiskedvenc galériát!
Mindenki küldhet képet:
- aki olvassa a fórumot / hozzá szokott szólni
- van/volt/lesz valamilyen állata (csótánytól elkezdve a házitigrisig minden)
- szeretne felkerülni a galériába
Hogyan küld:
- ha digitális fotód van, akkor küld el nekem e-milban ( zsavanyu@mailbox.hu )
- ha papírképed, akkor pedig küld el a címemre, én beskennelem, és visszaküldöm. A feladó címét írd rá! (Találkoztam olyannal, aki ezt nem tette meg)
Postai címem:
Savanyú Zsófia
Nagykanizsa
Péterfai u. 25/c
8800
A galéria helye:
elfogadom Ragoran felajánlását, és ha kész lesz az album, az ő oldalán lehet majd megtekinteni!
Beküldési határidő (mert azért ilyen is kell):
minnél előbb, annál jobb (főleg, mert itt lesz egy hosszúhétvége), de márc. 19-ig minden képet szívesen várok!

... ja és frappáns képaláírásokat is várok!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178736 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na van érdeklődés;o)
Area:segítek szivesen,akár az én oldalamra is lehetne pakolászni őket nyugodtan,nyitok nekik egy kis külön sarkot és kész;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178639 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
na ez jó ötlet!!! Area nekem a neten van fenn kép a kutyámról, és tudok olyat küldeni, ahol kicsike még, ha érdekel.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178608 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Toma gazda írta: szóval gazdi kerestetik ilyen is lehetne??


Nem igazán hiszem, hogy Area erre gondolt!

Az igazság, hogy arra gondolt, hogy vkinek van háziállatkája, és van róla kép, és még a fóruhoz is tartozik, akkor az az illető elküldi a képet Areának, és ő felrakja egy képgarériába!
És ha vki mesél egy története, akkor nem azt írja le, hogy a Foltos kutya, akinek kajla az egyik füle, és ..., hanem azt mondja, hogy a galéria 25. képén látható kutyi ezt és ezt csinálja!

Így már érted, vagy még magyarázzuk el másképpen!(ezt ne irónikusan olvasd! :wink: )
amúgy a te ötleted se lenne rosz, csak ez a dolog az állatvédő ligák feladatkörébe tartozik!
Nembeszélve, hogy milyen rengeteg lenne Area postaköltsége! :wink:

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178585 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: A fórumkedvencek az állatok, és persze a gazdikról is beraknék egy képet...
a hogy és miért kérdésedre meg nem tudom a pontos választ, mert nem tudom pontosan mire kérdezted....
A hogy az úgy lenne ahogy leírtam (én majd összedobom, ha küldtök képeket, és ha lesztek elegen)
a miért, mert rengeteg otthoni stori van, és ha valaki nem tudja, mondjuk, hogy pl. Foltos kié, és hogy kutya-e vagy macska, akkor csak benéz a képgalériára.... :wink:


szóval gazdi kerestetik ilyen is lehetne??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178580 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178574 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: törvénymódositást és mostantól bűncselekménynek minősül minden gerinces állat bántalmazása...


és mi lesz szegény gerinctelenekkel?.... :? :wink:

Area:Jó 5let!!!;o)
én benne vok teljesen!!csak most nincs állatkám...vis 1papagájom van apunál...de amúgy most megszűnt az állatfarm... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178569 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erda ez nagyon jó ötlet!!!! *erősen bólogat*:D :D :D Én benne lennék!

Amit meg most hallottam a hirekben, hogy elfogadták a törvénymódositást és mostantól bűncselekménynek minősül minden gerinces állat bántalmazás és aki ilyet tesz több évi börtönbüntetésre számithat! (Külön örülök neki, hogy én is aláirtam a peticiót :D !)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178559 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A fórumkedvencek az állatok, és persze a gazdikról is beraknék egy képet...
a hogy és miért kérdésedre meg nem tudom a pontos választ, mert nem tudom pontosan mire kérdezted....
A hogy az úgy lenne ahogy leírtam (én majd összedobom, ha küldtök képeket, és ha lesztek elegen)
a miért, mert rengeteg otthoni stori van, és ha valaki nem tudja, mondjuk, hogy pl. Foltos kié, és hogy kutya-e vagy macska, akkor csak benéz a képgalériára.... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178556 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
kik a fórumkedvencek?? (állatok)
de hogy és miért??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178554 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát, nekem van skannerem... ha mindenki benne lenne, akkor beírhatom ide a postai címem, elküldhetitek majd a képeket, és én majd visszaküldöm.... na, milyen ötlet? 44 Ft-ot tudtok erre áldozni? (gondoljatok arra, hogy nekem több lesz :P )

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178549 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Kéne készítenünk egy netes fotóalbumot a fórumkedvencekről! Milyen ötlet?? Nekem van egy jó képgalériakészítő programom, és meg tudnám oldani a dolgot az egyik hétvégén.... ha úgy gondoljátok akkor hevesen rázzátok a fejeteket, és összedobhatnánk a dolgot... szerintem cuki lenne :!:



ez egy jó ötlet! :hello:
Remélem sikerül megcsinálni!
Csak egy gond van! :cry: : Mi van azzal, akiknek nincs szkenele (csak fonetikusan tom leírni)?
Azok hogy küldenek képet?
Mert nekem nincs, és nem tok képet küldeni! :cry: :cry:

De azért ez jó ötlet!
Remélem sikerül!

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178515 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Éljen Dominó, és a másik egyenlőre névtelen alany! :D :P
Kéne készítenünk egy netes fotóalbumot a fórumkedvencekről! Milyen ötlet?? Nekem van egy jó képgalériakészítő programom, és meg tudnám oldani a dolgot az egyik hétvégén.... ha úgy gondoljátok akkor hevesen rázzátok a fejeteket, és összedobhatnánk a dolgot... szerintem cuki lenne :!:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178511 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: xyz: a volt cicám a gyomrából képes volt felöklendezni a gyógyszert, hiába nyomtuk le a torkán...



Ez nem meglepő, hisz az összes macskaféle képes erre!
Az ok egyszerű: a macskák képesek a táplálékot egyik helyről a másikra vinni a gyomrukba, a kicsinyeik táplálására!

Mi amikor a ciccnek gyógyszert adunk, akkor bezárjuk egy fél órára a kamráb!(De nem büntiből, mert hogy ott van a kosara!)


- Kis fórumos családunk bővült!(Két taggal is! :lol: )
Lehet hogy ezért leharapják a fejem, de akkor is elmondom! :? :?
Egyik tag: Mint tudjátok vekem volt egy fehér patkányom- Tüske - aki sajnos január 4.-én itthagyott engem!
Február 27.-én beköltözött az Új lakó!A nyertes DOMINÓ!!!
az új patkányom!
Csak azért most írom meg belépését a fórumba, mert most lett biztos, hogy végleg itt is marad!

A Másik tag: Egyenlőre fedje még köd kilétét, de remélem hamarosan a köd felszáll, és kiderül, hogy ki is az!
(a köd jelenlétének oka, hasonló, mint az én Dominómnál!)

Üdv. mindenkinek!
XYZ:-))) és persze Dominó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178380 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie írta: A legegyszerűbb módszer gyógyszer beadásásra: egy darab májkrémbe jó alaposan beágyazni, és megetetni vele. A legokosabb, ha akkor tartjuk az orra elé, amikor alszik, és a májkrém illatára ébred fel....

De a legjobb, ha a cica mindig egészséges és soha nem kell neki gyógyszer...


Az én macskáim minden további nélkül lenyalják a májkrémet a gyógyszerről. A kutyák ha lehet kihagyják a gyógyszeres falatokat, de ha kézből adom nekik akkor mártírarccal ugyan, de megeszik.

xyz: a volt cicám a gyomrából képes volt felöklendezni a gyógyszert, hiába nyomtuk le a torkán...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178265 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A legegyszerűbb módszer gyógyszer beadásásra: egy darab májkrémbe jó alaposan beágyazni, és megetetni vele. A legokosabb, ha akkor tartjuk az orra elé, amikor alszik, és a májkrém illatára ébred fel....

De a legjobb, ha a cica mindig egészséges és soha nem kell neki gyógyszer...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178239 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jajj... a lódokit csak mint vicces szinonímát használtam.... :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178217 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: A lódoki mindig tudja hogy kell...



Hát szerintem a lódoki lovakat, és egyéb nagyállatokat gyógyít, és nem foglalkozik macskákkat,kutyákkal, stb.
És az állatorvosok, meg valószínűleg azért tudják, mert ezt tanulták 6 éven keresztül!
Nem?

Amúgy az én macskám/kutyám már fifikás, mert jó alaposan megrágja a falit, és ha van benne nem odaillő, akkor az villámgyorsan kiköpi!
tehát marad a torokba lenyomos módszer, mert ez eddíg még bevált! :wink:

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178187 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
megnéztem a macskuszos videót.. haláliii! :lol: :lol:

A gyógyszerbeadással kapcs. a lódoki mindig tudja hogy kell.... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178110 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
- Azt hallottam, hogyha a cica rosszat csinál, akkor el kell kapni abban a pillanatban, amikor rosszat csinál, és tükörbe kell nézetni!
Akor elfelejti amit csinált, és rá lehet szoktatni egy új, jobb szokásra!
[size=9:vdfpikh6](Ezt nem tom, hogy mennyira hasznos, mert még nem próbáltam!)[/size]

Ez izgi :o ))

Ja, a macskának a gyógyszerbeadás csak nekem egyszerű?
Én legtöbbször csak megragadom a grabancát (a két füle között)
Kinyotm a száját, és ag gyógyszert torokig nyomom!
Onnan már nincs visszaút!
A macs még duzzog egy kicsit, és aztán megnyugszik!

Nekem a kutyam utálta a gyógyszer szedést, ezért anyámmal mindig csinálunk egy kis kaja golyócskát, rizst vagy valamit, mert enni imád a kis lökött, es igy nem gond beadni neki. A macskánál is műkszik ez a trükk, csak valami kellően erős ízű kaja kell, mondjuk hal, vagy valami, amit nagyon szeret. Így nem lesz rossz élménye. A kutyámnál ez annyira bevált, hogy rögzült benne, hogy ha pattintom a gyógyeszert ki a fólián, már ott áll és nézi, hogy ő kapja e, mert tudja, hogy ha igen akkor valami finom jön neki :o ))) Mára már a rizsgolyócska sem kell. Bekapja egy az egyben, utána kap egy falatot.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178066 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A két video édes,a cicásat ismertem,de a kutyás naon ari!! :lol:

A macska-tabletta meg oasmi,mint a Hogyan fényképezzünk kölyök kutyát? c alkotás,azt asszem ide is beraktam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.250 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére