Állatbarátok

Több
20 éve 6 hónapja #183812 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: nemigaz! Kihal a fórum gyerekek!!!! ÉBRESZTŐ!!!

ja, és kész az állatos album! Megtekinthető a www.erda.fw.hu címen! Ez csak egy kis ösztönzés, hogy küldjetek képet, mert még elég kevés van, de remélem tetszik. :wink:


Jajjj láttam az albumot. Az a malacka nagyon édes, meg az összes többi. :lol:

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183805 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Hát, egy fotoalbumot azért ne küldjetek... :P Úgy három kép jöhet mindenről, több ne nagyon. Akkor várom a képeket.


Képek egyelőre keresés alatt, mert én balga a nagyrészét beragasztottam a naplómba, így nehezen mobilzálható...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183795 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát, egy fotoalbumot azért ne küldjetek... :P Úgy három kép jöhet mindenről, több ne nagyon. Akkor várom a képeket.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183704 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xy:köszi! :wink: igazából nagyiméknál lakik vidéken,szal ő kutyijuk,de én azért imádom;o)

jocii:jaja tudjuk,bár konkrétumok asszem nem voltak

és,h kapják el,aki kirakja az állatot?simán letagadják..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183688 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok !

nem tudom irta-e már valaki , de az OGY modositotta BTK-t, és a jövöben az állatkinzás , amibe beletartozoik az elhagyásuk és kirakásuk is büncselekménynek számit.
PÁr tétel:
vialadolok tartása: 3 év
viadorok tenyésztése: 2 év
tiltott vadászat: 3 év
állatkinzás: 3 év
az állat nem megfeleő tartása , ellátása , kirakása és elhagyása is kinzásnak minősül.
ami kicsit szomoru , hogy 284 igen mellett 11 képviselő nemmel szavazott , négy pedig tartozkodott :(

igyekszem elökeresni atörvény pontos szövegét és berakom ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183655 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rago: Ezek a képek nagyon cukik!
Extraédes a kutyid!

Area: Hány képet lehet (kell) küldeni?
Csak mert az én kutyimról (névszerint Tequiláról) van egy egész fotóalbum!
Van olyan kép, amin épp versenyen vagyunk!
Amikor a "férjével" vannak!
STB.
Szal, kb. hányat küldjek?
Bp.-n hol tanulsz?

üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183555 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr mint (sajna) kevéssel hátrébb írtam, aki nem tud skennelni, küldje el nekem a képet, és én ajd megcsinálom, is visszaküldöm. Címem lásd hátrébb! :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183438 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Erda ez szerintem igy szupi lett!!! [size=9:100lhpxr]Egy a baj, hogy tényleg kevés a kép...[/size]
MINDENKI KAPJA ÖSSZE MAGÁT ÉS FOTÓKÁZZA LE KIS HÁZIKEDVENCÉT!!!


Fotóka stimmt, de szkenner nélkül borzasztó nehéz feltenni a gépre. (esetleg ragasszam fel celluxszal? :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183429 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erda ez szerintem igy szupi lett!!! [size=9:2a7529d6]Egy a baj, hogy tényleg kevés a kép...[/size]
MINDENKI KAPJA ÖSSZE MAGÁT ÉS FOTÓKÁZZA LE KIS HÁZIKEDVENCÉT!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183341 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én macskuszaim továbbra is itt vannak:
sil.fpn.hu/Galeria/egyeb.htm
Sorban: Bence és Cirmi 2x, Bence és Mirci, és Mirci egyedül... (Van még egy, Micó, de róla nincs kép...) Mind nőstények, Cirmi és Mirci testvérek, Bence az anyjuk. :wink: A nagymamámnál laknak, a képek tavalyiak...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183340 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nemigaz! Kihal a fórum gyerekek!!!! ÉBRESZTŐ!!!

ja, és kész az állatos album! Megtekinthető a www.erda.fw.hu címen! Ez csak egy kis ösztönzés, hogy küldjetek képet, mert még elég kevés van, de remélem tetszik. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182720 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182665 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:dance: esetleg célprémium! mondjuk egy doboz vyskas-al! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182653 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Najó.. bátorkodom feltenni egy kósza gondolatocskámat, miszerint csinálhatnánk egy földnapjás talit, és nemtom milyen programmal, de majd töröm a kobakom... És ez lenne életem első tolkienes talija! :oops: :D Szóval, ha érdekel, akkor ötleteket és priviket várok!
Erda: gyere!!!!!!!!!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182642 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Erda niire (Area) írta: Persze vannak nagyon jó helyek, csak az a baj, hogy óriási szakadék van a szinvonalak között.... :cry:


No, igen. Nézzétek meg az Animal Planeten bármelyik menhelyes műsort. Én azt szoktam nézni, amelyik Angliában van... (köhöm) Tudom mekkora külömbség van Magyarország és Anglia között, de ami ott volt az nem lehetetlen, hogy itt is meglegyen. Ráadásul ott ilyen önkéntes akciók is voltak, mikor átépítés folyt vagy kutyát sétáltattak. :? Az EMBEREK szívükön viselték az állatok és a menhely sorsát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182629 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Zarándok írta: Amúgy terveztek valamit a Föld napjára? :?:


hát, ez az én dolgom lenne, de mivel nem vagyok pesti, ezért én nem tudok szervezni semmit.. :roll: :oops: FIGYELEM!
- mindenki szervezhet taálkozót, az én idítatásomra sajna ne várjatok, mert én túl messze vagyok... :(

ja, és tudna valaki mondani egy ingyenes tárhelyszolgáltatót, mert a tar.hu pár hete úgy döntött, hogy azért sem enged fel... :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182587 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: ez tetszett! :D
Amúgy terveztek valamit a Föld napjára? :?:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182531 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kutya-macska gondolatok

Egy kutya gondolkodik:
- Itt lakom ezzel az emberrel, aki etet, meleg szállást biztosít, simogat és szeret engem. Ezek szerint ő az Isten?

Egy macska gondolataiból:
- Itt lakom ezzel az emberrel. Etet engem, simogat, takarít, szállást biztosít. Ezek szerint én vagyok az Isten!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182520 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Persze vannak nagyon jó helyek, csak az a baj, hogy óriási szakadék van a szinvonalak között.... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182516 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Persze-persze,nem kell általánosítani

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182220 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a Hermann Ottó alapítvány meg a Noé Bárkéja sztem pl tök kulturált. Szóval meg kell válogatni a helyeket. :D

ez a századik hozzászólásom!!!! :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182123 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen...megint vmi oasmit akartam megvédeni amit nem ismerek... :?
szvsz ez 1jó kép

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182118 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: xy:Szvsz attól lehet,h annak a 24kutyának kutyhoz méltó helyet építettek és rendesen elférnek meg ienek.


Rago: Akkor te még nem voltál a Rexnél!
Kb. úgy néz ki a hely, hogy egy bazinagy terület, és a sarkába két kis köralakú vmi, ami jobban emélkeztet egy jurtasátorra, mintsem egy kenelnek!És tudod ez a bosszantó, és nem is igazán az a 3 év, amióta épül!!!

Szméa: Nem tom, mert ezeket a reklámokat nem láttam, de lehet, hogy egyről beszélünk!

Üdv.: xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182116 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméa:Szegény kuty.. :cry:
Az van ráírva,h ,,ha ez 1állattal történik már észre sem vesszük"
Ebben van vmi..
És a hajléktalanosban is...
Bár ezeket kirakni plakátra..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182110 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Nos, igen az állatmenhelyek. Főleg azóta aggaszt, mióta kapcsolatba kerültem vele, ami elég régen volt, mert ugye az ember, úgy van vele, hogy amiről nem tud, az nem fáj. :?
Egyszer találtunk egy nagyon kedves fekete, elég nagy kutyust az utcán, illetve ő kezdett el minket követni. (Olyan 4-5 éve lehetett.) Fölvittük a lakásunkra, de ott nem maradhatott, mert elég kicsi, egy ilyen nagy kutyának. De hétvége volt, így a Kék(azt hiszem kék, de sok van)kereszt nem fogadta. Ott maradt nálunk péntek és szombat éjszaka, aztán Vasárnap mégis elvitték. Hurkot dobtak a nyakába és elment. Követtük a sorsát. 2 hét múlva elaltatták hely hiányában, akkkoriban ez volt a szabály. Pár hét múlva felhívott valaki, hogy keres egy hasonló kutyát. Nem tudhatjuk meg, hogy ő volt-e az.
Xyz: De annak a reklámnak, amit említettél megvan az eleje is. Már, ha ugyanarról beszélünk.
Mert van egy olyan, amin egy kisfiú ki van kötve a fához és valami olyasmi van ráírva, hogy "Ha itt egy kutya lenne, már nem is törődnénk vele." Ennek az volt a párja, hogy egy hajléktalan négykézláb mászik és valami ilyesmit sugárzó szöveget írtak rá: "A kutyák többet érnek mint mi?" Úgy éreztem aljas dolog ezt a kérdést feltenni és érzelmileg így zsarolni az embereket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182090 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182071 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azért a Balaton part pénzügyileg más kategória szvsz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182067 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állítólag pumpálják nekik a pénzt, bár erről nem tudok sokat... minden esetre nagyon borzasztó, hogy még egy nagyfalunak is jobb menhelye van, mint nekünk... (valahol a Balatonparton jártam egyben, és az maga volt a kóborkutyaparadicsom)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182065 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xy:Szvsz attól lehet,h annak a 24kutyának kutyhoz méltó helyet építettek és rendesen elférnek meg ienek.
Area:Gondolom nincs pénzük.Ha vki rászánja magát és legalább megpróbál segíteni az állatokon,próbál tenni értük vmit akkor nem nézi bologan ezt az állapotot..
Bár lehet,h én még túl naiv vok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.095 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére