Állatbarátok

Több
20 éve 8 hónapja #171048 Írta: Marcus Agrippa
Marcus Agrippa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát sztem inkább a szemetelésre kellene figyelni!

Vae victis!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #171026 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem is arról van szó, h haza kellene vinni... :roll:

Ha már elütöttem, akkor valóban nincs mit tenni, de azért van jóizlés, lelkiismeret, gondoskodás és felelősség is a világon, mármint magammal, az állattal és a környezetemmel szemben...

Ha mást nem is, de legalább nem hagyom az út közepén. Segíteni nem tudok rajta, de mást nem terhelek vele...

Nem arra várok, h más megtegye... Ennyi erővel hülyére szemetelem a várost, elvégre más is szemetel, nem csak én. Az ilyen viselkedés fogja tönkretenni/teszi tönkre éppen a világunkat... :evil: Miért más? Tudjátok, van egy idézet: "Ki, ha én nem, mikor, ha nem most". [size=9:2bxoa5a1](Nem biztos, h pontos... :roll: )[/size] Ezen tessék elgondolkodni. :? :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #171014 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Állatbarátok
2004-ben vagyunk, ilyenkor MÁR NEM SZOKÁS egy halott állatott hazavinni. :wink: Mondjuk én is megsajnálnám, ha meglátnám, mit tettek a cicussal->de majd biztos elviszi valaki.
Én bízok abban, hogy 2012-re már nem lesz ilyen sok kóbor kutya-> vagy még több lesz? Belegondoltatok már abba, hogy szegények éhesek, és fáznak? Hányszor, de hányszor van olyan eset, hogy megáll egy autó, és kidobják a kutyust->vagy éppen meg sem áll. Én ilyenkor ugyanezt megcsinálnám azzal is, aki kidobta. Miért nem lehetne akkor el ajándékozni, vagy egy állatmenhelyre vinni? Még ott is jobb lenne neki, mint az utcán. Amúgy meg, akármikor elüthet akárki egy szegény -végtelen?- állatot. Ha a kutya kiugrik a kocsi elé, nincs mit tenni. És ha nem hal bele azonnal, sajnos- nem- szokták elvinni egy állatorvoshoz sem. Ez bizonyos fokon-állatkínzásnak- is minősülhetne, nem? Végülis, nem vitte orvoshoz... :roll:

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170915 Írta: Marcus Agrippa
Marcus Agrippa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Én sem értem az embereket, hogy miért nem szedik le az álltot az útról, ha már elütötték... Mondjuk nemrég volt egy kegyetlenül rossz pillanatom... megyek hazafele, át akarok menni az úton, nézek jobbra, nézek balra, egy méterre melettem firssen kibelezve egy cicus.... Legszívesebben felsikítottam volna! Láccot szegényen, hogy nem autó áldozata volt.... :bawling: :mad2: :crap:


Hát hogy megmondjam ha autóval vagy és eléd szalad valamien állat akkor már nincs időd fékezni és ha már átmentél rajta akkor
már az ember otthagyja tudod és sokan ilyenek ha már meghalt nem mindegy neki :roll:

Vae victis!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170913 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én sem értem az embereket, hogy miért nem szedik le az álltot az útról, ha már elütötték... Mondjuk nemrég volt egy kegyetlenül rossz pillanatom... megyek hazafele, át akarok menni az úton, nézek jobbra, nézek balra, egy méterre melettem firssen kibelezve egy cicus.... Legszívesebben felsikítottam volna! Láccot szegényen, hogy nem autó áldozata volt.... :bawling: :mad2: :crap:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170908 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta:

Alyr Arkhon írta: Aki állatot kínoz az nyilván erősebb akar lenni nála, ami egy kisebb kutyánál simán működik...


És,ha esetleg a kutya megpróbálná megvédeni magát elaltatnák,mert ,,közveszélyes"... :evil:

nathalee:Aki iet csinál az sztem nem gyógyul ki belőle...ehhez vmien szinten meg kell hibbani...persze ez csak az én szvsz...

Area:Ari :lol:


Az embereknek általában vannak bűnbánó pillanataik... Például, mielött meghalnak... Most akkor nem ülhetnek addig muszálydzsekiben??? :lol: :wink: :D :twisted: :twisted: :twisted:
Más. Gyülölöm, mikor elgázolt állatkát látok MÉG AZ ÚTTESTEN!!! :cry: Élvezik hogy rámehetnek többször is?!? :? Volt hogy letojtam mindenkit és beljebb raktam őket...
Most a vonaton ültem és láttam egy rókát a sinek mellett :crying: Vmi kegyetlen érzés volt!!! :bawling: De hazaértem és magamhoz szorítottam a cicust. Egy picit megnyugtató hogy velem van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170900 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Nos, rendben. Rájöttünk, hogy az állatkínzók miért is teszik amit tesznek. De, hogy vége legyen, na jó, ez lehetetlen, és szerintem nem vagyok kishitű :? , de legalább hogy csökkenjen a kínzások száma mit lehet tenni? Pszichológust kell kirendelni minden kínzóhoz? Vagy egyszerűen elvenni az állatát?
Végülis ez a legegyszerűbb megoldás. Mi szüksége (mondjuk) a kutyájára? Egyáltalán miért tartja azt a szerencsétlen állatot? :( Tényleg miért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170854 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170769 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldaniella írta: Az az ember, aki rugdossa a kutyákat - vagy más állatokat -, veri őket semmi ok nélkül, az a legtöbb esetben arra vezethető vissza, hogy kisebbségi komplexusa van a többi emberrel szemben. Általában ezek azért verik az állatot, hogy bebizonyitsák saját maguknak, hogy mégis felsőbbrendüek, és tudnak uralkodni valakin (ebbben az esetben állaton), így bizonyítva maguknak. De az ilyennek, szvsz abszolulta nem szabadna állatot tartania, inkább próbáljon magába szállni, vagy állatverés helyett pszichológushoz fordulni [size=9:2ljeiu1c](és ez nagyon is komoly, az egyik ismerősöm mondta, aki történetesen pszichiáter).[/size]


Hű, akkor én deokos vagyok hogy magamtól rájöttem :D :D :D
(meg persze roppant szerény is)

Ma láttam egy plakátot, gondolom az adó1%osok közé tartozott. Egy kigyerek volt pórázzal odakötve a fához, felette felirat: "Ha itt egy megunt négylábú lenne, észre se vennénk"
(lehet h nem pontosan idéztem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170701 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az az ember, aki rugdossa a kutyákat - vagy más állatokat -, veri őket semmi ok nélkül, az a legtöbb esetben arra vezethető vissza, hogy kisebbségi komplexusa van a többi emberrel szemben. Általában ezek azért verik az állatot, hogy bebizonyitsák saját maguknak, hogy mégis felsőbbrendüek, és tudnak uralkodni valakin (ebbben az esetben állaton), így bizonyítva maguknak. De az ilyennek, szvsz abszolulta nem szabadna állatot tartania, inkább próbáljon magába szállni, vagy állatverés helyett pszichológushoz fordulni [size=9:m6f8yre3](és ez nagyon is komoly, az egyik ismerősöm mondta, aki történetesen pszichiáter).[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170638 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Aki állatot kínoz az nyilván erősebb akar lenni nála, ami egy kisebb kutyánál simán működik...


És,ha esetleg a kutya megpróbálná megvédeni magát elaltatnák,mert ,,közveszélyes"... :evil:

nathalee:Aki iet csinál az sztem nem gyógyul ki belőle...ehhez vmien szinten meg kell hibbani...persze ez csak az én szvsz...

Area:Ari :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170608 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mindkettőtöknek igazat adok! Ami azt illeti, elég sok barom járkál a világban..... Láttam egy embert, aki azért megrúgta (jó erősen) a kutyáját, mert megszagélászott egy fát!!!!! Ha nem lett volna sokkal idősebb nálam (de sajnos az emberek ált. idősebbek), akkor úgy beszóltam volna neki, hogy hetekig mesélte volna a pszihológusának!!!!! :x

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170483 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: ... hogy megjöjjön az eszük!



Te még ebben bízol! :confused2:
Akkor nagyon kis türelmes vagy!

Én már az ilyenben egyáltalán nem igen bízom!
A nyáron volt szerencsém sok-sok hülyével találkozni, és a legszőrnyűbb az az volt a dologban, hogy a sok baromságaikhoz muszályvigyort kellett vágnom, mert egy állatorvosi rendelőben fehér köpenyben nem röhöghetem ki nyíltan, és mondhattam neki, hogy inkább a gázait tartsa és nem a háziállatát!

Na meg a kutyasulin van szerencsém sok idióta gazdihoz, aki azt hiszi, hogy csak neki van igaza, és amit csinál az úgy jó!
De hála itt már nem kell magam tűrtőztetni, és ha vki olyan segg hülye, hogy az már fáj, akkor egy kicsit beolvashatok neki, úgy hogy rá sem jön hogy lebasztam!

Egyszó mint száz a sok baromnak nem használ a diliház és a kényszerzubbony!

Üdv.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170243 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: az szemet-szemért elvben az a rossz, hogy utána azértis elv következik.... :( Ha bántunk egy embert, mert bántott egy kutyát, akkor azt hiszi a kutya hibája, és csak mégdurvább lesz vele... hát igen... néhány állat inteligensebb mint az ember....

ez egy nagyon cuki oldal:
alpha.dfmk.hu/~kutya/kutyak/nemszabad.htm


Igaz... De jobb ötletem van. Mivel betegek, el kell öket zárni! Kapnának egy beutalót HOSSZÚ időre a diliházba, muszálydzseki stb... hogy megjöjjön az eszük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cross: :deal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170112 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nathalee: NEM állatkísérletekről szól, hanem egy állatorvos különböző kalandjairól különbözű kutyákkal, szvsz nagyon aranyos... és néha szomorú...

Aki állatot kínoz az nyilván erősebb akar lenni nála, ami egy kisebb kutyánál simán működik...
És egy kutyát bántani rosszabb, mint egy embert, mert az ember azért elég gyanakvó, és később talán fel tudja dolgozni az eseményt, de egy kutya feltétel és ellenszolgáltatás nélkül bízik az emberben, az életét áldozná érte, és ez olyan szintű visszaélés ezzel a bizalommal ami nem megbocsátható...

Ha valaki megüt egy kutyát mert az nagyon pofátlan, azt megértem, én is csináltam már ilyet, néha nem árt emlékeztetni arra, ki itt a Főnök, de volt amikor olyanra sikerült hogy azt hitte, simogatom...

egyébként újabban az egyik kutyám kiugrik a kerités mögől ahol a két nagyobbik van (sajna mszáj ott tartani őket mert akkora gödröket ásnak hogy házat lehet építeni bele) és a kertben szokott rohangálni, borzasztóan élvezi, de tudja, hogy rosszat csinált, és ezért első szóra engedelmeskedik... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169920 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az szemet-szemért elvben az a rossz, hogy utána azértis elv következik.... :( Ha bántunk egy embert, mert bántott egy kutyát, akkor azt hiszi a kutya hibája, és csak mégdurvább lesz vele... hát igen... néhány állat inteligensebb mint az ember....

ez egy nagyon cuki oldal:
alpha.dfmk.hu/~kutya/kutyak/nemszabad.htm

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169903 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hahó!
Ragoran: az a cikk... Ilyet kellene mellékelni minden ajándék kiskutya mellé figyelmeztetésnek. :( :!:
Lehet, hogy bejönne ez a szemet szemért elv, de az agresszió csak újabb agressziót szül. Követni kellene Jane Goodall példáját, el kellene velük beszélgetni. Bár ez nem mindig jön be. De a társadalomban még így is elég az erőszak, nem kellene még fokozni. ( mondjuk, ha meglátok egy ilyen embert, akkor én is komoly késztetést érzek...)
Hallottatok a bonsai macsekokról? Ilyen a világ: :cry: :cry:
És ezt kéne vele csinálni: :twisted: :twisted:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169820 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a jó öreg szemet-szemért,fogat-fogért elv...megint be lehetne vezetni..

xy:de ha tudják,h tesók,ha 1más mellett nőnek föl???jé!!

cikk,ezt máshol találtam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169806 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Sziasztok!

Én már nagyon régóta nem vagyok képes feldühödni az ilyen dolgokon. Mélységesen elkeseredek és elszomorodok. És nem értem. Nem értem az ilyen embereket. Miért? Miért cinálnak ilyet? Úgy, de úgy megkérdezném tőlük teljesen őszintén minden felhang nélkül. Merő kíváncsiságből. Milyen érzések uralkodnak az ilyen embereken, mikor az állatokat kínozzák? Düh? Káröröm? Boldogság? Nem tudom felfogni.

Ragoran: Nagyon szép volt ez a cikk. Az ilyen kutyusoknak örökké láttszik a tekintetükben a szenvedés meg a félelem és, hogy mit éltek át. A vidámság valahogy csak a felszíni személyiségük része. Ismertem ilyen kutyát.


Hidd el, csak vigyorognának..., vagy védekezés céljából agresszívvé válnának...
Ezek az emberek ált. betegek... Gyerekkori trauma állhat a háttérben. Pl. őket is bántalmazták és ezt nem tudták feldolgozni és így hat ki az életükre... Mintha fölényesebb helyzetbe kerülne azáltal, hogy brutálisan bántalmazza szerencsétlen állatot, aki nem sok mindent tehet ellene, csak tűr.... :cry: Meg persze szegénykék nem értik meg az ember viselkedését...
Én csak egy gyógymódot ajánlanék e betegség "gyógyítására": érezzék át ugyanazt a kínt, fájdalmat és félelmet!!! Nem 100%-os, de hatásos...
Ezt kéne legalizálni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169804 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én már nagyon régóta nem vagyok képes feldühödni az ilyen dolgokon. Mélységesen elkeseredek és elszomorodok. És nem értem. Nem értem az ilyen embereket. Miért? Miért cinálnak ilyet? Úgy, de úgy megkérdezném tőlük teljesen őszintén minden felhang nélkül. Merő kíváncsiságből. Milyen érzések uralkodnak az ilyen embereken, mikor az állatokat kínozzák? Düh? Káröröm? Boldogság? Nem tudom felfogni.

Ragoran: Nagyon szép volt ez a cikk. Az ilyen kutyusoknak örökké láttszik a tekintetükben a szenvedés meg a félelem és, hogy mit éltek át. A vidámság valahogy csak a felszíni személyiségük része. Ismertem ilyen kutyát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169802 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
igen szeretem ezt az oldalt! Néha feltévedek rá, mert a címét nem tudom megjegyezni, de annyira szívszorító történetek is vannak rajta... egyszer olvastam egy macsekról, akinek egy 20 cm hosszú botot dugtak fel a végbelén!!!!!! 8O :crap: :crazy: Az ilyen emberekkel ugyanezt megcsinálnám, csak egy háromszor ekkora bottal! :down:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169800 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: komolyan?és honnan tudják,h tesók,így megjegyzik?de okos állatkák!!! :D ilyet még nem is hallottam...



Lehet hogy vmit félreértettél.
A mongol futoegerek csak akkor nem szaporodnak, ha együtt nőnek fel!
Ha nem, akkor úgy veszik egymást, mint két totál idegent, és gyártják a sok-sok kicsit!

Én ezt így értettem!

ÜDV.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169779 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Volt egy uoan kutya-cibálás,csak azt észrevették időben és túlélte szegény pára...
ezt sztem érdemes elolvasni,van még pár történet a lap alján

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169777 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hahó!
Ha bárkit érdekel a Rácsról ( a fókuszos állatvédők) valami, akkor menjen rá a zoldmagazin.com-ra, és a fórumon írja meg! Ott a főszerkesztő várja az emiljüket, mert ugy egyelőre még illegál amit csinálnak. :cry:
Egyébként a legdurvább még mindig a FaddDombori eset volt, szerintem. Bár a zölldmagin lévő képek is elég durvák. :( :(
HajráZÖLDEK! :!: :!: :!:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169696 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta: 1,....Csak azért verte meg a tutyiját, mert nem ment vissza az 1. szóra!...
2,...Mert ha két tesó már felnőtten kerül össze, akkor szaporodnak! :) ...


1,Hát igen...különösen hülyeség a kutyit azért megütni,mert nem jön vissza,ettől csak még kevésbé fog visszajönni...és nem hiszem,h ezt nem látja be a jóember.

2,komolyan?és honnan tudják,h tesók,így megjegyzik?de okos állatkák!!! :D ilyet még nem is hallottam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169434 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sziasztok!

Olvasgattam a forumon zajló eseménysorozat taglalását, és -elnézést a kifejezésért de- felfordult a gyomrom a sok kínzás hallatára!
Pláne a tűzhelyes rágcsálók után gondoltam, hogy megszabadulok a vacsitól!
Most mondjátok meg hogy lehet vki olyan paraszt, hogy egy védtelen kis állatka életét megsüsse!
Én még a saját állatomat nem öltem meg, habár szegényke már haldoklott, inkább rábítam a dokira!
Nemhogy hobbiból a tűzhelyre rakjam!
Az ilyen embert mezíttelen seggel ráültetném a forró sütőlapra, aztán, meg hírtelen egy kád jegesvízbe lökném!
És ezt addíg ismételném, amíg maradna bőr a seggén!

Ilyenkor olyan idegbeteg tudok lenni, hogy még egy 4 ajtós szekrénynek is leütném a hajat a fejéről! :twisted: :twisted:

Az állatkínzók úgy kitudnak hozni a sodromból, ha következetlenül cselekszenek.
Értem itt azt, hogy kínzásnak látszik, ha az ember az utcán elkapja a kutyája grabancát, és jól helybenhagyja, de ha jó az indok, akkor nem érdekel, de ha csak azért kapott az a szegény eb, mert nem úgy csinált vmit, mint ahogy a kétlábú állat eltervezte, akkor az ilyen kétlábúra befelefordított szögest raknék, és végigvonszolnám az utcán!
Mert sajna már láttam ilyen bunkót!Csak azért verte meg a tutyiját, mert nem ment vissza az 1. szóra!Hát ember az ilyen?
Senki nem csinál meg semmit az első szóra!Nem????

Na mára már elég a bosszankodásbó, mert holnap harapós kedvem lesz, ha tovább ingerlem magam! :twisted:

Üdv. mindenkinek: XYZ:-)))

UI.: ha valakinek kell kicsi mongol futóegér, akkor az bátran jelezzen neke, és ha gondolja viheti is!
Van két aranyszínü lány, és egy arany-barna fiú!
És mielőőtt még valaki azt gondolná, hogy ezek elszaporodnak, annak meg tudom záfolni gondolatait!
A mongol futóegerek családon belül nem szaporodnak, HA EGYÜT NŐNEK FEL A TESTVÉREK!Mert ha két tesó már felnőtten kerül össze, akkor szaporodnak! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169388 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ha már újságról van szó, az egyik hasonló szintű magazinban volt a görényekről egy kétoldalas cikk... Arról szólt, hogy bundát csinálnak belőle, és hogy ezért ne vegyél ilyeneket.... Az egyik oszt.társam görényt tart, és amikor meglátta a hatalmas szemekkel bámuló kisgörényt a képen azonnal kikapta a kezemből, és elkezdte ölelgetni az újságot [size=9:3kbk81gg](ez az ő szintje....)[/size]. Erre én lapoztam neki egyet, ahol kibelezett görények lógtak egy madzagon, és mondtam neki, hogy ez lesz belőle, utána meg egy szép bunda, és sikítva ledobta az újságot és bőgve kirohant az teremből.... szerintem sokkot kapott..... :) :roll: De én nagyon együtéreztem vele... szegényke, képzeljétek el, ha neked van egy kutyusod, és valaki azt ecsetelni neked, hogy milyen finom roston sütve egy kis fahéjjal megbolondítva.... :embarassed: :crap:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169374 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

nathalee írta:

Messua írta: Beleolvastam a februári IM-be, és teljesen kiborultam. Közöltek egy majdnem egy oldalas cikket, Házi DJ-pult címmel, amiben a gázrezsóra helyezett rágcsálók forgatják a lemezeket. Persze jól elrejtve a jobb sarokban (Ha az ember nem simítja ki a lapot, észre is alig veszi) ott a felirat, hogy ne próbáld ki otthon. Ők ezt az egészet csak viccnek szánták, de szerintem ilyennel még viccelni sem szabad! :!: :!: Magyarországon ugyis olyan jó a helyzet az állatvédelem terén. :x


Pont tegnap volt szó erről az állatvédelemről a Fókuszban. Kár hogy nem ismerek ilyen radikális védőket...biz' hasznomat vennék...


Én elvileg ismertem elég vad környezetvédőket, de aztán kiderült róluk hogy mégsem annyira vadak és többször rendeznek bulit mint akciót, ezenkívül belementek az önkormányzai politizálásba és el is tűntek szinte...

Én is elég drasztikus állatvédő tudok lenni, főleg olyanokkal szemben akik szándékosan, kínzási céllal kínozzák az állatokat...

(nem tudom, olvastátok-e James Herriot: Kutyák a rendelőmben című könyvét, ha nem, olvassátok el... )


Gondolom állatkisérletekről szól, amiktől totál kikészülök :crying:
Gyerekfejjel csináltam apró magánakciókat, de mit érhet el egy gyermek?! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169364 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Messau:Ez sztem is durva...még viccnek is.

Alyr:ő írta a repülő állatorvost is, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169280 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta:

Messua írta: Beleolvastam a februári IM-be, és teljesen kiborultam. Közöltek egy majdnem egy oldalas cikket, Házi DJ-pult címmel, amiben a gázrezsóra helyezett rágcsálók forgatják a lemezeket. Persze jól elrejtve a jobb sarokban (Ha az ember nem simítja ki a lapot, észre is alig veszi) ott a felirat, hogy ne próbáld ki otthon. Ők ezt az egészet csak viccnek szánták, de szerintem ilyennel még viccelni sem szabad! :!: :!: Magyarországon ugyis olyan jó a helyzet az állatvédelem terén. :x


Pont tegnap volt szó erről az állatvédelemről a Fókuszban. Kár hogy nem ismerek ilyen radikális védőket...biz' hasznomat vennék...


Én elvileg ismertem elég vad környezetvédőket, de aztán kiderült róluk hogy mégsem annyira vadak és többször rendeznek bulit mint akciót, ezenkívül belementek az önkormányzai politizálásba és el is tűntek szinte...

Én is elég drasztikus állatvédő tudok lenni, főleg olyanokkal szemben akik szándékosan, kínzási céllal kínozzák az állatokat...

(nem tudom, olvastátok-e James Herriot: Kutyák a rendelőmben című könyvét, ha nem, olvassátok el... )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.335 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére