Állatbarátok

Több
20 éve 8 hónapja #169274 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Messua írta: Beleolvastam a februári IM-be, és teljesen kiborultam. Közöltek egy majdnem egy oldalas cikket, Házi DJ-pult címmel, amiben a gázrezsóra helyezett rágcsálók forgatják a lemezeket. Persze jól elrejtve a jobb sarokban (Ha az ember nem simítja ki a lapot, észre is alig veszi) ott a felirat, hogy ne próbáld ki otthon. Ők ezt az egészet csak viccnek szánták, de szerintem ilyennel még viccelni sem szabad! :!: :!: Magyarországon ugyis olyan jó a helyzet az állatvédelem terén. :x


Pont tegnap volt szó erről az állatvédelemről a Fókuszban. Kár hogy nem ismerek ilyen radikális védőket...biz' hasznomat vennék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169264 Írta: Messua
Messua válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Beleolvastam a februári IM-be, és teljesen kiborultam. Közöltek egy majdnem egy oldalas cikket, Házi DJ-pult címmel, amiben a gázrezsóra helyezett rágcsálók forgatják a lemezeket. Persze jól elrejtve a jobb sarokban (Ha az ember nem simítja ki a lapot, észre is alig veszi) ott a felirat, hogy ne próbáld ki otthon. Ők ezt az egészet csak viccnek szánták, de szerintem ilyennel még viccelni sem szabad! :!: :!: Magyarországon ugyis olyan jó a helyzet az állatvédelem terén. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169133 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na a Banyapókról csak annyit, hogy ugyanúgy zákmányolt orkot is... Arról igazán nem tehet hogy két bátor hobbit, Frodo úr és Csavardi Samu is arra tévedt... :lol:
Area én kedvelem a pókokat /egy bizonyos szinten /, de a Banyapóktól biztos összepisiltem volna magam :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 8 hónapja #169115 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elza:következőre ha nevet kell adni majd kipróbálom;o)legalább egy darabig minden nap névnapja lesz!;o))

Banyapók:én igenis birom.Arról nem tehet szegény,h gonosznak született...

nathalee:nekem is csak 1x sikerült,többször nem...sok sikert;o)

Igenis érdekes,h meddig repül a pingvin,a szakirodalom eddig azt mondta,h nem is tud repülni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169099 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Sajnáljuk Banyapókot? 8O én egyenlőre nem vagyok rá képes. Na persze mint élőlényt igen. De ő nem egyszerű állatka... Ő TELE VAN ROSZZINDULATTAL! Bár lehet, hogy ebben a témában jobb, ha nem nyilatkozom, mert van egy kis pók fóbiám.

Area: Szerinted a pingvin repülési távolsága állatbarátok topic? :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168974 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Már eljutottam a pingvin hajigálásban 532,5-ig! :lol:
[size=9:1olfmt58]Mondanom sem kell, hogy egyesek nem néztek enyhén szólva sem kompletnek, hogy mit csinálok. Ellenben másoknak meg tetszett és átvették a pingvin hajigálást. [/size] :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168885 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nekem 576,6 a mai rekord... de még próbálkozom.... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168760 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Nekem 600volt 1x,de ott egy kőtábla a jeti mellett és azon van a rekord,de sztem kamu...

Meg Samunál enyhítő körülmény,h gazda-védelem volt. :wink:


600 ?!? Hogy a? Én éccaka kínlódtam még vele, de csak 587.6-ig jutottam :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168732 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát ez a pingvin, jeti és kőbalta kombináció, egyszerűen brutális!!! :lol: 500-nál nem tudok többet produkálni. :evil:

Banyapókhoz meg csak annyit, hogy nem is kinozta meg nagyon Samu. Ha jól emléxem a könyvből, csak megvakította, jó, meg néhányszor jó alaposan megszurkálta.

Ragoran: hát igen, egész jól lehet, így nevet adni az állatoknak. A haverom is kiprobálta a kutyájánál. Neki a Töhötöm jött be, és igen is illik a kutty jelleméhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168730 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem 600volt 1x,de ott egy kőtábla a jeti mellett és azon van a rekord,de sztem kamu...

Meg Samunál enyhítő körülmény,h gazda-védelem volt. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168664 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez vmi nagyon brutál!!! :D
Mennyi a max távolság? Nekem 567.4-nél nem sikerül messzebbre :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168659 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ez a pingvin nagyon cuki.... ezzel vezetheti le az ember a feszültséget..... :lol:
Banyapók szerintem kisebb sérülésekkel megúszta, és Samu nem is akarta kicsepészni az országból, szal, egy "minimális" bűntetéssel megúszhatta...... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168657 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen...a Banyapók 1értelműen a ritka állatok közé tartozik...
mondjuk Ithiliában nem tom mennyire voltak gyakoriak a nyuszik...lehet,h Gollam is fizethetne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168655 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Mondom,h mazoista!...egy csöppet..


Lehet...
De akkor is...

Bár... ha belgondolok a természetvédelembe akkor Samunak bírságot kellett fizetnie mert megszúrta a Banyapókot... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168654 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mondom,h mazoista!...egy csöppet..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168648 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: hát,de nem úgy tűnik mint aki szenved...inkább élvezi...
meg oan aranyos hangja van közben...
lehet,h ez ien mazoistaa pingvin;o)
amúgy meg nemtom kinek jut eszébe ien játék...


Amikor fejjel előre beleesik a hóba?
Hát...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168644 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát,de nem úgy tűnik mint aki szenved...inkább élvezi...
meg oan aranyos hangja van közben...
lehet,h ez ien mazoistaa pingvin;o)
amúgy meg nemtom kinek jut eszébe ien játék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168642 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Ez a Pavlov féle kísérlet zacskó változata;o)
Elza:jó névadási 5let,majd lesz 1 ameik illik rá...;o)=
Sztem a cicák inkább dicsekedni akarnak,eszük ágában sincs odaadni a kaját;o)szvsz


az a játék célja,h minél messzebb repüljön a pingvin,a jetivel ütöd,kattingass


Szegény pingvin... :(
De így legalább tud repülni... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168641 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez a Pavlov féle kísérlet zacskó változata;o)
Elza:jó névadási 5let,majd lesz 1 ameik illik rá...;o)=
Sztem a cicák inkább dicsekedni akarnak,eszük ágában sincs odaadni a kaját;o)szvsz


az a játék célja,h minél messzebb repüljön a pingvin,a jetivel ütöd,kattingass

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168632 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem lehet, hogy hálából hozza oda a kaját, de a szemében néha-néha megcsillan az a "látodmilyenügyeséserősvagyok" fény..... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168625 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megosztani? Ugyan...
Olvassatok Kiplinget (A magányosan sétáló macska)...
Szvsz dicsekedni akarnak vele, nem felajánlani...

Az én macskáim nem jöhetnek be a házba, általában csak vacsorára jönnek haza, úgyhogy nemigen látom mit vadásznak és hol...
A zacskó-reflex a kutyáknál működik, mindig várják a kaját ha meghallják a csörgését...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168599 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
tőlem patkányt is foghat, csak ne élve hozza oda nekem.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168414 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: hát igen... én azért örülök, hogy a macskám nem tart olyan hülyének, hogy még a vadászatra is meg akar tanítani.... :D


Ki tudj mit hoz a jövő... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168407 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát igen... én azért örülök, hogy a macskám nem tart olyan hülyének, hogy még a vadászatra is meg akar tanítani.... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168053 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie írta:

Erda niire (Area) írta: a mi macsekunk is egyszer bemutatott nekünk egy egeret, de mivel a mamám elkezdett sikítoznni, meg kiabálni jobbnak látta, ha többé nem tesz ilyent. Szóta már csak a madártollak árulkodnak a kertben... 8)


Ezt a cicák azért teszik, mert íyg mutatják ki a hálájukat és szeretetüket.
Ugye az ember gondoskodik róluk, és ők ezt azzl háláják meg, hogy behozzák a nehéz munkával megszerzett csemegéjüket, vagy alapélelmiszerüket, hogy egye meg a gazdi, mert most viszontgondoskodnak róla.
Ha élve hozza be, az azért van, mert meg akarja a gazdit tanítani vadászni, nehogy az éhen találjon halni.

Mi megpróbáljuk értékelni adolgot, az egyik cicánk külön hívja is a család tagjait, hogy ő most mit fogott, dicséretben részesül, már csak azért is, mert nem túl jó az egér a háznál.


Tudom :wink:
Azért köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168040 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: a mi macsekunk is egyszer bemutatott nekünk egy egeret, de mivel a mamám elkezdett sikítoznni, meg kiabálni jobbnak látta, ha többé nem tesz ilyent. Szóta már csak a madártollak árulkodnak a kertben... 8)


Ezt a cicák azért teszik, mert íyg mutatják ki a hálájukat és szeretetüket.
Ugye az ember gondoskodik róluk, és ők ezt azzl háláják meg, hogy behozzák a nehéz munkával megszerzett csemegéjüket, vagy alapélelmiszerüket, hogy egye meg a gazdi, mert most viszontgondoskodnak róla.
Ha élve hozza be, az azért van, mert meg akarja a gazdit tanítani vadászni, nehogy az éhen találjon halni.

Mi megpróbáljuk értékelni adolgot, az egyik cicánk külön hívja is a család tagjait, hogy ő most mit fogott, dicséretben részesül, már csak azért is, mert nem túl jó az egér a háznál.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167955 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi ciccünk már kinőtte a zacsis korszakát. Régen mindig azokban bújkált, de ma már fél tőlük.... :?
A tengerimalacunk viszont igen bírja őket. Ha valahol távol az akváriumától csak egy picit megzörren egy, azonnal elkezd visítozni, hogy kaját akar. Már a hűtőnyitódásra is ezt csinálja... :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167903 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta:

nathalee írta: Nagyon tetszik a neve :D
Magyarul Laci, ugye?

Fogalmam sincs, hogy mit jelent magyarul a Vaszil. :oops:
Eredetileg, mikor két hónaposan hozzánk került, Bendegúznak hívták, de valahogy nem illet rá. A bátyjám mindennap másnak hívta, éppen amilyen aktuális férfi névnap volt. Így valhogy elértünk a Vaszilhoz, és ez az egész családnak nagyon megtetszett, és mikor a bátyjám folytatta volna a névsor a Bélucival, már menthetetlen volt az ügy. :lol: A macska már csak a Vaszilra hallgatott, és illik is az egyéniségéhez a név.


Most kipróbáltam hallgat-e a nevére. Pont alszik. Halkan kimondtam a nevét, erre felnézett és nyaffantott egyet :D
Amúgy csak a cicre hallgat meg a maura.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167901 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Nagyon tetszik a neve :D
Magyarul Laci, ugye?

Fogalmam sincs, hogy mit jelent magyarul a Vaszil. :oops: De lehet, hogy Laci a jelentése?
Eredetileg, mikor két hónaposan hozzánk került, Bendegúznak hívták, de valahogy nem illet rá. A bátyjám mindennap másnak hívta, éppen amilyen aktuális férfi névnap volt. Így valhogy elértünk a Vaszilhoz, és ez az egész családnak nagyon megtetszett, és mikor a bátyjám folytatta volna a névsor a Bélucival, már menthetetlen volt az ügy. :lol: A macska már csak a Vaszilra hallgatott, és illik is az egyéniségéhez a név.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.354 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére