Humor

Több
20 éve 10 hónapja #148352 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Sünee, Alyr: halálos :lol: :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148344 Írta: Arwen hercegnő
Arwen hercegnő válaszolt a következő témában: Humor

Namarie: Imádom a naplódat! Még, még, még! Sokat! :lol: :lol: :lol:
Obi-van: Ezt még nem ismertem, jó hogy betetted! :D
Alyr: A szaladgáló retek, meg a fekete betűk valami papíron teljesen kicsinált! Ez agyhalál! :dead:


Ugyanez a véleményem!!! :D Csak én ismertem a lidércet, vki már 1x berakta, de attól függetlenül: :D

Namarie: Arwen :arwen1:

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nin, tolo dan nan galad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148338 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Most csak egy kis rövid szösszenet. Remélem nem túl gonosz!

A Sírbuckáknál


F: Samu! Trufa! Pippin! Hol vagytok? Semmit sem látok ebben az Eruverte ködben!
T: A homály belülről fakad!
P: Mellesleg, ha kinyitnád a szemed!
S: Nem sokra menne vele, hisz be van kötve! Most ő a hunyó.
F: Hogy Morgoth vinne el az egész hülye szembekötősdi ötleteddel együtt, Samu! Sose talállak meg így titeket! ha legalább mondanátok, hogy erre csörög a dió, vagy valami!
Buckamanó: Erre csörög a dió!
F: Háhhá, megvagy!
B: Te vagy meg! (Tarkón vágja Frodót egy zsák dióval.)
Frodó arra eszmél, hogy egy bárpulton fekszik, körülötte Trufa és pippin reggelizik, Samu pedig chippendale-t ad elő.

F: Mi ez az egész?
B: Üdvözöllek a Zöld Sírbucka melegbárban! Mától ti vagytok az új chippendale fiúk! A vendégeim nagyon buknak a hobbitokra.
És valóban: Samu terjedelmes gatyájából százszámra lógnak ki a 10dolláros bankjegyek. Ahogy Frodó magára néz, riadtan észleli, hogy testhez álló bőrszerkóba öltöztették, és rendesen fel van szerelkezve ostorral, és egyéb szado mazo eszközökkel.
B: Ne mereszd úgy aszemeidet, most te jössz! (Föltaszigálja Frodót a színpadra Samu mellé)
F: Most meg mi a szart csináljak?
S: Hát mondjuk táncolj! De énekelhetsz is!
F: Hé, Toma pattanj ide!
B*zibár sötét mélyibe!
Hagyd a francba putridat!
S szerezd vissza bugyimat!
S: Nahát Frodó úr, te is bugyit hordasz???
Toma közben odaér.
T: De jó, chippendale show van? Nem is tudom, mióta nem láttam ilyet. Talán mióta elvettem Aranymagot. Persze érdekházasság volt! (Cinkosan rákacsint a Buckamanóra) Na gyerünk, fijjúk, nyomjátok!
F: Micsodaaa??? Hát nem mentesz meg minket?
T: Mitől? Soha jobb nem történhetett volna veletek! Főleg ahogy Samut elnézem. dehát Trufa és Pippin is bi, szóval jobb lesz, ha alkalmazkodsz Frodó!

Theala: Tedd már be a szilvalét, és ne pamparázz annyit nagyon kérlek!

Namarie: Galadriel naplója RÚÚLZ!!!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: F: Jajj... és mintha színes karikák ugrálnának előttem...
S: Bocsi Frodó úr, ezt a zsonglőrszámot még gyakorolnom kell...


:lol: Ez csúcs! :wink: A szaladgáló retekről és a mozdulatlan fekete betűkről nem beszélve! :D

Namarie: :D Folytasd!



[size=9:1ygn07f4]U.i.: Ring Wars: próbálom rábeszélni Pippint, hogy írjunk folytatást, eddig kevés sikerrel... de max. írom egyedül. :roll: :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148164 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
Namarië: Már többen hülyének néznek itt, hogy a klaviatúrára leborulva röhögök, de törvénytelenül... :D
Csak így tovább!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148162 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: Imádom a naplódat! Még, még, még! Sokat! :lol: :lol: :lol:
Obi-van: Ezt még nem ismertem, jó hogy betetted! :D
Alyr: A szaladgáló retek, meg a fekete betűk valami papíron teljesen kicsinált! Ez agyhalál! :dead:
Nincs időm berakin A Szilvalét, de ígérem, egyszer az is meglesz. Bár, így Namarie árnyékában Szilmarilozni egy kicsit égő... :oops:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148152 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Mordor

F: Úgy érzem közel járunk... a Gyűrű egyre nehezebb...
S: Átvegyem?
F: Mit képzelsz te kertész!!!!!

(Frodó szemén mintha árnyék vonulna át, aztán felszikrázik)

S: Hű, Frodó úr, kész vihar van a szemedben....
F: Na igen, de attól még nem adom oda a Gyűrűt!
S: Csak felajánlottam, nem kell úgy felkapni a vizet...
F: Jajj... és mintha színes karikák ugrálnának előttem...
S: Bocsi Frodó úr, ezt a zsonglőrszámot még gyakorolnom kell...
F: Te zsonglőrködsz a hátam mögött?
S: Csak egy picikét...
F: Mi a fenének? Itt a Végzet hegy Végzet katlanjának végzetes szájában...
S: Szájában? Akkor azért van ilyen büdös...
F: Tudod hogy nem úgy értem... és nincs is büdös...
S: Szerintem büdös van... Olyan szaga van mint a döglött reteknek...
F: Döglött?
S: Tudod, amikor hirtelen abbahagyja a szaladgálást...
F: A retek?!
S: Az bizony... nem szaladgál, nem ül le lihegve hanem elfeketül és feldobja a gyökerét...
F: A retek az egy növény!
S: Én is tudom...
F: A növények általában nem szaladgálnak...
S: De vannak kivételek... a retek például elég nyugis teszemazt a mentolhoz képest...


Ithilia

A: Hol van az a mókus, Gandalf...
Ga: Biztos elment lekvárt enni...
A: Mi?
Ga: Semmi...
É: Azt hiszem közeledünk Haradhoz...
L: Haradhoz?
É: Bocsi, fordítva néztem a térképet...
Gi: Ugyan, minek térkép, az én harci krokodilom tudja az utat!
H: Járt már ott?
Gi: Nem hiszem... de ő okos!
P: Aha... Mondjuk szerintem elég ha az úton megyünk előre...

(Gimli erre felhúzott orral odébb krokodilogol... Aragorn a Bölcsességek Könyvét olvasgatja, felfedezi a hátlapon a szerző képét és a mellette lovagló Gandalfhoz viszonyítva halkan felröhög... Legolas előkapja a lézercélzós íját és a fák között felcsillanó dolgokra lövöldöz... néha káromkodás hallatszik. Egyébként az út nyugodt, a táj csendes, csak néha húz el a fejük fölött egy-egy nazgul, hatalmas távcsővel a kezében)

Ga: Valami azt súgja hogy tudják hol vagyunk...
É: Gandalf, te beszélgetsz az ellenséggel?
Ga: Először is Ellenség, nem ellenség, másodszor csak sugdolózunk...
A: Nem illik társaságban sugdolózni...
Ga: Te ne szólj bele, olvasd tovább a könyvet!
A. De olyan unalmaaaas...
Ga: Hol tartasz?
A: Valami betűk vannak egy papíron...
Ga: Tényleg, na ne mondd...
A: De bizony... és mind fekete... és még csak nem is mozognak...




milyen?






"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148127 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Sil írta: Ez a legnagyobb slash galéria (és semmi köze a humorhoz), úgyhogy vegyétek ki a linket, légyszi... Amíg Alyr meg nem teszi... :roll:


Vagy Thaur... amiképpen meg is tette...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148071 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Humor
Ez a legnagyobb slash galéria (és semmi köze a humorhoz), úgyhogy vegyétek ki a linket, légyszi... Amíg Alyr meg nem teszi... :roll:

Alyr Arkhon a Képek topicban írta:

Sil írta: Amit pedig Vic (mint moderátor) írt a témáról, amikor legutóbb felmerült:

Szerintem pontosan azért kerülnek be időnként a fórumra ilyen jellegű képek, mert ezek a karakterek a kedvenceink. És nagyon sok slash-kép valóban szép, ahogy ezt már elég sokan, elég sokszor megállapítottuk.
Témájától függetlenül is, de még a témájával együtt is ízléses és esztétikailag értékes fanartokról van szó. Én nem hiszem, hogy bármelyik is torz elme szüleménye lenne. Ha jól emlékszem, több, mint egy éve küzdünk azért, hogy bizonyos topikokban ne üsse fel a fejét a szexuális diszkrimináció. Vadul hirdetjük a toleranciát. Ez lenne az?
Egyébként nem hiszem, hogy ezeket bárki is komolyabban venné, mint a humor topik naplóit.
Az ilyen jellegű képeket pedig nem azért töröljük, mert "fújj", hanem azért, mert fiatalabb olvasóink is vannak. De ugyanezen okból egy hasonló témájú Arwen-Aragorn képet is törölnünk illene és törölnénk is.

Ezért ha bárki úgy érzi, hogy mégis be szeretne tenni egy ilyen képet, mert x-y-z okból méltónak érzi arra, hogy megossza a többi rajongóval, akkor kérem, hogy feltétlenül jelezze piros kivastagított betűkkel, bármilyen megfogalmazásban, hogy csak 21 év felett ajánlja.
És előre is kérem az illetőt, hogy ne sértődjön meg, ha ennek ellenére megszemlélés után mégis töröljük.


Megjegyzés: ugyanezen okokból a humor topicból is törölni szokás a slasheket.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148070 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Ezt a linket régen már berakta valaki, de akkor is hamar meg lett állapítva, hogy ezen csak sírni lehet, és nekem még mindig ez a véleményem... Elkezdtem nézni, de nem megy... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148066 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor
(link kiszedve innen is -Thaur)

Jaj igen, ezt én ismertem csak elvesztettem a honlap címét. Örök hála Angie!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #148064 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Humor
...

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148033 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Obi-Wan Kenobi1 válaszolt a következő témában: Humor
Nem nagyon szoktam járni ebbe a topicba, úgyhogy nem tudom, szerepelt-e it ez a napló(Ez a kedvencem :) ):

Az ötös számú Gyűrűlidérc titkos naplója


1. nap:
Épp most nyitottam ki Szauron karácsonyi ajándékát.
Csini, csini, csini, csini gyűrű!

1 967000. nap:
A Sötét Úrtól megint egy doboz bonbont kaptam karácsonyi bónuszként.
Persze Szauron megint megette az összes karamellt, és csak az eperkrémeset hagyta meg. Mennyire rühellem ezt a szolgaéletet.
Még mindig testetlen vagyok.

1 967005. nap:
Barad-dúr tök uncsi. Nem lehet itt semmit csinálni, csak Scrabble-t játszani az orkokkal. Tök idegesítő, mivel az orkok csak a mordori Fekete Beszédet értik.
Próbáljad kirakni azt, hogy &#8222;Ash Nazg Gimbatul&#8221;, háromszoros pontszámért. Francokat.

1 967012. nap:
Az a gyanúm, Szauron készül valamire. Rányitottam, ahogy éppen csillogó szempillaspirált tett fel. Azt hiszem, nagyon boldog lesz, ha visszakapja a testét, és tényleg képes lesz kiöltözködni.

1 967015. nap:
Igen, Szauron kétségtelenül készül valamire. Parancsot kaptunk, hogy húzzunk, és vadásszunk le egy hobbitot meg közeli hobbit-barátját, akik valahogy hozzájutottak az Uralkodó Gyűrűhöz.
Az Angmari Boszorkányúr javaslatát, miszerint tejesdobozokra ragasszunk képeket az Uralkodó Gyűrűről, és várjuk a hívásokat, elvetettük.

1 967016. nap:
Kaptunk vadiúj lovat. Persze nem azért, hogy vaduljunk. Sirály!
Mínuszpont: még mindig testetlen vagyok.

1 967017. nap:
Ma éjjel majdnem sikerült lenyúlni a Gyűrűhordozót, de a főnazgul röhögőgörcsöt kapott, miközben a Gyűrűhordozó és három &#8222;útitársa&#8221; túlzott ölelkezését figyeltük.
Az a gyanúm, Gandalf inkább a nagy kék szemek és cseresznyeszáj alapján választotta a Gyűrűhordozót, semmint hősi erényei miatt.
Majd Brí-ben utolérjük a Gyűrűhordozót és félcentis fiúháremét. Tökre várom a gyilkolászás utáni piálást.

1 967019. nap:
Rohadt Aragorn. Rohadt Isildur meg minden örököse. Perverz hobbitbuzik generációja, haszontalan népség. Arathorn fia lenyúlta a Gyűrűhordozót.
Hogy a bénaságunk miatti csalódottságunkat elfelejtsük, egész éjjel Bríben piáltunk. A Brí-beliek nagyon segítőkészek. Ittunk: 10 Mai Tai-t (aztán felszúrtuk a fogadóst egy szívószálra). Kicsináltunk: 17 embert. Sirály!

1 967025. nap:
Hat napja követjük Isildur örökösét és a hobbitcsordát.
Aragorn nyilvánvalóan nyomul a Gyűrűhordozóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik.

1 967026. nap:
Kicsit túlzásba vittük a játszadozást a Gyűrűhordozóval a Széltetőn. Aragorn erre totál begőzölt és felgyújtotta a göncömet. Samu valóban megpróbált megölni, habár csak később vettem észre, hogy térden csaptak egy nyeles lábossal.

1 967028. nap:
Ma összefutottunk Isildur Örökösének tünde-csajával. Annyira lefoglalt az azon való röhögés, hogy Hobbitbuzi Aragornnak &#8222;barátnője&#8221; van, hogy még magamhoz se kaptam és már el is sodort az ár.
Ló kinyiffant, páncél berozsdásodott. Vissza kell mennem Mordorba olajoztatni. Nem, nem olyan olajozásra gondoltam.
Milyen perverz lidércbuzik vagytok ti mind, mi?

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148004 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA

Rövidke szünet után folytattuk, nulla eredménnyel. Nagyapi továbbra sem értette vagy nem akarta megérteni, hogy nem akarok Feanor felesége lenni, mert már annak elileg van egy, vagy mi, meg annyira azért nem szeretem. Angrod lazán megjegyezte, hogy kár, mert szülnöm se kéne, egyből kapnék készen hét gyereket. Ja, kb velem egyidőseket, akik maguk is a legszívesebben gyereket csinálnának nekem. Erre az volt a válasz,/ Feanoré/ hogy szépen beoszthatnám őket, hiszen a változatosság gyönyörködtet, és sose lennék egyedül. A Valák reakcióját inkább nem írom ide.....Lényeg: Feanor rendre lett intve. Ulmo közölte vele, hogy van őneki felesége szeresse azt.(Mármint szegény Nerdanelt, akinek ahogy elnézem, egy életre elege lett tüzeslelkű hitveséből. Azt mondják, hogy ráunt kedves rokon hülyeségeire. Az ő bölcseségével percig sem csodálom.

A meddő vita eredménye az lett, hogy ki- ki menjen szépen haza, és próbáljunk viselkedni, ha lehet...




Két hét múlva:

Az balrog égesse meg, nem találom csomó cuccom. Fésű, csat, ruhák,, eltűnt az összes tükröm is, és a kedvenc kendőm. Nem tudom, mit fogok felvenni, ha valami ünnep lesz.. Mondtam már, hogy állítólag én vagyok a legszebb? De a legtalálékonyabb biztos: ezüsttálba vizet tettem. Így jól látom magam, és mindenféle érdekes dolgokat. Pédául azt, hogy Maedhros hogy mászk be az ablakomon a holmimért. Na várj, csak csillagom....

Két nap múlva:

Persze ez a tál is eltűnt. Most miben almázom és nézem magam? Utána a babám tűnt el. Örültem neki, meg annak is, hogy a fiúk csakúgy sunnyognak elfele, ha meglátnak. A drága papa részére lopják az ÉN cuccaimat, hogyh hátha azon talál hajat és machinálhat valamit. Lesz még tüzes lélkre hidegzuhany...-


Kiültem a partra sírni, de Amarie arra jött ,és kijelentett, hogy a ló farkának is van ám vége /ezt Finrodtól tanulta/. Megbeszéltük gyorsan, hogy ez így nem gilt, visszalopjuk a cuccokat. Amarie amúgy sem szívleheti Feanort, azt mondja, szerinte miatta fogja őt elhagyni Finrod. Az elég érdekes lesz.. (A bátyámnak ENNÉL azért jobb ízlése van..)

Mindenesetre ő meg az időközben előkerülő és rettenetesen felháborodott Nerdanel segítettek, Yavanna nem, azt mondta, hogy a lopás csúnya dolog, de erkölcsileg támogat. Most akkor mi van? Igaz, sikeresen le foglalta Feanort, míg én bemásztam, és visszaloptam vagy egy zsáknyi cuccot. Rohantunk Amarievel a csónakhoz, hogy hazavigyük a dolgokat, de Osse drágának akkora szája van, hogy Tulkász igazán beleéphetne már egyszer. Nem odabömbölte Feanornak, hogy mi van? Az meg mint a tajtékzó sárkány elkezdett üvöltve rohanni, hogy most széttép. A lányokat elrejettem egy barlangban, majd rohantam Yavannához, a kezébe nyomtam a holmikat, azzal, hog csak nekem adja vissza. Menekültem Irmohoz, aki három ásítás közt közölte, hogy dögleni se hagyják a valát, és a rohangászás helyett feküdjek inkább melllé, vagy adjak a kedvenc rokonnak álomitalt.. Persze, pont úgy néz ki, mint aki elfogadná.Nem tudom, mi folyhat abban a kertben, a sok mákkal mit csinálnak,de mikor kijöttem, úgy kóvályogtam, hogy azt se tudtam, hol vagyok.

Eközben az apjuk bőszült ordításásra előjött a hét mákvirág is, és rámrontottak. Szép kis kergetőcske lett belőle, mondanom se kell, hogy egész Tirion és Aman kivette belőle a részét, szerencsére csak szóban.

_Jaaaaajjajajfuss Nerwen, mert megöl!
-Né, hogy lobog a copfja, tisztára elvakít..
-Feanor helyébe leszedném, és megtépném, de úgy..
-á, jobb ötlete van annál
- Így biztos nem valósítja meg
- Ki tudja, hátha Artanis pont így szeretné? Ezeknél sose lehet tudni..

Rohantam, rohantam, de annyira kidöglöttem, hogy még így visszagondolva a dologra is kell egy kis pihenőt tartanom...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147689 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Hello!

Láttam egy AVON reklámot és a szövegét egy kicsit tovább gondoltam.
A szöveg már nem tudom hogy mi volt pontosan.

"Ismer olyan módszert, amivel plasztikai sebész segítsége nélkül tudja eltüntetni a mélyráncokat?"
Gandalf segít!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147648 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Aiya! :eowyn1:

Nekem bejön... 8O Úgy próbáltad, hogy jobboldali gombocska, parancsikon másolása, fenti ablakocska, beillesztés??? :lol:
Tudom, h. nem vagy fogyatékos! :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #147647 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Kiprószilom, nekem bejön-e... 8O Úgy próbáltad, hogy jobboldali gombocska, parancsikon másolása, fenti ablakocska, beillesztés??? :lol:
Tudom, h. nem vagy fogyatékos! :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147516 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

Szép Gilraen írta: ÉS: funtastic.freeweb.hu/gyuhtml/hum ... skepek.htm 8)



Ha csak simán beírom ezt a címet, akkor miért nem jön be ez az oldal??????????????????????????????

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147486 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: ez nagyon nagy :lol:

Aldarion: szétröhögtem magam! :D Folytasd! ;)

Sünee: Ez nagyon gonosz volt! :twisted: de attól függetlenül marha jóóóó!!! :D Folytatást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147482 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Idril: Háromszoros hurrá a Magyar Értelmező Kéziszótárnak! :wink:
Aldarion, Alyr: Halálos!! :lol: :lol: :lol:
Theala: Tök kár, hogy otthonhagytad a Szilvalét! :cry: Lehet, hogy kezdesz öregedni, és azér lettél feledékeny? Bár azon nem segít a fenékenbillentés.

Nemtom, emléxik-e még vki a filmes titkos naplókra, amit eccer elkezdtünk Thealával, de itt egy újabb ékes, vagy éketlen példája:

Miranda Otto nagyon titkos naplója

1. nap: Elkezdem olvasni a Gyürük Urát.

2. nap: Már a huszadik oldalon tartok, és még mindig valami hobbitokról rizsázik.

3. nap: Hát ez hihetetlen! Ekkora egy szart! És állítólag filmet fognak csinálni belőle. Hát az lesz az, amit tuti, hogy nem fogok megnézni!

4. nap: Telefonált az ügynököm. Szereplőt keresnek a Gyürük Urába. Ha még egyszer megemlíti nekem azt a hányadék sztorit, kirúgom!

5. nap: Elmegyek Új Zélandra meglátogatni Molly nénikémet. Azt írta a levelében. hogy van ott valami, ami engem nagyon érdekelni fog. Vajon mi lehet az? Égek a kíváncsiságtól! Lehet, hogy nyílt ott egy új pláza!

6, nap: Itt ülök a repülőn. alig várom, hogy találkozzak Molly nénivel!
Később: A nénikém egy hülye liba! Kiderült, hogy az az a bazi nagy esemény, hogy itt forgatják a Gyürük Urát. Azonnal hazamegyek!
Még később: A francba, sztrájkol a légitársaság! Kénytelen leszek egy darabig itt maradni!

Két hét múlva: Milyen kib****tt hosszú ez a sztrájk! Molly néni azt mondta, hogy menjek el dolgozni, mert nem fog itt a végtelenségig eltartani. Mondtam neki, mér, milyen hosszúak szoktak itt lenni a sztrájkok? Erre ilyetszól, a legutóbbi fél évig tartott, és megismételte, hogy a nyugdíjából nem futja, hogy eltartson. Mintha olyan sokat fogyasztanék! Hülye vén banya!

2 hét+3. nap: Kénytelen.kelletlen beálltam dolgozni egy helyi McDöncibe. Tiszta élvezet, mondhatom! Ideözönlik a sok hülye turista pisálni, mert smucigok kifizetni a nyilvános WC-t, aztán udvariasságból zabálnak valamit. Undorító! De legalább jó kilátás van a szökőkútra.

2 hét+5. nap: Ma csoda történt! Néhány meglehetősen fura alak nem azért jött be a McDó-ba, hogy felkeresse a slózit. Az ablakból jól láttam, hogy az ilyen irányultságú dolgaikat már elvégezték odakint a szökőkútban. Először azt hittem, valami szektások, mert csuklyás köpeny volt rajtuk, de mikor bejöttek, levették, és kiderült, hogy az idegosztályról szökhettek, mert idióta göndör parókát viseltek, sőt az egyiknek még valami szemgúvasztós kontaktlencséje is volt. Nagyon élethüen nézett ki. Hoztak egy paksaméta hirdetést, letették a pultra, és épp távozni készültek, mikor vki ordibálni kezdett az egyik asztalnál valami Zsákos Frodóról. Erre a gúvadt szemü visszafordult, és vigyorogva nekiállt autogrammokat osztogatni. Ekkor vettem alaposabban szemügyre a hirdetéseket, amiket hoztak: Szereplők és statiszták kerestetnek a Gyürük Urába! Szőke, karcsú hölgyek jelentkezését várjuk Éowynn szerepére, és Gollamot keresünk (skizofrénia nem hátrány!)! Statisztának bárki jöhet, akinek az IQ-ja meghaladja a 42-t. És ekkor támadt egy remek ötletem. Pont kapóra jön egy szerep sok lóvéval, és belülről bomlaszthatom a társaságot. Teszek róla, hogy a film ugyanolyan szar legyen, mint a könyv!
:twisted:

2 hét+6. nap: Felkerestem ezt a bizonyos Peter Jacksont, hogy szeretnék szerepelni a nagyszabású produkciójában, meg hasonló nyálszövegekkel bepuncsoltam magam, és persze enyém a szerep! Valami Éowynn nevü szenvedő királylány leszek.

1. nap: A Gyürük Urában való szereplésem szánalmas alkalmából új naplót kezdek. Egy kicsit macerás ez a dolog. Legalább 1 méter hosszú, ronda sárga mühajat rátoldtak aranyszép fürtjeimre, és írtó hülye cuccokba kell lennem. Ráadásul miközben drámai zenei aláfestés mellett kirohantam a tornácra, majdem lefújta onnan a szél pihekönnyü habtestemet, és összekócolta a (félig mü) hajamat, amire előzőleg egy fél flakon hajlakkot ráfújtak.

2. nap: Ma lehetőség adódott rá, hogy leszúrjam Viggo-t. Ő egyébként valami csövesnek álcázott királyt alakít, és azért akartam leszúrni, mert bele kell majd szeretnem, amit viszont rohadtul nem szeretnék eljátszani. De ha Viggo-t vmi baleset éri, akkor talán elkerülhető lesz, és szereznek nekem vmi jobb pasit. A szemem sarkából láttam, hogy bejön, erre összevissza hadonászni kezdtem egy karddal, hogy úgy láttszon, mintha véletlen lenne. De sajnos nem jött be, mert kivédte, és mondott hozzá vmi szüzies nyálszöveget. Jesszusom, hol él ez a pasi? A lényeg az, hogy Peter-nek nagyon megtetszett ez a kis "közjáték" és belerakja a filmbe. Nem is kell megerőltetnem magam, szar lesz ez nélkülem is!

3. nap: Ma már megint két órát ültem a sminkben, mire ezt a sok ronda mühajat rámrakták. De ahogy elnéztem, én még egész jól jártam ehhez a John nevü fickóhoz képest. Neki vmi 5 kiló müszakállal, meg ilyenekkel kell mászkálnia. Ma egész nap azt fogják fölvenni, hogy megyünk vmi Kúrtvárba, vagy hova a fenébe. Tök uncsi lesz! :(
Később: Tévedtem: mégse volt uncsi. A ló egy idő után már nem bírta Johnon a sok mücuccost, és ledobta. Jól kiröhögtem, bár úgy tettem, mintha Viggo béna poénján mulatnék ilyen jól. Kibírhatatlan ez a pasi. Rá kéne venni Petert, hogy haljon meg a filmben.
Még később: Rávettem! :D Hogy hogyan, az lényegtelen.

4. nap: Jessz! Viggó meghalt! Mármint, akit alakít. Aragorn, vagy hogyishívják. Tökjó, tökjó!!!

5. nap: Basszus, mégse! Peternek eszébe jutott, hogy neki a következő részben még fontos szerepe van, úgyhogy vhogy visszahozta a sztoriba! Menjen a fenébe!

42. nap: Már tök régóta semmi dolgom, mert valami hülye ostromot forgatnak, én meg itt punnyadok egy ronda, hideg, és nedves barlangban, egy csomó hülye liba, meg kibírhatatlan kölök között. Az egyik forgatási szünetben bejött a Legolas nevü tünde szívtipró. Vmi Orlandónak hívják. Azt mondta, csak a nyilát keresi, mert véletlenül rosszfelé lőtte, de nem igazán értem, hogy hogyan szállhatott be a barlangba. A nyilát persze nem találta meg, de azért jól elbeszélgettünk. Mint kiderült, odakint már halálra keresték, mert le kellet volna lőnie vmi ork statisztát az olimpiai lánggal. Orlando úgy néz ki, mint egy rossz b**zi, főleg az a paróka! Rondább színe van, mint a mühajamnak. Ettől függetlenül jó fej. Megkérdeztem tőle, hogy sok szerepem lesz -e még, de azt mondta, ő se tudja. Pedig engem nagyon érdekelne, hogy mikor tüzhetek már végre haza. Megkérdezem Peter-t.
Később: Nem kellett volna. Jól lecseszett, hogy nem is ismerem a sztorit, és azt felelte, hogy sokára! Hát akkor kapja be, én meg elmegyek egy kicsit a McDöncibe! Azok a régi szép idők!

Milyen???

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147376 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Aiya! :eowyn1:


Nam: fantasztikus! 8O 8O 8O :dance:

Aldarion: Hű, de sok! Mint egy poénkoktél! :D :wink: :itscool:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147374 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!

Alyr: Az utóbbi részek... Hát hihetetlen... Csak kár, hogy nincs gyakrabban.
Aldarion: Te vagy az ifjú tehetség! :itscool:

Úúúristen! 8O És még gyenge is. Klikk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147312 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Humor
Boromir halála

A szövetség szerencsésen túljutott az Argonath-on. Aragorn örömére Isildúr görcsöt kapott.
B: -Te sem vagy valami nagy hős Aragorn&#8230; Amit ott az Argonath-nál műveltél&#8230;
A: -Lehet, hogy nem hős, de Khirály vagyok.
B: -Jó&#8230; Akkor én meg Hhelytartófi.

Később:
B: -Most akkor jöttök velem Minas Tirithbe, vagy nem?
A: -Naná,&#8230; hogy nem.
Gi: -NemA&#8217;. Talán Emil Muilba akarsz menni. Ami borotvaéles sziklák labirintusa?&#8230;
A: -Amúgy is már régen volt a kezemben borotva, és gyermekkoromban mindig is szerettem a labirintusokat.
Gi: -Azután jön csak a java! A rothadó és bűzölgő Holtláp. Ameddig csak a szem ellát.
A: -Nem tudom miért kéne félnünk, egy halott láptól. Ha meg bűzös, legfeljebb nem veszünk levegőt.

Gimli &#8222;Ez már reménytelen&#8221; arckifejezéssel ül le, egy fatörzsre.
T: -Hol van Frodó?
B: -Elment bújócskázni Samuval.
Samu (megérkezve): -Sehol nem találom!
B: -Majd megkeresem.

Boromir felkeresi Frodót, aki a bújócska fáradalmai miatt, egy békafej alakú sziklára ült.
B: -Miért kószálsz el. Tudom, mi aggaszt.
F: -Tudom&#8230; Most nekem kéne hunynom. Le kéne mennem Samuhoz. Csupán félek megtenni.
B: -Nem arról beszéltem&#8230; Egyébként hova bújtál?
F: -A Gyűrűbe.
B: -Áhá, a Gyűrű! Tudod, szeretném, ha velem jönne Minas Tirith-be.
F: -Igen&#8230; Bölcs tanácsnak vélném, ha szívem nem ellenezné.
B: -Ugyan mit ellenez.
F: -Nem mindegy&#8230; Ez van a forgatókönyvben és kész.
B: -Légyszííí! Add kölcsön.
F: -Na jó&#8230; tessék.
B: -Kösz Frodó. Soha nem felejtem el&#8230; MI?!&#8230; EZ EGY VANÍLIÁS KARIKA!
F: -Segítség! Boromir megtámadt!

Frodó hirtelen eltűnik, Boromir pedig hanyatt vágyódik.
B: -Mit tettem?&#8230; Jaj ne. Véletlenül lenyeltem Frodó vaníliás karikáját.

Frodó felrohan a dombtetőre, leül egy kőfotelbe és bekapcsolja a TV-t. Az adás kicsit zavaros volt, de azért ki lehetett venni valamit. Már a Mordori híreknél tartott&#8230;
-Ma este gondori aktivisták tüntettek Osgiliathban&#8230;
Majd a reklám következett:
-Jön a tél, nincs mivel fűteni? Fázik otthon, barlangja hűvös? Ezúttal minden baját megoldja a Khamúl és társa Kft. Vegyen radiátort, ami az Ő szeme jelét viseli! Garantáltan izzadni fog&#8230;
Frodó a villogó fényreklámoktól kábultan félreesik és lehullik az ujjáról a Gyűrű&#8230;
-ÁÁÁ! FRODÓ! Muszáj volt rámesned?! Nem látok tőled semmit, pedig már itt hallgatózok mióta!!

Frodó megdöbbenve látja, hogy Aragornon ül.
F: -Bocs, de nem láttam jól, csak a vörös színeket, és véletlenül egy levélkupacnak néztelek.
A: -Nem kellett volna lehúznod a Gyűrűt. Amíg rajtad volt addig mindent láttam.

Hírtelen Frodó kardjában, meggyullad a kék izzó.
A: -Fuss Frodó! Begyulladt a kardod! Egyedül kell Mordorba menned!
F: -De hát miért? Nemakarom&#8230;

Frodó kardja mostmár piros színben izzik.
A: -Rohanj Frodó! Akkor is egyedül kell menned! Nyakunkon a vérengző orkok.

Frodó elrohan, Aragorn lassú léptekkel kilép a kőállvány mögül. Elszántan meglendíti kezében az Andurilt&#8230; Majd hirtelen:
-Afene ezek csak orkgyerekek&#8230;
Gi: -És pöttyös labdával játszanak.
L: -De arik! Én is ilyen voltam gyermekkoromban.
Gi: -Képzelem&#8230;
B: -tű-tű-tű!
L: -Boromir bajban van! Megfúja a kürtjét!
Gi: -Vagy vett egy új Mercédeszt.
A: -Szerintem tűt keres.

Boromir lejjebb az orkokkal küzd: -Trufa, Pippin fussatok!
T: -Hova?
P: -Afene bekerítettek!
Lurtz: -A kürt nem segít!
B: -Akkor a számítógépes segítséget választom.

A számítógép leüt kettő orkot.
Lurtz: -Hát ezzel nem értél sokat.
B: -Hát&#8230; telefonos segítség? Gandalf mobilja Aragornnál van, és a közönség Trufa és Pippin sem segíthetnek. HARCOLOK!
Lu: -Rossz válasz.

Boromirba beleáll néhány nyílvessző. Trufát és Pippint az orkok elviszik. Így talált rá Boromirra Aragorn.
B: -Jaj! Én kudarcot vallottam.
A: -Csak egy karcolás, majd begyógyítom.
B: -Úgyis meghalok&#8230; Elvitték a hobbitokat.
A: -Az Pech. Legalább pár orkot megöltél.
B: -Csak Lurtzot öltem meg. A többi csak próbababa, amit PJ. kidobált.
A: -Menj a fenébe. Az az én szerepem lett volna. Jöttünk, ahogy meghallottuk a kürtöd, de úgy látszik, már elkéstünk.
B: -Dehogy a kürtöm&#8230; Csak kifújtam az orrom&#8230; hol van Frodó?
A: -Útjára engedtem.
B: -Útjára engedted?
A: -Na jó&#8230; Útjára zavartam.
A: -Frodót is elvitték?
B: -Hát&#8230;
A: -Kuss! Neked már halottnak kéne lenned! Egyébként már mondtam, hogy útjára engedtem...
B: -Ja tényleg!

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147310 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: Háááááát.... :roll:
Kicsit máshogy képzeltem a folytatást...
Az eleje jó, de számomra a Szilmarilok szereplői bemocskolhatatlanok :twisted: :mrgreen:
Írj bele egy dühös Nerdanelt legalább :evil3:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147227 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: Ngyon jó :lol: :D

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147210 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA

Valinori tárgyalás 1.


Az év ötödik hónapjának első reggelén:

Erura, némelyeknek kezd elmeni az esze. Ma volt akkora botrány, de akkora....arra ébredtem éjjel, hogy szúrósszemű rokon fölöttem van, és egyik keze a hajmaban, a másik meg.. inkább hagyjuk. A lényeg, hogy azt hitte, a házasságában szerezett tapasztalai által szerez majd hajszálat. Tévedett. Visítottam egy nagyot, aztán úgy elvertem Feanort, hogy magam is szégyellem. Annyira meglepődött, védekezni is elfelejtett, amikor fél Tirionon keresztül üldöztem seprűvel a kezemben. Persze mindenki kiállt és ízlés szerint biztatta a neki szimpatikus felet: "Hajrá, Nerwen, ne hagyd magad Feanor". A vanyák meg csodálkozva mondták: Nézd már, micsoda harci tündéje van Finarfinnak....Persze páran kirontottak Feanort megsegíteni, és karddal oly vitézül szétaprították a serűt, hogy csak úgy szállt a cirok. Szemük-szájuk tele lett vele, na meg a fekete hajuk is. Úgy néztek ki, mint egy elfuserált madárijesztő. Ezt meg is mondtam nekik, eredmény: elrohantak fürödni, miközben a ruhájukból rázták ki a millió cirokdarabot.

Dél: azóta is fürdenek..

Este: még mindig.. nem, most már előjöttek..ezt a piperkőc bandát

Másnap reggel :ezeknél tényleg hibádzik valami. Feanor fiai úgy billegetik itt magukat az ablak alatt, hogy Yavanna pávái se különbül. Közben néha háradobják a hajukat.

Kicsit később: na, most meg ordítanak, mert Este macskái lejelelték őket. Okos cicák! Nem baj, két napig nem lesz rájuk gondom. Már a fiúkra. Szerencsésen kiborultak azon, hogy tereptárgynak, ill. lánymacskának nézték őket, meg azon, hogy mindenki húzódott tőlük... legalább most van miért fürdeniük egy hétig

Egy hét múlva: jajjj

Ez szörnyű nap volt!
Manwenak fülébe jutott a múltkori Feanor- verésem híre, és mivel nem tűrhetik az erőszakot a Valák, így hát..El kellet mondani mi és miért történt. Nagyapi elkezdte védeni a féleszű fiát:

"De hát nem is csinált semmit, csak simogatta, meg jóéjtpuszit akart neki adni!"
-Ja, éjjel kettőkor- így Orodreth.
-És különben is, hogy került ő a hugom szobájába?- tette fel a leghelyénvalóbb kérdést Finrod.
Döbbent csend lett.

-Tényleg hogyan?- kérdezte Manwe.
-Háát, begravitálódtam az ablakon keresztül, olyan kilenc óra tájban és elbújtam a függöny mögöt. - felete nagy vigyorogva szúrósszemű kedvenc rokon.
-Te csibész, meglested a lányomat!!!!- esett volna neki apa, de szerencsére Tulkász még idejében lefogta.
Nagyapi még mindig vigyorgott és szemmel láthatóan irtó büszke volt az elsőszülött fiára, majd föltette a következő a nagyon értelmes kérdést (mijkor ekkora szerncsésen sikerült rádöbbenie, honnan fúj a szél):
- A kishugotok olyan jószívű, miért nem adja meg Feanornak, amit akar?

Eredmény: Manwe, Varda, Tulkász, Apa, Anya, Finrod meg Orodreth elkezdtek föl-alá járkálni, de jó sokáig..

Nagyapi továbbra is vigyorgott Feanorra, az meg rám, de úgy, mint pék kutyája a langyos bucira. A maradékl két fivérem meg támogatni kezdte a hülye ötletet:
-Tényleg, miért ne- Utána meg összeházasodhatnának- szólalt meg okosan Angrod.
-Iiiigeen!- igy Aegnor.
Még nagyobb lett a döbbenet, egyszerre állt meg mindenki.
- Normálisak vagytok? -szegény Manwenak csak ez jutott eszébe.
- Igen. Ez így illik, máskülönben liliomtiprás.
- Van a keretetekben liliom? -kérdezte örömmel Nagyapi.
-Nagyapa! -kiáltott rá szegény Finrod, aki kezdett egyre idegesebb lenni.
-Azt hittem, Nerwenke liliomát már rég leszedték. olyan sokan járnak hozzátok..
-Magadnál vagy, Finwe? Miről beszélsz?- kérdezte a sík ideg Manwe.
-Hogy érted ezt, Uram?
- Na jó. Indis, légyszíves, világosítsd fel, bár azt hittem, ilyen idős tündét nem kell, de jobb késő, mint soha.
Nagyi szélsebesen elmagyárazta dolgot. Nagyapi szerencsésen megértette, amint ezt a következő kérdése jelezte:
--És Nerwenke liloma megvan még? Biztos lesz sok szép unokám..Hajaj, az én tüzes fiam milyen szép hét unokával tett engem eddig is boldoggá..

Na, erre merevedett le mindenki.

-Nagyapa -szólalt meg fojtott hangon Finrod- kid neked Feanor?
-A fiam.. az én gyönyörűséges fiaim egyike, azzal szépen átölelte mind a hármat, szépen egymás mellé passzírozva mindet.
-Engedj már el testvér, ne tapizz itt-dühöngött Feanor
-Ha neked szabad Nerwent, nekem is téged-így Fingon- és különben is Apa tapiz.
-Ja, az más.

Eközben nagyapi ezen felhangokat meg se hallva pluszba Nagyit is begyömöszölte Feanor mellé, utóbbi legnagyobb gyönyörűségére.
-Itt vannak az én drágaságaim- nézett ki közülük nagy büszkén, csak Miriel hiányzik, de neki biztos jobb Nessánál..
Na, fiúk, pusziljátok meg szépen egymást..

-Nagyapi, szerintem jobb lesz, ha elengeded őket- szólt közbe Finrod. Manwe erre halkan oda is súgta neki:
-Na, fiam, ez volt ma az első értelmes mondat.

Ennek örömére kis szünet következett...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147184 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
Jujujuj! Halálosak vagytok! Képek rúlz, naplók rúlz! :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként tudja valaki hogy pontosan mi az a kübli? Lehet h már többen utánanéztek, de nem találtam erre utaló jeleket, úgyh. tessék: "Veder/ Börtönben az emberi szükség végzésére való fedeles edény." 8O 8O 8O No comment... (Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre, ha nincs a Magyar Értelmező Kéziszótár :wink: )

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147156 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: www.chud.com/chudvd/reviews/images4/lotr13.jpg
Örök kedvencem, Jack Black :)

Hm.. mien régen is láttam ezt... :D MTV Paródia rúlz! :biggrin2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147117 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor
hát ez kész nam!!! :mrgreen: :biggrin2:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147111 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.431 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére